ПРОДАМ 2-к квартиру у центрі смт Іванівка

067-989-51-15

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ семена подсолнечника. Гибрид 2017 года

066-151-39-07

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок у смт Іванівка по вулиці Соборній 198

тел. 097-363-83-53

Відпочинок на Арабатській стрілці. Деталі ТУТ Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

Готуємо вудки! На Іванівському ставку відкривається риболовля

Як стало відомо нашому виданню, починаючи з 8 липня на Іванівському ставку відкривається любительська риболовля.

Цього дня в селищі урочисто відзначать День рибалки та свято Івана Купала. Разом із шоу-програмою кожен бажаючий матиме змогу спробувати свою рибацьку вдачу.

Після цього рибалити можна буде щодня, але тільки спортивними засобами лову, як то вудка та інше.

Згадати, як зариблявся ставок, можна у цій публікації. 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 28

Додати коментар »

 
 
Аноним
28 июня, 2018 о 12:14 IP автора: 194.50.254.168
 

Как всегда праздник для ивановцев.Виктор Алексеевич хотя бы раз,пустил автобус по селам ОТГ и пригласил людей.Не у всех есть транспорт и возможность доехать.Нам тоже хочется показать салют детям,половить рыбу.Мы только из С.Н.узнаем как вы отдыхаете за общий бюджет.Обидно и не справедливо(

Оцінити коментар Thumb up 31 Палец вниз 9

 
.
28 июня, 2018 о 12:23 IP автора: 46.211.112.5
 

У вас є староста. На дані цілі є кошти. Нехай пише клопотання, виділять вам кошти і відпочивайте і Ви! І іванівців запрошуйте! У вас будинок культури до того ж. Чи ви як завжди чекаєте що за вас все зроблять, для вас все організують, вас привезуть , а Ви ще й обхаєте в результаті. Піднімайте зади і працюйте, організовуйтесь, святкуйте.

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 21

 
Аноним
28 июня, 2018 о 12:27 IP автора: 194.50.254.168
 

Наша староста в вашем подчинении!Поэтому поднимайте свой зад договаривайтесь!Я простая жительница села должна клопотання писать чтоб рыбу половить?Бред!Дармоеды!

Оцінити коментар Thumb up 31 Палец вниз 13

 
Аноним
28 июня, 2018 о 13:04 IP автора: 194.50.254.168
 

А что вы для нас «як завжди»сделали?Что для нас организовывали?Куда привозили?Мы не привыкли святкувать с таким размахом,вот и посмотреть хотелось.Вас обхаюют за вашу безалаберность,за ваше тугодумство , жадность и безконечное вранье!!!

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 3

 
.
28 июня, 2018 о 13:08 IP автора: 130.180.211.175
 

А вона старості надо ?

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 1

 
Проти Юлі
28 июня, 2018 о 13:16 IP автора: 130.180.219.7
 

вам деньги и салюты а нам поднимать зады и что сосать лапу? где бюджет?

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 2

 
Аноним
28 июня, 2018 о 13:51 IP автора: 77.121.149.134
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 17

 
аноним
28 июня, 2018 о 14:02 IP автора: 192.81.222.95
 

бюджети забрали иванивку строять а на старост звертають.

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 1

 
Голос Разума
28 июня, 2018 о 14:41 IP автора: 139.59.84.66
 

Сейчас бы для богом забытых сёл автобус организовывать, чтобы они могли порыбачить……сверхразум

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 5

 
Аноним
28 июня, 2018 о 15:25 IP автора: 194.50.254.168
 

Вы же,грамотеи,только бюджет богом забытых сел транжирить умеете.В этом вам равных нет!!!Вот где сверх разум!Как оно гулять за чужой счет?Не стыдно?В ваших чудо-школах,ваши мега умные учителя вас делится не учили?

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 3

 
Аноним
28 июня, 2018 о 15:40 IP автора: 194.50.254.168
 

Да если бы не общий бюджет,смотрели бы вы на своего Ленина еще лет 50!А тут фонтан построили,пипец царь-город стал.А че,можно и салюты пострелять.Еще они над нищими села и стебутся!Позорище!Стыдоба!

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 6

 
Roman Voronov
28 июня, 2018 о 16:56 IP автора: 37.73.188.81
 

Леніна зносили при бюджеті селища. При тому, що ще до Дебелого.

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 9

 
Аноним
28 июня, 2018 о 17:17 IP автора: 194.50.254.168
 

А фонтан при якому бюджеті строіли?А водохреща с кашами,а дуєт «паралелі»с салютами і.д.Якщо правді в очі поглянемо то вони у нас повилазять!Скільки ми тієі правди ще не знаємо

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 2

 
Roman Voronov
28 июня, 2018 о 17:20 IP автора: 37.73.218.115
 

Все це було до до об’єднання бюджетів ОТГ. Бюджет громади утворився тільки з 1.01.2018

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 7

 
Аноним
28 июня, 2018 о 17:51 IP автора: 46.211.5.88
 

Альо, площа, фонтан, лавки і спортивний майданчик будувалися за кошти Іванівки. Тоді про ОТГ і не знав ніхто.

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 8

 
Правда
28 июня, 2018 о 23:44 IP автора: 178.62.221.111
 

Люди велике прохання, якщо чогось не знаєте краще не пишіть. Виглядаєте повними дурнями. Роман вам все доступно написав ОТГ створене з 01.01.2018. Думайте панове перед тим як писати коментарі! І взагалі причому тут під’їзд з сіл до Іванівського ставку? «Пустіть автобус, щоб порибалити на ставку» Люди ви що зовсім з глузду з’їхали? До каналу може теж автобуса пустити, я думаю бажаючих порибалити або відпочити на каналі буде більше а ніж на ставок.

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 8

 
ЮГ
29 июня, 2018 о 22:59 IP автора: 77.111.247.10
 

Все обещали а Дебелый сделал. Так что без коментариев.

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 14

 
Сергій
30 июня, 2018 о 10:31 IP автора: 77.90.200.152
 

Супер)))

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 7

 
квп
30 июня, 2018 о 20:45 IP автора: 95.132.135.173
 

Ув!Жители ОТГ,а что делают для вас ваши депутаты?когда по всему району и Ивановке в том числе, росла амброзия, вы все молчали ,все вас устраивало,а когда Дебелый Вычухал Ивановку от этого бардака, дружно все взялись писать на него гадости! Побольше бы в районе таких как Дебелый ,весь район бы сиял!Сочувствую ,что у вас нет такого хозяина в селах!!

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 18

 
ивановцы
30 июня, 2018 о 20:54 IP автора: 95.132.135.173
 

На все мероприятия у нас люди готовы оказать финансовую помощь, а готовы ли вы,и ваши старосты хоть какую инициативу вам предложили,Спасибо Дебелому, мы хоть жить как нормальные люди стали

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 20

 
Эрнест Неизвестный
02 июля, 2018 о 14:20 IP автора: 77.111.247.41
 

ивановцы
30 июня, 2018 о 20:54 IP автора: 95.132.135.173
Так чому ж Ви не створили ОТГ в межах однієї Іванівки ? Було б у Вас все прекрасно.
Навіщо Вам «переферійна обуза та орда»? Для чого тягли інші села під себе ????

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 6

 
Аноним
02 июля, 2018 о 15:34 IP автора: 5.2.75.243
 

восколько початок шоу

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 1

 
Шеф
02 июля, 2018 о 22:45 IP автора: 46.201.41.55
 

Шановні! Дебелий працює по принципу: «хлеба и зрелищ». Так ось бадюри, плитка, салюти, «паралелі», покос трави і т.д.= це все «зрелища»! А де ж » ХЛІБ»?????Якщо він думає , що шашлик в тридорога це «ХЛІБ» , так НІ!!!!Потрібні , Вітьок, робочі місця.Коротше: ця так звана команда зовсім не тягне на керівництво ОТГ !!!!Та й грабунок людей вибачати не можна!

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 3

 
Правда
03 июля, 2018 о 00:11 IP автора: 178.62.208.24
 

Шеф, при минулому правлінні навіть «зрелища» не було. Цініть те, що маєте! На мою думку зараз набагато краще чим раніше. Хто проти, до вас питання, чи повернулися б ви в ту Іванівку, яка була до Дебелого, якщо так то чому?

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 9

 
Эрнест Неизвестный
03 июля, 2018 о 15:09 IP автора: 77.111.244.38
 

квп
30 июня, 2018 о 20:45 IP автора: 95.132.135.173
Ніколи і ніхто не закидав В.О. Дебелому знищеншя амброзії, бур»янів та роботи по благосустрою.
Закидають чому це не робиться по всій ОТГ.
«Ялові» старости при цьому кивають на Іванівку…

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
Шеф
03 июля, 2018 о 15:34 IP автора: 46.201.41.55
 

Та Іванівка,Правда, була районним центром зі своіми структурами і робочими місцями, а селищна рада=зі своіми.Зараз все скорочується , закривається, що ще буде з лікарнею…..І «зрєліщ» і футболу було достатньо!

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 0

 
Алла
03 июля, 2018 о 19:12 IP автора: 130.180.212.111
 

Эрнест Неизвестный ты что Дебил , по всему видно что недоделаный.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 1

 
Аноним
04 июля, 2018 о 00:47 IP автора: 46.133.218.21
 

Сегодня узнал, что рыбалка на ставку будет платной??? Какие расценки, господа??? Вы про этот рай на земле рассказывали??!!! Сначала закроете всё, уволите всех и за каждый шаг по землям ОТГ будете плату взымать??!!….