В Іванівській ОТГ обговорили подальшу долю шкіл громади

Сьогодні під час круглого столу з активом громади в  Іванівській селищній раді обговорено питання оптимізації шкіл .

Несподівано до активістів сіл Нововасилівка та Трохимівка долучилися жителі села Новосеменівка, які поцікавилися, яким чином будуть навчатися їхні діти після реорганізації місцевої школи.

У керівництві Іванівської селищної ради повідомили, що Нововсемнівцям запропоновано на вибір Іванівську гімназію та школу №2. Після чого розпочалася полеміка щодо того, щоб відмінити оптимізацію та залишити цю школу працювати. Селяни виступили категорично проти пониження ступеню навчального закладу.

Проте, як з’ясувалося згодом, Українська сільська рада (не увійшла до ОТГ), половина учнів якої навчалися в Новосеменівській школі, з осені буде підвозити своїх дітей до Іванівки. Відтак у Нововсеменівській школі учнів залишиться менше, ніж учителів.

Проте селяни стояли на своєму. Люди висловили бажання забити вікна школи плівкою, зробити косметичний ремонт закладу, як було озвучено — «на ентузіазмі» та інше, лише б тільки школу не закривали.

На це голова ОТГ Віктор Дебелий заперечив, що школа це не сарай, і діти повинні навчатися в сучасних та оснащених навчальних закладах.

Потім спеціалістами селищної ради надано присутнім громадянам фактичні цифри витрат по зарплатам шкіл громади за перше півріччя. Як зазначено на зустрічі, це конкретні цифри видатків на зарплату взяті з казначейських документів, а не аналітичні розрахунки, як це подавалося раніше. Цифра вийшла дуже переконлива і особливої дискусії не викликала.

Проте все одно присутні активісти сіл стояли на своєму: будь-яким чином зберегти школи і жодного аргументу від селищної ради не прийняли.

Посеред словесної перепалки слово взяв член виконкому селищної ради Володимир Павленко. Володимир Вікторович висловився за те, що наразі всі жителі громади та керівництво ОТГ «стоять перед фактом» того, що школи потрібно закривати. Адже 20 років район грабувався за мовчазної згоди людей. Руйнувалися виробничі потужності, а населення активно виїжджало. Зараз усі стали перед фактом відсутності дітей і, як наслідок —  оптимізації шкіл.  І це не забаганка голови громади чи будь-кого, а чиста економіка. Стосовно протестів, то людям потрібно було протестувати раніше проти крадікуватих горе-керманичів, які грабували район, а не голосувати та підтримувати їх.

От тільки зараз усі протести марні. Пізно…

Проте жодні аргументи на активістів не вплинули. У кінці словесних перепалок вони демонстративно покинули залу з промовами, що дітей в Іванівку не пустять.

Подивитися повне відео цього обговорення можна нижче. 

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 42

Додати коментар »

 
 
 

Тут не можу не погодитися із Вікторовичем. Для прикладу, чому увесь район мовчав коли деякі ділки нагло продали комунальну базу відпочинку на Арабатській стрілці? і таких прикладів мільйон.
http://stepnews.ks.ua/7113

0

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 6

 
 

А такий дiлок як Павленко Володимир Вiкторович не хоче пояснити людям як вiн умудрился вiдхапать такий ласий шматок як сiльенерго з усима численними будовами та ще й з будиночками на тiй же Арабатськiй стрiлцi…..ох же ж i людiшки…..в своему оцi бревна не бачуть…..

0

Оцінити коментар Thumb up 59 Палец вниз 2

 
 

Чужi зарплати вони рахували….Ви своi порахуйте та людям покажiть вашi виписки по заробiтнiй платi….

0

Оцінити коментар Thumb up 44 Палец вниз 2

 
 

Жанна, а при чому тут Українське? Забудь про них. Вони не у вашій громаді. Сільський голова разом з їхніми батьками, потурбується про їх підвіз. Ви турбуйтеся про своїх. Ви ж кращого життя всі хотіли(

0

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 0

 
Мимопроходящий
 

Роман, а вы бы отправили своего ребенка в школу, которая находиться в 33 км от вашего дома ? И этот вопрос касается каждого жителя «ОТГ» , а конкретно жителей Ивановки.
Да и смешно читать. В новых супероборудованых школах (в двух на район, я так понимаю ) будут преподавать те же педагоги, которые на ходу и по ходу будут обучаться вместе с детьми этим всем пользоваться. И не важно в какой школе или гимназии это будет.
Но что хочу сказать в поддержку педагогов-пенсионеров. Вам бы , товарищи, опыту работы с детьми у них поучиться многим. Наличие диплома не говорит о том, что человек хорошо владеет своей профессией. На это надо минимум 5 лет работы. И молодой специалист будет бежать к опытному пенсионеру за консультацией.
И ещё…
Смешно читать и смотреть про дорожку — тротуар в каком-то селе. Когда эта дорожка положена на счёт закрытия школ… Ооочень гуманно. У людей воды, дорог нет, а мы им дорожку положем и пусть только попробуют сказать, что «ОТГ» ничего для людей не делает.
Вы бы лучше освещение сделали или воду людям круглосуточно дали хорошего качества. Как ненужную дорожку пожили. И сколько метром ? Ржунимагу….
Рs. Люди вам ещё жить и работать в этом «ОТГ» а вы так друг друга грязью поливаете. Стыд и позор происходящему.

0

Оцінити коментар Thumb up 43 Палец вниз 0

 
 

До речі. зараз дуже рідко згадують про цей населений пункт (Українське), а саме про перше закриття школи в районі. В цьому, саме в цьому, населеному пункті. Але пропоную пригадати, як порушили на той час усі норми чинного законодавства, як не попереджали офіційно вчителів, як не писалися ніякі заяви, як не пропонувалися вакансії…Як із всього учительського колективу школи самостійно влаштувалися на роботу лише двоє..Наголошую, ключове слово- самостійно. Пам»ятають ті, хто на своїй шкурі це відчув та ті, хто був на місці виконавцем цих нелюдських реформ.. мені жаль вас, нешановні виконавці. Безумовно.,ви не реформатори. Але у ваших силах тримати все як є ,якомога довше. Без премій проживете. Але залишитесь людьми і про ваших дітей не будуть говорити, що це дитя того, хто знищив освіту і культуру тут у нас, на селі.

0

Оцінити коментар Thumb up 32 Палец вниз 3

 
 

P.S. Моє покоління третє після Великої Вітчизняної війни. Але я прекрасно знаю, і розказую своїм дітям, діди яких родин були поліцаями під час окупації у моєму населеному пункті. Розумієте? Це не обговорюється.

0

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 0

 
 

А теперь проведите опрос в селах. Семьи с детьми собираются уезжать. Останутся одни пенсионеры. Надо будет дома престарелых создавать, будет где плитку положить и салюты на кладбищах можно запускать…

0

Оцінити коментар Thumb up 34 Палец вниз 3

 
 

Цікаво, а до чого в державному приміщенні (кабінеті голови ОТГ) на стіні висить картина з купою вовків? (До речі, такі картини вішають або боягузи, або дуже невпевнені в собі люди, це психологія, наука така)!

0

Оцінити коментар Thumb up 36 Палец вниз 4

 
 

«я не знала, что такое экономика, меня влекло неизвестное»)))

0

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 0

 
 

Павленко людей кинул акции Сел энерго и тендер выиграл обеспечивает школы и садики района продуктами ..

0

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 1

 
 

Найкраще на 56.32 хвилині, коли голова кричить Вікторії ФАС. Чуть живіт не порвала. Сам боїться, а їй команду дає. Та безпомощно крутить головою, бо не знає що робить. Лягать чітко розуміє команду, а тут розгубилася.

0

Оцінити коментар Thumb up 29 Палец вниз 1

 
 

ЧОМУ МОВЧИТЬ ПРОФСПІЛКА ОСВІТЯН? ПОРУШЕННЯ ПРАВ ПРАЦІВНИКІВ ОЧЕВИДНІ! ОПРИМІЗАЦІЯ ШКІЛ ТА РЕОРГАНІЗАЦІЯ ГІМНАЗІЇ НЕЗАКОННІ. ЦЕ БУДЕ ДОВЕДЕНО ЧЕРЕЗ СУД! ДЕПУТАТИ, ГОЛОСУЙТЕ ПО СОВІСТІ!

0

Оцінити коментар Thumb up 35 Палец вниз 2

 
 

ЛЮ-СТРА-ЦИ-Я!!!! Снять /////////!!! Вот ////// капитальные ремонты? Чтоб материалы через свой магазин провести! Ему вы с вашими детьми и в ////////, ему надо мыть бабло. Говорит с людьми как с быдлом, //////////. Без силовых методов оно не одумается, люстрировать через урну, как при революции делали. Просто надо показать язык силы, я тоже завтра пойду и молчать не буду! Просто за шкуру брать и пинка ///////!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 28 Палец вниз 2

 
 

Я никогда не думала, что Павленко такой НЕГОДЯЙ! Больше никогда не будем у них скупляться!

0

Оцінити коментар Thumb up 36 Палец вниз 2

 
 

Ну добре, зняли? А далі що? Прийде новий голова ОТГ думаєте оптимізації не буде?

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 28

 
 

Вы же понимаете, что этот //////// на вашем горбу себе делает миллионы. Поднимайтесь, люди, пора настала. Его задача — уничтожить села и отжать ЗЕМЛЮ, вот и убивает ОНО села. ОНО как саранча, как /////////, убьет села, а у самого на счетах будут цифры с шестью нулями.

0

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 2

 
 

Як я писав у першому коментарі, хто хотів на вашому горбу вже зробив мільйони. Ви тоді мовчали.

0

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 21

 
 

Нет, Роман, тогда они хоть пытались прятать свои шкурные мотивы, а сейчас они открыто хотят деребанить бюджет. Так вот Х… им. Мы не стадо, мы покажем клыки. Про оружие правильно было сказано на сборах. Этот беспредел надо заканчивать, надо силовые методы. То что там бабы собрались, это хорошо, но пришла пора и мужикам показать себя.

0

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 3

 
 

Мене ще одне питання цікавить. От люди говорять, що наші діти не хочуть їздити, наші діти бояться, нашим дітям не приділять у нових школах достатньої уваги і так далі.
А якщо все виявиться навпаки? Якщо потрапивши у нові школи діти знайдуть нових друзів, нові цікаві заняття і їм там сподобається.
Як бути в такій ситуації? Але ж щоб дізнатися про це потрібно як мінімум спробувати.
А так можна страхи розганяти до не можу.
По людиськи розумію жителів сіл, де закривають школи. Сам був не в захваті від закриття Шотівської. Але жителі села самі зробили вибір на користь іванівських (при працюючій шотівській). Люди хотіли реальної якості освіти для своїх дітей і навіть своїм транспортом возили їх до Іванівки.

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 31

 
 

Ви помиляєтесь. Ніхто нічого не ховав. Все так нагло і відкрито розкрадалося що аж гай шумів.

Єдине, що тоді не було СН і інформація про афери крутилася у вузьких колах.
Он Іван Іванович Попурій зможе вам розказати про безліч провернутих афер, адже все творилося на його очах.

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 17

 
 

Ромашка, Дебелый опять тебе денег дал??? То за, то против, аж противно) САМ ЖЕ ПОНИМАЕШЬ, ЧТО НИКТО ТВОИ МЫСЛИ НЕ РАЗДЕЛЯЕТ. А Попурий тоже засранец еще тот, хотя, лучше он, чем нынешнее ….ло. Нахрена нам мер, который покрывает наркобарыг, нац. , мать их, меньшинства с их весовыми посреди Ивановки и прочей лабудой??? Нахрена такой мер???? В топку его

0

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 1

 
 

Кожен має право на власну думку, і я також. Розділяти мої думки чи ні особиста справа кожного. Я нікому не нав’язую свою точку зору.

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 13

 
 

Мене у всій цій ситуації вражає повне небажання бачити очевидні речі. Гасаненко чітко сказав, що його мета зробити опорну школу у Нововасилівці. Гране бажання,от тільки це залежить не від ОТГ чи Дебелого, а від батьків.
Саме батьки по закону мають право обирати навчальний заклад для своїх дітей. Якщо б замість плакатів і гасел противники оптимізації принесли пачку заяв від батьків дітей із Українського, Новосеменівки, Воскресенки, Любимівки, Школи №2, про зарахування їх дітей до Нововасилівської школи то ні Дебелий, ні ОТГ нічого б не змогли б зробити і Нововасилівська школа була б опорною .
Але ж заяв НЕМАЄ! І жоден мітинг не змінить цього факту.
Навіть Лариса Оленьковська про це казала на зустрічі із активом села Нововасилівка.
Але ж заяв немає…
Запевняю вас, були б заяви від батьків, розмова з ОТГ була б зовсім іншою.

0

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 17

 
АНАРХИЯ 4
 

А Павленко бы рот свой вонючий закрыл!Не он ли был депутатом райрады в те 20лет когда грабили район?Он же тварь кричал мы социалисты поднимем район!Поднял?И хватает наглости нести всю эту ересь?

0

Оцінити коментар Thumb up 34 Палец вниз 1

 
 

Рома, не перекладай з больной голови на здорову. Опорний заклад створює влада. Нащо тоді відділ освіти? Хай працюють з батьками , збирають заяви а не умнічають і закони тлумачать. Нехай мовчки читають закони і відпрацьовують свою захмарну зарплату. Попривикали щоб все було на плечах батьків. Платіть зарплату батькам а не дармоедам

0

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 2

 
 

Рома, вважаю, що порiвняння з Шотiвкою недоречне….бiльша половина жителiв завжди працювала у Iванiвцi…..а де подiтись тим 10-20 людям, що залишаться без роботи? Чим годувати сiм’ю? Адже не всi ж пенсiонери? А там пiд руку пiдуть — садочки, бiблiотеки, клуби, почти, фапи……

0

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 2

 
 

Ромашка…. непогано… але ж гроші всі люблять… от і Ромашка опять полюбив гроші… Дебелий знає як це робити…

0

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 3

 
 

Коли немає чим крити іншого варіанту розвитку бесіди я і не очікував.

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 12

 
 

Хочете дискутувати — наводдьте аргументи.

0

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 8

 
І. ПОПУРІЙ
 

Рома ! Про які афери я повинен знати.? Не знаю ні про які афери , так що не треба посилатись на мене. Якщо ж ти щось знаєш, то розкажи людям, » не храни таинственное молчание «, Думаю, що всім , в тому числі і мені , буде цікаво це послухати. Я взагалі то був заступником голови РДА з питань гуманітарної політики, то які афери могли бути в тих закладах , куратором яких я був ( крім 2005 — 2010 р.р. ), а саме в школах , дитсадках , медичних закладах , будинках культури? Ще раз говорю , якщо щось проверталося за моєю спиною і ти знаєш , то розкажи , не соромся.

0

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 3

 
 

А де Воскресенка??? Чому вони мовчать?

0

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 0

 
 

А профспілка мовчить бо посаду пообіцяли

0

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 1

 
НАБОЛІЛО
 

Шановні! Не треба так кидатися фактами, якщо ви в них не компетентні. У Новосеменівській школі на даний час працює 13 вчителів, які навчають 50 учнів.
А проблема оптимізації — це проблема всієї країни. В інших областях закривають школи в яких по 100-200 учнів. І не треба виливати бруд один на одного. Це реалія нашого життя, від цього не втечеш. Хіба що кожна сім’я в селі візьме із дитячого будинку по 3-4 дитини.
Інша справа, що підвозити учнів слід по якісній дорозі і у межах 45 хвилин та за наявності транспорту. Адже у автобусі на одному місці має сидіти лише одна дитина, а про стоячі місця мова взагалі не йде.
Ну і насамкінець: у містах діти їдуть до школи та дитячого садка інколи і більше 1 години і батьки не мітингують…

0

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 18

 
НАБОЛІЛО
 

І. де речі, у Статуті кожного навчального закладу прописано, що реорганізує чи закриває його ЗАСНОВНИК (в даному випадку селищна рада). Ніякого відношення жителі не мають до цього питання.

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 13

 
 

НАБОЛІЛО
05 июля, 2018 о 09:55 IP автора: 5.254.65.26
Селищна рада за час свого існування не ЗАСНУВАЛА ЖОДНОЇ ШКОЛИ, а отримала у спадок від попередньої влади — 8. От як заснує школу ОТГ — хай її і оптимізує.
З таким ставленням — скоро будемо й області оптимізувати. Боремося не з причинами негативу, а з його наслідками. Ті, що «паювали» та «приватизували» заводи і радгоспи, зараз — «оптимізують» школи і лікарні.
РОБОТУ ДАЙТЕ людям по всій громаді, а не лише в Іванівці. Хоча робочі місця в минулому самі ж ми й нищили…

0

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 0

 
 

Я знаю как спасти школы. Надо обратится в ЕС чтобы всех эмигрантов направляли в наши села Ивановского ОТГ, а также они выделять деньги на образование и проживание и другие проекты нашего района. Как Вам предложение ???

0

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 4

 
 

Виктор Алексеевич

[img]https://c.radikal.ru/c38/1802/59/83af323ab580.jpg[/img]

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 3

 
 
0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 1

 
 

Мимопроходящий
04 июля, 2018 о 20:23 IP автора: 165.227.156.63

«Но что хочу сказать в поддержку педагогов-пенсионеров. Вам бы , товарищи, опыту работы с детьми у них поучиться многим. Наличие диплома не говорит о том, что человек хорошо владеет своей профессией. На это надо минимум 5 лет работы. И молодой специалист будет бежать к опытному пенсионеру за консультацией»
——————
Ну, как тут с Вами можно согласиться, дорогой Мимопроходящий!? Наши реалии показывают, что диплома и амбиций (может и ещё чего-то) вполне достаточно дабы возглавить учительский корпус ОТГ, поучать этих «неуков»-пенсионеров и даже вершить их судьбу не взирая на Законодательство Украины!

0

Оцінити коментар Thumb up 28 Палец вниз 0

 
 

Згідно Законодавства Украни про освіту, педагогічні працівники підлягають атестації. За результатами атестації визначаються відповідність працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації,
Вельми цікаво (сподіваюся, не тільки мені() було б довідатися про хід атестації головного педагога ОТГ та взнати ім’я атестувальника (ів).

0

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 0

 
 

Їй у психіатра треба обстежуватися.

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 2

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com