ПРОДАМ 2-к квартиру у центрі смт Іванівка

067-989-51-15

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ семена подсолнечника. Гибрид 2017 года

066-151-39-07

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ ячмінь 2т та пшениця 10 т. 4 тис грн/т.

тел. 068-397-48-64

Відпочинок на Арабатській стрілці. Деталі ТУТ Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

У смт Іванівка декілька обновок

у смт Іванівка на декількох громадських об’єктах з’явилися обновки.

Іванівський селищний будинок культури тепер із новими вхідними дверима (фото).

Як розповів нашому виданню підрядник, який виконує роботи із облаштування будинку культури, це перший етап модернізації будівлі. Незабаром усю будівлю буде обшито метало-скляними блоками. Ззовні будівля будинку культури буде нагадувати будівлі міських бізнес-центрів чи торгових центрів.

Паралельно з тим йдуть роботи з облаштування огородження території Іванівської школи №2. Зі слів підрядника цих робіт, робота має бути виконана за пару тижнів, а відразу після цього розпочнеться спорудження автобусної зупинки.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 16

 
 
//////
06 июля, 2018 о 23:34 IP автора: 77.111.247.69
 

Дуже гарно. Молодці.Не зрозуміло лише для чого зупинки. Який автобус приїде по тим дорогам, що мали бути зроблені до 5 липня?

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 2

 
Татьяна
06 июля, 2018 о 23:36 IP автора: 77.111.244.7
 

Виктория Сергеевна,а где ж Вы тут алюминий на дверях увидели? Зачем неправду в ФБ публикуете?

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 1

 
Аноним
06 июля, 2018 о 23:45 IP автора: 194.50.254.168
 

А мені цікаво,що зробили в селах, навіть дуже цікаво…

Оцінити коментар Thumb up 30 Палец вниз 0

 
//////////
06 июля, 2018 о 23:50 IP автора: 77.111.247.69
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 38

 
Аноним
07 июля, 2018 о 07:28 IP автора: 194.50.254.168
 

«безсовістні сільські діти»В чем их бессовестность?В том что они стали заложниками ситуации?Ты открываешь свой грязный рот на Гасаненко,на учителей и родителей ((Теперь до детей добралась?НЕ ТРОГАЙ,СУКА.ДЕТЕЙ!!!

Оцінити коментар Thumb up 45 Палец вниз 4

 
Эрнест Неизвестный
07 июля, 2018 о 07:35 IP автора: 77.111.247.50
 

Вікторія Щаслива
06 июля, 2018 о 23:50 IP автора: 77.111.247.6
Ви шановна, слідкуйте за своїми словами. Вам ніхто не давав права називати «сільських дітей» безсовісними. А в чому їх безсовісність ? В тім, що їм завжди перепадали крихти від районного столу ? У нас за конституцією всі рівні; і ми також плати мо податки як і Ви. Правда дохди наші не зрівняти з Вашими. Ви що, расистка ? Так Ви тепер вирішили обібрати і «безслвісні села» на користь Іванівки ?
Ну знаєте, всього чекав від посадових осіб ОТГ, але такого нахабства, зневаги та гордині — ні.

Оцінити коментар Thumb up 56 Палец вниз 1

 
⌚️
07 июля, 2018 о 07:40 IP автора: 5.165.26.140
 

Дуже прикро коли за архітектурні роботи беруться не фахівці, а Остапи Бєндери! Що ви робете? Нащо ви зібралися обшивати метало-скляними блоками Будинок Культури? Це Будинок Культури, а не бізнес-центр і не торговий центр! Як метало-скляні блоки будуть вписуватися в загальний вигляд села, про це хтось міркував чи ні? Раз у самих розуму не має-то запросіть фахівця! Не утворюйте в мальовничому селі химерні Нью Васюки Ільфа та Петрова!

Оцінити коментар Thumb up 43 Палец вниз 2

 
Эрнест Неизвестный
07 июля, 2018 о 07:46 IP автора: 77.111.247.50
 

Звертаюся до нормальних людей в ОТГ (сільских чи селищних — байдуже5),але не до нелюдів.
Якщо ми знову, в чергове, з»їмо таку наругу та зневагу до себе від посадової особи — то так нам і треба. Одному нас по людськи жаль, але по НЕЛЮДСЬКИ влада правильно робить. Другу і другого наші діти — безсовісні об»їдали та оббирали. Вихдить — ми люди другого сорту ? Ми — баласт ОТГ ? Знаєте, так ще років зо 5 тому одні теж так говорили.
Пост Щасливої В. на сайті повинен стати приводом до нашого звернення в прокуратуру та до СБУ.
І норальні депутати повинні замислитися над поведінкою своїх керівників. Ви бачите, кому Ви підігруєте ?

Оцінити коментар Thumb up 48 Палец вниз 0

 
Аноним
07 июля, 2018 о 08:05 IP автора: 46.211.105.126
 

А зачем селу обновки? Школы закрыли, села исчезнут. Зачем там что-то делать?Надо Ивановке обустраивать, там избирателей больше. Школы не нужны, дети не нужны, надо марафет наводить. Как депутаты смогли проголосовать за понижение ступеней школ, если нет ни » чим возити, по чому возити»?! ( цитата із промови Д.В.О.)

Оцінити коментар Thumb up 34 Палец вниз 0

 
.
07 июля, 2018 о 08:16 IP автора: 46.211.101.155
 

Вікторія Щастлива своє прізвище пише без помилок.

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 18

 
Эрнест Неизвестный
07 июля, 2018 о 08:23 IP автора: 77.111.244.24
 

Хоча Ви і зашрихували мем, ІР залишився…

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 0

 
не байдужі
07 июля, 2018 о 08:43 IP автора: 94.153.142.158
 

За кожне слово, за кожен свій вчинок прийдеться їм відповідати. Обов’язково прийдеться)))

Оцінити коментар Thumb up 32 Палец вниз 1

 
Аноним
07 июля, 2018 о 09:37 IP автора: 46.133.67.150
 

Так і буде.

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 0

 
717
07 июля, 2018 о 09:41 IP автора: 178.93.18.193
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 19

 
не байдужі
07 июля, 2018 о 10:19 IP автора: 94.153.142.158
 

Вітя Щастливий недаремно двічі на місяць курсує до Києва до своїх «кришувальників», де чітко отримує вказівки на остаточне знищення сіл)))

Оцінити коментар Thumb up 33 Палец вниз 1

 
Мими
07 июля, 2018 о 11:27 IP автора: 46.211.114.106
 

Ну хоть бы научилась грамотно писать, а то ПОЗОР, что секретарь такой не грамотный. Ведь на нем лежит вся правильность ведения документации и т.д. А то благодаря таким неукам и законы трактуются так, как им нужно:что в образовании, что в руководстве. Люди, неужели после обливания грязью детей вам захочется пускать детей в райцентр? На них и там будут смотреть, как на второй сорт.