Питання реорганізації шкіл Іванівської ОТГ розглядали в Херсонській ОДА (оновлено)

Питання оптимізації шкіл Іванівскої ОТГ розглянуто на найвищому обласному рівні.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє херсонський журналіст Тарас Бузак:

 

Голова Голопристанської РДА вже відкрито працює на рейтинги та авторитет Батьківщини та особисто Юлії Тимошенко!

Голова Голопристанської РДА водить по «Білому дому» БЮТівський партактив

Нещодавно голова Голопристанської РДА (призначена на посаду Президентом України) разом з партактивом БЮТ з Нововолодимирівки терирозували керівництво та старост Долматівської ОТГ, а от вже вчора пішла ця пані ще вище. Завела представників БЮТ з Іванівки у приміщення на площі Свободи.

Вчора в були замічені БЮТівці з Іванівського району разом з головою РДА Голої Пристані Тетяною Гасаненко. Кажуть що була розмова була щодо реструктуризації шкіл у Іванівській ОТГ.

Дуже цікаво — чи був там голова Іванівської ОТГ Дебелий? Його не запрошували! Хіба в нас вже всі питання вирішуються з БЮТом та Опоблоком?

Можна зробити висновок, що голова Голопристанської РДА вже відкрито працює на рейтинги та авторитет Батьківщини та особисто Юлії Тимошенко!

Цікаво, але майже в цей же час в ОДА проходив бенефіс ще одного БЮТівця-міського голови Голої Пристані. Цей пан вимагав в усіх виконати його особисті хотєлки! І його слухали…

У Голопристанському районі купа проблем! І головна з них-голова РДА. Безліч невирішених питань щодо децентралізації, купа питань, які потребують вирішення стосовно дооб’єднання тощо.

Але ми слухаємо верещання виключно керівництва Голої Пристані. Ми обговорюємо тільки їх хотєлки.

Багато хто обговорював децентралізацію в такому широкому колі? Чому горлопанам з БЮТу такі привілеї? #Херсон#БЮТ#децентралізація#Гола_ПристаньАдміністрація Президента УкраїниПетро Порошенко

У свою чергу секретар Іванівської селищної ради Вікторія Щастлива прокоментувала цю подію на своїй сторінці у Фейсбуці, зазначивши, що це була спроба Віктора Дебелого (голову ОТГ) схилити до того, щоб відмовитися від оптимізації шкіл. Проте в цьому протистоянні  керівництво Херсонської ОДА стало на сторону Іванівської ОТГ.

Вікторія Щастлива:

Заради справедливості відзначу, що зустріч відбулася разом з головою Іванівської ОТГ Віктором Дебелим.

Дійсно, Тетяна Гасаненко запросила до ОДА «групу підтримки» від політичних опонентів. Було намагання змусити Віктора Дебелого відступитися від реорганізації шкіл

Нажаль конструктивного діалогу не вийшло. Жоден аргумент не подіяв на людей, які більше дбають про політичні амбіції, ніж про дітей. Я ще раз повторюю — малокомплектні школи не можуть дати якісні знання! Папірець про освіту — можуть, знання — ні!

Саме тому я пишаюсь нашим головою Віктором Дебелим, який зайняв принципову позицію та готовий провести необхідну реорганізацію шкіл. Ми зробимо чудову опорну школу де всі діти отримують якісні знання та за їх допомогою досягнуть успіху у житті

Окремо хочу звернутись до Тетяни Гасаненко. Шановна, прошу вас, зупиніться. Не накручуйте людей, досить політичного популізму та помсти за програні вибори. Вибори скінчились, треба жити далі

Прошу будь-ласка, зупиніться.

P.S. Окрема подяка Андрію Гордєєву та Дмитру Бутрію, які підтримали нас та не піддалися на манипулятивний тиск


Вказані у публікації пости породили дискусію у соцмережі, де депутат ОТГ Юлія Кривчик поцікавилася долею Іванівської гімназії після реорганізації:

Схожі матеріали

 

Коментарі: 38

Додати коментар »

 
 
 

Пять политических трупов- Гордей,Бутик,Бузя,Дебелый и прасти её господь Нещастная, в апреле 2019 убегайте на все четыри стороны

0

Оцінити коментар Thumb up 43 Палец вниз 4

 
 

Собака лает—караван идёт.

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 14

 
Реальність
 

А Щаслива, як завжди, підлизується. Таке відчуття, що вона голова, а Дебелий — секретар.

0

Оцінити коментар Thumb up 44 Палец вниз 3

 
І. ПОПУРІЙ
 

Ох і Тарас Бузак! Та коли ж він визначиться ? Тиждень тому верещав на всю область, що Гасаненко діє разом з » Опозиційним блоком » , а тепер приписав її до » Батьківщини «, з якої вона по своїй волі вийшла ще 3 роки тому. Зовсім у пана голова закрутилася. Ну а Вікторія в своєму репертуарі, все щось видумує і спішить поперед батька ( Свєтлєйшого ) в пекло. Чого його спішити , ще встигнете туди. Мабуть зла , що її на зустріч не запросили. Весь свій антигасаненківський спіч » намалювала » із розповіді В. Дебелого. Ще й приплела сюди Гордєєва з його міфічною підтримкою.А людина взагалі не була на цій зустрічі і летіла в цей час в Київ. То де ж його Т. Гасаненко могла » манипулятивно тискати «, в салоні літака чи що ? Та й занадто молодий він для неї. А якщо серйозно , то названі шановні пани і очільники області юридично не можуть вплинути на ситуацію з оптимізацією. Все в руках депутатів ОТГ. А тоді вже на сцену вийде пан Криницький. А от яку він отримає команду від керівників ОДА — ОЦЕ ГОЛОВНЕ ПИТАННЯ!

0

Оцінити коментар Thumb up 34 Палец вниз 1

 
Эрнест Неизвестный
 

Мовчазна собака — не собака. А караван ?
Ну залежно від того ЩО ВІН НАМ ПРИВЕЗЕ…

0

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 0

 
Эрнест Неизвестный
 

Тарас Муз(д?)ак отримав наказ МОЧИТИ ВСЕ, що проти ВЛАДИ. От він і показав, КОГО вона найбільше БОЇТЬСЯ.
Вибори ж на носі !!!

0

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 4

 
І. ПОПУРІЙ
 

А вдруг каравану по дорозі не попадеться учкудук? Що ж тоді буде з караваном? А з Тараса такий мочитель , як з мене Римський Папа.

0

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 0

 
 

Вітка як завжди марить. Профура та й годі.

0

Оцінити коментар Thumb up 36 Палец вниз 2

 
 

Тарас тільки у штани мочить уміє.

0

Оцінити коментар Thumb up 31 Палец вниз 1

 
 

Дебелий і щаслива брешуть, до останнього слова. Це не люди, це хворі тварини з вродженним каліцтвом.

0

Оцінити коментар Thumb up 48 Палец вниз 5

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 28

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 33

 
 

Щойно подивилась дану статтю та хочу звернулись до Вікторії Сергіївни, навіщо ви брешете!? Я вкотре отримала розчарування від вас. Ви вкотре поводите себе як звичайна пліткарів а не посадова особа! Ви цинічно брешите, навіть після того як Дмитро Бутрій публічно написав у Фейсбукі, що після вашої реформи класів в гімназії не буде, кошти які заплановані на нові класи гімназії не дадуть. Вважаю після такої цинічної брехні ви не маєте права обіймати займану посаду!!!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 55 Палец вниз 2

 
Эрнест Неизвестный
 

Уляна
03 июля, 2018 о 16:45 IP автора: 130.180.212.9
Судя по Вам, не во всех…

0

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 0

 
 

Внимательно прочтите ,,посадови инструкции секретаря». Там нигде не упоминается, что секретарь имеет право ,,реорганизовувати «, а тем более, ,,оптимизовувати» малокомплектные школы. А то, прям ,,взялась вивчати освитни питання». На каком основании? Где это видано, что глава отг подписывает все ,,освитни накази», а секретарь вмешивается не в свои дела.

0

Оцінити коментар Thumb up 50 Палец вниз 3

 
 

Почему большинстао людей против руководства ОТГ? Потому что в их деяниях сплошная брехня,работы на благо сел нет ни какой(все только в Ивановку).Сплошные склоки да подковерные игры,а реальнойпрограммы развития Отг нет.Складывается впечатление,что эти двое не знают,что вообще нужно делать,машут руками да поднимают пыль роздувая щеки вокруг своей надуманой значимости.Как собака ухватившая большую кость не проглотить,не тащить дальше,просто лежит и на всех гарчит.Очередное разочарование о власти.

0

Оцінити коментар Thumb up 44 Палец вниз 2

 
 

Кривчик Юлія молодець, видно людина грамотна та на своєму місці! Ставить конкретні питання, і бачить проблеми які настануть після реорганізації освітньої реформи отг.

0

Оцінити коментар Thumb up 40 Палец вниз 10

 
 

Погоджусь щодо Юлії Павлівни! Вікторія Сергіївна беріть приклад, треба людям говорити правду не залежно від того ким та на кого працюєте!

0

Оцінити коментар Thumb up 43 Палец вниз 9

 
 

Так в Іванівці все роблять. А чому не питають у старост з якими залишками ми зайшли??? Чому вони нам не робили дороги, не робили благоустрій села??? А тепер кажуть що Іванівку кормимо. Чому не доробили водопровід в Василівці, дорогу на Тимофіївку адже пішли колосальні кошти міліони! Коли починає надходити податок в казну по сільрадам? Зайшовши в ОТГ з витраченим бюджетом де на рахунках вільних залишків нема! Ми шукаємо крайніх, а крайніми зараз ОТГ. Ось пан холодний хоч не в ОТГ але робить дороги по селу якийсь благоустрій і йому все хвата. Чим мигірші були за всіх а нічим !!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 30 Палец вниз 0

 
 

Юля далеко не дура. І знає, що якщо буде голосувать за такі протинародні рішення, то вже ніколи нікуди не обереться, а плани в неї далекі. То навіщо зараз голосувать за вигідні дебелому і щасливій питання, а потім той же Попурій витягне це все в самий неподходящий час.

0

Оцінити коментар Thumb up 31 Палец вниз 0

 
 

«Я ще раз повторюю — малокомплектні школи не можуть дати якісні знання! Папірець про освіту — можуть, знання — ні!»(взнали, чиї слова?). Автор тих слів навчалась в Іванівці, а не в малокомплектній школі, але яка безграмотна, мабуть, папірець отримала, а не знання! Чого тільки варті пости у Facebook, до того ж написані в робочий час, за який виплачена незароблена зарплата

0

Оцінити коментар Thumb up 40 Палец вниз 3

 
 

Боже мій, так Щаслива мало того що в соц. мережах бреше так вона ще й на минулій сесії брехала, що все буде добре для гімназії, а виходить що треба буде чи кошти отримані повернути чи класи!

0

Оцінити коментар Thumb up 38 Палец вниз 1

 
 

Вітка щось як напише тільки у дурдомі і читать. Там такаж як і вона публіка.

0

Оцінити коментар Thumb up 29 Палец вниз 2

 
 

Кривчичка ещё та с..ва, она знает к кому прыгать. Только вопроссы и задаёт, а толку, в депутаты шла и за 5 лет полный ноль на улицах, только после коров начали убирать, вот достижение депутата

0

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 18

 
 

Іванівцям сюрприз теж є. Переіменують гімназію і молодші класи підуть у школу #2. Кабінети заберуть. Слухайте керівників ОТГ і далі. Вони вам про це казали? ні !бо тримають вас за лохів. Хочуть тихенько це зробити. Читайте це у F. Це пише заступник голови ОДА.

0

Оцінити коментар Thumb up 29 Палец вниз 0

 
І. ПОПУРІЙ
 

Ліза , я не являюся опонентом Ю.П., тому нічого і ні відкуди «витягувати » не збираюсь. Не нагнетайте страсти.

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 4

 
 

Ліцей — навчальний заклад середньої базової освіти. Назва походить від грец. Λύκειον…

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 1

 
 

Не розумію, керівництвом отг дійсно такі тупі чи спеціально людям брешуть та в оману вводять, щоб лишніх питань не задавали.

0

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 1

 
 

Щось Роман не висвітлює переписку У фейсбук вітки і тетяни. Дуже цікаві коментарі. Щаслива у інтелектуальній баталії проти Гасаненко беззбройна, гола і боса.

0

Оцінити коментар Thumb up 34 Палец вниз 1

 
 

Думав що обрані депутати отг не компетентні особи, але дивлячись на таких молодих, активних та обізнаних як Кривчик Ю. То можливо для району не все ще втрачено. І все таки дочекаемось світлого обіцяного майбутнього.

0

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 6

 
☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺
 

Боже,Боже! Дай мені терпіння! А те що школа №2 ТЕЖ все життя була малокомплектною — це ВіКтОрІЮ не «смущає», і те що сама там школу закінчила та й взагалі… всі ми пам’ятаємо якою ти була…((( Вика — УСПОКОЙСЯ уже ради Бога! Чего ты добиваешься этими поступками? Зачем тебе это? Сиди себе спокойно, довидки людям выдавай и не лезь вообще во «взрослые» дела!

0

Оцінити коментар Thumb up 33 Палец вниз 1

 
 

Віктор Олексійович, скажіть велике спасибі Вікторії Сергіївні, яка своєю писаниною в фейсбуці вас підставила та до того ж понизила ваш рейтинг. Через її брехню люди тепер всьому штату отг довірять не будуть. Треба вам добре подумати чи потрібні такі працівники. Та й взагалі, звідки секретарь може знати, які питання обговорювались в ОДА якщо говорять, що її там навіть не було?

0

Оцінити коментар Thumb up 41 Палец вниз 0

 
 

Как мог Д. кого-то убедить, если он без секретарши двух слов не свяжет

0

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 1

 
 

Юля пытается продемонстрировать свое красноречие,в отношение отг.а забыла,как фоткалась с Дебелым….или она и умная и красивая……..на фоне ставка —с Дебелым,на фоне памятников—с довбней…..девочка никак не определится…..за детей она переживает…..своего роди—и посмотрим,куда отправишь учиться……все знают,что юля- тень Тани,вот и демонстрирует своей прородиткльнице свою преданность,проще сказать—-лепит из себя великого политика…..а замуж все-равно никто не берёт..

0

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 13

 
 

Дебелий з Щасливою ще та парочка брехунів! В їх розрахунках по коштах для школи директор Трохимівського навчального закладу прямо вказала на їхні неправильні розщьоти, але ж ні вони роблять вид що все в них в ажурі! Хоча, що я дивуюсь, це ж їх не перший досвід брехати людям та думаю й не останній!!(((

0

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 4

 
 

наші горе реформатори навіть полінувалися поцікавитися в інтернеті а як же буде проходити реформування освіти та на догоду Дебелому побігли попереду паровоза взявшись створювати ліцей Діти йтимуть до школи, як правило, у 6‑річному віці, але в будь-якому разі не пізніше 7‑річного і вчитимуться 12 років. Середня освіта поділятиметься на початкову (4 роки, 1‑4 класи), базову (5 років, 5‑9 класи) і профільну (3 роки, 10-12 класи). Починаючи з 5 класу діти вчитимуться в гімназіях, а після закінчення 9 класу продовжуватимуть навчання у ліцеях (закладах старшої або профільної школи) або ж здобуватимуть професійну освіту. Після закінчення кожного рівня знання учнів перевірятимуть за допомогою державної підсумкової атестації. Після 4 класу це буде моніторинг, а після 9 — повноцінне зовнішнє незалежне оцінювання. Початкова школа може мати найрізноманітніші форми: один чи кілька класів з учнями одного чи різного віку, з одним або кількома вчителями. Закон також дозволяє роботу початкової школи «в будь-якій іншій формі, яка буде найбільш зручною та доцільною для здобуття дітьми початкової освіти відповідно до стандарту початкової освіти». Ліцеї матимуть академічне або професійне спрямування, або ж в одному ліцеї будуть класи різних спрямувань. В академічних ліцеях учні зможуть глибоко підготуватися до вищої освіти, у професійних — здобути середню освіту і, водночас, першу професію. Освіта в них триватиме три роки замість нинішніх двох. Додатковий рік навчання зніме проблему катастрофічного браку часу й перевантаження старшокласників у нинішній дворічній старшій школі. Кожний ліцей буде окремою юридичною особою і, як правило, міститиметься в окремому приміщенні. Ліцеї задумані не просто як старші класи звичайної школи, а як окремі заклади. Причому досить великі, де в кожній паралелі є принаймні по 4‑5 класів, кожен зі своєю спеціалізацією. А отже, їх буде значно менше, ніж нинішніх 11‑річних шкіл. Відповідно й перехід до таких ліцеїв відбуватиметься не так непомітно, як зараз, — випускники 9 класів складатимуть ЗНО, і за їх підсумками вступатимуть до обраних ліцеїв на конкурсних засадах. До інших шкіл дітей зараховуватимуть без конкурсу — за винятком ситуацій, коли заяв на навчання в школі більше, ніж місць (у такому разі пріоритет надаватиметься дітям, які живуть на території обслуговування цієї школи). Нова система запроваджуватиметься поступово, щоб не сказати дуже повільно. Початкова школа запрацює з 1 вересня 2018 року, базова — з 1 вересня 2022 і профільна — з 1 вересня 2027‑го. Проте закон містить опцію запровадження профільного трирічного навчання й раніше: як в окремих закладах, так і по всій країні. В міністерстві освіти й науки не виключають пришвидшення реформи і введення повноцінної 12‑річки вже з 1 вересня 2022‑23 років.
Джерело: CREDO: http://credo.pro/2017/09/189909

0

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 1

 
 

До чого тут те що Ю.П. не заміжню. Людина ставить досить доречні питання, щодо гімназії та виділених коштів, це між іншим повинно хвилювати не одну її!

0

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 7

 
 

Посмотрим как ваша Юля запоет,когда администрации не станет…..первая к дебелому побежит….карьеру а авантюрах не построишь…….

0

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 11

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com