В Іванівській ОТГ створено ліцей №1

Сьогодні відбулося друге пленарне засідання десятої сесії Іванівської селищної ради. Основні питання цієї сесії — реформування закладів середньої освіти ОТГ.

Першим питанням депутати розглянули реформування Іванівської гімназії у ліцей №1.

При розгляді цього питання обійшлося без особливих дискусій.

Переважною більшістю голосів депутати висловилися ЗА реорганізацію гімназії

Уже потому депутати окремим рішення проголосували за створення комісії з утворення опорного навчального закладу громади,  яка, судячи із усього, займеться питаннями подальшої роботиіз реформування галузі освіти ОТГ.

Згадати суть питання реорганізації гімназії можна за цим посиланням.


Схожі матеріали

 

Коментарі: 42

Додати коментар »

 
 
 

Ну що народ — бачите як ваші депутати голосують за вас!!! Жодного не має з власною думкою , одно слово — стадо баранів

0

Оцінити коментар Thumb up 68 Палец вниз 4

 
 

ганьба

0

Оцінити коментар Thumb up 43 Палец вниз 0

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 40

 
 

Депутат — представник громади. Він повинен відстоювати інтереси своїх виборців. Якщо він проти думки виборців — будь ласка, відмовляйся від мандату і відстоюй свою точку зору персонально.
Воля громади — наказ для депутата. Навіть, якщо громада й помиляється, а її воля суперечить бажанню депутата. Депутат — представник громади, а не своїх бажань та рішень

0

Оцінити коментар Thumb up 64 Палец вниз 1

 
 

Гасаненки — молодці. Не знаю їхню мету. але поки вони з народом…

0

Оцінити коментар Thumb up 48 Палец вниз 11

 
 

МАНИЯ ВЕЛИЧИЯ У ВЛАСТИ-НИКОГО НЕ СЛЫШАТ, ДОБИТЬСЯ СВОЕГО ЛЮБОЙ ЦЕНОЙ! ПЕРЕСТУПЯТ ЧЕРЕЗ ВСЕ И ВСЕХ! А ДЕПУТАТЫ БОЯТСЯ ПРОТИВ ДАЖЕ ЧИХНУТЬ… КТО-НИБУДЬ ЗДРАВОМЫСЛЯЩИЙ ТАМ ЕСТЬ?

0

Оцінити коментар Thumb up 58 Палец вниз 2

 
 

Депутати-Зрадники чекайте відповідь у свій бік від виборців.

0

Оцінити коментар Thumb up 55 Палец вниз 1

 
 

… це ти баран! А ми відстоюємо свої інтереси! І добиваємося свого!

0

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 2

 
 

ГАНЬБА галушкоООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООО

0

Оцінити коментар Thumb up 41 Палец вниз 4

 
 

Молодці! Так тримати!!!Кожен має право висловити власну думку.

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 4

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 34

 
 

ганьба депутатам

0

Оцінити коментар Thumb up 41 Палец вниз 2

 
 

А ви запитайте, чи у Голопристанському районi Гасаненко не закрива школи? Це зветься «подвiйнI стандарти»!!

0

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 18

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 38

 
 

Фу як гидко,а дітки,хто ж про них подумав,коли це та дитина встане,коли приїде,а яка вона буде сидіть на тому уроці коли рватиме всю дорогу до тіє школи.Та краще переїздити всією сімею в інше село,де є школа,ніж дозволити свою дитину так мордувати.коротше кажучи думаю за пару років населення отг зменшиться вдвічі,треба їхати з отг.раз вийти з нього невдається,а ні то їхати в ормальне отг,яке розвиває школи а незакриває їх.нарахунок депутатів-ми голосуєм за тих хто нас кидає,нажаль це статистика,їм своя сорочка ближче!Бажаю всім депутатам такої ж дороги по їх життю,як пропонують нашим дітям дорогу до школи!

0

Оцінити коментар Thumb up 55 Палец вниз 4

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 22

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 33

 
 

А ви спитайте у дітей з Балашово, які вже два роки їздять в гімназію, як їм там. І встають на півгодини раніше, і приїжджають додому майже в п»ять, часто ждуть Аллу Анатоліївну, поки вона всі свої справи завершить та жоден не вернувся назад, а мами наввипередки здають своїх дітей до першого клласу в гімназію. А ви ще не спробували, а вже знаєте, що там погано…

0

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 28

 
Эрнест Неизвестный
 

Алла
05 июля, 2018 о 15:06 IP автора: 130.180.210.15
Сказано: отныне пятеро в одном доме станут разделяться, трое против двух, и двое против трех (Лук.,19.50). Це про наше ОТГ.
И сволочей познают не по внешности, но по делам их. А добрые дела познаются по пользе многим..

0

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 0

 
 

Виборці, ви сьогодні зрозуміли кого ви обрали депутатами ОТГ?? Це ваші представники влади в ОТГ, але захищають вони свої шкурні інтереси!! Павленко Володимир-член виконкому ОТГ, Галушко -депутат ОТГ від Нововасилівки, продовжують успішно набивати свої кишені за ВАШ рахунок на харчуванні ваших же дітей в дитсадках та школах —дадаткові накрутки на продукти сладають 30 відсотків!!! по відношенню до цін в інших закладах освіти району—ГАНЬБА ТАКИМ уродам!!

0

Оцінити коментар Thumb up 59 Палец вниз 1

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 23

 
 

Факти як то кажуть на поверхні. візьміть будь ласка накладні на продукти в бухгалтерії району де доставляє продукти напряму оптова база і накладні в ОТГ Володимира Павленка і Наташі Галушко то ви побачите різницю в цінах на одинакові продукти більше чим в 30 відсотків. Тільки чого цього не бачить прокуратура—корупціонерів отегевського розливу????

0

Оцінити коментар Thumb up 50 Палец вниз 3

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 26

 
 

у гімназіі технічного обладнання майже не мае, де ви його візьмете?

0

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 0

 
Ластiвка
 

Николаенко Т.В. может человек немного эмоциональный, но она всегда за справедливость, и будь она нашей старостой, она бы этого не допустила, но увы 《чудом》 прошла В.В., которая со всеми крысами за одно, и досех пор загадка, как мы оказались в ОТГ, голосования у нас за вступ не было. Всем Бог судья. Все вернется бумерангом, как не крути.

0

Оцінити коментар Thumb up 37 Палец вниз 2

 
Свидетель
 

Нууууууу. Ребят, изгачально было предложение объединиться в «отг» с Агайманами. Но многим сильно захотелось в Ивановку. Ну вот как бы… получили. Нате, держите и распишитесь.

0

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 3

 
 

Чому батьки, діти яких ще маленькі, не можуть зрозуміти, що з часом ВОНИ позакривають і молодші класи, а всю дітлашню возитимуть до іванівських шкіл. І нехай одна тут мама —Алла пише, як гарно їхнім дітям з ранку і до 5 год вечора «вчитися» в Іванівці, то , мабуть, ці діти супермени, що витримують таке навантаження цілісінький день. Треба було обєднуватися батькам усіх шкіл, а не кожному тягнути лише за себе. Це наука наперед, бо буде таке ж і медициною. А село без школи, фапу це вже хутір. І майбутнього у нього просто немає. От що нас чекає незабаром.

0

Оцінити коментар Thumb up 29 Палец вниз 1

 
Ластiвка
 

Как захотелось? Вступ до ОТГ был по щучьему велению, без моего хотения? Где подписи людей, что подтверждают, что все захотели в Ивановку? Кто голосовал за вступ в ОТГ? Лично я нигде не подписывалась, и у меня даже не спрашивали в какое ОТГ я хочу. Это что собрали 《своих》 и решили сами себе кто куда хочет… По человечески и по ЗАКОНУ у нас никогда не делается.

0

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 3

 
 

Ну да все думали вступим и будут и дороги и рождаемость появится. И голова не будет болеть как и что. А не так все просто как хотелось!!! Села наши мы же сами и довели до такой ручки. И теперь не знаю кто но должен быть виноват и куда мы смотрели когда под разбор валяли клубы здания от которых руины остались… А тогда домой окна тянули кирпичи. ракушняк и нормально все … Как так и надо. А сейчас от кто-то виноват чего не оставили свои совхозы и колхозы ???? А зачем дома пригодится а теперь от у нас село ВИМИРА! Возьмите пример по Любимовке, Благодатном, Н-Дмитровке не кто не тянул по кирпичу домой. И все целое практически. А в Трофимовке разобрали все под чистую так же и в Васильевке, Семеновке. Первомайском, а Балашово вообще как после атомной бамбешки. И куда смотрели ваши депутаты и головы??? В нашей стране да с нашым народом не чего не построим . Раньше надо было думать о наших селах раньше.

0

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 0

 
Свидетель
 

Ласточка, на собрания созывали. Да, не лично персональным приглашением. А то что вы не ходите на них, это не говорит, что другие люди тоже не ходят.

0

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 8

 
 

Голови були в долі, а депутати — це стадо баранів

0

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 0

 
Ластiвка
 

Ну видно так созывали, что много и вкурсе не были. Я же написала 《своих》 созывали. Ой что сделано, то сделано, что уже говорить то. Глаза видели, что выбирали, то и имеем.

0

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 1

 
 

Причем здесь кто какие кирпичи тянул. Возьмите то, что наше отг должно было составить программу развития всего района, а не одной Ивановки. Почему возле районного ДК хороший асфальт убирают, он что износился? Нет, просто нужно плитку положить ведь. Для кого? В Ивановке массово продаются дома, люди уезжают. Почему? Ведь в райцентре так хорошо, прекрастно- НЕКОТОРЫМ. А голова отг на все услышание заявил, что в селах школы не закроют, нет дороги, особенно в Мирном. Так где же ваша правда, глава отг. Люди тоже в селах хотят не ямы на дорогах, а плитку! И на счет руин, в Ивановке тоже много разворованого, без окон, без дверей. И начали ,,заброшенные» здания реставрировать после объединения. За чей счет? Неужели в Ивановке такой огромный бюджет???

0

Оцінити коментар Thumb up 32 Палец вниз 0

 
Футболист
 

Поддержу «аноним»,когда все крали и разбирали,то все молча сидели,а сейчас раздуплились что-ли?

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 5

 
 

Як дивно, всі жінки які голосували за закриття шкіл, всі Іваеівські і всі озабочені.

0

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 0

 
 

Сьгодні треба оббігти три рази навколо житнього поля голою і тоді, юля, віта і т. д. Вийдете заміж. Зробить це, бо від вас нікому спокію нема . Хернею перестанете займаться. (Сьогодні івана купала)

0

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 0

 
Максим бабі рідний Федір)
 

Згоден, Аноніме) На рахунок житнього поля). Не гоже молодій дівчИні так керувати парадо-цирком. Не для цього вона в цей світ прийшла. А-ну, мужики. дружно всі подтянулісь))

0

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 1

 
 

Злі язики подейкують, начебто вся «каша» з перетворенням гімназії в ліцей заварилася лише ради того аби потурити Хураскіну з директорського крісла.
Вельми цікаво, з яким формулюванням відбудеться «омріяне» звільнення? Адже наше законодавство вимагає у разі припинення трудового договору зазначати у наказі про звільнення підстави припинення трудового договору в точній відповідності з формулюваннями законодавства про працю і конкретним посиланням на статтю, пункт закону.
Слід зазначити, в законодавстві відсутня така підстава для звільнення як «РЕОГАНІЗАЦІЯ».
Отже, з яким формулюванням буде звільнено керівника учбового закладу, який (заклад) посів 12-е місце серед майже 300 шкіл області за результатами ЗНО?

0

Оцінити коментар Thumb up 32 Палец вниз 1

 
Проти Юлі
 

Ну так в этом год убудет далеко не 12 место ….

0

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 3

 
 

А хто буде проводити конкурс на посади? Заочниця Катя чи міньєтчиця віта?

0

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 4

 
 

Про конкурс мова не може йти взагалі! Оскільки, згідно законодавства, у разі реорганізації дія трудового договору працівника продовжується. Припинення трудового договору з ініціативи власника або уповноваженого ним органу можливе лише у разі скорочення чисельності або штату працівників (пункт 1 частини першої статті 40 КЗпП). Отже, директор повинен залишитися на своєму місці!!!

До речі, звільнення директора через посилання ОТГ на строковий контракт також не проходить! Адже, укладення контракту з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності можливе лише за їх згодою відповідно до ст. 21 КЗпП України та ст. 54 Закону «Про освіту».
Укладення контракту у випадках, не передбачених законами України, не допускається, оскільки це знижує рівень соціальної захищеності працівників і суперечить вимогам Конвенції Міжнародної організації праці № 158 (1982 року), ратифікованої Україною 4 лютого 1994 року.
Крім того, норма щодо недопущення укладення з ініціативи органів місцевого самоврядування в односторонньому порядку трудового договору у формі контракту з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності закріплена також Галузевою угодою між Міністерством освіти і науки України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на 2016-2020 роки (п. 5.3.6.): » Не допускати укладення з ініціативи органів місцевого самоврядування в односторонньому порядку трудового договору у формі контракту з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності».

0

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 0

 
не байдужі
 

1

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 1

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com