Муж главы РГА саботирует реформы?

Виталий , муж главы РГА Голой Пристани неожиданно оказался инициатором выхода двух сел Ивановской из Громады.

Поводом для выхода этих сел стало намерение депутатов Громады реорганизовать малокомплектные школы сел Нововасилевка и Трофимовка.

Виталий Гасаненко организовал пикет возлеИвановской ОТГ с требованиями выйти из Громады и остановить реорганизацию малокомплектных школ Нововасилевки и Трофимовки.

Об этом сообщает секретарь рады Ивановской ОТГ Виктория Щастливая на своей странице в ФБ:

«Нажаль, Віталій Гасаненко розповсюджує популістичні гасла щодо оптимізації сільських шкіл. Це подобається людям, але він не каже, що розплатою за його популізм стануть порожні бюджети цих сіл і низька якість знань наших дітей.

Наразі, Нововасилівський НВК нараховує 63 учня, де на кожного учня витрачається 33,005 тис. грн на рік, Трохимівський НВК нараховує всього лише 60 учнів, що становить 38,101 тис. грн на одного учня в рік.

Для порівняння, у Іванівській гімназії, в якій навчається 423 дитини майже з усього району, на одного учня витрачається 13,776 тис. грн на рік.

Це при тому, що держава виділяє 19,800 тис. грн. коштів освітньої субвенції на одного учня.

Таким чином, ми позбавляємо права одних дітей на здобуття якісної освіти та гідних умов для навчання і віддаємо, гарантовані державою кошти, на оплату праці вчителів малокомплектних шкіл. Всі інші витрати, на утримання майже пустих будівель загальноосвітніх закладів, які знаходяться у вкрай незадовільному стані та розраховані на 400-500 учнів, компенсує бюджет села, а тому грошей в ньому практично не залишається.

І це при вкрай незадовільному стані доріг, відсутності транспортного сполучення між населеними пунктами Громади, проблемами водо забезпечення, освітлення та старою, зношеною інфраструктурою!

При загальній кількості дітей в Іванівській ОТГ, що становить 830 дітей, ми маємо 7 загальноосвітніх навчальних закладів, коштів на утримання яких катастрофічно не вистачає.

Але навіть не гроші тут головне, а майбутнє дітей.

Задайте собі питання, що Ви хочете для своєї дитини від школи – реальних знань, що допоможуть їй досягти успіху в житті, чи пустого папірця?

Віталій Гасаненко хоче аби Ваша дитина отримала папірець.

Не може бути якісною освіта, коли в класі 5-6 учнів, а один вчитель викладає 4-6 предметів ще й не за фахом! У школах сільської місцевості з малою наповнюваністю учнів поступово закриваються класи, а значить зменшується кількість годин педагогічного навантаження, і щоб мати повну ставку (18 годин) вчителі викладають усі запропоновані предмети, в тому числі іноземну мову. Для прикладу, у Трохимівці викладається сім предметів не за фахом. Це, звичайно, суттєво впливає на рівень знань учнів, особливо випускників. Тому за результатами ЗНО у 2017 році Трохимівський НВК посів 285 місце серед 287 закладів Херсонщини.

Так до якого ж вищого навчального закладу може вступити дитина, з отриманим за 11 років навчання «атестатом — папірцем», та ще й коли у батьків немає достатньо коштів щоб забезпечити власній дитині платне навчання і тим самим дати путівку в доросле життя…

З такою «освітою» лише одна дорога – за копійки працювати на чужих полях з ранку до вечора. Задумайтесь! Ви дійсно хочете такої долі для власних дітей?Впевнена, що – ні.

Проте, Віталій Гасаненко – так, хоче, а тому підбурює людей на перекриття дороги до Мелітополя, блокування освітньої реформи в Громаді та вихід зі складу ОТГ.»

Виктория Щастливая считает, что такие действия Виталия Гасаненка связаны не с заботой о детях или селе, а с банальной местью за проигранные выборы:

«Коли на Віктора Дебелого, під час виборів до Іванівської ОТГ, родина Гасаненків виливала купу бруду – ми мовчали.

Та, коли справа стосується наших дітей – я не буду мовчати.

Я відверто та публічно заявляю: Віталій Гасаненко, чоловік Тетяни Гасаненко, голови Голопристанської РДА, під виглядом «турботи» про дітей бажає їм долі низькокваліфікованої робочої сили, з найнижчою оплатою праці та жахливими умовами на чужих полях.

Как известно, Виталий Гасаненко баллотировался на должность главы Ивановской ОТГ и проиграл, получив на выборах в октябре 2017 года 8% поддержки людей. Его оппонент – Виктор Дебелый – 87%. Татьяна Гасаненко – голова Голопристанской РДА, депутат обласного совета от партии «Самопомощь» от Ивановского района.

Херсон онлайн

Схожі матеріали

 

Коментарі: 48

Додати коментар »

 
 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 26

 
 

ну да,а яке буде якісне навчання ,коли дитині треба буде їздити 33км? їй треба буде встовати о 6.00 год. ранку,а зімой коли замете,буде сидіти дома, коли ваша дитина буде встовати у 8,00 і коли замете вона буде навчатися,так яке може бути якисне навчання за 33 км?ЗАЛИШТЕ НАШУ ШКОЛУ ВСПОКОЮ!!!!!!!! А ГАСАНЕНКО ПРАВИЛЬНО РОБЕ,ТРЕБА ВИХОДИТИ З ОТГ.

0

Оцінити коментар Thumb up 50 Палец вниз 7

 
 

Лучше Виктория Алексеевна не посты в фейсбуке писала а делом занималась, естественно свою жопку прикрывает, а что ей до сел и детей в етих школах, ведь сядит на Мазду и укатит с района в областной центр в свою двушку на 200 лет Хенсона а вы здесь еб@@сь. Гасанша укотила и ета укатит, карьеристки @@@@@

0

Оцінити коментар Thumb up 54 Палец вниз 1

 
 

Ой вітка занервувала. Загралася у цариці. Людей слухай, а не безглуздя які глибоко у голові засіли. Довге волосся- короткий ум.

0

Оцінити коментар Thumb up 50 Палец вниз 3

 
 

Чергові брехні від //////////. А як до суду подадуть чим доводить будеш?

0

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 3

 
І. ПОПУРІЙ
 

» Віталій Гасаненко хоче……». Дуже дивно , звідки Вікторія Щастлива може знати , ЩО ХОЧЕ ВІТАЛІЙ ГАСАНЕНКО ? Не знаю як у вас , але в мене складається таке враження , що в неї з ним було таємне побачення. Інакше звідки б вона знала про його хотєлки?

0

Оцінити коментар Thumb up 47 Палец вниз 6

 
 

Вона так активно рекламує Гасаненко , мабудь хоче бути у Гасаненко секретаршею. Все може бути.

0

Оцінити коментар Thumb up 43 Палец вниз 3

 
 

Та, ні. У Віталіка таємні побачення не з Віткой. ?

0

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 1

 
 

Так какие же это реформы если начало отг с разрушений,а созидать когда начнете.И как это Миледи постит в фейсбуке в рабочие время или у нее тоже есть //////

0

Оцінити коментар Thumb up 39 Палец вниз 0

 
Эрнест Неизвестный
 

Браво Вікторія Олексіїіеа! Молодкць: ціпко вчепилися в трохимівський феомен: за 200 з гаком місце та відсутність 7 спеціалістів (де рочі, останнє частокв пояснює перше). Пропоную Вам піти далі: порахувати відсутніх спеціалістів в лікарні, в податковій, насамкінець — у Вас в керівництві ОТГ. Всі специ з відповідною освітою та досвідом відповідної роботи? А що особисто Ви як секретар ради зробили для того, щоб в сільські школи приїздили спеціалісти ? З цією проблемою і Києву не вдається справиться І скільки спеціалістів за період Вашого керівництва зявилося в ОТГ та Іванівці ? І скільки молодих спеціалістів за цей час кинули свою роботу у Вашому підрозділі ?
Знаєте, Україна на 168 місці за рівнем протидії корупції і нічого, про такий стан і таке низьке місце Ви і словои не обмрвляєтеся. Цікаво ЧОМУ? Що, у Вашому ОТГ не має корупції ?Чи розплутуючи цю проблему страшно вийти й на себе? І спілкуватися з мешканями свого ОТГ можливо, потрібно на сторінках місцевого сайту, а не відрапортовуватися перед верхами еа фейсбуці: Ось я яка, як захищвю Ваші реформи., побачте мене.
А рейтинги щороку будуть різні. Головне — щоб не було постійних деградуючих тенденцій…

0

Оцінити коментар Thumb up 56 Палец вниз 1

 
 

Рома чи на Вітку працює чи проти. Брехні її по рази передруковує так і гімна на неї двічі більше виливають. Віта тобі мало чоловіків чи слабі. Чого ти вчепилася. Свято відпочивай та й викладай фотографії бо давно ресторанів не бачили на твоїй сторінці. Не треба так нервувати.

0

Оцінити коментар Thumb up 37 Палец вниз 0

 
І. ПОПУРІЙ
 

» Я відверто та публічно заявляю……» ( із спічу В.Щ ). А я, як житель Іванівського району, теж відверто і публічно заявляю, що оця душероздираюча фраза пані Вікторії » Коли на Віктора Дебелого, під час виборів до Іванівської ОТГ, родина Гасаненків виливала купу бруду — ми мовчали ,,» є чистої води брехня. Навпаки , Віталій Гасаненко вів свою виборчу кампанію виважено , толерантно ,без бруду і якихось обвинувачень. То навіщо ж його демонізувати ? Навпаки , людина , маючи активну життєву позицію, захищає соціальні права нововасилівських дітей та батьків , до речі , гарантовані Конституцією України. І яким боком до всього цього Т.Гасаненко, яка зараз знаходиться і працює на відстані 200 км. від Нововасилівки. В неї там і своїх проблем вистачає. Але якщо вона , як депутат Херсонської обласної ради від Іванівського району теж встане на захист дітей і батьків проти цієї недолугої освітньої реформи в іванівській інтерпретації, то за це їй буде велика подяка. Не думаю , що людина ( Т.В.) , яка стояла у витоків проведення децентралізації в районі , коли Віка і Вітя навіть цього слова ще не чули, буде виступати проти неї. Проте естафету її проведення вона передала зовсім не тим людям. От і болить у неї душа, дивлячись , як грубо і ганебно , по — збоченські, в Іванівському районі нещадно дискредитується сама суть , як децентралізації, так одночасно і освітньої реформи. А щодо «ми мовчали..» Та ви ж зовсім не мовчали. У відповідь на міфічну «купу бруду » ви з підконтрольного вам в той час сайту » Степ Ньюс » і через десяток комп;ютерів у селищній раді у вигляді коментів під різними ніками вилили океан бруду на родину Гасаненків. А зараз зі скромним виразом обличчя робите гарну міну при поганій грі, все перевертаєте з ніг на голову та наводите «тень на плетень «. НЕХОРОШО !!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 48 Палец вниз 6

 
 

Освітянська реформа дірява, медична не спроможна зовсім працювати, поліцейська тільки назву та форму змінили… Нами керують бізнесмени, один в Києві на війні заробляє, другий в отг грошики через свій магазин відмиває, а потім на обіцянки не хватає. Буде скоро як в африканських країнах, 5 відсотків багаті, а інші з голоду мруть і від болячок бо медицинм нема.

0

Оцінити коментар Thumb up 44 Палец вниз 1

 
 

вика а ти у семенивських батькив спросила щоб закрити школу подивишся 5 июля ими там будемо и подивимось як ти будеш закривать уси школи закрийте свою иванивську школу а неришайте за громаду.

0

Оцінити коментар Thumb up 38 Палец вниз 1

 
 

Так, треба за круглим столом вирішити, що освіта залишиться, а керівникам виказати недовіру , за брехню, плітки та марнотратство. Ще є шанс врятувати громаду. Тож замисліться люди,патріоти, не байдужі.

0

Оцінити коментар Thumb up 40 Палец вниз 0

 
 

Якби побачення було з Гасаненком то щаслива булаб дійсно щаслива.

0

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 2

 
 

Слаживается такое впечатление, что этот заученный текст секретаря услышат в энный раз на ,,круглом столе», ничего нового больше. И опять прозвучат фамилии, кого объедают дети. Уважаемые,,тупые» жители сел, давайте объединяться и докажем ,,умному» руководству, что мы имеем право существовать не на год, на два, а постоянно.P.S.По утверждению, в селах детей плохо учат, низкие рейтинги знаний, учителя-продажные лица. А мы все ведь являемся учениками и выходцами с этих школ

0

Оцінити коментар Thumb up 48 Палец вниз 0

 
 

Господи — коли Гасаненко буде Щастливий?!

0

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 3

 
 

а какая у нее мазда.

0

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 0

 
 

Мабудь не така як у всіх. Бо скільки подарунків…

0

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 0

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 20

 
 

Так гасаненко сейчас и пытается перевести стрелки,своё забыла? патриотка ивановки.а чё ж глава в другом районе?там работаешь,а тут воду мутишь….

0

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 19

 
 

Як тільки починає хтось писать за щасливу вона переводить увагу на гасаненко. Давайте вирішимо вона тут треба? Тут є кому керувать і без неї. Вже її нема давно, чого згадувать. Хтось хоче повернуть? Ні. То не створюйте рекламу.

0

Оцінити коментар Thumb up 32 Палец вниз 0

 
 

а обещания дебелого шо незакрие школи брихун.

0

Оцінити коментар Thumb up 31 Палец вниз 3

 
І. ПОПУРІЙ
 

Шановний » Правда » з ай-пі 221. 111. Ну якщо вже чесно дивитися правді у очі , то першу школу в районі закрив саме я ( Іванівську восьмирічну ), бо порахував , що ТРИ !!! школи для одного райцентру — це вже занадто і економічно недоцільно. Так, це було задовго до створення ОТГ, але Т.В. в цьому участі не приймала.

0

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 1

 
Футболист
 

Хватит уже гадить друг друга,вас без войны можно завоевать,все озлобленые такие,а если прийдет враг на нашу землю,вы будете стрелять друг другу в спину!?

0

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 14

 
 

Це тільки початок, закриє школи, а далі за лікарню візьметься.

0

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 0

 
 

Я давно казав, що лікані гаплик. Іванівська црл обходиться десь у 7 млн грн нарік. З наступного року змінюються правила фінансування, цих грошей держава не дасть.

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 5

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 22

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 18

 
 

Так закрив там де багато. От і закривайте другу школу. А не все для Івановки. Кровососи. З сел тягнете на себе ненажретесь

0

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 4

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 25

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 24

 
Эрнест Неизвестный
 

Инга
29 июня, 2018 о 14:27 IP автора: 78.111.187.10
Цікаво, Ви пані нащтовхнули мене на одне крамольну думку: колективізаія сіл через ОТГ як спосіб позбутися в Україні «лишніх» шкіл і сіл. Гловне — економічн все правильно і має сенс. Та чи тільки економічними формулами живе людина ?
Ми всі колись повмираємо. Але це не означає, що в нашому житті до смерті не має сенсу.
Можливо, села в Україні і не переживуть 21 ст. , бо приречені до цього » економічними геніями» від влади. Але те, що вони захищаються, йдучи на ешафот викликає ПОВАГУ. Малограмотні, забиті сільчани не схожі на стадо баранів, яких ведуть на заклання. Навіть і якщо після цього буде багато шашликів — нам вони не дістануться….

0

Оцінити коментар Thumb up 29 Палец вниз 0

 
І. ПОПУРІЙ
 

Невдале Ви , Інга, навели порівняння. Не треба рівняти територію однієї Іванівки з територією всього ОТГ. Від того місця , де була Іванівська восьмирічна школа до гімназії 2 км , а від села Новодмитрівка — Друга — значно дальше.

0

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 2

 
 

Инга 29 июня, 2018 о 14:27 IP автора: 78.111.187.109
Зависть-явно не двигатель прогресса (насчет детей и внуков). Для того, чтобы люди оставались в селе надо реально создавать рабочие места, а не «по благоустрою» лясы точить. Нужно привлекать инвестиции и создавать производство, скорее всего по переработке с/х продукции. А так… Что делать молодежи, коров пасти -и то негде

0

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 1

 
 

Людей меньше, земли больше. Какая боль…

0

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 1

 
 

Правильно, но для того, чтобы создать хоть одно маленькое предприятие, нужно умная голова на плечах, а не длинный язык, который только может красиво стелить

0

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 1

 
 

Нам щаслива розказувала що наступить рай на землі як будете в отг. Маршрутки будуть три рази на день. Школи всі поремонтуємо, і клуби, і фапи. Розпиналася як соловей заливалася, руками махала . І де це все. Тепер знову артистично очі підводить, бо грошей немає, ще й доводить, що Гасаненко в цьому винувата, щоб тільки не вона. Гнать її треба. Анжелу обать секретарем. Так буде справедливо. Чи депутатам сміливості не хватить?

0

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 1

 
 

Вы Лапухи вот и развесили уши

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 4

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 13

 
 

Шановна пані Вікторія Ви відпустили б свою дитину до іншої школи о 6.00 і до 17.00?Треба за дітей думати в першу чергу а не за себе,пані секретарко!І якщо Ви закриєте школи по селам це не говорить що всі будуть возити до Іванівки,краще вже в місто їхати аніж до Вас!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 1

 
 

I на превеликий жаль, так воно i буде… Залишившись без роботи та без школи, люди шукатимуть кращоi долi…хтось в межах краiни, хтось за ii межами….неначе чийся задуманий план — побiльше збагрити людей….

0

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 0

 
 

Читаючи коментарі , які пишуть мешканці отг ., стає чим далі гарячішою тема закриття шкіл. Але як би не хотілося, а політики свою чорну справу зробили . Зігнавши села в громади без права виходу. А звідки брати дохід, якщо нічого не працює, а байдуже, після нас хоть потоп. Щодо шкіл, на мою думку, треба було зробити рейтинг, по району, а виходячи з того де більше учнів вступили до вишів робити висновки. Бо до Іванівської гімназії питань теж чимало, якість освіти теж храмає, а про побори на подарунки вчителям то вже пракурорам потрібно займатися. Сумно, але в села де немає школи, дит.садків, молодь уже не приїде, і почнуть вони зникати з мапи України. І буде , як у пісні, моя країна суцільна руїна. От і приходять до влади ті, хто хоче, поки є час, побільше надавати. А керівництво отг, не є винятком. Відсутність активістів, для таких керівників, то є найкращий подарунок долі.

0

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 1

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 15

 
Эрнест Неизвестный
 

квп
30 июня, 2018 о 19:57 IP автора: 95.132.135.173
Я думав, що в старості люди стають мудрішими тому до них потрібно прислухатися. Тим паче, що вони тех мешканці ОТГ і мають право на голос та вимоги.

0

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 0

 
 

пускай покупляют автобуси а то один на три села.а гасаненко дебил

0

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 4

 
 

Аноним САМО ТАКОЕ! На себя посмотри! Идитизма кусок!

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com