В Іванівській РДА міркують про оптимізацію видатків на медичну галузь

Сьогодні голова Іванівської РДА Сергій Довбня провів зустріч із керівником центральної районної лікарні Світланою Ганською та керівником Центру первинної медико-санітарної допомоги (включає мережу сільських ФАПів) Людмилою Трегуб.

На зустрічі обговорено нагальне питання оптимізації видатків районного бюджету на утримання цих закладів охорони здоров’я.

Фінансовий звіт та заходи щодо оптимізації видатків будуть розглянуті до кінця тижня за участю працівників фінансового управління районної державної адміністрації.

Нагадаємо, в Україні проходить медична реформа, де держава докорінно змінює правила фінансування медичних закладів. Починаючи із наступного року, фінансування медичної галузі буде проводитись із розрахунку на одного пацієнта, із яким укладено відповідний договір, а не з розрахунку на койко-місце, як це було раніше.

Така система суттєво вплине на фінансування Іванівської та Центру надання первинної медико-санітарної допомоги. Наразі вся медична галузь району витрачає більше 15 млн грн на рік. Практично всі ці кошти — дотація з державного бюджету.

Якщо ж правила фінансування зміняться, то держава надаватиме кошти лише для центрів ПМСД, де працює сімейний лікар. Розмір субвенції складе приблизно 1,5 млн грн (зараз 15 млн видатки ЦРЛ+ПМСД).  У той же час райлікарня буде змушена піти в самостійне фінансове плавання, що в умовах Іванівського району практично значитиме її фінансової смерті.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 17

Додати коментар »

 
 
 

Віктор Олексійович, Ви обіцяли ,коли йшли на вибори, що не залишите лікарню. Чому Ви як голова ОТГ не піклуєтесь про лікарню. Де людям лікуватися?

0

Оцінити коментар Thumb up 43 Палец вниз 3

 
 

В Геническ по ,,идеально ровной» дороге, которую уже типа сделали! Интересы людей не интересуют никого, неужели пще не поняли. Снимите розовые очки, а то от брызгов феерверков уже ничего не замечаете!

0

Оцінити коментар Thumb up 38 Палец вниз 1

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 26

 
 

Вітя обіцяв-вітя переобіцяв. Оце так тримає слово. Тріпло.

0

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 7

 
 

Я так розумію, що звинувачувати у всьому Дебелого в Іванівці стало модно.
Яким боком Дебелий до лікарні? По-перше, зміна правил фінансування ЦРЛ йде від держави. По-друге, лікарня стоїть на балансі Райради. ОТГ до неї ніяким боком.

0

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 21

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 30

 
 

А какое слово он держит? Закрыв школы, не сделав дороги и т.д-это были его обещания? Ах, да, еще вместе с точкой облил грязью сельских детей и учителей. Браво!

0

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 4

 
 

А что бы вы делали без этих «тупорылых»? Ивановка выдохла бы без больницы с других районов ездят что бы сдать анализы и на консультацию до врачей…ни где нету идеальных работников…

0

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 1

 
 

Коли не буде лікарні всі завиєте.

0

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 2

 
 

Работников идеальных может и нет, но другие хотя бы стремятся стать лучше. Дебелый решит проблему так же как и со школами, пустит маршрутку в серогозы и все будут довольны кроме самих работничков…

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 14

 
пацієнтка
 

у січні прийду народжувати під райраду!!!! чи до того, хто закриє лікарню.

0

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 1

 
 

Люди всі наші і в лікарні приймають і лікують усіх, не питають з ОТГ ти чи ні. То ж потрібно разом думати як зберегти лікарню, а не будувати нову амбулаторію!!! З розуміло, що ДЕБЕЛИЙ і йому подібні, а це 5 відсотків населення району поїдуть чи-то до Херсона, чи до Київа, а решта населення району з їх мізерними зарплатами і доходами та бездоріжжям, куди поїдуть???Хіба, що на кладовище!!! Це ГЕНОЦИД держави проти українського народу!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 0

 
 

Как везде рачинаються, что отг-засновнык, и что хотят, то они и делают(пример со школами). Только одно не ясно, как это сессия была по поводу одной реорганизации гимназии в лицей, а оказалось, что в Ивановке их уже два? Но ладно, об этом не будем. Так будет и с больницей-закроют и точка. О своих обещаниях нынче не помнит никто-резкая амнезия случилась, вот и все.

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 0

 
 

Страна где закрывают школы сады и больницы обречена…..Повесить их на хрен на площади реформаторов ….

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 3

 
 

Пошла на хуй! Если тебе не нравится страна ты её покидаешь…

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 6

 
 

По телевізору показували ОТГ в якій в лікарню було закуплено нове обладнання, запрошені вісім молодих лікарів різних напрямків. А у нас що неможна це зробити. Ми все святкуємо.

0

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 0

 
 

О в пятницу эта женщина в Лагуне зажигала. И рядом и кадры и муж в костюме. Пришли на поиемный

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com