Соцмережі продовжують бурлити від іванівських подій

Депутат Херсонської обласної ради Тетяна Гасаненко не забарилася з відповіддю на пост секретаря Іванівської селищної ради Вікторії Шастливої у Фейсбук.

На своїй сторінці у соцмережі депутат відповіла на всі закиди зі сторони керівництва Іванівської селищної ради:

Тетяна Гасаненко:

Не маю бажання публічно заводити полеміку з людьми, які мають відверті ознаки психічного розладу, бо як відомо не варто втрачати дорогоцінний час свого життя на такі речі, але мушу, бо пишу не для себе, а в першу чергу для тих, хто може повірити цій нісенітниці.
Вікторія Щастлива смілива настільки, що пишучи свої пости і звертаючись до мене, в той же час заблокувала можливість бачити і коментувати. Розмова «сам на сам» з собою — причина, щоб звернутись до лікаря. Потурбуйтесь про своє здоров’я, бо в тяжкій праці на благо голови ОТГ, не дай Боже, занедбаєте його. Здоров’я.
Насторожує Ваша здатність бачити крізь кілометри і стіни. Андрій Гордєєвта Дмитро Бутрій підтримали Вас де, коли і з якого питання? Не маніпулюйте. Ви написали щодо реорганізації шкіл (маю офіційну відповідь, що ніхто ніякої реорганізації не погоджував). А чому не доводите батькам гімназії, що в разі створення ліцею (ох і «умники»), всі учні початкової школи підуть навчатись в школу номер 2, що навчальні кабінети , надані як опорному закладу, мають бути повернуті, бо купувались за кошти державного бюджету?
Ви можете пишатись Дебелим стільки, скільки забажає Ваша душа, цього ніхто не забороняє і не дивується. Але жнива від посіяного сьогодні будуть пізніше.
І ще. Не кажіть «гоп», поки не перескочили. Ви не здатні зрозуміти, що громада — це не ви з Дебелим.
ПС. Я б не нагадувала, так Ви забули, що вибори, в яких я приймала участь, дали мені представницький мандат депутата обласної ради. Дякуючи і @тарасбузак також. Його нічим не підтверджений бруд став рекламою моєї особи. Чому він зараз так старається? Якщо безкоштовно, то нехай почекає, зараз не час, сама повідомити йому не можу. Він такий сміливий, як ви. Пише, щоб я не бачила)))
ПС.ПС. Може й не все написала, не хочу втрачати час. Телефонуйте, відповім. Номер телефону той же )))

Схожі матеріали

 

Коментарі: 32

Додати коментар »

 
 
 

А Тєтянка ладна така ///////////!

0

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 5

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 35

 
Аліна Ал
 

Це во про кого?про Викторию…

0

Оцінити коментар Thumb up 29 Палец вниз 7

 
Эрнест Неизвестный
 

Гасаненко — целеустремленная, энергичная, умная, педантичная, жесктая, даже временами циничная личность. Но Личность….

0

Оцінити коментар Thumb up 40 Палец вниз 8

 
 

Колись , хтось Щасливій сказав , що Гасаненко Т.В. перебалакає іі «мовчки». Так ось , Щаслива, ваш інтелектуальний рівень з Тетяною Василівною діаметрально протилежний!!! Ти б краще не встрявала з Т.В. в полеміку. А це ж вона ще мовчить!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 44 Палец вниз 4

 
 

Все были б такими личностями! По крайней мере она Учитель с большой буквы,Татьяна Васильевна умная и детей учила и школа продвигала,Нововасильевский НВК с ней лучше гимназии был!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 39 Палец вниз 8

 
 

Гасаненко за детей думает,а не за премии переживает!!!!И не за Березовые рощи и не за лавочки с львами ни кому не нужные!!!А за ДЕТЕЙ!!Щаслива подумай за детей,а не про деньги!Тебе премия уже лишняя!

0

Оцінити коментар Thumb up 46 Палец вниз 9

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 33

 
 

… тебе хтось заставляє читать? для мене все рівно чи вона голова району. Гасаненко за людей які тут живуть

0

Оцінити коментар Thumb up 34 Палец вниз 9

 
 

Гасаненко думает только про своего сына а не за детей.Если бы она думала про детей она не начала бы закрывать школы по району .

0

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 25

 
 

Помоєму батьки протестують, а не Гасаненко. А Гасаненко молодець. Не ховається за спинами .

0

Оцінити коментар Thumb up 39 Палец вниз 6

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 23

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 28

 
 

Аноним, ты уже всех заколебал!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Иди и научись разговаривать и писать без ошибок! Лично тебя, твоего мнения никто не спрашивает! Это ты 6, судя по твоих коментариях!

0

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 3

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 16

 
 

Гасаненко Т.В. — це грамотна, цілеспрямована та СПРАВЕДЛИВА людина!

0

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 14

 
 

Сьогодні керівники ОТГ опустили обласне начальство. Заявив, що вони їм не указ. Подивимося як область погодиться на таку роль, як відреагує. Чи Бутрій з Криницький і є такі пустушки?

0

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 3

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 20

 
 

Нащо вірить і так усі бачать. Брехунів видно з далека. ОТГ біситься бо брехню викрито .

0

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 2

 
 

Від гасаненків нічого не залежить. Завтра долі дітей в руках депутатів. І яка разниця що каже гасаненко. Не він вирішує. Чухать репу будем ми, а не гасаненки

0

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 0

 
 

Да !!!!! Оця «три крапочки» так » изисканно із»ясняється» -«долб…..б!!!» Зразу видно , що » голубих кровей» А ще називає Т.В. » дворнягою».Якого ж ти тоді роду , якщо нецензурщину використовуєш???? Ну все як в 1917-му році: тоді прийшло неграматне бидло до влади, і зараз все повторилося » в отдельно взятому районе».

0

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 0

 
І. ПОПУРІЙ
 

От зря ви накинулися на Вікторію Сергіївну! Особисто для себе в її постах та коментах я бачу і позитивний момент. Правда тільки один. Ось почитав її полум;яний викривальний спіч, в якому вона з усією пролетарською ненавистю ( точно як в 1917 році ) налетіла на Т. Гасаненко, їх переписку і це спонукало мене згадати творчість такого видатного російського байкаря , як І. Крилова, особливо ту його байку, де Моська лає (гавкає ) на слона. Зразу видно , що пані Вікторія — це юне іванівське літературне дарованіє а ля Жорж Санд і по сумісництву геній брехливо — інтриганської публіцистики. Чого варте лише її » добровільне приєднання » на свою сторону( прям як на Переяславській Раді), але без їх відома і згоди , очільників нашої області Андрія Гордєєва та Дмитра Бутрія. Таку віртуальну аферу могла провернути лише видатна особистість з авантюристичною вдачею. Хто хоч трішки знайомий з юриспруденцією, порадьте мені , будь ласка , чи не являються такі дії Вікторії Сергіївни ( спонукання до вивчення творчості російських поетів ) пропагандою » руського міра » ? Чи можна їй інкримінувати отакий ненав;язливий , але непатріотичний гешефт ?

0

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 1

 
 

Браво,Іване Івановичу!) Як завжди, дуже влучно )) (про а-ля Жорж Санд оцінила особливо)). Ви знаєте, шановний, все набагато простіше та банальніше( Дівча схопило «звьоздочку» і прямує, куди її веде «путєводная». Воно не надає оцінки своїм діям. Емоції, амбіції, майже хвороблива психіка. Дивує тільки одне -як на одній харизмі можна було «прогнуть» стільки людей…((

0

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 3

 
 

Позиція та дії керівників отг дійсно направлені на знищення сіл району, бо в них ( Вікторії та Віктора) манія величі, яка і приведе їх до сумного кінця. Мова на так званому «круглому столі» йшла не про майбутнє дітей, а про фінанси, фінанси… ви знали, на що йшли — то тепер знаходьте гроші для шкіл. Бо, до того ще й так щиро обіцяли!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 1

 
І. ПОПУРІЙ
 

Я , Галю , або сліпну , або вже дальтонік. Але навіть в упор ніде не бачу у Вікторії Сергіївни харизми , навіть під мікроскопом. Пересічна сільська українська дівчина , навіть з деякими комплексами.Звичайно , присутня банальна зіркова хвороба, на грані манії величі та власного месіанства. Одним словом — нарцисизм чистої води. Але це не страшне. Невпинна щоденна боротьба з вітряними мельницями, тобто , з наростаючими , як сніжний ком, проблемами, які накриють ОТГ ( точніше , як бачите , вже накрили ) вилікують і вивітрять ці понти і опустять горе — реформаторів на грішну землю, де їх вже будуть чекати відповідні органи.

0

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 4

 
 

Попурий хоть на страницах СН помечтает….

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 11

 
І. ПОПУРІЙ
 

Он уже вышел с того юного возраста , чтобы быть мечтателем. Мечтайте уж Вы. А для Виктории напомню старый анекдот :» Дорогая ! Давай договоримся. Я буду говорить , что это очень вкусно , а ты мне никогда не будешь это готовить ! «. Вікторія Сергіївна ! Я буду всім говорити , що Ви файна дівчина і чудовий публіцист , а Ви ніколи не пишіть статті та коменти в Інтернеті, особливо на кшалт папірців та манипулятивного тиску. Повірте , ця писанина ніяких дивідентів Вам не приносить , а скоріше навпаки . Тим паче , що надмірний тиск може призвести до гіпертонічного кризу , або взагалі до політичної кризи в керівництві ОТГ.

0

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 4

 
 

Всі ми «забруднені» минулим. Але ми отямилися і каємося, а інші — і далі ведуть «брудну» політику (краще — політиканство). Он — навіть — і Іуда з Каріоти, після того як зрозумів, що вкоїв (на 30 дармових срібників позарився, для фейєрверку ?) і той повісився.
Всі помиляються, але не всі виправляються…

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 0

 
 

Є речі, які не вимірюються ГРОШАМИ. Не вірите ?
Спитайте в мужиків, що сидять в окопах на сході (не в штабах). Думаєте їх там тримають 8 000 гривень ???
А ми в ОТГ все вимірюємо грошами та витратами, рейтингами та економією бюджету.
Зміну в окопи теж будемо «купувати» чи виховувати?

0

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 0

 
 

витка видно видит себя следующей тимошенко

0

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 1

 
 

Как Счастливая ходила по дворам улицы и унизительно просилась у всех чтобы ее взяли в депутаты))) А что ты сделала для своей улицы, что ты так настойчиво критикуешь работу других людей? Не тебе решать кому где работать. Займись для начала, своим начальным воспитанием.

0

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 1

 
 

Іванівські потаскушки замахнулися на Генічеськ. Пишуть, що Іванівка стала краще за місто Генічеськ. Фейсбук все витримає. Скоро дівки вийдете на трасу і автостопом до Генічська це ваша істинна професія.

0

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 1

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com