ПРОДАМ швейлер металевий 3,20 на18

096-081-58-08

ПРОДАМ Весы автомобильные, механические. Платформа 12 метров. Грузоподемность 30 т. 50 тис грн. Находятся в Н.Серогозком р-н

067-601-04-94

Продамгриби Глива (Вішанка), а також грибні блоки

096-081-58-08

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ ГОРОХ 5 300 грн/т. Є в наявності 25 тон

050-397-13-71,

Продається будинок: смт Іванівка. вул. Соборна, 198,

тел. 097-363-83-53

Продам пшеницю 2-кл -120 т. та пшеницю 3кл. 430 т

тел 050-497-10-63

Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Гроші та Товар в кредит від Смарт Фінанс. Адреса відділення: смт Іванівка вул Соборна,2. маг. "Меблі та килими"

050-414-97-18

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

Виконаю будь-які будівельні та ремонтні роботи. смт Іванівка та район

068-794-72-99

ПРОДАМ вьетнамских поросят. Возраст 2 месяца.

тел: 067-856-45-60

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

Дорога розбрату

Іванівська проводить численні роботи з благоустрою центру селища. Сьогодні черга дійшла до відновлення паркану між будівлями колишньої типографії та приміщення податкової.

Відновлення огорожі має призвести до перекриття проїзду, що організувався між будівлями типографії та податкової, в сторону вулиці Горького та Дружби, на місці вивалених секцій паркану.

Несподівано, роботи наштовхнулися на заваду.

На місці відновлення паркану було припарковано автомобіль приватного підприємця, що здійснює свою діяльність у приміщенні колишньої типографії.

Автомобіль залишено таким чином, що робітникам не було змоги провести роботи по відновленню огорожі.

Як згодом розповів сам підприємець — автомобіль зламався і зрушити його немає можливості.

На місце події прибули представники селищної ради, які викликали наряд поліції, щоб розблокувати роботи з благоустрою.

Тут же розгорнулася дискусія стосовно доцільності робіт по відновленню паркану.

Представники селищної ради наполягали на незаконних діях підприємця по перешкоджанню у здійснені робіт з благоустрою та вимагали від нього припинити свої дії.

В свою чергу, підприємець закидає селищній раді, що це саме вона вчиняє незаконні дії,  які перешкоджають його підприємницькій діяльності. Зі слів підприємця, перекриття проїзду спричинить до незручностей у використанні будівлі і як наслідок спричинить до збитків.

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 70

Додати коментар »

 
 
инспектор
26 октября, 2016 о 20:06 IP автора: 194.50.254.171
 

Ви краще гроші не тринькайте на ліво і на право а от і зробіть ген план,і досить Брагінцю перекривати кислород,не сьогодні так завтра він всетаки купить приміщення типографії і що потім ви йому предявите.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
инспектор
26 октября, 2016 о 20:18 IP автора: 194.50.254.171
 

Нащо Віті думати про школи та інше якщо можна з Вітьой отмити гроші на ремонті кінотеатрі.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Юстас
26 октября, 2016 о 22:24 IP автора: 178.92.8.96
 

інспекторе, краще попрацюй над правописом, а потім пиши свій бред, умник!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
сергій
26 октября, 2016 о 22:56 IP автора: 213.179.252.248
 

Брагінець ввважає себе божком в селищі. Якщо Дебелий не покладе цьому край, то навіщо тоді він потрібен, як представний влади в селищі? Яякщо кожен проб’є собі проїзд для здійснення підприємницької діяльності і кластиме «……….» на селищну раду, то до чого ми в результаті доживемо? То завтра через хату звичайного Іванівця проїзджатиме фура і ніхто нічого не зможе вдіяти, бо Брагінець тут здійснює підприємницьку діяльність. А що там робили міліціянти? Вони що слугували фігурами з тамтешнього меблевого магазину?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
слуга народу
26 октября, 2016 о 23:04 IP автора: 213.179.252.248
 

Полный пипец….. что хотят то и делают и ложили они _____________на месную власть…. Брагинцу недосуг платить за лишний кружок фуры что доставляет товар так он саботаж устроил еще и народ приплел. Хотя я так понял что людям доступ к новой почте никто и не думал перекрывать, просто хотели сделать разваленный сто лет забор и пустить фуры по другой дороге. 10 лет хозяина не было в ивановке, за это время люди не только дороги новые самовольно проложили, а и законы местные понапридумали. Все как в фильме «НЕ ГРОЗИ ЮЖНОМУ ЦЕНТРАЛУ». Попробуй докажи теперь, что ты не идиот. Я сочувствую меру нынешнему.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
любаня
26 октября, 2016 о 23:09 IP автора: 213.179.252.248
 

А откуда там взялся екс голова рда, притом в той же роли? Ему давно пора поменять амплуа! ///////! На сесии райрады кричит — делайте порывы! Сделали. Теперь делают, чтобы не возникали. Только Бабуцкий глаголит, пусть фуры ездят… Где логика? Ах, да…извините…его же уволили. Понятно логики нет.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
губка бубка
26 октября, 2016 о 23:14 IP автора: 213.179.252.248
 

Игорь нормальний пацан. Я не ждав від нього такого. Він реально не правий. Бізнес бізнесом, але є якийся предєл. Нічого собі, накатав дорогу через розбитий забор, не зробив його за стільки років, ще й не дає другим зробити, бо там їдуть його машини! Яке він має право? сільрада сто процентов права.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Вікторівна
26 октября, 2016 о 23:22 IP автора: 213.179.252.248
 

Михайлівна мабуть спить. Де коменти про Дебелят? Де коменти про піар, про відмивання коштів? Де захисники Брагінця? Де каратісти, що сплять, чи збирають скати по Іванівці щоб завтра палить? Аж скучно ніхто не обісрав селищну раду…Ай-яй-яй Дебелий! Не треба ставити паркан! Не треба робити дорогу! Не треба встановлювати знаки! Не треба встановлювати бордюри! Не треба Площу! Не треба троянди….Не треба, бо ми звикли чинити анархію та безлад, протиправство, ми хочемо наживатися…і похрен нам, що буде далі з Іванівкою!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
2
26 октября, 2016 о 23:40 IP автора: 141.0.13.78
 

Чего из-за его предпринимательской деятельности должны страдать обычные люди, такие как я например, то фуры летят пыль столбом, то водила на синей машине, надеюсь Виктор Алексеевич на ведёт порядок, а ещё лучше поставит шлагбаум, пускай тогда где угодно объезжают…

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
мангуст
26 октября, 2016 о 23:55 IP автора: 130.180.216.146
 

«Розбрат», а не «роздор». Так ліпше буде)))

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
депутат
27 октября, 2016 о 00:03 IP автора: 46.133.47.188
 

Я от Игоря такого не ожидал. Я всегда думал что он више всего єтого. В обєзд так в обєзд. Все равно я по закону не прав и єто понятно и дураку. Ну такое чудить, єто жесть. Видно кушать хочется сильнее.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
местный
27 октября, 2016 о 00:13 IP автора: 46.133.47.188
 

Це ще що поряд з моєю новиною! /////…..і збирають підписи проти селищного голови, якоби він купив задорогі троянди для селища. ///…..ька свого часу сварилася та погрожувала в селищній раді за те що відключили ім воду круглосуточну за рахунок громади, доречі сама депутат і живе в тому будинку (пахне тиском на селищного голову з метою власноі вигоди). Тоді твердила що косити не треба. Тепер рози не треба. Сама не разу біля дома бита палець об палець не вдарила, зато бігає по селу чинить розбрат. І ніяка дика собака не вхватить!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
прокоп
27 октября, 2016 о 00:15 IP автора: 46.133.47.188
 

Вона жилавувата. Собаки таких не беруть на зуб

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
марина
27 октября, 2016 о 00:19 IP автора: 46.133.47.188
 

Игоря зрозуміти можна хоч і не прав по суті. А якогт х…..я там Бабуцький нарисувався? Хай іде пориви по району ліквідовує! Що роботи мало?! Пустомеля. Подивимось, що зробить для району. Оцінимо не переживає хай.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
татьяна
27 октября, 2016 о 00:22 IP автора: 46.133.47.188
 

Вернулись лихі 90-ті… Рекет процвітає
А якби мером вибрали? От і злітають маски поступово.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
27 октября, 2016 о 06:47 IP автора: 194.50.254.170
 

Не вашим не нашим- поставте ворота

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
инспектор
27 октября, 2016 о 07:00 IP автора: 194.50.254.171
 

Знову з 22:56 год. по 00.22 год пише один ы той же громадянин (ка),неспиться Сергіївні,і всі ляпи всторону Брагінця.
А в мене питання до селищної ради а що робе та жіночка в сіром пальті,яка працює юристом,нащо її взяли,вона також замість мебелі стоїть,хочаби слова сказала,а зарплату з нашого бюджету нараховують,ось,ось.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
инспектор
27 октября, 2016 о 07:01 IP автора: 194.50.254.171
 

А,рома в робочий час відео знімає,а не наробочом місці сидить,а зарплату з нашого бюджету нараховують,ось,ось

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
инспектор
27 октября, 2016 о 07:05 IP автора: 194.50.254.171
 

А чому так з’їлись на Брагінця тому що Де.е.ий Л.ша хотів викупити типографії і відкрити там продажу сільгоспзапчастин.Напевне потім дали добро на все і проїзд відкрили і саме головне конфлікту не було

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
гость
27 октября, 2016 о 09:52 IP автора: 178.93.40.92
 

Пусть бы была там дорога. И так уже перекрыли все что можно. В конце концов, как начнешь кружить через всю Ивановку что бы объехать центр.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
2
27 октября, 2016 о 12:38 IP автора: 213.179.252.248
 

Что за бред про Льошу Д.? Это чей-то страшный сон? Зачем молотить такую пургу?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 1

 
тетяна
27 октября, 2016 о 12:44 IP автора: 213.179.252.248
 

Найстрашнішою провиною минулої влади є те, що її насправді не було майже 10 років. За цей час виросло ціле покоління, яке не знає як в минулому виглядала Іванівка, покоління, яке не вміє не те що зробити — берегти не вміє те що зроблено іншими. Поламали бордюри, повибивали забори біля бурси, де живе Мартиненко, біля налоговой, біля гімназії, покрали забор біля селишки по Молодіжній алей і іїздять, ходять навпростець. Саме страшне, що повернути назад той лад що був колись в селищі неможливо навіть такому сильному як Дебелий. Ось що страшно.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Вася
27 октября, 2016 о 13:11 IP автора: 178.94.254.186
 

Ух страсти какие!
Какой только Брагинец паршивец! От жеш гаааад,бизнеса ему захотелось!
А В&В — мАладцы ,ДонКихоты прям.
P. S. Есть предложение и цемент для ЧП Дебелая разгрузить на объездной.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Лелик
27 октября, 2016 о 15:57 IP автора: 178.93.29.155
 

Что за бред Васин коментрарий. Прошлой зимой помнится кричали во все горло УБЕРИТЕ БОЛОТО ПО УЛИЦЕ СОБОРНОЙ!!!МЫ ПЛАВАЕМ!!!СДЕЛАЙТЕ ДОРОГУ!!! Начали делать дорогу, влаживать деньги людей. На сессии районной рады кричали ДЕЛАЙТЕ ПОРЫВЫ!!!! Сделали порыв многолетний отмывач бабла устранили. Зарыли кучу бабла в ремонт порыва возле кинотеатра. Кричали много лет во все горло СДЕЛАЙТЕ ЧТО_ТО С КОНОТЕАТРОМ!!!УСТРАНИТЕ ТАМ ПРИТОН!!! кинотеатр забрали, планируют сделать для детей центр развлечений. Теперь нужно с чего то начинать сгнребать все в кучу. Первое прекратить движение тяжолого транспорта в той части пгт. Фуры Брагинца опять разламали дорогу, давят землю что дает ртещины в трубах, катаются через канализационный люк, по газону в отверстие выбитого забора…. Вот подлец Дебелый, что предлагает Игорю ворзить товар другой дорогой… Вот подлец…Ха-ха…

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
инспектор
27 октября, 2016 о 17:14 IP автора: 194.50.254.171
 

Вот падлецы,возят товар к ЧП Дебелой через улицу Советскую, цемент,стекло и всё остальное подобное,всё растоптали,друбы возле домов трещат,вот падлецыкуда смотрит сельсовет,разве так можно,трактора с дома Дебелого Л. ганяют а рядом школа,куда смотрит сельсовет.БЕСПРЕДЕЛ

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
инспектор
27 октября, 2016 о 17:18 IP автора: 194.50.254.171
 

Перекрыть вьезд на рынок тяжолой технике,пускай свой цемент носят вручную,Дебелому,Петрусёву и Шипу.Закрыть подезд Камазам которые распологаются в автопарке,закрыть подезд по ул.Стаханова к 100 тонным весам.БЕСПРЕДЕЛ.Трактора должны стоять за населёным пунктом а не в центре Ивановки.Беспредел.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
анон.
27 октября, 2016 о 17:25 IP автора: 46.211.114.175
 

Так давайте и в центре шлагбаумы поставим,а еще один заезд на рынок закроем.На рынке вообще не то что ездить,а и ходить невозможно…одна слякоть там.И кто же там дорогу раздолбал?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Вірний
27 октября, 2016 о 18:28 IP автора: 178.93.18.90
 

А згадайте ще про Назаренка, який по Щорса і Франка вантажівки з зерном ганяє. Бо збудував склад серед жилих домів! І там те саме «всё растоптали,друбы возле домов трещат» Чи йому можна, а тільки Брагінцю нельзя

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Василиса
27 октября, 2016 о 18:31 IP автора: 130.180.218.58
 

Так давайте вообще обьявим Ивановку пешеходной зоной Народ правда поглупел или сегодня обострение шизи массовое

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
инспектор
27 октября, 2016 о 19:02 IP автора: 194.50.254.171
 

Вот вот по поводу складов в центре населёного пункта это точно.склад не только по Щорса у нас по Горького аж два стоит,дорога по нашей улицы была просто супер но в этом году начала рушиться на глазах.На это в Сергеевны времени а веть на этих улицах живут люди и особенно гуляют дети,так этого не видать.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Майкл Джексон
27 октября, 2016 о 19:08 IP автора: 194.50.254.171
 

По поводу Серёжы Наз…..ка это вообще нонсанс,зайдите в УПК,так там всё стоит от комбаинов до культиваторов,(а ведь это учебное завидения)склад в центре Ивановки,и куда же смотрит администрация и сельсовет.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Майкл Джексон
27 октября, 2016 о 19:09 IP автора: 194.50.254.171
 

всё проплочено

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Майкл Джексон
27 октября, 2016 о 19:13 IP автора: 194.50.254.171
 

Кстати на улице где балатировалась Вита тоже склад но она его не замечает.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Вася
27 октября, 2016 о 19:53 IP автора: 178.94.254.186
 

А зачем его замечать?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
саня
27 октября, 2016 о 20:22 IP автора: 94.179.216.84
 

Так давайте молоковозам запретим ездить по Ивановке !!!!!!!!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
анон.
27 октября, 2016 о 20:33 IP автора: 46.211.7.139
 

Давайте,они также тяжелые!!!на трасе перегородим,что бы некто у кого груз не заежали .

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Вася
27 октября, 2016 о 21:12 IP автора: 178.94.254.186
 

Там в первом видео,Сергеевна настойчиво просит документы («правовстановлюючі,які регламентують його встановлення») на шлагбаум,который некогда там стоял.
Вопрос: Виктория Сергеевна — а Вы готовы показать /предоставить документы («правовстановлюючі,які регламентують його встановлення» )на шлагбаум у Ощадбанка?Только предупреждаю сразу — ДОКУМЕНТЫ ЯКІ РЕГЛАМЕНТУЮТЬ ЙОГО ВСТАНОВЛЕННЯ!!!! Решение исполкома (читай дословно Витя&Вита порешали) не катит — речь идет об акте отбора земельного участка,архитектурный план,проэкт и т.д.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
небайдужий
27 октября, 2016 о 21:52 IP автора: 91.124.243.134
 

Люди Ви про що? Дорога там потрібна вам? Так чи Ні???

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
небайдужий
27 октября, 2016 о 21:56 IP автора: 91.124.243.134
 

Зміни після встановлення шлагбаума це добре? Так чи Ні???

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
вчитель
27 октября, 2016 о 22:33 IP автора: 178.93.210.11
 

Дорога не потрібна!Є можливість їздити іншим шляхом.Скільки бруду в коментарях,заздрощів і ненависті.Почали з дороги в центрі ,а зачепили всіх кого згадали.Спокою не дає не тільки Дебелий В.,а й секретар сільської ради.Нам ніхто і ніколи не сподобається!Нехай хоч дещо буде зроблено в селі(навіть за дуже великі кошти).Згадайте Татевосяна С.Скільки було негативу після придбання ялинки!А зараз всі радіють і навіть не згадують ім’я цієї людини.А цю радість подарував нам він.Будьте терплячими!Ми будемо краще жити з такими людьми як Вікторія Б.,Віктор Д.Я в це вірю.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
татьяна
28 октября, 2016 о 05:59 IP автора: 46.133.133.217
 

Комент васи такая бредятина… Вася читай закон про місцеве самоврядування та закон про благоустрій, а не тирчі на сайті, тоді не будеш засорять сайт таким поносом. В селищній не дуоніші тебе умника сидять. Перш ніж зробити будь що готується документація.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
местный
28 октября, 2016 о 06:05 IP автора: 46.133.133.217
 

Что за бред. Дорога там не нужна, тем более что по генплану она там не предусмотрена, а предусмотрена как раз там где предлагает вьезд Дебелий — от церкви. Как же Игорь собирался бить мером если не знает елементарних вещей, как видно на видео, еще и рейдерским захватом занимается. Понятно теперь почему каратисти одно время всех лупили, есть хороший учитель. Я против Игоря нечего не имею, но повел себя он не правильно.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
анон.
28 октября, 2016 о 06:28 IP автора: 46.211.156.39
 

А чего же син мера постоянно в драках участвует?наверное тоже учитель был.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
анон.
28 октября, 2016 о 06:31 IP автора: 46.211.156.39
 

И Бабуцький прав,нужно было вызвать в с.р. и поговорить.А Виктория цирк устроили..

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Майкл Джексон
28 октября, 2016 о 07:55 IP автора: 194.50.254.171
 

Елементарно всё просто Лёша Д…., хотел открыть магазин по продаже сельхоз запчастей,в итого облом,вот и причина роздола.Он сам это при ребятах говорил и не однозначно.
По поводу Лёшы Д….,так ето точно гдето в Ивановки драки всё ис-за него,и папа приежает за 30-летним сыном сопли подтирать.Что выростил той и получай

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Вася
28 октября, 2016 о 08:34 IP автора: 178.94.254.186
 

Татьянка — утри сопли,все в курсе как там «документация» готовится.Это легко видно даже по платежкам на сайте е-дата.
Кстати — а где же ДОСКИ ОБЬЯВЛЕНИЙ???? Все забыли — так я напонмю — ранней весной ЧП Д. была отвалена куча денег — сколько мы получили осенью досок???

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Ірина
28 октября, 2016 о 08:51 IP автора: 178.94.45.210
 

Как не крути а машина «Новой почты» привозит товар на склад как в городе где под каждым сантиметром трубы))))) так и у нас. Если анализировать ваши комментарии, то можно сделать вывод что для того чтобы ВСЕХ все устраивало нужно ВООБЩЕ прекратить занимается предпринимательской деятельностью.. Чтобы ни одна машина не могла заехать в ИВАНОВКУ. Так получается, а то не дай Бог дороги разобьют. Смешно. Так давайте будем закрывать магазины в которые тоже большие машины привозят товар!!!Ведь они тоже разбивают дорогу, хоть и не так часто ездят но все же разбивают. А те машины которые привозят материал для «БЛАГОУСТРОЮ» они тоже разбивают дороги своим весом.
Что касается «наездил Брагинец дорогу», то когда здание было взято в аренду, дорога уже там была, и она была предназначена для проезда к заднему входу.
И в заключение: Машина «Новой почты» будет мешать всем и везде, поскольку она не маленькая, и у всех будет возникать вопрос «А зачем она ездит нашей дорогой, через наш дом??? Так может «благоустроить» лучше в объезд дороге? Пусть люди работают!!!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
местный
28 октября, 2016 о 11:59 IP автора: 46.133.142.210
 

О-о-о-о!!!!!!!!!!!!! Каратистов зацепили…….. И пошла жара! Ки-и-и-и-ийя! Ос!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Ленка
28 октября, 2016 о 12:07 IP автора: 46.211.155.86
 

Такие защитники сель рады грубые,невоспитаны и язвительные.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Майкл Джексон
28 октября, 2016 о 16:05 IP автора: 194.50.254.171
 

Как было смешно как Віка хотела вручить грамоту Брагинцю и Цицинской,только на их бочку котила тут уже заднее место лізь лізь.Молодец Ольга что не вішла хоть там и біла.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
вчитель
28 октября, 2016 о 18:11 IP автора: 178.93.208.92
 

Залиште в спокої молоду і енергійну дівчину!Дайте можливість їй працювати!Вона молодець!Не звертає увагу на неадекватну критику.Просто виконує свою роботу.А ви смійтеся далі.Нічого ж іншого не вмієте.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Майкл Джексон
28 октября, 2016 о 18:57 IP автора: 194.50.254.171
 

та всі громадяни сміялись з цього срак..листва.Молодець Цицинська і Брагінець що не лиж..те їм ж..у.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
юта
29 октября, 2016 о 00:08 IP автора: 46.133.79.128
 

Деякі люди такі тупі і обмежені. Я більше ніж впевнена, що Щастлитвій все одно хто там сміявся, хто кому що лиже і т.д. Я добре і багато років іі знаю, вона просто робить свою роботу, дуже любить себе і не звертає уваги на всю цю гидоту. У неі зовсім інший відмінний від цієі клоаки круг спілкування і мабуть не має часу на ці дурниці.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
vopros
29 октября, 2016 о 00:19 IP автора: 82.145.221.65
 

хто сміявся??? хіба що з б…ця і ц…ї! заслужив грамоту -отримай. що, більше місяця нема відносини виясняти? треба губки дути як нецілована? чи треба було не давати тих грамот? чого тоді приперлась на свято? я в шоці! вона вже чудить без баяна! ненормальна на стільки, підписи збирає! то в людини в голові не все в порядку! ви подавіться на площу! та тепер не соромно в гості когось привезти! чесно, я реально в шоці з цього гімнопролиття…

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
..
29 октября, 2016 о 07:10 IP автора: 46.211.114.54
 

А може тепер им не надо никуда ходить ,бо с мером не держать?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
..
29 октября, 2016 о 07:11 IP автора: 46.211.114.54
 

А може тепер им не надо никуда ходить ,бо с мером не дружат?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Вася-2
29 октября, 2016 о 08:10 IP автора: 178.93.46.68
 

Вікторія Сергіївна у Вас неповнолітня дитинка, а Ви до 12 години ночі дома не знаходитесь, пізненько Ви коментуєте події.
Романе Анатолійовичу це Вам, як засновнику інформаційного видання(сайту). Ви, як «великий експерт» в багатьох питаннях, повинні розуміти, що рано чи пізно прийдеться відповідати за те, що висвітлюється на вашому сайті. Я не експерт, но в моєму розумінні, Ваш сайт інформаційний, а не якесь ток шоу з коментарями. За те що розміщенно на Вашому сайті несете відповідальність Ви, а не всі «коментувальники». Я б на місці подружжя Цицинських подав позов до суду на Вас. Романе спустіться з «небес» на землю, поки Ви ще не дуже високо «піднялись», бо чим вище, тим болючіше буде падати. Ну і майте сміливість визнати, що без всього цього бруду, Ваш сайт не буде таким популярним. Бажаю Вам у всьому успіхів.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Цицинська
29 октября, 2016 о 08:11 IP автора: 178.93.46.68
 

Шановне панство Іванівки А може вже досить обсирати мене поза очі Якщо комусь не подобається те що я роблю, запрошую прийти до мене в мпгазин (я надіюсь всі знають де він знаходиться)і сказати мені в очі Не потрібно ховатися за ніками і придумувати всяку маячню про мене А з приводу того, ходити мені на свята чи не ходити, отримувати мені грамоти чи гн отримувати, то я вважаю це моя особиста справа, і дозволу та поради я ні в кого питати не буду

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Вася
29 октября, 2016 о 08:52 IP автора: 178.94.254.186
 

МАладЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭцццц,ай мАААладЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭццц Оля.Так їх гадів.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
жека
29 октября, 2016 о 09:53 IP автора: 46.133.74.72
 

Та це моей сестре нужно в суд подать, на сайт, его владельца и вигнать Рому с работи, только за один єтот грязний сайт. Сколько грязи и зависти. Вита не обращай внимания. Собаки лают караван идет.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
admin
29 октября, 2016 о 10:30 IP автора: 130.180.210.124
 

Всього лише на добу лишив сайт без догляду і тут повна зашквара. Зараз буду чистити.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
admin
29 октября, 2016 о 10:45 IP автора: 78.111.186.239
 

Вася- 2.
Бруд-бруд… Ви всі нападаєте на мене, лише за те, що на сайті, який я створив народ анонімно говорить те що думає. І лише в вашому розумінні це бруд.
Я розцінюю ваші коментарі як справжню, без прикрас Іванівку. Не ту де всі посміхаються друг другу в обличчя, а ту де кожен говорить те що думає.
В такому контексті цей сайт не бруд, а реальніший і правдивіший за саме життя.
Окрім того, я прибічник чесної гри і цікавого політичного розкладу. Опускатися до того, щоб просто когось вилаяти не стану.
Чесно кажучи в більшості я не бачу тут бруду, а те що переходить межі розумного видаляється.
Стосовно претензій до мене. У мене зустрічне питання.
Якщо я закрию цей сайт, а бо ж закрию коментарі, це означатиме, що іванівці, що їх пишуть стануть думати по іншому?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
..
29 октября, 2016 о 11:55 IP автора: 46.211.3.115
 

Так бруду куча!!!коменти удалять звiстно…коменти тi якI стосуються сiль раду,а про iнших ,як завжди будуть.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Ленка
29 октября, 2016 о 11:57 IP автора: 46.211.3.115
 

Собаки лают уже здесь слишали!!!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
maks
29 октября, 2016 о 12:06 IP автора: 82.145.222.221
 

по моему сіль раду поливають більше всіх! і Романа…

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
светлана
29 октября, 2016 о 16:51 IP автора: 46.133.79.47
 

Якби не поссовет, ви б і досі в лайні по самі вуха сиділи. Ще й хватає ума молоть ото.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
депутат
29 октября, 2016 о 16:56 IP автора: 46.133.79.47
 

Хто на виду про тих і говорять. Чим більше добра роблять, тим більше кричать і лаються ті що нічого самі не зробили і ті хто заздрять по чорному.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Ленчик
29 октября, 2016 о 17:55 IP автора: 46.211.113.28
 

Якби пос советни работники та их родичи не пиз…. про инших,а не вишали все погони на себе…То нихто на них би не казав, а замiтили би все и похвалили би.А у них есть свiй девиз:»кто похвалить меня лучше всех?!»
А вибирали их люди,iвсе те що тут робиться заслуга людей.Даремно вони не роблять,в них е заробитна плата..А коли йшли на цей пост повиннi були знати,що iм треба робити..тому i зняли старого мера…и все це роблять не сам мер та секретар,е куча людей якI в цьому допомогають…

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
мер
29 октября, 2016 о 17:57 IP автора: 46.211.113.28
 

Ответ на девиз :конечно Я!!!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
телеграф
08 июля, 2017 о 21:49 IP автора: 95.132.134.190
 

А скажіть мені будь ласка,що ж доброго зробив бувший мер?Татевосян,царство йому небесне,хоч ялинку посадив і туалет зробив.А от при Дебелому зроблено більше ніж за всіх разом узятих мерів.