ПРОДАМ 2-к квартиру у центрі смт Іванівка

067-989-51-15

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ семена подсолнечника. Гибрид 2017 года

066-151-39-07

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок у смт Іванівка по вулиці Соборній 198

тел. 097-363-83-53

Відпочинок на Арабатській стрілці. Деталі ТУТ Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

Стали відомі деталі риболовлі в смт Іванвка

8 липня 2018 року о 15.00 на березі центрального ставка смт Іванівка відбудуться масові заходи до Дня рибалки та свята Івана Купала.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до святкування та конкурсної програми. На всіх переможців чекають цінні тематичні подарунки.

КОНКУРС 1
На приготування найсмачнішої рибної юшки та риби на грилі
8.00 – 12.00. – учасники ловлять рибу в спеціально відведеному місці
12.00 – 16.00 – приготування страв
Реєстрація на конкурс розпочинається з 06.07.2018 року за номером телефону 0680844366
У конкурсі можуть брати участь як один учасник, так і сім’ї, і навіть компанії однодумців
КОНКУРСИ 2 – 3
На визначення найбільшої рибини з улову (за вагою), найбільшого улову (окремо за кількістю та вагою) з 15.30 – 16.30 (1 год на вилов риби)
Реєстрація на участь у конкурсі відбувається за місцем проведення свята 08.07.2018 року о 15.00
У конкурсі можуть брати участь усі бажаючі
Вилов риби здійснюється поплавочним вудилищем на один гачок (риба вагою менше 0,5 кг у кінці конкурсу випускається у ставок)
КОНКУРС 4
На найдалі закинуту снасть
Реєстрація на конкурс відбувається за місцем проведення свята 08.07.2018 року о 15.00
У конкурсі можуть брати участь усі бажаючі (одночасно в конкурсі бере участь 5 осіб, які одночасно за сигналом закидують снасть, журі визначає переможця)
КОНКУРС 5
На найшвидше та найякісніше чищення риби
Реєстрація на конкурс відбувається за місцем проведення свята 08.07.2018 року о 15.00
У конкурсі можуть брати участь усі бажаючі (одночасно в конкурсі бере участь 5 осіб, які одночасно за сигналом розпочинають чистити рибу, журі обирає переможця)

 

Іванівська селищна рада

Схожі матеріали

 

Коментарі: 28

Додати коментар »

 
 
111
05 июля, 2018 о 20:43 IP автора: 194.50.254.171
 

Так я ничего и не понял!А просто половить без конкурса можно будет?и ток поплавком или можно и на фидерную снасть?

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 1

 
Аноним
05 июля, 2018 о 21:17 IP автора: 78.111.187.223
 

а без конкурсов можно спокойно половить рыбку???

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 0

 
Аноним
05 июля, 2018 о 22:12 IP автора: 95.133.134.179
 

Можно,ну только поплавок .

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 2

 
наталья
05 июля, 2018 о 22:24 IP автора: 77.111.244.25
 

можно на лодке

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 3

 
Аноним
05 июля, 2018 о 22:41 IP автора: 130.180.211.25
 

на лодке нет а на подводке можна только если она атомная.

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 3

 
Подводная лодка
05 июля, 2018 о 22:49 IP автора: 77.111.244.48
 

ага и расстрелять на хер всех депутатов ОТГ с Викой и Дебелим

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 14

 
Аноним
05 июля, 2018 о 23:29 IP автора: 194.50.254.168
 

И скормить рыбам!

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 4

 
Аноним
05 июля, 2018 о 23:56 IP автора: 194.50.254.168
 

Без конкурсів не можна!Віка любе розваги.Не здивуюсь якщо ще Литвин запіває в комишах.А салют буде?Ми ж уже без салютів і свята не ощущаєм!

Оцінити коментар Thumb up 34 Палец вниз 8

 
Дуду
06 июля, 2018 о 02:27 IP автора: 46.201.42.33
 

Вам не догодиш

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 13

 
телеграф
06 июля, 2018 о 06:17 IP автора: 95.132.134.190
 

А хто хоч палець об палець ударив,щоб у ставку була риба?Де ви всі були як ставок стояв сухий?А як юшкою запахло всі тут як тут.

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 19

 
BIZmark
06 июля, 2018 о 09:04 IP автора: 194.50.254.168
 

Зачем мне рыба в Ивановке, когда я в ней не живу ? Меня волнует ровная дорога (пусть и не асфальтированная) в МОЕМ СЕЛЕ. Или Вы считаете, что бы почуствовать себя человеком мне нужно ездить в Ивановку. Тогда лучше в Херсон…

Оцінити коментар Thumb up 29 Палец вниз 10

 
Дрон
06 июля, 2018 о 10:35 IP автора: 37.54.159.133
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 21

 
Аноним
06 июля, 2018 о 10:54 IP автора: 194.50.254.168
 

Іванівка мені нагадує хвойду з голой сракой,яка гуляє за останні кошти в родині у той час коли валиться власна хата.та огризається коли ій роблять зауваження не байдужі.У мене така сусідка була…вже догуляллась…померла(

Оцінити коментар Thumb up 37 Палец вниз 8

 
Аноним
06 июля, 2018 о 12:02 IP автора: 130.180.209.35
 

Ловля рыбы будет осуществлятся только жителями Ивановки но не Районна!!!

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 16

 
Аноним
06 июля, 2018 о 12:16 IP автора: 194.50.254.168
 

Та зажріться ви тією рибою)))Ми шо риби не бачили?)Дивіться щоб от жадності понос не напав)))

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 9

 
рыбачок
06 июля, 2018 о 14:03 IP автора: 77.111.244.4
 

Цирк устроили, не знают как медальку себе подцепить! Есть закон (Правила любительской и спортивной ловли рыбы в Украине 2016) Утверждены приказом Госкомрыбхоза Украины 15.02.99№19. Зарегистрирован в Минюсте Украины 28.04.99№269/3562(С изменениями, внесёнными приказом Минагрополитики №229(z0819-01)от 01.08. 2001. №224(z0817-04)от 15.06.2004) Чёрным по белому !

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 6

 
Аноним
06 июля, 2018 о 14:26 IP автора: 35.204.48.29
 

Цікаво хто складає розважальну прогрому? То вишиванки з борщем змішають, а тепер рибу з вінками та костюмами!!! Невже ви думаєте, що чим більше ви придумаєте тим краще? «Дефіле вишиванок» було як стадо баранів ганяли туди сюди. І що це за визначення переможця оплесками? Ви ж вибираєте жюрі!

Оцінити коментар Thumb up 32 Палец вниз 5

 
Анонім
07 июля, 2018 о 13:15 IP автора: 46.133.143.23
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 17

 
Эрнест Неизвестный
07 июля, 2018 о 14:06 IP автора: 77.111.244.50
 

Молодец за то, что делает на средства не ИЗ ОТГ БЮДЖЕТА, а что находит ля этого спонсоров. А если все это за счет бюджета — то такое делать может каждый: съекномь и развлеки.
Дебелый должен видеть какой будет ОТГ через 5 лет и что для этого нужно сделать.
А покуда ясно одно: он, покуда, видит одну Ивановку среди таврийской прерии и пустыни. А над ней — фейерверки, запах шашлыков и ухи. И заливные песни от землеустроителя. А вокруг — толпы восхищенных избирателей, с ножами в халявах и …тишина. И вдоль дорог ни кого нет потому что и дорог не будет (Как в «»Неуловимых мстителях»)

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 4

 
BIZmark
07 июля, 2018 о 15:02 IP автора: 194.50.254.168
 

Тільки прочитав новий пост — а коментування вже закрили. Романе! Ви тримаєте руку на «пульсі ОТГ». Я про повідомлення про ремонт РБК. А там — все про наболіле і наважливіше.
А писати вже не можливо. Тому й «пишу і киплю» тут.
Не знаю всіх депутатів -«зрадників». Але до двох звернуся.
Шановна (але вже не від сьогодні) п. Банішевська! Ще років з 6 тому Ви критикували та лаяли владу регіоналів за закриття шкіл в районі. Так вони це робили на протязі 6 років, потупово, тягнучи до останнього. А Ви — за півроку перевиконали їх 6-річний план. Але не це головне. Головне в тім, що Ви робите зараз те,за що критикували їнших. А як красиво пишете привітання до виборців в газеті. Думав: ну ось одлним чуйний депутата і за виборців. Помилився. Ви — лише за виборців свого округу, щоб їм і Вам було добре. А на інщих — начхати з виликої каланчі.
І інший «сладкоголосо-співучий» депутат. А ти хіба не в тій школі начався, яку обгадив? Хіба не твої вчителі (по твоєму які «не забезпечували високу якість знань») всім селом тобі збирали гроші на бронежелет та каску в АТО ? А ти так віддячів ? Коли ти став циніком та «побарабанщиком» ? При штабі, в окопі чи при посаді ?
І на останок — до депутатів — «утриманцв». Хлопці і дівчата, пані та панове, Товариші та товаришки (позбав Боже від таких по життю товаришів!) Коли йде війна між народ і владою не може бути «утриманців»: Ви або «ЗА» виборців, або «ЗА» владу. Утриманці під час війни ховалися по погрібах. Тим хто воюва зараз честь і шана; тим, що стали за «нову владу» — … їх по крайній мірі зрозуміти можна, але не вибачити. А тих, хто ховався — ні зрозуміти, ні вибачити не можу. Ви хоч після вихідних напишіть заяви і свої голоси відкличте і — визначившись- проголосуйт або «ЗА» або «ПРОТИ».
Земляки повинні знати своїх героїв та «хероїв» в обличчя.
Допис від Вікторії Щасливої на цьому пості (самої чи від її імені) взагалі коментувати гидко. А ми ще бідкаємося про депутатітв у Верховній Раді про їх ставлення до нас, сірих і маленьких….

Оцінити коментар Thumb up 34 Палец вниз 2

 
Roman Voronov
07 июля, 2018 о 17:20 IP автора: 37.73.248.121
 

Коментування закрив, тому що у деяких коментаторів поїхав дах.

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 7

 
Смерека
07 июля, 2018 о 23:45 IP автора: 46.133.158.162
 

Пусть ваша жаба вас и сожрёт! Придурки. Борцами за справедливость стали? А где же вы раньше были?? Дороги плохие? Зачем фуры пускали? Вы на 4 выпускников хотите 10 учителей? Понять вам можно, но кто бы не был при власти, рано или поздно, все равно школы закроют.

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 13

 
Аноним
08 июля, 2018 о 06:07 IP автора: 46.133.150.27
 

Правильно сделали,разогнать всю свору горе-учителей…эти школы—позор для нас и наших детей.а возмущаются—сами учителя,которых от халявной кормушки отодвинули.дебелый молодец!!!не боится гавканья попурия и бабуцкого!!!!села они сохраняют!!!! А где вы были,когда сами эти села разворовывали?! Тащили домой шифер,кирпичи,железо?!

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 15

 
Аноним
08 июля, 2018 о 08:14 IP автора: 194.50.254.168
 

Іванівська сільська рада_позор для нас та наших дітей!А наших вчителів поважають як батьки,так і діти!Зарплату свою вони заробили!

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 1

 
BIZmark
08 июля, 2018 о 08:35 IP автора: 194.50.254.168
 

Смерека
07 июля, 2018 о 23:45 IP автора: 46.133.158.162
Всі ми колись помремо. Питання — хто ким помре (людиною чи твариною) і що по нього скажуть нащадки…

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 0

 
Наталка Анонім
08 июля, 2018 о 12:51 IP автора: 130.180.212.101
 

Гарна пропозиція горе-депутатам — ВІДКЛИКАТИ свої голоси. Можливо, вам тоді спокійніше буде жити в своєму селі —людиною, що виправила свої помилки, а не зрадником. Люди це зрозуміють. Це якщо ви схочете жити в своєму таки селі.
І прохання до дописувачів: дотримуйтесь етичних норм у спілкуванні в соцмережі!!! Ви ж люди, а не якісь доісторичні істоти…..

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 0

 
Петро
08 июля, 2018 о 13:14 IP автора: 194.50.254.170
 

Зараз в селах вже обговорюють процедуру відаликання. Це буде кращим. Зрадники не зможуть приймати рішення на користь голови.

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 0

 
Мими
08 июля, 2018 о 18:18 IP автора: 46.211.117.81
 

Цырк уехал, а клоуны остались! Как можно праздновать Купала, когда оно прошло? Как можно проводить митинг-реквием о Чорнобыле задним числом? Одним словом-никакой организации. Если учитель помнит все даты, то и вовремя проводит все мероприятия. Но,, хиба мати винувата, що дитина дурнувата»? И никакие пятилетки ВО не видит, т.к.живет одним днем и проблемами Ивановки. Государство предусматривает программы развития сел-так покажите, что в каждом из 8сел будут созданы рабочие места. А на счет порядка:неужели руководство отг сами с сапами стоят и мусор вывозят? И не вы ли, жители, платите за вывоз мусора? Или все бесплатно? А почему же до этого в Шотовке такого порядка не было и пастбище само убежало куда-то?