ПРОДАМ 2-к квартиру у центрі смт Іванівка

067-989-51-15

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ семена подсолнечника. Гибрид 2017 года

066-151-39-07

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок у смт Іванівка по вулиці Соборній 198

тел. 097-363-83-53

Відпочинок на Арабатській стрілці. Деталі ТУТ Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

Жителі села Нововасилівка провели збори виборців щодо відкликання свого депутата ОТГ

Сьогодні в центрі села Іванівської ОТГ відбулися збори жителів села — виборців 16 виборного округу депутата Іванівської громади.

Селяни, які невдоволені голосуванням свого депутата Наталії Галушко з питання пониження навчального ступеня школи в їхньому селі, створили ініціативну групу, яка буде збирати підписи виборців для відкликання цього депутата з депкорпусу Іванівської селищної ради.

Протягом десяти робочих днів група має зібрати підписи та передати їх до районної виборчої комісії для подальшого реагування.

Аналогічні збори одночасно пройшли в селі Трохимівка Іванівської ОТГ.

Подивитися, як проходили збори, можна в нашому відео.


Схожі матеріали

 

Коментарі: 72

 
 
АДВОКАТ
11 июля, 2018 о 12:48 IP автора: 130.180.218.26
 

Молодці, правильно!!! Треба запитати у депутата Галушко на скільки вона збагатилася на харчуванні наших дітей за наші ж кошти, кошти платників податків, ставку яких депутати ОТГ ПОТИХЕНЬКУ все піднімають , щоб збільшити зарплати адмінперсоналу ОТГ. Тільки вдумайтесь, зарплата ДЕБЕЛОГО перевищує 25 тисчяч гривень в місяць, а на школи не вистачає фінансування.

Оцінити коментар Thumb up 80 Палец вниз 6

 
мама
11 июля, 2018 о 14:16 IP автора: 78.111.186.59
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 48

 
fina
11 июля, 2018 о 15:05 IP автора: 130.180.209.1
 

Це ти ///////, а не Василівці, зрозуміло?

Оцінити коментар Thumb up 40 Палец вниз 4

 
Эрнест Неизвестный
11 июля, 2018 о 15:06 IP автора: 77.111.247.60
 

мама
11 июля, 2018 о 14:16 IP автора: 78.111.186.59
А ви що, консульт- юрист, що визначає юридичну правомірність зборів? Чи виконували роль «тітушок» ? Люди в законодавстві шкутильгають, вірно. Але майбутнє — за ними. Візьмуть, наприклад, і вийдуть з одного ОТГ і приєднаються до іншого: аби сіпльна межа була.І податки потечуть не в Іванівку.
Та й вибори вже незабаром.
Люди навчаються. А на помилках вчаться ой як швидко. Так що подивимося, що залишиться від вашого ОТГ років через 5.
А джина з пляшки кекрівництво ОТГ випустило серйозного. Людей зачепили, і своїми зневажалиними дописами такі як Ви, сильно і конкретно….

Оцінити коментар Thumb up 48 Палец вниз 5

 
Агент X
11 июля, 2018 о 15:06 IP автора: 78.111.187.19
 

«МАМА», твоє життя неправомочне!) Якщо в тебе є руки та очі, подивись «З А К О Н У К Р А Ї Н И Про статус депутатів місцевих рад» там все чітко написано та описано. Даю посилання: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/93-15 .

Оцінити коментар Thumb up 34 Палец вниз 1

 
**************************
11 июля, 2018 о 15:10 IP автора: 130.180.209.1
 

А Галущиха даже не соізволила прийти до своїх виборців, нєгодяйка така! А як огітіровала себе і по дощу бігала з двору в двір так і погоди не злякалася! Безсовісна така, хоч би ради честі прийшла та у очі глянула своїм виборцям! Ні ЧЕСТІ, ні РОЗУМУ, ні СОВІСТІ! ПРОСТО НІЧОГО — НУЛЬ, ПУСТЕ МІСЦЕ!!!

Оцінити коментар Thumb up 47 Палец вниз 7

 
Наталка
11 июля, 2018 о 15:11 IP автора: 78.111.187.19
 

мама
Якщо ви така юридично підкована особа, то вкажіть, в чому неправомочність цього зібрання??? А ми почитаємо.

Оцінити коментар Thumb up 34 Палец вниз 3

 
Аноним
11 июля, 2018 о 15:20 IP автора: 46.133.161.102
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 21

 
Агент X
11 июля, 2018 о 15:25 IP автора: 78.111.187.19
 

Аноним
Згідно із ч. 2 ст. 10 Закону № 93 Депутат місцевої ради, який не виправдав довір’я виборців, може бути в будь-який час відкликаний ними у встановленому цим Законом порядку.
От тобі і відповідь.

Оцінити коментар Thumb up 43 Палец вниз 3

 
Аноним
11 июля, 2018 о 16:51 IP автора: 46.133.161.102
 

Ну,посмотрим,как эти законы работают

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 6

 
Наталія
11 июля, 2018 о 17:12 IP автора: 78.111.187.19
 

Аноним
Закони працюють тільки у чесних людей.
Поки є ото такі як в Іванівці, для яких закон — пусте місце, то, дійсно, закони не працюватимуть. Таким чином, школи закриватимуться, лікарні оптимізуватимуться, а страждати будуть прості люди.
Але ж ми надіємось, що в Іванівці чесні і відповідальні люди ще є! 🙂

Оцінити коментар Thumb up 29 Палец вниз 1

 
Соня
11 июля, 2018 о 17:17 IP автора: 194.50.254.171
 

Молодці Василівці та Трохимівці! Так тримати!

Оцінити коментар Thumb up 47 Палец вниз 6

 
Аноним
11 июля, 2018 о 17:26 IP автора: 194.50.254.170
 

відкликаємо, головне виявили. Прикидалася добропорядною, Ганьба!

Оцінити коментар Thumb up 34 Палец вниз 3

 
житель вашего села
11 июля, 2018 о 17:53 IP автора: 130.180.208.157
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 31

 
Наталія
11 июля, 2018 о 17:58 IP автора: 78.111.187.19
 

Тупість б`є через край. Ви явно не житель нашого села!) Коментар «не о чём». 😀

Оцінити коментар Thumb up 30 Палец вниз 3

 
Наталія
11 июля, 2018 о 18:02 IP автора: 78.111.187.19
 

Житель, ти чи тільки з лісу вийшов?) Хто за кого заступається?!) Може, ти з початку не читав пост та коментарі, і не зрозумів звідки вітер віє?))
Розсмішив. 😀

Оцінити коментар Thumb up 28 Палец вниз 1

 
Яна
11 июля, 2018 о 19:48 IP автора: 46.211.114.243
 

Та все одно чи працює закон. Мати таку ганьбу вже сама б вийшла з тих депутатів. Буде чекать скільки бруду вильють. Видно що люди проти. Май гідність Наташа та йди сама. Не позорся

Оцінити коментар Thumb up 41 Палец вниз 0

 
Максим бабі рідний Федір)
11 июля, 2018 о 21:46 IP автора: 195.5.52.200
 

Совість — це індикатор, показник людини. Якими критеріями життєвими керувався ваш, василівці, депутат, мені не відомо. Судячи по ситуації, меркантильними. Навряд чи ,вони всі, (хто пропонував та приймав) розуміли до кінця потребу оптимізації чи не оптимізації. Кожен тримався за свою «кормушку». Після Великої Вітчизняної..та й під час неї , деякі земляки-поліцаї , які жити зі своєю зрадою не змогли, кінчали з собою. Зараз не Велика Вітчизняна. Але ситуація дуже схожа. Те, що зараз робиться в нашій державі, це велика руїна. Бути прихильником тих чи інших реформ, це справа особиста. Завтра, після президентських виборів, будуть нові реформи та анулювання старих…І тим «лошкам, которые держали флажки» проти своїх односельчан( адже село- це ого-го яка спільнота!) як мінімум, прийдеться залишити свій населений пункт, та як максимум, жити з цим до кінця свого життя..І що найстрашніше, розуміти,- це клеймо назавжди…дітям, внукам…Це страшно. Але ми серед людей, а не в лісі самі. І ті рішення, які ми приймаємо в своєму житті, це і є оте біблійне: «отцы ели кислый виноград, а у детей на зубах оскомина».

Оцінити коментар Thumb up 29 Палец вниз 7

 
Анжела
11 июля, 2018 о 22:34 IP автора: 37.73.243.176
 

Зрадила всіх кому усміхалася. Тепер це схоже на оскал. Сором так з своїми людьми. Іванівці заберіть її назад, нам вже помогла, хай і вам поможе

Оцінити коментар Thumb up 31 Палец вниз 5

 
ШОТОВКА!!!!!!
11 июля, 2018 о 23:06 IP автора: 77.111.244.42
 

А я за закрытие Васильевской школы полностью, как Шотосвкую. Почувствуйте на своей шкуре как ваша примадонна закрывала нашу школу . Мы её тоже очень просили ,а она с..а :»не прораховується».Закрыть полностью ,с 1 по 11 классы . Расстояние одинаковое что от Шотовки до Ивановки , что от Васильевки до Ивановки. Наши дети с 1 по 11 клас уже два года из за вашей т..ри ездят и мы с этим уже смирились. С годами и вас попустит ,так что не нервничайте.СЛАВА ГАСАНЕНКАМ!!!!!!!

Оцінити коментар Thumb up 40 Палец вниз 24

 
Аноним
11 июля, 2018 о 23:37 IP автора: 194.50.254.168
 

Шотовка-дурепа!Дети причем?

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 14

 
Аноним
12 июля, 2018 о 00:03 IP автора: 77.111.244.27
 

ДУРЕПА? А ваша звезда думала про наших детей когда закрывала нашу школу?Аналогичный вопрос «А ДЕТИ ПРИЧЕМ?

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 18

 
Аноним
12 июля, 2018 о 00:06 IP автора: 77.111.244.27
 

Извиняюсь не представилась «ШОТОВКА!!!!!»

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 6

 
Аноним
12 июля, 2018 о 00:56 IP автора: 46.201.40.53
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 29

 
Аноним
12 июля, 2018 о 07:18 IP автора: 194.50.254.168
 

Ваши дети были не причем тогда,так же как и наши сейчас.Я пишу о том,что о детях никто не думает.Вам станет легче,если моему ребенку будет плохо?

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 1

 
Аноним
12 июля, 2018 о 08:44 IP автора: 194.50.254.168
 

Шотовка!Нельзя, поймите, в самом деле,

Все зло на детях вымещать.

Ведь нет дороже их на свете,

Тепло свое им нужно дать.

Давайте мы не будем злыми,

Давайте дружно все решать.

Мы были тоже молодыми,

Детей не нужно обижать!

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 5

 
аноним
12 июля, 2018 о 08:56 IP автора: 77.111.244.25
 

Зло некогда не приносило счастья -никому ! Так давайте без злобы решать наши проблемы .Вед все видят и знают что нас тупо уничтожают .От этих реформ отмимизации прихватизации нам легче не будет .Нужно бороться за свое место .А когда дружно все вместе можно горы свернуть .

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 1

 
**************************
12 июля, 2018 о 09:20 IP автора: 78.111.186.167
 

Шановна «ШОТІВКА», а нічого що більше половини батьків самі ж і захотіли возити дітей до Іванівки, нічого? (А МИ НЕ ХОЧЕМО І НЕ БУДЕМО!)? Це по-перше! По-друге шо за «наїзд», взагалі? А по третє, приїдьте і подивіться на НВК що на Василівський, що на Трохимівський! І на останок, хто вам не давав мітингувати і «стукати» в усі двері? Ви ж змирилися, а ми НІ і не змиримося! (Лєнка, це часом не ти пишеш?)

Оцінити коментар Thumb up 32 Палец вниз 6

 
Мати із Шотівки
12 июля, 2018 о 10:55 IP автора: 178.92.200.69
 

Я помню в 2014 році у нас був випускний в школі і біля нас стояла пані червоноволоса ГАСАНЕНКО . І вона стояла і розповідала одній жіночці біля себе, шо треба закривать таку школу! А взагалі такі сільські школи для дибілів хібашо! Мене тоді так це вразило що заступник так говорить про дітей. Я тоді спитала у секретаря нашого а хто ця мадам — А вона ГАСАНЕНКО . І на той час Гасаненко нам навіть не понизила школу а просто закрила!!! І в Райраду ми теж ходили і Вона все горлопанила ображаючи нас як батьків! А зараз я дивлюсь як її чоловік так пережева за свою школу де вчиться син. Якби не вчився син там я думаю що ніхто не збирав людей не казав що треба говорить! Це просто показуха їхня та і все. А за людей такі не переживають а просто як у нас прийнято прокриваться НАРОДОМ! Так завжди було і буде.

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 26

 
Наталія
12 июля, 2018 о 11:21 IP автора: 46.211.153.72
 

Що ото язиком дурне молоть?
У вас вже нічого змінити не можна, а у нас поки ще можна – треба діяти.
Так що, Шотівська мама, держіть свої думки та образи при собі. Для вас як наче тут навчаються тільки діти Гасаненків. Купіть собі боксерську грушу і зривайте зло на ній, а не на Нововасилівських дітях!

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 10

 
Папочка
12 июля, 2018 о 11:49 IP автора: 46.133.161.70
 

А почему вы не отстаивали свою школу перед закрытием, почему с плакатами не стояли возле рга, почему детей ещё за два года до закрытия начали сдавать в гимназию???? Мамочна дай ответ на поставленные вопроссы

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 7

 
Мати із Шотівки
12 июля, 2018 о 12:14 IP автора: 178.92.200.69
 

Ніхто не вилива зло на ваших дітей. А привела примір що молола своїм язиком Гасаненчиха. І як образила тоді нас і школу шо така школа це не школа! В нашій школі і випускні класи були . І теж неодноразово були на сесіях. І нас не хто не слухав. А Ви тільки чуєте себе!

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 14

 
×××
12 июля, 2018 о 13:00 IP автора: 194.50.254.168
 

Боже, які тільки злі люди в Шотівці живуть. Що ж вам ті Гасаненки так покою не дають? Мова в цій статті зовсім не про них. Але, напевно, допоки вони викликатимуть викиди яду із організму злих людей, район очищатиметься та змінюватиметься на краще. І своєю «примадонною» ви явно палитесь місс!!!

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 9

 
Аноним
12 июля, 2018 о 14:13 IP автора: 194.50.254.168
 

Почему дети должны что-то чувствовать на своей шкуре?Не желайте зла чужому ребенку-своему вернется бумерангом.

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 3

 
Мама с Васильевки
12 июля, 2018 о 16:05 IP автора: 78.111.186.210
 

Уважаемая «мама из Шотовки» — УЗБАГОЙСЯ!!! Понятно? Это вы виноваты что еще до закрытия вашей школы, почти все родители хотели возить в гимназию, вспомни!!! У на в Шотовке живут и рдственники и кумовья и друзья (которых дети ходили в Шот.школу) и никто вообще и слова не сказал за закрытие, все были даже рады, а если вас там было пару человек которые против были за закрытие — так вы молчали в «трубочку» и поза спинами гнали на всех! А когда мы начали бунтовать — так вы радуетесь не нарадываетесь, что типа бумеранг возвращается! А теперь по поводу Гасаненко, уважаемая, их сын — отличник, а теперь специально для тебя объясняю, если он отличник — он будет отличником ВЕЗДЕ!(в любой школе!) А если ребенок троешник — он будет везде троешником в любой школе!!! Я надеюсь, что ты не такая глупая, чтоб понять элементарные вещи, я доступно объяснила?

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 13

 
Мати із Шотівки
12 июля, 2018 о 17:09 IP автора: 178.92.200.69
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 20

 
Мама с Васильевки
12 июля, 2018 о 18:27 IP автора: 130.180.209.39
 

Ну вот и все, я рада что вы меня поняли! Я очень рада за вашего ребенка, желаю ему отличной сдачи ЗНО! Еще раз хочу подчеркнуть, даже если бы не семья Гасаненко, мы б все равно остаивали свою школу, поймите ВЫ это!!! Но все же, лично я им очень благодарна за то что они не равнодушны, нравится вам это или нет! И мы будем дальше бороться, дас Бог, поможет)

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 6

 
аноним
12 июля, 2018 о 19:30 IP автора: 77.111.247.54
 

Уважаемые шотовци вы заберите назад своего Дебелого пускай он вам реформы делает .А то вы очень рады были когда его вырядили .А от Гасаненкив ОТСТАНЬТЕ .

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 6

 
Уважний
12 июля, 2018 о 21:55 IP автора: 46.211.133.251
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 23

 
І. ПОПУРІЙ
12 июля, 2018 о 22:52 IP автора: 37.53.185.160
 

Анонім -дол….б з ай — пі 46. 201.40.53. На відміну від тебе Ів.Ів. ніколи не ховався ні за якими псевдонімами., а завжди виступав під своїм прізвищем. Вдома у нього , на відміну від селищної ради , один комп , а не 15. Таких анонімних шифрувальників , як ти, і в стойло заганяти не треба , самі туди побіжите , тільки побачите лозину або батіг.

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 3

 
Мама с Васильевки
12 июля, 2018 о 23:03 IP автора: 130.180.208.29
 

Удивляюсь ТУПИЗНЕ некоторых людей ЧИТАЯ коментарии! О, БОЖЕ ДАЙ НАМ ТЕРПЕНИЯ !!! Тратишь свое время — пытаешься людям объяснить, стараешься доступно по «полочках все разложить — на тебе, опять 25, наша песня хороша — начинай сначала!»

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 4

 
Наталка
13 июля, 2018 о 20:07 IP автора: 130.180.212.219
 

Просто є такі люди, яким їсти не дай, аби лиш облити брудом інших. От вони і не чують нічого і нікого.Обравши своєю «мішенню» сім`ю Гасаненко, насправді не знаючи добре цих людей, вони і виявляють себе — кому вони служать. Розумний читач все правильно зрозуміє. А Гасаненки захищають як свою дитину, так і всіх нововасиліських діток. Бо ця школа заслуговує на своє подальше існування. Вона є в районі однією з кращих, як би комусь не хотілося її просто знищити. А 1ВЕРЕСНЯ ВСІ ВИПУСКНИКИ ЦІЄЇ ШКОЛИ ЗУСТРІЧАЄМОСЯ, СВЯТКУЄМО 55- річний І 25-річний ЮВІЛЕЇ НОВОВАСИЛІВСЬКОЇ ШКОЛИ!!!!!!

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 1

 
Яна
13 июля, 2018 о 20:38 IP автора: 194.50.254.170
 

Уважний ти правильно пишеш що їм ця катавасія нічого не дасть . Оце і є відповідь навіщо це їм. А вам треба від дебелого щасливой і галушки увагу відвести і пишете всяку хрень ще й розриваєтесь що вони не реагують а далі людям помогають. Ваша Галушко вже помогла . Іванівці дякують їй, бо їх школа буде. А нашу вона зрадила переселенка чортова

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 1

 
Аноним
13 июля, 2018 о 20:45 IP автора: 194.50.254.170
 

Галушка іуда! Все село їй про це сказало. Хай в очі дивиться тепер.

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 2

 
Аноним
13 июля, 2018 о 21:19 IP автора: 194.50.254.170
 

Конечно помогають , дарять машини квартири, тендера помагають получить. А як село відстоює школу то люди стадо .

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 1

 
Аноним
13 июля, 2018 о 21:26 IP автора: 194.50.254.170
 

Отгешники добряче обісралися і забрехалися. Кінець їх уже близько. Брехун зрадник тріпло що може бути гірше? Це відброски. Їм невтстачпє людяності щоб написать заяви і піти.

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 1

 
васильевка за галушко
13 июля, 2018 о 22:52 IP автора: 77.111.244.55
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 19

 
Мама с Васильевки
13 июля, 2018 о 23:43 IP автора: 130.180.208.251
 

А ты, васильевка за галушко? Это ты КРЫСА, понятно, КРЫСА!!! Вообщето ей лично сообщали на какое время ей нужно прийти к своим выборцам, а она — даже не соизволила, явиться, БЕЗСОВЕСТНАЯ такая ваша гАЛУШКА!!!!!!!!!! Галушко, Малашок, и марусячке-дураковой — каждый житель села «висловив свою НЕДОВИРУ!»

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 3

 
Частки основних
14 июля, 2018 о 05:20 IP автора: 46.211.133.87
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 16

 
Аноним
14 июля, 2018 о 08:41 IP автора: 194.50.254.170
 

Хто та галушка така щоб додому до неї ходити? У клубі голосували у клубі і виказати недовіру, а по хатах вона сама бігала агітувала . Хай тепер ходить до кожного і вибачається. Продажна шкура .

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 2

 
Аноним
14 июля, 2018 о 08:45 IP автора: 194.50.254.170
 

Гасаненко давно виросла з учительки. Хто з вас має хочаб приблизні досягнення,та вона й досі вчитель відмінний.

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 4

 
Аноним
14 июля, 2018 о 09:57 IP автора: 194.50.254.170
 

Так опозоритися треба вміти. Вперше за всю історію іванівки вимагають з депутатів. Ганьба наташкі.

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 0

 
Аноним
14 июля, 2018 о 10:07 IP автора: 194.50.254.170
 

Невдахи звалюють своє невміння працювати на гасаненко. Школи вони закривають, людей вони дурять, ОТГ вони не дають розвиватися. Єдине правда, що мізків не можуть позичити.

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 1

 
Наталка
14 июля, 2018 о 13:58 IP автора: 78.111.186.61
 

Мама з Василівки, Ви молодчинка! Правильно оцінюєте ситуацію і називаєте тих «іудушок»,що продалися, очевидно, за 30 срібників і продовжують «чесно» дивитися в очі своїм односельцям, бо приходять на свою роботу ще й виставляються в інтернеті. І яка ж це така «великорозумниця» написала, що саме ви винні в тому , що в Україні крах?! О, це, дійсно, так — винні прості громадяни, а от чиновники і не причому. Ну ви і тупенька, «частки основних», відразу видно, що вам треба до лікбезу, бо так же «вболіваєте» за країну, хоч там дізнаєтеся значення слова чиновник. А вам, мабуть, так ніхто і не допоміг вибратися із бруду, яким ви поливаєте людей!!!

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 0

 
Мими
14 июля, 2018 о 14:48 IP автора: 46.211.134.128
 

Не понимаю, почему, если село хочет выйти с отг(а это все-таки возможно, если собрать подписи хотябы 80% населения), сразу начинается поливка грязью? И если удастся выйти, школы останутся, а вы себе живите и радуйтесь тем крошкам в виде празднований, которыми вас кормят! И чем раньше это сделать, тем будет лучше

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 0

 
Мама с Васильевки
14 июля, 2018 о 18:15 IP автора: 78.111.186.57
 

«уважаемая» частки основных, да вы права что я «нещастная» женщина — потому что закрывают школу, а вот СЧАСТЛИВОЙ ЖЕНЩИНОЙ я буду тогда когда в моем родном селе будет процветать ШКОЛА, и туда будут ходить НАШИ ДЕТИ, а не в ИВАНОВКУ!!! Ну а то, что я недалека и глупа — вы глубоко ОШИБАЕТЕСЬ!!! Это вы такая, а не я, в одном предложении целая «куча» ошибок, ахахахахахах! И не стыдно такое писать?

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 1

 
васильевка за галушко
14 июля, 2018 о 19:13 IP автора: 77.111.247.55
 

Аноним
14 июля, 2018 о 08:41 IP автора: 194.50.254.170 ; а кто вы такие чтобы она приходила на ваш шабаш ? из той толпы даже и половины не было её избирателей. «недовіру» галушке вынес только один человек ,а остальные даже слова боялись сказать только мукали потому что знали что она права. если вам в глаза стыдно это сказать так хоть здесь назовите свои имена. а вы все боитесь.она ведь когда голосовала знала что потом будет ,не пряталась как вы под анонимамы. так и вы если боитесь подойти и в глаза ей сказать тогда хоть напишите в открытую ( Я ТАКОЙ ТО ИЛИ ТАКАЯ ВИСЛОВЛЮЮ НЕДОВІРУ ГАЛУШКІ ) ТОЛЬКО ПО ЧЕСНОМУ ,ОТ СВОГО ИМЕНИ А НЕ ОТ СОСЕДА. вам даже это слабо ,о чем тогда можно еще с вами говорить.

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 13

 
Наталка
14 июля, 2018 о 19:57 IP автора: 130.180.208.159
 

Слушайте, васильевка за галушко, во-первых, вы свое имя тоже не назвали, во-вторых, если считаете, что она пошла в своем решении НЕ против родителей, чьи дети учатся в школе,голосуя за, по сути, закрытие школы, то вам вообще лучше молчать. А если у вас есть дети, то просто представьте , как они будут все семь лет по любойпогоде ездить в Ивановку да возвращаться домой не в 2-3 часа дня, то может и дойдет в вашу голову, почему все=таки Наталья предала село. Ее ребенок не учится, я думаю, уже в школе, а то бы она этого не сделала. А вот соберут подписи и увидите — один ли человек был против. Ну как???

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 1

 
Васильевка ПРОТИВ галушки!
14 июля, 2018 о 20:54 IP автора: 78.111.186.57
 

Ахахаххахах Василевка за галушко, (100%, дураковша пишет), ахахахах, насмешили, Какие глупые есть люди, ахахахах!

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 1

 
Ірина
14 июля, 2018 о 20:55 IP автора: 46.211.5.199
 

Вже у селі збирають підписи. Я теж сьогодні підписалась за недовіру. Там пишуть і номер паспорта і адресу. Так що побачите чи один там буде підпис. Я вже була за другим десятком.

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 1

 
Мама с Васильевки
14 июля, 2018 о 22:20 IP автора: 77.111.247.56
 

Люди схаменіться, а то вже «палочка перегинається»! Боже-Боже, як люди озлобилися! А що буде далі? Давайте коректніше виражатися! ми ж все ж таки люди, а не нелюди!

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 0

 
Рибак
14 июля, 2018 о 23:37 IP автора: 91.235.143.231
 

Василівські, читайте статтю 38 зу про статус депутатів місцевих рад і знімайте лапшу гасаненківську з вух. Люди подругу в лайно топчуть так до влади рвуться, а ви останню совість і стид втратили. А чого ніхто не розповідає як у Василівці адвоката наймають та гроші на його оплату збирають? А саме той факт, що Гасаненки на двох 1000 тис грн дали, а Соловйова , яка одна виховує дитину інваліда +ще одну дитину здала 2000 тис.грн. Ось, вам , люди добрі. А ви жопи рвете… Та Гасаненки радіють вдома, що Дебелий школу закрив, та на цьому концерт мутять до виборів готуються, а людей як гусей за собою тягають. Вже й гроші з них деруть.

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 12

 
Рита
15 июля, 2018 о 06:20 IP автора: 46.211.96.160
 

Значить Галушка спеціально проголосувала щоб Гасаненкам було на чом піариться. Домовились сволочі.

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 0

 
Аноним
15 июля, 2018 о 06:27 IP автора: 46.133.148.246
 

Вітя, остав школу, хай Гасаненки розстрояться, а то все їм на користь.

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 0

 
.
15 июля, 2018 о 08:03 IP автора: 77.111.244.30
 

Гасаненчиха просто пиарится и рвётся к власти а школа ваша ей не нужна, она просто карьеристка и гнилой человек

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 11

 
Мама с Васильевки
15 июля, 2018 о 11:14 IP автора: 78.111.187.196
 

Ей пиар ни к чему, ее и так все знают и уважают! Ахахахах, это вы, гнилые!( Мы б и без Гасаненко нашу школу, точно так бы, отстаивали!) Понятно?

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 1

 
Аноним
15 июля, 2018 о 13:03 IP автора: 46.133.43.123
 

Де у Василівці влада,за яку вона бореться, бути бібліотекарем чи начальником комунхозу?дебіли і коментарі дебільні. Вона працює і має владу більшу ніж будь де у іванівці.

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 3

 
Аноним
15 июля, 2018 о 13:05 IP автора: 46.133.43.123
 

Це ви за владу пупа рвете, дріб’язки недоучені.

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 2

 
Наталка
15 июля, 2018 о 13:10 IP автора: 130.180.209.178
 

Василівка за галушко, ви зараз робите ведмежу послугу Н.Г., щоб на неї знову посипалися всі погані слова. А чому ви там не підійшли і не сказали своє слово на її захист? НУ так, кажете, що вас там не було , що ви далеко звідси. А ви просто перечитайте коментарі, що повище, подивіться ще раз — чиї інтереси має захищати депутат.І їхній депутат повинен, якщо його виборці кажуть на чорне, що це зелене — це ж саме такі казать, бо він їхні інтереси захищає, а не чиновників, що при владі.
А далі для тих, хто «вміє» рахувати чужі гроші: чули дзвін, та не знаєте, де він. Ви вже такі «екстрасенси», що пора вас на «Битву екстрасенсів» виряджати — ще ніхто тих списків не бачив, а ви знаєте, хто і скільки дав. Приміняйте свої здібності на добрі діла і вам воздасться.
Пане Романе, вам пора, мабуть, закривати коментарі, бо обговорення пішло по другому колу. А товкти воду в ступі — це, знаєте, користі не приносить. Нехай бажаючі висловитися переключаться на інші питання —їх там далі багато. А все, що хотіли сказати про василівського депутата, то обидві сторони сказали вже. І хто хотів, то їх почув. Дякую!

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 1

 
Максим бабі рідний Федір)
15 июля, 2018 о 15:23 IP автора: 195.5.52.200
 

для Аноним
14 июля, 2018 о 08:45 IP автора: 194.50.254.170
Відверто заявляю. З вчителя вирости неможливо. Не один глава адміністрації, ні депутат, ні бізнесмен і поруч не стояв з вчителем. Так можуть розмірковувати люди, які професію вчителя вважають просто заробітком грошей. (мабуть, в освітянській системі трапляються такі випадки, на жаль..але це «зальотні одиниці») При всій моїй повазі до Тетяни Василівни, вона не найгірший керівник , але вона, найперше, вчитель з великої літери. Виросла з вчителя чи не виросла — це пусті слова. Учителя вони не стосуються.

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 2

 
Мама с Васильевки
15 июля, 2018 о 16:24 IP автора: 130.180.211.126
 

Ром, я згодна з Наталкою, що коменти потрібно закривати — бо вони ідуть вже по третьому колу, і як бачимо для
ДЕКОГО безрезультатно! Це все «НЕ О ЧЕМ!»

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 1

 
Світлана
15 июля, 2018 о 17:50 IP автора: 109.86.137.61
 

Василівка за галушко десь далеко, шо не прийшла на збори? Одна відьма фото виставляє десь у лісах на прізвище марусяк. Ніхто й не сумнівався, але чого вона вся василівка?