ПРОДАМ 2-к квартиру у центрі смт Іванівка

067-989-51-15

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ семена подсолнечника. Гибрид 2017 года

066-151-39-07

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ ячмінь 2т та пшениця 10 т. 4 тис грн/т.

тел. 068-397-48-64

Відпочинок на Арабатській стрілці. Деталі ТУТ Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

В Іванівці пройшов випускний вечір

Сьогодні на центральній площі смт Іванівка урочисто відбувся випускний вечір.

Сукні, піджаки, зачіски, зірки та статуетки — усе як у модних заходах або на врученні престижних премій. Не вистачало лише червоної доріжки. Так сьогодні урочисто вручали атестати про здобуття середньої освіти випускникам шкіл Іванівскої ОТГ.

Із напутнім словом до випускників звернулася директор гімназії Алла Хураскіна, яка побажала їм упевненості в собі, вірити у свою долю та досягти успіху в житті.

У свою чергу випускники подякували керівництву школи, своєму класному керівнику, вчителям та батькам за їхню працю та підтримку.

Присутні мали змогу подивитися виступи як від самих випускників, так і від вихованців Іванівської музичної школи, дитячого садка «Світлячок», працівників Іванівського РБК.

Переглянути вступну частину заходу можна в нашому відео.

 

 

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 39

Додати коментар »

 
 
🎫
30 июня, 2018 о 05:12 IP автора: 5.166.50.228
 

І Литвин тут як тут — шоумен!

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 6

 
ЮГ
30 июня, 2018 о 06:48 IP автора: 77.111.247.50
 

МОЛОДЦЫ

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 1

 
Юлька
30 июня, 2018 о 07:19 IP автора: 130.180.209.193
 

///////// в джинсах. На такий захід . . Може світанок зібралась зустрічати , тоді підходить.

Оцінити коментар Thumb up 29 Палец вниз 5

 
.
30 июня, 2018 о 08:10 IP автора: 46.211.126.221
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 30 Палец вниз 51

 
Аноним
30 июня, 2018 о 09:02 IP автора: 46.211.118.65
 

А куда их пускать
Что бы ваши пьяные алкаши их избили

Оцінити коментар Thumb up 35 Палец вниз 15

 
VENOM
30 июня, 2018 о 09:26 IP автора: 130.180.212.24
 

Полина Дубинина,самая красивая девчонка)))

Оцінити коментар Thumb up 30 Палец вниз 38

 
Мими
30 июня, 2018 о 09:28 IP автора: 46.211.111.114
 

А точечка, как всегда, одно и тоже в высказываниях. Забыла еще про папирець обмолвиться, а то про кизяки и коровы. Ну да, если считать приглашением в сам день выпускного и послеобед, то это жесть. Кинуть кость, чтобы потом за ,, круглым столом» себя оправдывать. А про учителей- уже надоело! Неужели надо быть таким г из отг, чтобы не уважать людей

Оцінити коментар Thumb up 45 Палец вниз 10

 
Аноним
30 июня, 2018 о 10:32 IP автора: 77.111.244.25
 

. 30 июня, 2018 о 08:10 IP автора: 46.211.126.221
У тебе що зовсім мізків немає? При чому випускний до вчительських зарплат і корів? Зовсім переклинило чи що? Як змія, якій на хвіст наступили. Не все йде по вашому сценарію. Це вам ганьба! І від вас треба спасати дітей,Мені все рівно яка зарплата у вчителя, вони на те вчились. Треба було зазделегідь людей запросити! Дорога ложка до обіду!
Наші діти не поїхали-бо цим виразили протест щодо закриття шкіл.

Оцінити коментар Thumb up 57 Палец вниз 9

 
111
30 июня, 2018 о 13:57 IP автора: 107.167.108.199
 

Віка, не мели! це для тебе вони як пушечне м’ясо! це ж ви їх в стадо зігнати хочете? а може в моєї дитини вдягти нема такого плаття? вона буде очима кліпати?
а не приїхали бо чекаємо доріг нормальних. те що ви поляпали- вітаю, та назвати це «тим, по чому можна возити дітей» абсурд.
може закриття шкіл це і політика держави, та чого робити дві школи а не 5 чи хоча б 4?
вас, діти, вітаю! ви молодці!!!

Оцінити коментар Thumb up 39 Палец вниз 4

 
Аноним
30 июня, 2018 о 16:51 IP автора: 194.50.254.170
 

Хіба у Василівкі були випускники у цьому році? Якийся хворий пише. І чого усім їхать до Іванівки?

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 6

 
Аноним
30 июня, 2018 о 18:04 IP автора: 46.133.62.145
 

Ещё один не маловажный фактор…родителям с сел, которые и так сидят уже без работы или в скором будущем останутся без неё, прийдётся поднапрячся, чтобы хоть немного приодеть и приобуть своих деток…в гимназии формы одежды нет….

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 5

 
Аноним
30 июня, 2018 о 18:07 IP автора: 194.50.254.170
 

Выпускники были в Семеновка 6 и в Ивановке 17 это по отг ,а ещё в Любимовке и агайманах.

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 0

 
Василь
30 июня, 2018 о 22:13 IP автора: 78.111.189.97
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 29

 
.
30 июня, 2018 о 22:49 IP автора: 46.211.110.157
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 42

 
.
30 июня, 2018 о 22:50 IP автора: 46.211.110.157
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 30

 
Побыванец Н
01 июля, 2018 о 03:36 IP автора: 194.50.254.170
 

Выпускной просто супер,детки вы это заслужили,хочю вас поздравить ,без проблемных вам поступлений ,крепкого здоровья вам и вашим родным .Особенно хочю выделить Ковалёву Инну ,слов нет картинка,идеал, удачи вам всем…

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 15

 
Футболист
01 июля, 2018 о 07:28 IP автора: 46.211.134.61
 

Василь ну ты и дибил,ты хуже любого зеленого человечика,

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 2

 
Мими
01 июля, 2018 о 09:36 IP автора: 46.211.25.121
 

По ходу у точечки психологическая травма, связанная с учителями!И как людей с такими помыслами можна в социум впускать? Учительская мафия-,,смих та й годи». Не позорьте себя и людей с одинаковыми помыслами

Оцінити коментар Thumb up 35 Палец вниз 2

 
Аноним
01 июля, 2018 о 09:54 IP автора: 194.50.254.170
 

Страшні часи настали. Неуки хають вчителів. Людей які за мізерну плату учать дітей. Це єдине, що залишилося у наш час. Скрізь дурість і розруха. Втратимо вчителів-втратимо націю. ОТГ -приклад темноти і наглості, брехні і розпусти.

Оцінити коментар Thumb up 37 Палец вниз 4

 
Аноним
01 июля, 2018 о 10:43 IP автора: 46.133.192.144
 

И чему такой родитель, как точка, может научить своих детей и внуков?!!! Ощущение, что в школе били указкой по голове….или головой об доску….

Оцінити коментар Thumb up 29 Палец вниз 2

 
І. ПОПУРІЙ
01 июля, 2018 о 10:51 IP автора: 37.53.185.160
 

Школи ,та і взагалі заклади соціальної сфери — це останні форпости цивілізації на селі. Не буде їх — зникнуть і села. За прикладами далеко ходити не треба. В середині 50-х років 20 століття в районі було більше 60 населених пунктів і 42 школи., проживало майже 25 тисяч жителів. Непродумані хрущовські адміністративно — територіальні реформи, курс на укрупнення населених пунктів знищили більшість із них. А інтелігенція , зокрема сільські вчителі — це гордість , золотий фонд нашої нації, та і не тільки нашої , а любої країни.. Хаяти та чорнити їх можуть лише люди з нездоровою психікою, моральні уроди. Думаю , Ви всі прекрасно розумієте , де вони знаходяться.

Оцінити коментар Thumb up 40 Палец вниз 2

 
Алла
01 июля, 2018 о 11:18 IP автора: 130.180.209.49
 

Точка это Виктория Сергеевна Щаслива , разве вы досих пор не поняли.

Оцінити коментар Thumb up 33 Палец вниз 5

 
Полина
01 июля, 2018 о 11:39 IP автора: 78.111.187.238
 

Поняли

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 0

 
Полина
01 июля, 2018 о 11:51 IP автора: 78.111.187.238
 

И тебя тоже поняли

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 0

 
Доктор Шпак
01 июля, 2018 о 12:37 IP автора: 195.5.29.221
 

А я просто хочу привітати свого класного керівника — Бутенко Валентину Дмитрівну з черговим Випуском! Так тримати! Здоров’я Вам та наснаги!!!

Хоча прошло вже немало років, «маленькі шмонці» на уроках фізики пам’ятаю й досі… )))

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 0

 
вчитель
01 июля, 2018 о 14:13 IP автора: 107.167.107.220
 

саме через таких неуків хворих не хочеться взагалі нічого. тільки ноги нести зі школи. маю вісім років стажу і зарплату 3500. то хто із нас «осятник»??
вікторія, ти тільки гірше робиш дебелому! мовчи вже… твоїй же дитині ще в школі вчитися… як вчителям дивитимешся в очі?? ти ж сама вчителькою була!
дарма, совісті та розуму все одно не вистачить закритися.
досить, здавалося б, ти бібліотекарів обгадила, тепер вчителів??? ото дякуємо…

Оцінити коментар Thumb up 33 Палец вниз 2

 
==
01 июля, 2018 о 14:44 IP автора: 95.132.135.13
 

///////// в джинсах. На такий захід . . Може світанок зібралась зустрічати , тоді підходить. Для чого заштрихував вся Іванівка бачила, що це катерина бондаренко.

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 0

 
валя
01 июля, 2018 о 15:18 IP автора: 130.180.212.14
 

і не тільки катерина

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 1

 
І. ПОПУРІЙ
01 июля, 2018 о 15:54 IP автора: 37.53.185.160
 

Ух ти , Доктор Шпак ! А я з твоїм класним керівником Бутенко (дівоче прізвище Лагода )Валентиною Дмитрівною 4 роки за одною партою просидів. Сидів біля неї і навіть подумати не міг , що сиджу з майбутнім директором Іванівської середньої школи. Директором школи у нас тоді був Моргун Анатолій Лукич, а фізику викладав чудовий вчитель Бочаров Володимир Михайлович.

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 1

 
111
01 июля, 2018 о 17:19 IP автора: 107.167.107.81
 

оце фішка! дебелий з вчителями бореться))) не з тими хто ухиляється від податків, хто порушує закон, а з вчителями!!! браво! +1 до наступних виборів

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 1

 
Шеф
01 июля, 2018 о 20:47 IP автора: 46.201.41.55
 

Шановний «аноним» , не ОТГ-приклад темноти і наглості і т.д., а керівники-двоюшники ОТГ!!!

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 0

 
Аноним
01 июля, 2018 о 21:12 IP автора: 194.50.254.170
 

Згоден.Так і є.

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 0

 
VENOM
01 июля, 2018 о 22:28 IP автора: 130.180.210.67
 

Интересно почему под комментарием Полина Дубинина самая красивая девчонка больше дизлайков чем лайков???

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 5

 
анон
01 июля, 2018 о 22:47 IP автора: 37.73.48.249
 

Потому что были девочки и красивее, ты что тупой не понимаешь?

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 12

 
VENOM
02 июля, 2018 о 00:38 IP автора: 130.180.212.156
 

анон,зачем говорить,что ты тупой и не воспитанный олень? Единственная девчонка которая была красивее это Полина она и без макияжа красивее,чем все остальные накрашенные и не накрашенные …

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 21

 
анон
02 июля, 2018 о 08:02 IP автора: 37.73.185.100
 

Понятно, совет вам да любовь!

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 5

 
Аноним
02 июля, 2018 о 10:53 IP автора: 46.133.53.90
 

Аноним 46.211.вы совершенно правы.нечего даже добавить.поставили школы на частный конвейер и прикрываются высокими фразами.гнать их в три шеи.

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 8

 
Эрнест Неизвестный
02 июля, 2018 о 14:13 IP автора: 77.111.247.41
 

Аноним
02 июля, 2018 о 10:53 IP автора: 46.133.53.90
Спочатку знайдіть для ОТГ молодих креативних та талановитих спеціалістів-вчителів, а старі й самі підуть. Але щось не видно черг на роботу до школи не лише по селам, але й по Україні в цілому.
Педагоги — не чиновнники, за свої місця не тримаються.
35 років роботи в школі прирівнюють до 17 років ув»язнення …

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 2

 
Аноним
02 июля, 2018 о 20:35 IP автора: 194.50.254.168
 

Знову салют за кошти ОТГ(