ПРОДАМ 2-к квартиру у центрі смт Іванівка

067-989-51-15

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ семена подсолнечника. Гибрид 2017 года

066-151-39-07

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок у смт Іванівка по вулиці Соборній 198

тел. 097-363-83-53

Відпочинок на Арабатській стрілці. Деталі ТУТ Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

Жителі сіл Нововасилівка та Трохимівка збираються відкликати своїх депутатів (Оновлено)

У селі Іванівської ОТГ ініціативна група збирає виборців села для вирішення питання щодо відкликання депутата Іванівської селищної ради (ОТГ) по 16 виборчому округу Наталії як такої, яка не виправдала довір’я виборців.

Збір виборців оголошено на середу, 11 липня  2018 року, на площі поруч сільського будинку культури села Нововасилівка. Початок о 8.00. Запрошуються всі жителі села.

Як стало відомо згодом, аналогічний збір виборців відбудеться й у селі Трохимівка Іванівської ОТГ. Тут селяни також збираються поруч трохимівського сільського будинку культури 11 липня 2018 року о 8.00.

У порядку денному зборів трохимівців питання відкликання депутата 17-го виборного округу Іванівської ОТГ Олександра Литвина.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 25

Додати коментар »

 
 
АДВОКАТ
09 июля, 2018 о 12:53 IP автора: 78.111.190.181
 

Молодці, молодці і ще раз молодці!! Давно треба гнати таких депутатів уродів поганою мітлою. Вірю в те, що і в других селах виборці приймуть правільне рішення відносно своїх депутатів зрадників

Оцінити коментар Thumb up 55 Палец вниз 10

 
Аноним
09 июля, 2018 о 13:34 IP автора: 46.133.168.231
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 33

 
Петро
09 июля, 2018 о 13:56 IP автора: 194.50.254.170
 

Точно, анонім. Бо совість свою вона вже втратила

Оцінити коментар Thumb up 35 Палец вниз 3

 
КРАСАВЦЫ
09 июля, 2018 о 14:39 IP автора: 78.111.187.99
 

Красавцы!!! Так держать, Литвина и Мовчана на мыло. Только одно не понимаю почему молчит Семёновка и Воскресенка. Нудьга покажи своё ЯЯЯЯ. ты же всётаки как не нужно так расказываеш «ХОРОШО». подыми людей докажи что ты чего-то стоишь

Оцінити коментар Thumb up 30 Палец вниз 7

 
І. ПОПУРІЙ
09 июля, 2018 о 15:07 IP автора: 37.53.185.160
 

Зрадивши інтереси своїх виборців, тупо та свідомо підігравши цинічним бажанням Дебелого знищити сферу сільської освіти в ОТГ і таким чином освятивши своїми голосами його передвиборчу лицемірну брехню, депутати — маріонетки звичайно ж заслужили до себе людську неповагу , громадський осуд та процедуру відкликання. Але подивимося правді у вічі. З юридичної точки зору відкликати їх практично неможливо.Ніяких законів вони не порушували, в жодного з них не було особистих передвиборчих програм, в яких би вони клялися не оптимізувати школи. Та і як та за що голосувати — це , по суті , їх особиста справа. Так що дійсно махати кулаками після бою не треба і нехай це антинародне лицедійство поки що залишиться на їхній совісті ,якщо вона у них є. В цьому питанні їх політичного знищення треба працювати на перспективу.Необхідно в пам;яті людській навічно , як на віртуальній Дошці позору, викарбувати імена цих дебелівських холуїв, і щохвилинно , щоденно вбивати людям думку про те , що на майбутніх місцевих виборах не дати жодного голосу цим політичним мерцям та ізгоям. Оце буде правильно і не суперечитиме законодавству. Ну , звичайно , якщо в когось є інші, більш радикальні методи боротьби , то ніхто ж не проти. Борітесь і переможете !

Оцінити коментар Thumb up 35 Палец вниз 6

 
123
09 июля, 2018 о 15:27 IP автора: 178.93.35.3
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 28

 
Эрнест Неизвестный
09 июля, 2018 о 15:30 IP автора: 77.111.247.44
 

Як завжди, Ів.Ів., Ви праві. З юридичної точки зору. Моральну оцінку від Вас теж цілком пілтирую. Але є ще громадська позиція. Виборці мають право відмовити своїм «депутатам» у предтавництві їх інтересів в раді: ЗАКОН ЦЬОГО НЕ ЗАБОРОНЯЄ. Просто тепер, ті «депутати» будуть виступати особисто тільки від себе, поза як письмовим рішенням виборців йому ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ виступати від їхнього імені.Повідомлення надсилається до ради ОТГ і оглошується на чергвій сесії. А далі — хай вирішує СУД…

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 1

 
Эрнест Неизвестный
09 июля, 2018 о 15:30 IP автора: 77.111.247.44
 

Як завжди, Ів.Ів., Ви праві. З юридичної точки зору. Моральну оцінку від Вас теж цілком пілтруимую. Але є ще громадська позиція. Виборці мають право відмовити своїм «депутатам» у предтавництві їх інтересів в раді: ЗАКОН ЦЬОГО НЕ ЗАБОРОНЯЄ. Просто тепер, ті «депутати» будуть виступати особисто тільки від себе, поза як письмовим рішенням виборців йому ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ виступати від їхнього імені.Повідомлення надсилається до ради ОТГ і оглошується на чергвій сесії. А далі — хай вирішує СУД…

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 1

 
Эрнест Неизвестный
09 июля, 2018 о 15:42 IP автора: 77.111.247.44
 

123
09 июля, 2018 о 15:27 IP автора: 178.93.35.
Ів.Ів. НІКОЛИ НЕ ОЧОЛЮВАВ РАЙОНУ і особисто нічого не закривав. Він просто був у команді.
До речі: вони за 6 років закрили 4 школи, перед цим тягнувши їх 3 роки. А нинішня ОТГ за півроку,( навіть не спробуавши зберегти та протягти хоча б 1 рік) закриває 4 і вже «закинули вудку» і на Благодатне. На той рік.
А ще й агітують по іншим селам району про приєднання до ОТГ.
Дії — краший агітатор.

Оцінити коментар Thumb up 33 Палец вниз 5

 
Павло
09 июля, 2018 о 16:50 IP автора: 78.111.186.9
 

Цікаво

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 0

 
Павло
09 июля, 2018 о 16:54 IP автора: 78.111.186.9
 

Цікаво , як буде голосувати депутат з Благодатного Петрова, коли на кону буде їхня школа стояти ,де її чоловік директор, теж буде — ЗА закриття???

Оцінити коментар Thumb up 48 Палец вниз 1

 
🔨
09 июля, 2018 о 18:51 IP автора: 93.109.249.4
 

Знову небо хмуриться,
Мабуть буде дощ.
Мати півня ріже —
Мабуть буде борщ.
Зайшов в хату дядько,
Мати каже брат.
На столі бутилка,
Кажуть — лимонад
На диван лягають,
Значить будуть спать.
І труси знімають,
Значить будуть срать.
ПРИЇЖДЖАЙ СКОРІШЕ ТАТУ!!!
БО ЗАСЕРУТЬ УСЮ ХАТУ!!!

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 3

 
Петро
09 июля, 2018 о 19:36 IP автора: 194.50.254.170
 

Тож петрова повірила, що юрка залишать на посаді. Та хіба можна вірити брехунам? Запишіть і запамятайте що юра перший хто вилетить

Оцінити коментар Thumb up 35 Палец вниз 2

 
*******
09 июля, 2018 о 19:57 IP автора: 78.111.187.38
 

Петрова це стерво , яке піде по трупах для своєї вигоди, ви що шановні ще цього не пойняли, а Юра її це такий тупий директор якого треба гнати ,шановний Віктор Олексійович , поганою мітлою, а то ти звільняєш усіх, а такого директора тримаєш,що боїшся,що Петрова буде не так голосувати, не бійся вона за роботу держиться як муха за гімно, тай депутат вона в останній раз, скоро і її прийде аут. Ганьба таким депутатам , що не підтримують народ.

Оцінити коментар Thumb up 36 Палец вниз 5

 
...
09 июля, 2018 о 20:43 IP автора: 46.211.123.158
 

Понятно,что Петрова держится за роботу.Лысенко с Балашово,что скажет Таня то и будет голосовать да+ зарплата,а вот Никитин независимый человек почему он голосовал за закрытие школ-вот вопрос.Не хотите отстаивать свои села чего тогда претесь в депутаты. Позор-ГНИДЫ,а не депутаты.

Оцінити коментар Thumb up 42 Палец вниз 2

 
Карина
09 июля, 2018 о 21:07 IP автора: 130.180.220.41
 

Мовчана?

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 1

 
я справедливий
10 июля, 2018 о 09:55 IP автора: 130.180.209.249
 

Мені здається,що Нікітін примусово голосував за закриття, вроді він і непоганий хлопець, як він міг таке зробити, а ми ждемо що вони будуть отстаювати на сесіях своїх жителів. А за Петрову я нехотів голосувати зразу,хоча і умовляли мене також, я знаю ту бездарь ще по колгоспу як вона судилася з нами. А зараз ставить з себе такого чинного начальника, нікому не підчиняється , прихожу за справкою о 14.40 , а її на роботі дзуськи , бачите корівок вона виганяє, так доярка вона чи працівник сільської ради.

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 4

 
КРІСТІНА
10 июля, 2018 о 10:28 IP автора: 78.111.187.234
 

Так там крім Петрової ще староста є.

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 11

 
КРІСТІНА
10 июля, 2018 о 10:33 IP автора: 78.111.187.234
 

А те що вона стервО , так учителя «хороші» були ……..( Если ученик превзошел учителя — значит был хороший учитель!!! )

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 8

 
Яна
10 июля, 2018 о 11:22 IP автора: 46.211.117.216
 

Чого голосував Нікітін може пояснити тільки Нікітін, але позору це з нього не знімає. Дебелого злякався

Оцінити коментар Thumb up 28 Палец вниз 1

 
Аноним
10 июля, 2018 о 13:38 IP автора: 46.133.215.186
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 18

 
Мими
10 июля, 2018 о 14:36 IP автора: 46.211.119.174
 

Вы хоть понимаете, за что они проголосовали? Как можно сразу взять и закрыть 4 школы одним махом? Во-вторых, насколько надо быть тупым, если в законе об образовании сказано, что в лицее нп должно быть начальных классов, а заврайво отг и другие утверждают, что можна. О чем можно дальше говорить?

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 5

 
Павло
10 июля, 2018 о 17:49 IP автора: 77.52.192.166
 

Мовчіть за ту заврайоно. Заочниця-недоучка яка має нахабність повчати старших за віком і досвідченіших. наче вона чогось досягла в своєму житті

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 3

 
Аноним
11 июля, 2018 о 08:49 IP автора: 46.133.161.102
 

Она- заврайоно,а вы как писали тут свою грязь,на этом и остановитесь,ей на потеху…на большее вы не способны—не на масштабные митинги,не на влияние на депутатов.теперь сидите у разбитого корыта и скулите.кто из вас дойдет до суда? Да никто!!!все за угол победите и будете,как щенки подгавкивать в унисон попурию.

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 13

 
І. ПОПУРІЙ
11 июля, 2018 о 09:57 IP автора: 37.53.185.160
 

Ну і ну ,Анонім з ай-пі 215.186. Ви вгадали , я добре знаю , що таке депутат , бо і сам ним являюся. Час — це найкращий арбітр. Тож подивимося , кому і що більше » отригнеться » на слідуючих місцевих виборах. Тоді дійсно багатьом буде не до сміху. Навіть ніколи і на думці не було своєю «писаниною » впливати на думку депутатів ОТГ, яких вважаю самодостатніми людьми. Наше основне завдання — всіма законними методами ФОРМУВАТИ САМЕ ГРОМАДСЬКУ ДУМКУ, а не думку окремих депутатів.