ПРОДАМ Добротний жиловий будинок в смт Іванівка по вулиці Горького, та а/м "FORD" Т-макс 2007 р.в. у доброму стані.

097-556-54-37

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ моторолер "Муравей" у доброму стані

097-305-55-46

Продам 2-к Квартиру в центрі смт Іванівка

067-989-51-15 ; 067-637-03-23

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок в смт Іванівка по вулиці Франка, 2

096-431-47-37

ПРОДАМ будинок із госп будівлями. смт Іванівка, вулиця Українська,9

095-674-64-89

097-147-61-74

"ПРОДАМ":просяну солому у тюках. 30 грн/тюк

098-538-10-64

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

ПРОДАМ 3-х кімнатну квартиру в смт Іванівка по вулиці Українській,18. Квартира у доброму стані. Зовнішні стіни утеплено. Є гараж

098-115-86-99

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ пианино в отичном состоянии

(098) 115-86-99,

ПРОДАМ Суперфосфат виробництва Польщі. Фосфор 37, Кальцій 8, сірка 26. 9900 грн/т

067-601-04-94

У селищній раді обговорили питання реорганізації Іванівської гімназії

Сьогодні в Іванівській селищній раді відбувся круглий стіл й одночасно засідання постійних депутатських комісій, на якому присутні обговорили ряд питань реформи галузі освіти в Іванівській ОТГ.

У залі засідань Іванівської селищної ради не було, де впасти яблуку, адже поспіль вирішувалося два нагальних питання: реформування гімназії та оптимізація шкіл ОТГ. До селищної ради приїхали як активісти сіл, де проходить оптимізація шкіл, так і вчителі та директор Іванівської гімназії Алла Хураскіна.

Першим питанням начальник відділу освіти ОТГ Катерина Бондаренко повідомила, що у зв’язку зі змінами законодавства України є необхідність реформувати гімназію в Іванівський ліцей №1, створивши юридичну особу Іванівський ліцей №1 та ліквідувавши юрособу  .

Окрім того, гімназія є опорним навчальним закладом освітнього округу ОТГ, де згідно до законодавства, кожен учень громади має право навчатися. Але у статуті закладу прописано, що вступ до неї проводиться на підставі конкурсу, відтак порушено основний принцип існування опорної школи. У ході реформування гімназії в ліцей цю норму буде відмінено. Вступ до гімназії (5-11 класи) буде проводитись за заявою батьків.

На цьому моменті зав’язалася жвава дискусія. Присутній на комісії депутат Іванівської районної ради від партії «Батьківщина» Олександр Бабуцький повідомив, що вчора це питання розглядалося в Херсонській ОДА, і з реформуванням гімназії не все так просто, як здається на перший погляд.

За його словами, начальник департаменту освіти Херсонської ОДА Євген Криницький повідомив, що департамент не погодить саме реорганізацію гімназії, оскільки поки що немає необхідних складових, як то бази, обґрунтування та іншого.

На це Катерина Бондаренко повідомила, що відповідно до законодавства, створення, реорганізація, ліквідація та перепрофілювання навчальних закладів  рішення ухвалює його засновник. У нашому випадку — ОТГ, і жодного погодження на це від області не потрібно.

На тому слово взяла директор гімназії Алла Хураскіна, яка звернула увагу присутніх на іншу частину Закону України «Про освіту», у якій зазначено, що ліцей існує як окрема юридична особа. Це говорить про те, що в ліцеї мають навчатися виключно 10-11 класи. Визнання ліцею як опорного навчального закладу дійсно можлива, але для цього потрібна згода Херсонської обласної ради, так як населення Іванівського району складає менше  необхідного мінімуму, зазначеного законом  (менше 50 тис жителів).

Оскільки мова йде про створення нової юридичної особи ліцею, а не реорганізації, де просто змінюється назва закладу, то тут йдеться саме про ліквідацію юридичної особи гімназії з усіма юридичними наслідками такої дії.

Із цього випливає, що початкову школу (1-4 класи) можуть виселити зі стін гімназії.

На це начальник відділу освіти повідомила, що відповідно до роз’яснення Міністерства освіти, ліцеї можуть здійснювати освітні послуги на трьох рівнях — початковий, базовий та профільний, відповідно про жодне виселення початкової школи не йдеться.

Але мова йде саме про ліцеї. Відтак і необхідно реформувати гімназію у ліцей.

На тому розмова пішла про фінансові наслідки реорганізації. Зі слів депутата селищної ради Юлії Кривчик, у випадку реорганізації гімназії, проект по її реконструкції буде продовжено, а ось оснащення класів держава не фінансуватиме, а це приблизно 0,5 млн грн у вигляді недоотриманого шкільного обладнання.

Уся дискусія тривала більше години. Подивитися повний розгляд питання можна в нашому відео.

 


 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 12

Додати коментар »

 
 
 

не до кінця зрозуміла доцільність ліквідації гімназії та створення нової структури — ліцею. Всі освітні послуги, які, начебто ,має надавати ліцей- надає в даний момент гімназія, в тому числі і звичайна загальноосвітня школа. Ну, можливо, профіль. Його надає тільки гімназія в старшій школі. Невже це така актуальна потреба в нашій громаді -створення ліцею? Мабуть, тут справа в іншому. Грає роль людський амбіціозний особистий фактор. Бабло, попросту. На жаль. Так і живем.

0

Оцінити коментар Thumb up 38 Палец вниз 0

 
 

Так ніхто нічого не розуміє. Дві розумахи катя і віта

0

Оцінити коментар Thumb up 35 Палец вниз 0

 
 

Юлія Кривчик — єдина з незацікавлених осіб, яка по суті задає запитання. Ключове слово- незацікавлена. Особисто. Суто запитання звучали в правильному державному руслі. І манера , і тон розмови налаштовує людину слухати. Я Вами пишаюся, Юліє!

0

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 10

 
 

Шановний Олександре Вікторовичу! Дуже слушна пропозиція від Вас, як від вчителя, надавати преміальні вчителям. вихованці яких здали ЗНО на високий бал. Розмірковуємо тепер по-іншому. Все відносно. Ви згодні? При посередньому викладанні предмета, діти здають на високі бали. Буває і навпаки. Не все від вчителя, на жаль. Але ж є ще такі вимоги сучасної украінської освіти як: олімпіади, конкурси, МАНи., дослідницькі акції…Після вашої пропозиції та прийняття її депутатським корпусом багато викладачів, на мій погляд, налаштується саме на здачу ЗНО і поставить під сумнів вищеперечислене. І правильно зробить. Можливо, департаменти задумаються , що є важливішим для майбутнього (наголошую, майбутнього!а не ялозячого кожані стільчики ,сьогоднішнього)) покоління.

0

Оцінити коментар Thumb up 28 Палец вниз 0

 
 

Шановна Галя, хіба Ви не знаєте, у чому полягає доцільність зміни назви гімназія на ліцей? Зараз поясню: при реорганізації закладу пишеться наказ про звільнення всіх співробітників цього закладу, а потім, відповідно, про прийом їх на роботу наче в іншу установу…і тут розкривається весь секрет: директора Хураскіну А.А. звільняють, а скаладати новий наказ про її призначення необов’язково. Таким чином людина усувається зі своєї посади (а про стосунки родин Дебелих І Хураскіних ми всі знаємо, значить, Алла Анатоліїївна стає засобом помсти)))

0

Оцінити коментар Thumb up 34 Палец вниз 1

 
 

Коротко, про знищення шкіл Вікторія Сергіївна говорить як про реформу. Винні район не розрахувавши громаді видатки.Катя розмовляє як радіо, нічого не чує і не розуміє, Юля Кричать говорить розумно і правильно, Інші депутати як дустом притрушені. Батьки вірять слову брехунів, які забрехалися. Є такі батьки, які люблять своїх дітей і не вірять цим пройдисвітам. Все вирішиться завтра. З цим і заночуємо

0

Оцінити коментар Thumb up 33 Палец вниз 1

 
 

Ви тільки погляньте, яка красномовна картина висить у кабінеті на стіні: ЗГРАЯ ВОВКІВ У ПОШУКАХ ЖЕРТВИ. По-моєму, цим сюжетом все сказано про вдачу і наміри керівників-господарів цього кабінету. Ви десь-інде бачили, щоб на стінах офіційної установи в кабінеті керівника така мазня з таким сюжетом висіла? Як говорять у народі (хай пробачать мені мешканці села): можна вивезти людину з когоспу, але колгосп з людини — неможливо!

0

Оцінити коментар Thumb up 38 Палец вниз 0

 
 

Аноніме, шановний) Є речі, зрозумілі самі по собі, без конкретики та вказаних осіб. Мені здається, Ваш пост тільки дубляж мого попереднього. Повторюся, на жаль, що ми, «виконавці», це все «хаваєм». І всі з розумними мінами піддакують БЄСПРЄДЄЛУ новоявлених некомпетентних осіб. Мені хочеться по-жіночому закричати як в фільмі «Экипаж»: «Ну где же вы, мужчины?!!»

0

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 1

 
 

Хураскина-умный и грамотный руководитель. Но ее «они» услышать не захотели, как, впрочем, и остальных здравомыслящих присутствующих. КТО НАМИ ПРАВИТ? БЕСПРЕДЕЛ!

0

Оцінити коментар Thumb up 31 Палец вниз 2

 
Нежданчик.
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 24

 
І. ПОПУРІЙ
 

На жаль, особисті амбіції , мстивість В.О., його бажання будь за що і любою ціною залишити без керівної посади А. Хураскіну взяли верх над здоровим глуздом. І дурню ясно , що наш Свєтлєйший діє в цьому питанні за межами правового поля , відкрито демонструє правовий нігілізм, а значить , в недалекому майбутньому сфера освіти ОТГ погрязне в судових тяжбах та дрязгах. Якість же навчання відійде на задній план. Навіть якщо В.О. реалізує задумане , це буде «Пірровою перемогою «. Напряму воювати з БЮТом і ризиковано , і собі дорожче.

0

Оцінити коментар Thumb up 32 Палец вниз 1

 
 

Стосовно пропозиції шановного Олександра Вікторовича. Вона слушана і з нею погоджуюся та підтримую. Але постає інше питання: як оцінити роботу «реорганізованих» початкових шкіл (в майбутньому). Адже в початкових класах немає МАН, олімпіад і т.д. і т.п. Та невже вчителі молодших класів працюють менше, ніж старших. Саме вони закладають фундамент тих знань, які учні використовують в подальшому. Отже, потрібно розробити критерії заохочення всіх вчителів ОТГ, а не тільки за показником ЗНО, або знову вийде, що всі «лаври» дістануться вчителям Іванівки, адже діти будуть випускатися зі школи саме там.

0

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 1

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com