ПРОДАМ 2-к квартиру у центрі смт Іванівка

067-989-51-15

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ семена подсолнечника. Гибрид 2017 года

066-151-39-07

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ ячмінь 2т та пшениця 10 т. 4 тис грн/т.

тел. 068-397-48-64

Відпочинок на Арабатській стрілці. Деталі ТУТ Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

В Іванівці з’явився вокально-інструментальний ансамбль

В Іванівці організувався вокально-інструментальний ансамбль під назвою «».

На святковому концерті до Дня Конституції України жителі району змогли оцінити дебют іванівських музик. Також цей колектив виступив сьогодні під час випускного вечора на центральній площі.

Керівник ансамблю Ігор Щастливий. Клавіші — Сергій Балдовський, бас-гітара — Олексій Кошка, соло-гітара — Сергій Богдан, барабан — Євген Щербань. Соліст гурту — Віталій Каряка.

Оцінити виступ гурту можна з відеозапису, оприлюдненого у соціальних мережах.

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 22

 
 
📅
30 июня, 2018 о 04:58 IP автора: 5.166.50.228
 

Ти щаслива — я щасливий, досить оригінально!

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 5

 
ЮГ
30 июня, 2018 о 06:45 IP автора: 77.111.247.50
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 32

 
Алла
30 июня, 2018 о 08:08 IP автора: 130.180.211.184
 

Нічого подібного , молодці, красиво і співають і грають, жива музика це класно , і не треба завидувати.

Оцінити коментар Thumb up 53 Палец вниз 8

 
Евгения....
30 июня, 2018 о 10:11 IP автора: 178.93.55.208
 

Молодцы!!!Очень приятно слушать.

Оцінити коментар Thumb up 37 Палец вниз 4

 
Огонь
30 июня, 2018 о 10:30 IP автора: 194.50.254.169
 

Смените вокалиста. Дайте петь Богдану С и Щасливому И и зазвучите как надо. У К. только понты, а поподание в ноты минимальное.

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 24

 
Аноним
30 июня, 2018 о 11:05 IP автора: 194.50.254.171
 

Супер!!! Клас!!! Молодці!!!

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 4

 
І. ПОПУРІЙ
30 июня, 2018 о 12:17 IP автора: 37.53.185.160
 

Хлопці — МОЛОДЦІ !!! Накінець в Іванівці знову є вокально — інструментальний ансамбль. Було б добре , аби він запрацював на танцмайданчику ( хоч двічі на тиждень ) і іванівці знову окунуться в незабутню музичну ретро — атмосферу 70 — х років минулого століття, коли на естрадній сцені феєрили Славко Сокальський , Микола Скакун, Олександр Богдан , Микола Ремарчук. Респект керівнику ансамбля ( іванівському Стасу Наміну ) — Ігорю Щастливому !!!

Оцінити коментар Thumb up 38 Палец вниз 2

 
Местный
30 июня, 2018 о 13:09 IP автора: 176.37.4.81
 

Ребята молодцы! Но где молодежь?! Неужели в Ивановке уже нету талантливой молодежи? Видимо, новому поколению уже не интересно все это …

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 3

 
Эрнест Неизвестный
30 июня, 2018 о 16:05 IP автора: 77.111.244.31
 

Окно в прошедшую молодость: и радостно, и грустно…

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 0

 
Аноним
30 июня, 2018 о 18:33 IP автора: 194.50.254.171
 

поддерживаю ; 30 июня, 2018 о 10:30 IP автора: 194.50.254.169

Смените вокалиста. Дайте петь Богдану С и Щасливому.
Пускай ребята споют свои песни из 90х. г. ,только сами без нового вокалиста сами .тогда это была БОМБА!!!

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 12

 
Аноним
30 июня, 2018 о 18:35 IP автора: 194.50.254.171
 

поддерживаю ; ( 30 июня, 2018 о 10:30 IP автора: 194.50.254.169

Смените вокалиста. Дайте петь Богдану С и Щасливому. )
Пускай ребята споют свои песни из 90х. г. ,только сами без нового вокалиста .тогда это будет БОМБА!!!

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 15

 
Годы идут.
30 июня, 2018 о 19:28 IP автора: 46.211.110.241
 

Жуже ещё баян дать и будет бомба.

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 3

 
Аноним
01 июля, 2018 о 09:32 IP автора: 77.111.247.44
 

Пускай поют С.Богдан и Щаслывый.Ото буде класс.

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 7

 
Шеф
01 июля, 2018 о 19:27 IP автора: 46.201.41.55
 

Де вони в 90-х співали????? А,щодо Каряки, то йому потрібно починати сольну практику, він вже готовий до цього!Вже можете його заказувати на дні народження тощо.Цей ансамбль для Віталі надто старомодний.Ось хлопці почнуть згадувати з 90-х пісні в стилі раннього Юри Шатунова, і на що це буде схоже???А сучасну музику вони не потягнуть!

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 12

 
Шеф
01 июля, 2018 о 19:41 IP автора: 46.201.41.55
 

Доречі, І.І.Попурій! Стас Намін був не тільки титульним керівником «группи Стаса Наміна» , аще й автором більшості пісень, які виконував цей гурт.Автора-виконавця в Іванівці я ,та й всі в кого є інтернет, знаю тільки одного — Михайла Руденка, Який в тандемі з В.Геталом записали альбом та готують новий, а це , знаєте , не дешевий переспів пісеньок!

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 6

 
Огонь
01 июля, 2018 о 20:20 IP автора: 194.50.254.169
 

Шеф — ви Гетало чи Каряка? Далеко вам до Богдана С та Щастливого І. Зважте на те, що саме Щасливий І навчив гри на музичних інструментах багатьох хлопців, і наскільки мені відомо Богдан С прекрасно пише свої пісні.

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 5

 
І. ПОПУРІЙ
01 июля, 2018 о 20:23 IP автора: 37.53.185.160
 

Я мав на увазі Стаса Наміна виключно як організатора і керівника одного із найпопулярніших в Радянському Союзі в 70-х роках минулого століття вокально — інструментального ансамбля » Цветы «.Його творчість , як автора пісень і композитора я не став чіпати , хоча добре з нею ознайомлений.Але якщо Ігорю не подобається порівняння з С. Наміним, то я чемно вибачаюсь перед ним.

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
Шеф
01 июля, 2018 о 20:37 IP автора: 46.201.41.55
 

Ну , Іван Іванович, не знаю, може з Блекмаром , чи .на худой конєц, з Кузьміним??!

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 2

 
Каряка.В
01 июля, 2018 о 20:41 IP автора: 92.112.183.22
 

Я вам отвечу всем, что вы тут перемываете всем кишки, тот не такой тот не такой((((( то меняйте солистов то в ноты не попадает(((( вы вообще кто????? Вы профессионалы искусства и творчества!!!!!!! Та выходите на сцену и попадайтесь в ноты((((( пойте и играйте((((( нет что б порадоваться за все это((((( вы только и можете под анонимами все писать, та приходите в дк и начинайте сольную карьеру……каряка или гетало……мне к вашей болтовне безсмысленное и дела нет … .прийди и покажи как нужно партии держать и в ноты попадать……вы б делом занялись бы лучше, а не поливом грязи…..с меня всё

Оцінити коментар Thumb up 40 Палец вниз 8

 
Каряка.В
01 июля, 2018 о 20:49 IP автора: 92.112.183.22
 

Приходите все и показывайте свои таланты) я место вам своё уступлю) и будете в ноты попадать и радовать публику) профессионалы балабольства) вы только и можете что бред писать….. И людей обсерать(((( а сами ничего кроме того что писать не можете(((( прийди если в глаза и скажите всем…..умники…… Фу вам всем((((

Оцінити коментар Thumb up 34 Палец вниз 8

 
Каряка.В
01 июля, 2018 о 20:50 IP автора: 92.112.183.22
 

Приходите все и показывайте свои таланты) я место вам своё уступлю) и будете в ноты попадать и радовать публику) профессионалы балабольства) вы только и можете что бред писать….. И людей обсерать(((( а сами ничего кроме того что писать не можете(((( прийди если в глаза и скажите всем…..умники…… Фу вам всем(((( а всем кому понравилось большое спасибо за оплодисменты и поддержку))))

Оцінити коментар Thumb up 34 Палец вниз 9

 
Аноним
01 июля, 2018 о 21:33 IP автора: 146.185.157.160
 

Добавлю: Остальные парни группы, красавчики, респект вам!!!