ПРОДАМ 2-к квартиру у центрі смт Іванівка

067-989-51-15

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ семена подсолнечника. Гибрид 2017 года

066-151-39-07

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок у смт Іванівка по вулиці Соборній 198

тел. 097-363-83-53

Відпочинок на Арабатській стрілці. Деталі ТУТ Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

У соцмережах розгорілась полеміка довкола ситуації в Іванівській ОТГ

У соцмережі Фейсбук розгорілася полеміка довкола останніх подій в Іванівській ОТГ щодо оптимізації сільських шкіл.

Так, секретар Іванівської селищної ради Вікторія на своїй сторінці у Фейсбук коментує сьогоднішній мітинг поруч селищної ради і запевняє, що це чорна політична гра колишнього конкурента діючого голови селищної ради Віктора Дебелого Віталія Гасаненка та його дружини Тетяни , яка нині обіймає посаду голови Голопристанської РДА.


Папірець чи знання?

Що особисто Ви хочете для своєї дитини після закінчення школи – реальних знань чи папірця?
Особисто я обираю знання. Саме тому Іванівська ОТГ приймає непопулярне рішення щодо оптимізації малокомплектних шкіл. Ми хочемо аби не лише наші власні дітки отримали знання, ми хочемо щоб якісні знання та достойні умови для здобуття освіти мав можливість отримати КОЖЕН учень Іванівської громади, з будь – якого, навіть найвіддаленішого села.
Не може бути якісною освіта, коли в класі 5-6 учнів, а один вчитель викладає 4-6 предметів ще й не за фахом! У школах сільської місцевості з малою наповнюваністю учнів поступово закриваються класи, а значить зменшується кількість годин педагогічного навантаження, і щоб мати повну ставку (18 годин) вчителі викладають усі запропоновані предмети, в тому числі іноземну мову. Для прикладу, у Трохимівці викладається сім предметів не за фахом. Це, звичайно, суттєво впливає на рівень знань учнів, особливо випускників. Тому за результатами ЗНО у 2017 році Трохимівський НВК посів 285 місце серед 287 закладів Херсонщини. Так до якого ж вищого навчального закладу може вступити дитина, з отриманим за 11 років навчання «атестатом — папірцем», та ще й коли у батьків немає достатньо коштів щоб забезпечити власній дитині платне навчання і тим самим дати путівку в доросле життя…
Прошу, не тікайте від реальності! Чесно дайте відповідь на запитання: «ЧОГО ВИ ЧЕКАЄТЕ ВІД ШКОЛИ? ЯКОГО ВИПУСКНИКА МАЄ ВИПУСТИТИ СУЧАСНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД? ЯКИХ УМОВ ДЛЯ НАВЧАННЯ ВИ БАЖАЄТЕ ДЛЯ ВЛАСНИХ ДІТЕЙ?»
Наймита на чужих полях чи перспективну, успішно соціалізовану особистість?…
Вам треба зрозуміти, що задовольняючи амбіції певних політичних сил, ви перешкоджаєте успішному майбутньому Ваших дітей – залишаєте їх без права на вибір, у холодних школах, з обладнанням, що дісталося нам ще з радянських часів, без належних, сучасних умов для навчання, розвитку і виховання.
Ви дійсно хочете такої долі для своїх дітей? Впевнена, що ні. Проте родинна Гасаненків – так, хоче.
Коли на Віктора Дебелого, під час виборів до Іванівської ОТГ, родинна Гасаненків виливала купу бруду, ми мовчали. Врешті решт, кожен сам обирає свій шлях.
Але коли це стосується наших дітей, я не буду мовчати.
Я відверто та публічно заявляю: Віталій Гасаненко, чоловік Тетяни Гасаненко, голови Голопристанської РДА, під виглядом «турботи» про дітей бажає їм долі низькокваліфікованої робочої сили, з найнижчою оплатою праці та жахливими умовами. Проте власного сина, учня 10 класу Нововасилівського НВК, уже не перший рік возять на додаткові заняття до вчителів Іванівської гімназії. Ця ж родина використовує популістичні гасла щодо Трохимівського НВК. Однак жоден з них не скаже Вам, простим людям, що розплатою за їх популізм стане порожній бюджет села і низька якість знань наших дітей.
Я хочу, щоб якомога більше людей зрозуміли: ЦІЙ РОДИНІ НЕ ПОТРІБНІ ЛЮДИ ЗІ ЗНАННЯМ, ЯКІ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ ЯКІСНУ ОСВІТУ ТА ЗДОБУТИ ВИСОКООПЛАЧУВАНУ РОБОТУ, ЇМ НЕ ПОТРІБНІ КОНКУРЕНТИ — МОЛОДІ, АКТИВНІ, РОЗУМНІ ЛЮДИ. ЇМ ПОТРІБНА РОБОЧА СИЛА, ЯКОЮ МОЖНА КЕРУВАТИ І ВМІЛО ВИКОРИСТОВУВАТИ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ВЛАСНИХ ПОЛІТИЧНИХ АМБІЦІЙ.
Саме тому, Віталій Гасаненко підбурює людей, обманом плануючи вивезти їх на мітинг та використати для перекриття дороги до Мелітополя.


У свою чергу Тетяна Гасаненко не забарилася із  відповіддю у прокоментувала цей допис наступним:

Татьяна Гасаненко Цікавий пост, бо не потребує коментарів. На одного писаку вже не реагую, але ви вперше попробували свою силу як «аналітик», то справа честі дати відповідь. Одну, щоб не втягуватись в популізм. Для початку просто цікаво, скільки років хоч би педагогічного стажу маєте, не говорячи про категорії і звання, що дозволяєте взагалі говорити про якість освіти. Якість вашої освіти сто відсотків невисока, слово «родина» (до речі, одне з найвживаніших в українській мові) пишеться з однією буквою «н», не думаю, що опечатка, бо стільки раз не опечатуються ))). Тепер по порядку. Ви маєте право на свій вибір як і кожен громадянин України. Так майте честь і поважайте вибір інших. А фотографії вашої доньки як бонус за право навчатися з неї в одному навчальному закладі — верх цинізму.
На підтвердження «купи бруду від родини Гасаненків» (пишу без помилки), то вимагаю підтверджень, якщо ви найближча до Дебелого в його родині особа. Більш ні від кого такої брехні не чула.
Щодо якості освіти в Нововасилівському НВК , то думаю, що ви свідомо змовчали. І правильно зробили. Це не обговорюється.
І останнє, про вашу відвертість і публічність. Повірте, це нікому не цікаво. Принаймні мені. Це просто ваш останній можливий спосіб схилити депутатів до прийняття протизаконного рішення. Хто з вас, святих, підписав протокол комісії, наданий департаменту освіти, науки та молоді, якщо голова цієї комісії навіть не бачив його в очі.
До речі, я вас не засуджую. Для вас це єдиний спосіб задовольнити свої амбіції. Час все розставить на свої місця.
ПС. Коли пишете про мого чоловіка, то пишіть за свого. А за Дебелого вступиться його дружина, якщо я чи мій чоловік його образили
Иван ПопурийВалентина КондратенкоВалентина КаськоваНаталья ГалушкоЛюдмила Заярная

 


Вікторія Щастлива Не хотілося, але Ви змусили мене вказати і на Ваші недоречності. Доказ — Ваше депутатське звернення до депутата Іванівської селищної ради Дебелого Олексія Вікторовича, як до селищного голови. Тож зважайте на власні помилки при оформленні ОФІЦІЙНИХ ЗВЕРНЕНЬ. Я написала простий допис у фейсбуці, а Ви офіційний лист.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 60

Додати коментар »

 
 
Правда
26 июня, 2018 о 21:03 IP автора: 130.180.208.143
 

Та всі прекрасно знають чому Щаслива Дебелого так захищає!!! Шури-мури, і цим все сказано!!!!

Оцінити коментар Thumb up 45 Палец вниз 9

 
Аноним
26 июня, 2018 о 21:13 IP автора: 46.133.92.238
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 36

 
аноним
26 июня, 2018 о 21:27 IP автора: 146.185.157.240
 

вика коли народ озлобиться куда ти будеш тикати а цей день настане скоро.

Оцінити коментар Thumb up 54 Палец вниз 10

 
Аноним
26 июня, 2018 о 21:48 IP автора: 46.133.187.201
 

Так на мазді в квартиру в Херсоні і втече

Оцінити коментар Thumb up 50 Палец вниз 7

 
.
26 июня, 2018 о 21:51 IP автора: 46.211.98.119
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 53

 
Аноним
26 июня, 2018 о 22:05 IP автора: 46.133.92.238
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 45

 
ТРОХИМІВЦІ
26 июня, 2018 о 22:29 IP автора: 146.185.157.160
 

4 или 5 будет сесия. будут решать нащет школ нужно обезательно там всем быть.даже депутат сказал. что если встанет все село то школу отстоят.

Оцінити коментар Thumb up 36 Палец вниз 9

 
Федор
26 июня, 2018 о 22:35 IP автора: 77.111.244.48
 

Ох не по зубам Вике Татьяна Васильевна По моему она ее своим ответом просто по стенке размазала

Оцінити коментар Thumb up 50 Палец вниз 13

 
Аноним
26 июня, 2018 о 22:43 IP автора: 46.211.121.179
 

Шо вы доебалысь за 285 мисце
Там 3тормоза було яке там зно прошли года вси нормально здавалы

Оцінити коментар Thumb up 31 Палец вниз 8

 
...
26 июня, 2018 о 22:47 IP автора: 194.50.254.171
 

Навіть міністр освіти говорить, що результати ЗНО-це не показник роботи школи. Якщо вже говорити об’єктивно, то де ж моніторинг роботи шкіл за останні декілька років?! Всі ж працівники відділу освіти ОТГ раніше працювали в районо і можуть надати потрібну інформацію. Але навіщо?! Простіше ж взяти найгірші результати… А в цьому році (час ОТГ) ніякі моніторинги, методоб’єднання, семінари взагалі не проводились (окрім НУШ)- а це вже показник роботи відділу освіти!

Оцінити коментар Thumb up 41 Палец вниз 6

 
Ляшко
26 июня, 2018 о 22:51 IP автора: 95.132.134.211
 

вІКА ДОРОЗОЙДУЄТЬСЯ КАЧЕЛІ, ЩО гАСАНКО ТОЧНО З ПОСАДИ ГОЛОВИ рда ПОЛЕТИТЬ. тА ТІЛЬКИ МАРШРУТ НАЗАД В іВАНІВКУ. а ВОНО. ВАМ ЛЮДИ ДОБРІ, ТРЕБА? мИ ДИХНУЛИ СПОКІЙНО КОЛИ ВОНА ЗДИМІЛА ЗВІДСИ, А ВИ ЇЇ СВОЇМИ ПОСТАМИ НАЗАД ПХАЄТЕ! дИВІТЬСЯ, БО ПРИБУДЕ вАМ ПОДАРОК ПІД ЕЛОЧКУ!

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 26

 
Ляшко
26 июня, 2018 о 22:52 IP автора: 95.132.134.211
 

ДОРОЗГОЙДУЄТЬСЯ КАЧЕЛІ ВІКТОРІЯ, ЩО ПРИМАНЕ ЧОРТА В ХАТУ.

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 14

 
Аноним
26 июня, 2018 о 22:54 IP автора: 46.133.92.238
 

Для этого черта табакерка уже готова,закроют ее скоро.

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 11

 
.
26 июня, 2018 о 23:06 IP автора: 46.211.6.211
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 34

 
.
26 июня, 2018 о 23:23 IP автора: 46.211.6.211
 

Щойно була на сторінці Вікторії. Коментар Гасанши на місці. І її ляпас у відповідь на місці. Це якийсь тупук не може коменти відкрити? Що за тупий народ…

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 10

 
Аноним
26 июня, 2018 о 23:56 IP автора: 194.50.254.170
 

Агонія і паніка. Люди бачать і знають, що і як. Диктатурі не місце у Іванівкі. Збирайте речі отгешники.

Оцінити коментар Thumb up 38 Палец вниз 3

 
Roman Voronov
27 июня, 2018 о 00:05 IP автора: 37.73.90.78
 

Розумію, що у деяких людей — ціль змістити Дебелого. При тому будь-якою ціною. Ну то діло таке, на то вона і політична боротьба. У мене одне питання, ну відміниться уся оптимізація, що будемо робити далі? Взимку, коли не буде коштів на фінансування шкіл куди будемо йти протестувати?

Ще цікаво, припустимо, завтра Дебелий скаже «Ну вас усіх», розвернеться і піде.
На його місце, можливо прийде хтось із опозиції. І тут питання, невже оптимізації шкіл не буде? Чи будуть тільки обраних шкіл? А якщо так і піднімуться села які зараз мовчать, як Воскресенка та Новосеменівка, мовляв чим вони гірші, що будуть робити нові керманичі?

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 30

 
FIX
27 июня, 2018 о 00:21 IP автора: 46.211.124.254
 

Рома, ты пойми, не нужен людям тот кто перед выборами говорил одно, а делает другое. И не надо много текста размусоливать, соврал раз, соврет и в остальном. Его предвыборная программа была настолько фантастической, что люди поверили в рай на земле по имени Ивановка:) Про рабочие места он и не думает, всех выгонит мусор собирать, уважения к людям нет!

Оцінити коментар Thumb up 49 Палец вниз 4

 
.
27 июня, 2018 о 06:14 IP автора: 77.111.247.71
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 32

 
Аноним
27 июня, 2018 о 07:19 IP автора: 46.133.65.52
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 31

 
Юля
27 июня, 2018 о 07:30 IP автора: 130.180.210.198
 

капець

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 1

 
.
27 июня, 2018 о 07:46 IP автора: 77.111.247.71
 

Гасаненко ты хоть людям заплатаил , переживаете оба не так за школу как за своих чад, ато после вашей школы где всех подогнули под себя вряд ли получится золотая медаль в гимназии,. Танюха ну как на своей шкуре испытать то что люди другие испытали пару лет назад , только людей ты никогда не уважала люди для тебя это быдло Ивановку при своем правлении нагнула всю кто был при роботе , одна Бабижаева устояла,.Уже тибе и там не долго осталось, вырвалась благодаря б. Вали.,

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 30

 
Аноним
27 июня, 2018 о 08:09 IP автора: 194.50.254.168
 

«Не закриють жодноі школи доки не буде по чому возить»обіцянка Дебелого.Коли будете робити дороги?!!!По чому возить?!!!Ви бричкой дітей підвозить будете?Автобус не доіде!Рейсовий відмінили!Людей на базар не возять бо аварійні дороги!!!Причом тут Гасаненки?!!!

Оцінити коментар Thumb up 47 Палец вниз 3

 
Аноним
27 июня, 2018 о 08:12 IP автора: 194.50.254.170
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 22

 
.....
27 июня, 2018 о 08:33 IP автора: 178.92.201.232
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 35

 
Иван
27 июня, 2018 о 08:49 IP автора: 77.123.169.206
 

Написали на плакатах правильно. Нехай менше крадуть і вистачить грошей на школи.

Оцінити коментар Thumb up 39 Палец вниз 4

 
BIZmark
27 июня, 2018 о 10:07 IP автора: 194.50.254.168
 

Я не знаю дійсних планів п. Гасаненко, але те, що він, поки що, відстоює інтереси мешканцв сіл — похвально. І знаходиться він не подалік не тому, що зневажає людей з пікету, а тому, що добре знає, що його першого звинуватять у його організації та «помсті за вибори».
У нас так завжди робить українська влада: звинувачує не свої дії,що провукують протестні акції, а організаторів супротиву цим владним діям.
А школи потрібно відстоювати: це єдине, що в нас залишилося із соціальної колишньої інфраструктури, якою ми так пишалися ще років з 30 тому назад.
Так, демографія не втішна. Але не мешканці степових сіл в цьому винуваті. Все почалося з ітрати робих місць. І жодна влада — ЖОДНА — максимально не зробила нічого, щоб покращити проблему робочих місць по селах. І, на мою думку, це сталося тому, що влада просто не мал планів на перспективу: яким буде місце району в мабутньому ? Що розвивати в районі ? Без чого район (якої державної підримкми) увійде в ступор. Адже життя та господарювання в нашій місцевості і кліматично, і погодно, і інфраструктурно не досить привабливе…

Оцінити коментар Thumb up 30 Палец вниз 0

 
Роман
27 июня, 2018 о 10:22 IP автора: 194.50.254.168
 

Стосовно панів у майбутнє.
Нещодавно проїжджав по селам неподалік Енергодара. Так там у кожному дворі теплиці.
У тих місцях сім’я непогано живе маючи у власності десь із 4-5 теплиць. Так люди пахають, але живуть. Будують будинки, виховують дітей.
Я не кажу про теплиці для Іванівки, але подібну фішку потрібно завести тут . Особисто я бачу перспективу в районі у свинарстві та Горіховодстві.
Для того щоб свинарство стало цікавим для людей необхідно організувати оптовий ринок, по типу як овочевий у Копанях чи під Енергодаром.
Якщо буде нормальна реалізація, народ активно включиться у процес і буде економічний розвиток.

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 6

 
Роман
27 июня, 2018 о 10:23 IP автора: 194.50.254.168
 

Як цікаво. У мене зараз одинаковий ИП з бісмарком )
Пане Бісмарк, ви часом не в Українському живете?

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 3

 
Роман
27 июня, 2018 о 10:25 IP автора: 194.50.254.168
 

Або ж діджиком видає сірі ІП, і у нього із однією адресою половина Іванівського району.

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 1

 
BIZmark
27 июня, 2018 о 10:40 IP автора: 194.50.254.168
 

…..
27 июня, 2018 о 08:33 IP автора: 178.92.201.232
А чому Ви вважаєте, що допис про «тромози» написав витель ? Ви що, по грамоності не зрозуміли, хто його писав ?
Не маючи доказів на руках, не кидайте багном в люей які і для Вас колись зробили корисну справу…

Оцінити коментар Thumb up 28 Палец вниз 0

 
Аноним
27 июня, 2018 о 10:46 IP автора: 194.50.254.170
 

Люди піднялися проти свавілля. Царьки звикли робити, що заманеться, а тут люди кажуть, що досить. Тож робіть висновки. Але славу безграмотних, зажерливих , брехливих і не вихованих вже заробили.

Оцінити коментар Thumb up 28 Палец вниз 0

 
BIZmark
27 июня, 2018 о 10:49 IP автора: 194.50.254.168
 

П. Романе ! Свинарством в районі займалися в не такі далекі часи. Зерна ж було багато. Але з часом свинарство (до речі теж сировинне господарство; краще тоді займатися виробництвом ковбаси) почало вимагати зрошення. Наш край — зона ризикованого господарства. Це особливо видно цьогоріч.
А щодо теплиць — так вона в Камянці, Знамянці були давно. Вода дніпрова, грунт — не наші каштани та солончаки. Та й споживчі (великі промцентри) і них під боком. А не бачу великого майбуття в району, який буде поставляти сировину — чи зерно, чи м»ясо, чи сало, чи горіхи. А жінкам ДЕ ПРАЦЮВАТИ? І для чого гімназія ? Щоб вивчати вчених свинопасів ? Не бачу логіки.
Ну а на рахунок Гріховодства — то це да: гріхів у нас дуже багато і ми постійно плодим все нові та нові…

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 0

 
BIZmark
27 июня, 2018 о 11:29 IP автора: 194.50.254.168
 

ВСІМ ВЧИТЕЛЕНЕЛЮБАМ ТА ВІКТОРІЇ ОЛЕКСІЇВНІ. Це на останок. Пять учнів у класі — це ЗАКОННА норма мін наповнбваності класів у школі. Тому, якщо в школі чи НВК є 55 дітей — по закону її не можливо оптиміувати. І в іншій нормальній правовій державі суд за 5 хв. виніс би рішення в захист людей. Але ми особливі: ми ПРИКРИВАЄМОСЯ законами, які вигідні нам і нехтуємо законами не вигідними. верніться до Хланя з пропозицією внести законопрект про перегляд норм наповнюваності учнів у класі. Хай запропонує український загально міський — 35 учнів. І все: ЗАКОННИЙ КОЗИР У ВАС В РУКАХ. Оптимізуйте васе і вся.
І щодо того, що 5 учнів навчаються гірше ніж 45. Це видуманий Вами фейк і брехня. А що є проблема не бажання дітей навчатися — погоджуюсь: вона таки є. І не тільки в Україні. Тільки вихід з неї ми шукаємо в нових способпах навчання. Тому й поглядаємо та переймаємо досвід інших країн. А помоєму причина небежання в іншому: ЧОМУ ВЧИТИ і ДЛЯ ЧОГО. Які вміння флрмувати і дитині, що буде жити після нас років через 25-30. Не думаю, що сьогоденні проблеми будуть актуальними і тоді. Бо гріш ціна сьогоднішній владі, яка передасть у спадок дітям не вирішені проблеми.
Якщо Вас в дитинстві образив або нагримав Вчитель — не вважайте всіх вчителів такими. Всі ми — люди і все людське нам притаманне. А чи часто Ви толерантно і справедливо ставитеся до інших ? Вчиться пробачати іншим, бо самі ж постійно про це просите в Бога.
І повірте — ВЧИТЕЛЬСЬКІ ГРОШІ — ДУЖЕ НЕ ЛЕГКІ ГРОШІ. Як і взагалі всякі САМОСТІЙНО ЧЕСНО І ВАЖКО ЗАРОБЛЕНІ ГРОШІ. Та й середньовчительська заплатня значно нижче середньоукраїнської заплатні (нагадаю, згідно Гройсману — 8 200 грн.)
Можете перевірити по нашому району…

Оцінити коментар Thumb up 43 Палец вниз 4

 
Аліна Ал
27 июня, 2018 о 15:06 IP автора: 46.211.153.89
 

Манать в ивановка учителя во второй школе.Один Штанько что Значит!!!

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 12

 
Мими
27 июня, 2018 о 15:17 IP автора: 46.211.111.38
 

Мне кажется, что в классе, где 5 учеников, знаний больше, нпжели в ивановских по 30. О каких знаниях может идти речь, если ребенка в Ивановке, может, спросят на уроке раз в месяц, с то ставят по результатам тестирования. Вы ровнчетесь на Европу! Да, там тоже децентрализация, но не пвтем закрытия школ. Наоборот, средства вкладывают в развитие и оновление именно сельских школ. А вы решили за всех, решив оставить только школы Ивановки. Прочитайте внимательнее закон про децентрализацию, раздел о образовании. Дети должны выбирать заведение, а не руководство. А на счет семьи Гасаненко, зачем трогать людей, если рыльце в пушку, тогда и начинают сваливать с больной головы на здоровую

Оцінити коментар Thumb up 32 Палец вниз 6

 
Аноним
27 июня, 2018 о 17:49 IP автора: 46.133.65.52
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 29

 
Аноним
27 июня, 2018 о 18:34 IP автора: 194.50.254.168
 

Включи свои мозги!ОТГ зарплату учителям не платит!

Оцінити коментар Thumb up 29 Палец вниз 2

 
Аноним
27 июня, 2018 о 21:38 IP автора: 194.50.254.170
 

Як включити те, чого нема?

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 1

 
Аноним
27 июня, 2018 о 22:29 IP автора: 185.26.183.82
 

Перегляньте відео Британської Ради (це модель НУШ), вчителів показують, як працювати у Новій Українській Школі за цими відео. Порахуйте скільки там дітей у класі (до 10) і скільки вчителів (2 вчителя). А ви розповідаєте, як класно в класі де 25 дітей. Для кого класно? Для вчителя? Чи для економії грошей? Не прикривайтесь дітьми!!! Про таке кажуть «Жалів вовк кобилу — залишив хвіст та гриву»

Оцінити коментар Thumb up 29 Палец вниз 0

 
т
27 июня, 2018 о 22:56 IP автора: 95.132.132.34
 

а как Гасаненко Т! Объяснит факт закрытия школы в Н-Николаевке под ее руководством

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 11

 
Аноним
28 июня, 2018 о 08:28 IP автора: 46.133.59.255
 

Да никак она это не объяснит….карьеру строила,по трупам шла…а теперь ветер поменял направление,а она шапку ….

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 12

 
Аноним
28 июня, 2018 о 09:22 IP автора: 185.26.183.9
 

Шановний Мими. Стосовно того, що діти повинні обирати заклад. Балашовці вже дообиралися — спочатку в Благодатне вони захотіли, потім — в гімназію, а тепер думають куди далі їм податися, бо і там вже не так. Це справа батьків, а не дітей.

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 5

 
Аноним
28 июня, 2018 о 09:31 IP автора: 194.50.254.170
 

Якщо йшла по трупам то тепер ваша черга бути трупами та ви вже і є трупи

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 2

 
Мими
28 июня, 2018 о 10:09 IP автора: 46.211.25.78
 

Во-первых, всех с праздником! Во-вторых, я только за реформы, которые нужны, но не такой ценой, когда все взять и развалить. Ивановка не резиновая, и весь район не поместится. А оставлять села-руины, вы сами подумайте, не самый лучший вариант. Когда развалился Союз, развался и наш район. Так давайте думать разумно, для чего и придумана децентрализация, что бы каждое село расцвело, а не увяло, чтобы, как в других отг нашей области было развитие, а не регресс

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 0

 
ТРОХИМІВЦІ
28 июня, 2018 о 10:20 IP автора: 198.211.126.107
 

правельно сказано!! только им на села наплевать и на наших дитей.

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 0

 
Аноним
28 июня, 2018 о 10:51 IP автора: 185.26.183.25
 

Пані Вікторія Щаслива, скажіть тільки чесно, чи хотіли б ви щоб ваша дитина кожен день вставала о 6 ранку, і їхала 20 км по бездоріжжю за нібито якісною освітою і поверталася о 5 вечора? Чи вистачить у вашої дитини сил після такої «подорожі» якісно підготуватися до якісної освіти?

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 0

 
Аноним
28 июня, 2018 о 10:56 IP автора: 185.26.183.25
 

Чому ви не говорите про тих дітей, яні не здали ЗНО в гімназії, змушені були брати свідоцтва за 9 клас і йти в коледжи? Що ви скажете батькам із сіл, коли раптом хтось з їхніх дітей не здасть ЗНО, навіть навчаючись у гімназії? Знаву зверните все на сільських вчителів?

Оцінити коментар Thumb up 28 Палец вниз 0

 
І. ПОПУРІЙ
28 июня, 2018 о 11:22 IP автора: 46.200.57.15
 

Поддерживаю Мими! Очень стратегически верно мыслит. Вас тоже , дорогая , с Праздником украинской демократии — Днем Конституции!

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 0

 
Крилова Яна
28 июня, 2018 о 14:19 IP автора: 46.211.2.149
 

Вікторія Щастлива, та звідки Вам знати як навчають дітей у Трохимівській школі!? Я там навчалася 11 років- і маю досить високі знання!!! Завдяки Нашим Вчителям я навчаюся в престижному закладі Миколаєва на бухгалтера-економіста,і все це завдяки,як ви кажете, «атестату-папірцю»! Ви не думаєте про дітей,про їх психологічний стан, про їх думку, про зручності,про їх навчання! ОТГ думає лише про номінали купюр,які отримуватиме за рахунок дітей!!! Схаменіться люди!! Занепад сіл, неграмотність дітей і така влада- пряма дорога до хаосу і до занепаду країни в цілому!!!!!!!!! Скажемо «НІ» авторитарному режиму!!!!

Оцінити коментар Thumb up 31 Палец вниз 1

 
Крилова Яна
28 июня, 2018 о 14:29 IP автора: 46.211.2.149
 

Припиніть дітей вплутуватися в свої політ.ігрища!!! Дістали вкрай!! Думаєте лише про свої ср*к*,про гаманець побільше та місце потепліше!! Та якби ВИ,люди при владі, думали про населення(за яке Ви повинні піклуватися в ідеалі))
і робили щось для них,то і Вам би жилося непогано і люди жили б добре!

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 2

 
Лида
28 июня, 2018 о 22:57 IP автора: 78.111.187.210
 

Я особисто булана мітингу із чистою совістю я вам заявляю що нічого і ніхто нікому не платив!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Це вже починається «бред»! Уже незнаєте як НАС уколоть та під*бнуть!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 1

 
Аноним
29 июня, 2018 о 11:36 IP автора: 46.133.15.148
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 23

 
Лида
29 июня, 2018 о 23:00 IP автора: 130.180.208.115
 

Аноним, особисто я, Вам, не бажаю побувати у нашій «шкурі». Просто вже не вистачає слів! Це ВАМ позорище, а не нам,зрозуміло?

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 1

 
Аноним
30 июня, 2018 о 03:24 IP автора: 46.133.65.45
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 16

 
Лида
30 июня, 2018 о 12:58 IP автора: 78.111.186.236
 

Анонимчик дорогой (или дорогая), я не буду тратить свое время чтоб вам все рассказывать о наших планах, если нас приехало на митинг с сел 10 человек, как вы говорите, то так нужно и точка! (У каждого человека свои эмоции, кто стресс — заедает, кто-то плачет, кто-то смеется, а кто-то просто молчит)И не вам нас судить). Я больше не считаю нужным с вами→ Аноним← вести либо какой диалог! У вас своя точка зрения, а у нас своя!

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 1

 
Эрнест Неизвестный
30 июня, 2018 о 16:22 IP автора: 77.111.244.31
 

Одно утешает: ВСЕ ЭТО ЧИТАЮТ И ТЕ, КТО ЕЩЕ НЕ В ОТГ….

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 1

 
квп
30 июня, 2018 о 20:04 IP автора: 95.132.135.173
 

А теперь подумайте,кто возмущается ,как безграмотно пишут Умные из трофимовки!

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 5

 
Аноним
30 июня, 2018 о 22:32 IP автора: 46.133.44.137
 

Лида,пойди сто грамм бахни,на те деньги,что от гасаненко получила

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 9

 
Лида
01 июля, 2018 о 12:09 IP автора: 130.180.209.162
 

Анонимчик милинький, я б с удовольствием — вера не позволяет!(не пью вообще) Так что давай ДОСВИДАНИЯ! Мне противно с тобой вести диалог!