ПРОДАМ 2-к квартиру у центрі смт Іванівка

067-989-51-15

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ семена подсолнечника. Гибрид 2017 года

066-151-39-07

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок у смт Іванівка по вулиці Соборній 198

тел. 097-363-83-53

Відпочинок на Арабатській стрілці. Деталі ТУТ Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

В Іванівці відзначено свята Івана Купала та День рибалки

Сьогодні зранку на центральному ставку смт Іванівка було людно. День розпочався з масштабної риболовлі, де до Іванівки з’їхалися посидіти з вудкою люди з усіх-усюд. Мало того, що рибалили жителі сіл району, так на свято завітали жителі Нижньосірогозького району та міста Мелітополя.

О 15 годині на ставку відбулася розважальна програма. Працівники селищного будинку культури виконували тематичні пісні, міні-вистави, влаштували конкурси та вікторини.

Уже по закінченню розважальної програми було оголошено переможців основних конкурсів.

Так, найважчу рибину вагою в 1,8 кг сьогодні впіймав  житель села Дружбівка Любченко Євген. За свою рибацьку перемогу пан Євген отримав у подарунок вудку.

Найбільшим уловом сьогодні похизувалася жителька села Першотравневе Набієва Лариса, — 9,6 кг.

Друге місце за найбільший улов отримав житель смт Іванівка Авдалов Тимур — 8,6 кг.

Третє місце за найбільший улов посіла Явнич Мар’яна — 8,3 кг.

Найкращу рибну юшку в Іванівській ОТГ варить Дробчук Сергій. Друге місце в цьому змаганні виборола Костюкова Ірина з села Дружбівка. Третє місце у Володимра Потєхіна з смт Іванівка.

Подивитися запис прямого ефіру розважальної програми, а також записи нагороджень переможців можна у відео нижче.

 


Схожі матеріали

 

Коментарі: 20

Додати коментар »

 
 
Рибак
09 июля, 2018 о 07:07 IP автора: 185.86.150.123
 

Дуже гарне свято вийшло. Дякуємо хазяїну села Віктору Дебелому! Не звертайте уваги на злі язики, без Вас Іванівки вже давно не було б. Хай Вам здоровиться!

Оцінити коментар Thumb up 46 Палец вниз 18

 
123
09 июля, 2018 о 08:28 IP автора: 178.94.4.139
 

щось шакалва мовчить, чи жовчю власною вдавилась))))))))

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 15

 
Аноним
09 июля, 2018 о 08:55 IP автора: 194.50.254.168
 

Ой сраколизи)))Хвалять люди ,мамо,нас.Ви мене,а я Вас)))

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 21

 
...
09 июля, 2018 о 09:17 IP автора: 78.111.186.207
 

Щось на фотках одна і таж купка людей!!!!! Збили як стадо корів і давай клацати з різних боків, требаж зробити видимість що яблуку нікуди впасти!!!!

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 23

 
Останній шакал
09 июля, 2018 о 12:29 IP автора: 194.50.254.168
 

Перед тим, як кинути іванівсько-вороновський прайд-сайт, звертаюсь до земляків сільчан ОТГ.
Киньте цю справу, Вас ніхто не чує і не читає. Не лайтеся між собою на догоду і втіху «веселунам» та «розважальникам» з Іванівки. Прочитайте, сплюньте в нічого не пишіть. Хай вони розважають один одного: один пише та вихваляє в інші в колективному «вєрноподанічестве» та «самозакохансті» радуються та насолоджуються. Бог то з нами. Він завжди на боці гнаних та зобіжених.
Подаюся звідси, бо після таких загулів «господарів-левів» не те що шакалам — сільській ластівці макової зернини не залишається…

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 13

 
Roman Voronov
09 июля, 2018 о 12:35 IP автора: 194.50.254.168
 

Читайте, поки є така можливість. Як закриється СН навряд інший такий знайдеться. А там хто його знає…
Я думаю, як тільки в Іванівці запрацює радіо так і будемо потихеньку згортати усю цю діяльність.

Повірте, мені цей сайт в печінках не менше вашого.

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 4

 
Аноним
09 июля, 2018 о 12:40 IP автора: 130.180.212.203
 

Рома не обращай внимания на идиотов.

Оцінити коментар Thumb up 38 Палец вниз 5

 
Зацікавлений
09 июля, 2018 о 15:30 IP автора: 94.179.147.66
 

Підскажіть, а після свята дозволяється ловити рибу?

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 3

 
Эрнест Неизвестный
09 июля, 2018 о 15:37 IP автора: 77.111.247.60
 

П. Романе ! А Вам серед кого краще: серед «Анонімів і Цифроботів» чи серед «Шакалів».
По моєму, останні, більш «тверезіші»…

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 1

 
Шеф
09 июля, 2018 о 15:37 IP автора: 46.201.41.55
 

Рома! Як ти умудряєся жити з «останнім шакалом» за одною адресою? Тепер друге…. Працівники селищного клуба МОЛОДЦІ!!!!! Перебуваючі в часовому цейтноті все ж змогли приготувати захід. Тепер-у відпустку на канальські острови!!!!

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 0

 
Roman Voronov
09 июля, 2018 о 16:42 IP автора: 37.73.173.149
 

У нас хто з Діджикома, усі живуть за однією адресою

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 0

 
Аноним
09 июля, 2018 о 18:37 IP автора: 46.119.212.112
 

Ну а рыба где

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 1

 
111
09 июля, 2018 о 21:40 IP автора: 194.50.254.171
 

Так не смотри если не нравиться!время же нашёл комент тупорылый написать да ещё и с матом!а нам праздник понравился!!!!

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 5

 
Зацікавлений
10 июля, 2018 о 08:24 IP автора: 94.179.147.66
 

Скажіть у вас рибу ловити вже дозволяють?

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 3

 
Костя
10 июля, 2018 о 10:45 IP автора: 78.111.187.234
 

А Неля що там робить ? Мабуть в школах і в садках скрізь порядки, якщо до риболовлі добралась. Що з людьми поробили …….З Віткой прямо як двойняшки , десь плаття з горища в бабусь повитягували ,,,, русалки…..!!!!!

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 9

 
Яна
10 июля, 2018 о 11:23 IP автора: 46.211.117.216
 

Навпаки, красуні. Сам цвєт отг

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 9

 
Евгения....
10 июля, 2018 о 11:30 IP автора: 178.93.63.149
 

Костя.(а я думаю.что это Костя в юбке)нельзя так завидовать людям!Ну не дал Бог тебе красоты и ума…Не всем дано!Смирись!

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 5

 
Зацікавлений
10 июля, 2018 о 11:36 IP автора: 94.179.147.66
 

Зрозуміло, що люди тут 3,14ськами міряються в коментах, але ж все-таки третій раз запитаю чи можна у вас в ставку ловити рибу після свята?

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 0

 
Эрнест Неизвестный
10 июля, 2018 о 12:14 IP автора: 77.111.247.52
 

Ребята ! Обсуждаем проблему и новость, а НЕ ЕЕ УЧАСТНИКОВ.
А так мы ничего не решим…

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 0

 
Эрнест Неизвестный
10 июля, 2018 о 12:18 IP автора: 77.111.247.52
 

Кто информирован — ответьте ЗАЦИКАВЛЕНОМУ.
Уважте человека, пожалуйста…