ПРОДАМ 2-к квартиру у центрі смт Іванівка

067-989-51-15

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ семена подсолнечника. Гибрид 2017 года

066-151-39-07

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок у смт Іванівка по вулиці Соборній 198

тел. 097-363-83-53

Відпочинок на Арабатській стрілці. Деталі ТУТ Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

Оголошення про проведення збору виборців села Трохимівка

Ініціатина група села Трохимівка та сіл,  які входили до колишньої Трохимівської сільської ради,  оголошуює про проведення зборів виборців 17 — го вибрного округу виборів депутатів Іванівської ОТГ.

У порядку денному зборів — розгляд питання щодо відкликання депутата Іванівської ОТГ по 17-му виборному округу Олександра Литвина як такого,  який не виправдав довір’я виборців.

Збори відбудуться 11 липня 2018 року в селі Трохимівка Іванівської ОТГ на площі поруч сільського будинку культури.  Початок о 8.00 годині

Схожі матеріали

 

Коментарі: 18

Додати коментар »

 
 
КРАСАВЦЫ
09 июля, 2018 о 14:43 IP автора: 78.111.187.99
 

Дай БОГ Сашу Добкина выкинуть с депутатов и сразу он полетит с «команды» Дебелого. Вите он нужен был только как ещё один голос а не землестроитель так что Добкин давай досвидание. Фотки как ты доишь коров у фейсбуце вот твоё занятие. Молодцы Трофимовцы так держать, покажите что Вы чего то стоите.Мы с Вами, так держать.

Оцінити коментар Thumb up 45 Палец вниз 14

 
🔋
09 июля, 2018 о 18:59 IP автора: 93.109.249.4
 

Під ногами клітіх зрадників — земля напалмом повинна горіти!

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 4

 
Мати
09 июля, 2018 о 19:13 IP автора: 46.211.6.186
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 46

 
Аноним
09 июля, 2018 о 22:47 IP автора: 46.211.155.30
 

Для вас же человек старается, зачем вы так

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 7

 
ку-ку
10 июля, 2018 о 10:02 IP автора: 130.180.209.249
 

От цікаво, якщоб ви працювали під керівництвом Дебелого, як би ви голосували, напали як собаки на хлопця.

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 16

 
Катя
10 июля, 2018 о 10:37 IP автора: 78.111.187.234
 

Нехай собі працює , тільки якого чорта ліз в депутати від свого села ? Шкура !!!

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 10

 
Аліна
10 июля, 2018 о 12:37 IP автора: 130.180.220.222
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 21

 
Аноним
10 июля, 2018 о 13:28 IP автора: 46.133.215.186
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 18

 
 

Люде, схаменіться!
Який ви приклад для дітей подаєте?
-єх..
Не мозгів не совісті.
Знаєте як то кажуть «Сапожник без сапог»,а тут трішечки навпаки:
Чорнороті,невиховані лицеміри намагаються знайти собіподібних
і обгадити їх з ніг до голови і їх взагалі не хвилює уже те, що вони самі по горло а цьому лайні!!!!

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 11

 
Павло
10 июля, 2018 о 17:47 IP автора: 77.52.192.166
 

Депутат повинен відстоювати думку громади, бо чого він в раді? Вирішувати свої питання? Тоді чого за нього треба голосувати людям. Якщо не відкличуть, то хай хоч позору наберуться. Люди клянуть їх.

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 1

 
Аноним
10 июля, 2018 о 17:48 IP автора: 194.50.254.168
 

Аліна,нам сраки особиста позиція Литвина!Він повинен був представляти інтереси нашого села.Т.В.Ніколаєнко молодчинка!Дай Бог ій терпіння та здоров»я!

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 1

 
Аліна
10 июля, 2018 о 18:47 IP автора: 130.180.219.211
 

Шановний аноніме! Не личить вчителю вживати такі слова «срака»!!!! Чому ж ніхто з вчителів не пішов у депутати??? Я б хотіла подивитися яку б позицію ви обрали бувши депутатом. А з погріба кричати і вказувати як треба діяти проще простого. Дурний Сашка що не подасть до суду за тюрму та Добкіна. Чи ви думаєте він він не знає хто ховається під анонімами дісмарками і т д він мовчить бо совість у хлопця є відповісти вам такою ж гидотою яку ви на нього ллєте. і чому мовчать батьки а возмущаются одні вчителі?????

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 16

 
Реальність
10 июля, 2018 о 20:08 IP автора: 46.211.96.181
 

Ой, Аліна, хочете правду? Я учений Трохимівського НВК. Так ось. Ви за собою слідкуйте. Думаете ніхто не знає, що це і близько не Аліна. І я нікуди їздити не буду. Нехай Дебелий удавиться. Мені і так треба їздити по цим дорогам до Трохимівки, а до Іванівки я взагалі не знаю як добиратися. Тому рот закрийте і сидіть тихо.

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 2

 
Аноним
10 июля, 2018 о 20:12 IP автора: 194.50.254.168
 

На путіна «хуйло»кричить вся Украіна і не паряться що не личить.)А тут іванівку»срака»смущае.Як є так і пишу.Я не вчитель,я за вчителів

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 3

 
ПРОФСПІЛКА
10 июля, 2018 о 22:29 IP автора: 194.50.254.171
 

ДО УВАГИ ПРАЦІВНИКІВ ШКІЛ! МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ НАДАЛО Р О З’ Я С Н Е Н Н Я 25.01.2011
«Гарантії працівників у разі ліквідації або реорганізації підприємства, установи, організації». якщо на підприємстві створена первинна профспілкова організація, власник або уповноважений ним орган має дотримуватися вимог частини третьої статті 22 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» ( 1045-14 ). …він повинен завчасно, НЕ ПІЗНІШЕ ЯК ЗА ТРИ МІСЯЦІ (Н Е Б У Л О З Р О Б Л Е Н О) до намічуваних звільнень надати первинним профспілковим організаціям інформацію щодо цих заходів, включаючи інформацію про причини наступних звільнень, кількість і категорії працівників, яких це може стосуватися, про терміни проведення звільнень, а також провести консультації з профспілками про заходи щодо запобігання звільненням чи зведенню їх кількості до мінімуму або пом’якшення несприятливих наслідків будь-яких звільнень.
Профспілки мають право вносити пропозиції органам державної влади, органам місцевого самоврядування, роботодавцям, їх об’єднанням про перенесення термінів, тимчасове припинення або скасування заходів, пов’язаних з вивільненням працівників, які є обов’язковими для
розгляду.

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 0

 
ПРОФСПІЛКА
10 июля, 2018 о 22:31 IP автора: 194.50.254.171
 

Так, за загальним правилом встановленим частиною першою статті 49-2 Кодексу ( 322-08 ) про наступне вивільнення працівників персонально попереджають НЕ ПІЗНІШЕ ЯК ЗА ДВА МІСЯЦІ.
Власнику або уповноваженому ним органу слід пам’ятати, що працівники в будь-який час вправі змінити своє рішення: скасувати раніше дану згоду на продовження роботи, скасувати раніше заявлену відмову від продовження роботи. Звільнення може відбуватися не раніше закінчення двомісячного строку з моменту попередження.

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 0

 
ПРОФСПІЛКА
10 июля, 2018 о 23:19 IP автора: 194.50.254.171
 

У випадку порушення прав працівника працівник може протягом 1-го місяця з дня вручення йому копії наказу про звільнення або видачі трудової книжки звернутися до суду з заявою про поновлення його на роботі