ПРОДАМ 2-к квартиру у центрі смт Іванівка

067-989-51-15

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ семена подсолнечника. Гибрид 2017 года

066-151-39-07

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ ячмінь 2т та пшениця 10 т. 4 тис грн/т.

тел. 068-397-48-64

Відпочинок на Арабатській стрілці. Деталі ТУТ Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

Іванівська селищна рада запрошує за круглий стіл

Сьогодні відбулося перше пленарне засідання десятої сесії Іванівської селищної ради. Депутати громади розглянули 25 питань порядку денного, переважно земельні та фінансові. Проте найочікуванішим було питання реорганізації шкільних навчальних закладів ОТГ.

Спеціально до цієї події під будівлею селищної ради зібралось декілька жителів сіл із плакатами проти реорганізації шкіл в їхніх селах. Частина мітингувальників перебувала на вулиці, а декілька активістів із плакатами —  безпосередньо в сесійній залі.

Після озвучення порядку денного виявилося, що питання оптимізації шкільних навчальних закладів сьогодні не буде розглядатися.

На цьому моменті мітингувальники загорнули плакати й покинули приміщення селищної ради та вхід до будівлі.

Як розповідають люди, на наступне засідання сесії, коли буде розглядатися їхнє питання, вони повернуться.

У той же час депутат селищної ради від села Нововасилівка Наталія Галушко зачитала депутатам звернення жителів її села щодо оптимізації школи (у додатку). Серед іншого, селяни наполягають, що їхньої школи не відповідає закону.

З іншої сторони, секретар Іванівської селищної ради Вікторія Щастлива повідомила, що вказане звернення буде долучено до матеріалів відповідного рішення.

Також Вікторія Сергіївна повідомила, що 4 липня в Іванівській селищній раді відбудеться засідання круглого столу з цього питання. Селищна рада запрошує активістів усіх сіл громади прийти, отримати юридичний аналіз ситуації від юристів громади та обговорити подальшу долю галузі освіти в Іванівській ОТГ. Відповідне прохання донести інформацію до активістів сіл Вікторія Щастлива передала сільським старостам.

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 49

Додати коментар »

 
 
Мими
26 июня, 2018 о 11:46 IP автора: 46.211.121.41
 

Молодцы активисты и депутат тоже, что не молчит о правильности оптимизации. Очень жаль, что власть не компетентна в вопросах образования. А еще хотят создать центр инклюзивного образования в Ивановке! Они хоть знают значение этого слова? Работать тоже там будут такие, как они»заочники-иатематики»,что даже свою речь читают с листика от,,Добрий день ,,до,,До побачення,,

Оцінити коментар Thumb up 39 Палец вниз 4

 
Roman Voronov
26 июня, 2018 о 11:51 IP автора: 37.73.2.54
 

Я все розумію, але кількіть випускників громади мене просто вразила. Всього 23 чоловіки.
Тут висновки по оптимізації напрошуються самі.

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 18

 
Иван
26 июня, 2018 о 12:01 IP автора: 46.211.2.39
 

Так нехай оптимізують старшу школу, тобто 10 і 11 клас. А не залишать тільки початкову. Того й 23 випускники, бо діти самі йдуть після 9 класу, без оптимізаторів безмозглих

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 5

 
аноним
26 июня, 2018 о 12:11 IP автора: 80.240.128.221
 

у нас в отг осталось 5 школ давайте все громадой не дадим ее уничтожить усе села обьединайтесь и едьте 5 июля все митинг.

Оцінити коментар Thumb up 38 Палец вниз 4

 
Аноним
26 июня, 2018 о 12:18 IP автора: 46.133.68.43
 

А чого так мало? Діти чи мовчки збирають речі та тікають звідси? Бурса теж пуста. Як така житуха далі буде то Рашка без бою не тільки Крим завоює.

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 4

 
Проти Юлі
26 июня, 2018 о 12:51 IP автора: 130.180.218.206
 

Романе, два роки тому Гасаненко розыгнала дытей з 10 класыв шкыл десь 25 чоловык в цылому по всых школах Ось тепер вона увтыкал ы дытей у школах нема вони були ЗМУШЕНЫ пыти хто куди

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 16

 
Аноним
26 июня, 2018 о 12:55 IP автора: 46.133.92.238
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 29

 
Аноним
26 июня, 2018 о 13:27 IP автора: 95.133.134.179
 

Люди ну пишите без ошибок . Противно читать .

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 5

 
ТРОХИМІВЦІ
26 июня, 2018 о 13:32 IP автора: 188.226.216.119
 

Романе ви взагалі начеєму боці?

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 4

 
Мими
26 июня, 2018 о 13:36 IP автора: 46.211.26.88
 

По поводу выпускников умных ивановских супер-пупер учителей. Почему никто из них не участвовал хотя бы в одной областной олимпиаде? Напрашивается вывод, что как раз и видим продажные лица учителей, которые учат ивановских мажоров

Оцінити коментар Thumb up 33 Палец вниз 5

 
ТРОХИМІВЦІ
26 июня, 2018 о 13:42 IP автора: 146.185.158.9
 

взагалі ви знаете чому так мало людей прийшло,вониж міліцію в село натравили,а люди злякалися,а боятися нема чого,то давайте збиреймось 5 чісла всі разом і відстоюватимемо школи.

Оцінити коментар Thumb up 39 Палец вниз 5

 
Ха
26 июня, 2018 о 13:45 IP автора: 78.111.187.186
 

На десяток протестуючих жінок пригнали купу ментів. У віті бачу очко грає

Оцінити коментар Thumb up 51 Палец вниз 2

 
Аноним
26 июня, 2018 о 13:47 IP автора: 194.50.254.170
 

Согодні була мабудь репетиціч. Подивимося 5-го скільки прийде на мітинг і що будуть робить.

Оцінити коментар Thumb up 29 Палец вниз 3

 
Завіра
26 июня, 2018 о 13:51 IP автора: 46.211.132.46
 

А причом тут ментяри, пусть на дорогах порядок смотрят!)

Оцінити коментар Thumb up 34 Палец вниз 3

 
Завіра
26 июня, 2018 о 13:55 IP автора: 46.211.132.46
 

Проти юлі!!!! навчитесь правильно писать, нечого розумного! В школі учились! Грамотней писать надо!!!!

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 4

 
Аноним
26 июня, 2018 о 13:55 IP автора: 46.133.153.94
 

Трохимівці переконалися у законності мітингу то їх тепер буде багато. Депутати враховуйте інтереси громади, а не віті та віти.

Оцінити коментар Thumb up 43 Палец вниз 4

 
Roman Voronov
26 июня, 2018 о 14:07 IP автора: 37.73.206.21
 

Я не займаю жодної сторони.

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 19

 
.
26 июня, 2018 о 14:11 IP автора: 178.92.202.115
 

Roman Voronov, чомусь батьки готові відправити свою дитину у 15 років на навчання за 90, 100 та 200 км, після закінчення 9 класів в сільській школі, тому що мало хто йде до 10- 11 класів- по 3-4 учні. І дійсно краще далі та тільки не в Іванівку? Я як мама бажала би як найдовше тримати свою дитину поруч, навіть якщо до школи 30 км.

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 18

 
Петя Батарейкин
26 июня, 2018 о 14:38 IP автора: 37.53.185.251
 

Завіра, навчІТЬСЯ правильно писатИ, нІчого розумного. У школі НАВЧАЛИСЯ? ГрамотнІШЕ писатИ ТРЕБА!!!!

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 3

 
ТРОХИМІВЦІ
26 июня, 2018 о 14:43 IP автора: 188.226.216.119
 

ну той тримай біля себе,ми теж хочемо тримати своіх дітей біля себе, а невазити за 33км.

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 4

 
ЮГ
26 июня, 2018 о 15:13 IP автора: 77.111.244.24
 

щербатько то на рынку то на сесии А как же работа .

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 2

 
аноним
26 июня, 2018 о 15:50 IP автора: 130.180.219.18
 

виктор и вика понижають ступени а все звертають на старост а хто неслухае их виганяють и селам дають дулю.

Оцінити коментар Thumb up 31 Палец вниз 2

 
....
26 июня, 2018 о 15:56 IP автора: 107.167.107.17
 

Татьяна Васильевна,вы уже закрыли несколько школ Шотовку,Новониколаевку…!Детки ездят,все уже привыкли,всем нравится.И ваши детки привыкнут здесь рядышком не далеко ехать!Успокойтесь всё будет Ок!!!

Оцінити коментар Thumb up 39 Палец вниз 36

 
Аноним
26 июня, 2018 о 17:21 IP автора: 46.133.147.223
 

Вітка готуй мазду і чеши подалі.

Оцінити коментар Thumb up 39 Палец вниз 3

 
Юля
26 июня, 2018 о 17:32 IP автора: 78.111.187.228
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 14

 
Юля
26 июня, 2018 о 17:37 IP автора: 78.111.187.228
 

а все від старост і дійсно залежить , нехай відстоюють свої села , а не людей цькують. Голова так і сказав , прислухаємось до старост , а старости хотіли тихенько відсидітись за печкою , не вийде . працюйте і нашим і вашим , а на обід — дома…..

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 4

 
GALA
26 июня, 2018 о 17:41 IP автора: 77.111.244.25
 

Трохимовцы, что ж вы так тихо все организовали, в С Н написали бы ,что будет митинг ! люди подтянулись бы?! Полиции наперли в брониках с автоматами !!! Кто же это так испугался 10 женщин??!!

Оцінити коментар Thumb up 38 Палец вниз 2

 
І. ПОПУРІЙ
26 июня, 2018 о 19:27 IP автора: 46.200.57.15
 

Молодец , Рома ! Занял самую удобную и беспроигрышную позицию — нейтральную. А смысл ? Мосты ведь уже сожжены , назад дороги нет. Так что отбрось колебания и становись на сторону людей. Благодарные потомки тебя не забудут.

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 5

 
Аноним
26 июня, 2018 о 20:13 IP автора: 178.94.27.8
 

Да, Рома, слушай рыгов, они точно знают все про благодарных потомков. А уж как любят людей — один рыг даже плакал в телевизоре от такой великой любви.

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 9

 
Roman Voronov
26 июня, 2018 о 20:27 IP автора: 37.73.135.50
 

Я не маю права займати будь-яку із сторін у конфлікті. В Ідеалі у публікації повинно бути незаангажовано висвітлено дві сторони.
Якщо ж журналіст приймає якусь конкретну позицію чи сторону, то це вже пропагандист.
П.С. Звісно, я маю власну думку з тих чи інших питань і можу її написати у коментарях. Але у публікаціях я намагаюсь бути нейтральним до усіх.

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 7

 
І. ПОПУРІЙ
26 июня, 2018 о 22:10 IP автора: 46.200.57.15
 

Можливо ти і правий.

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 3

 
ТРОХИМІВЦІ
26 июня, 2018 о 22:24 IP автора: 146.185.157.160
 

4 или 5 будет сесия. будут решать нащет школ нужно обезательно там всем быть.даже депутат сказал. что если встанет все село то школу отстоят.

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 0

 
GALA
26 июня, 2018 о 22:39 IP автора: 77.111.244.25
 

аноним, а ты почему такой злой на рыгов ? что воровать не давали ????? зато теперь, при нынешней рыге, все позволено халуям,,,,

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 4

 
Аноним
26 июня, 2018 о 23:02 IP автора: 46.211.105.52
 

Оце ви тільки про крадіжку і мрієте, риготня галима. Ху%лові запроданці , ні на що інше не здатні крім співати зеку осану, коли був царьком, а потім зріктися. Буде вам по заслузі, не тіштеся.

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 7

 
ЮГ
27 июня, 2018 о 06:50 IP автора: 77.111.244.4
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 19

 
.
27 июня, 2018 о 06:59 IP автора: 46.211.118.253
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 18

 
Аноним
27 июня, 2018 о 07:44 IP автора: 194.50.254.168
 

Что ты фукаешь,////////!Тебе объясняют,что родители детей не хотят возить за 33км.Ты дорогу видела?Ее нет!А ты родителей стадом гусей обзываешь?Бессовестные!!!

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 2

 
BIZmark
27 июня, 2018 о 12:21 IP автора: 194.50.254.168
 

А навколо чого буде «круглий стіл»? Хто грамотно і конкрено сформулює головну проблему столу ? Конкретно і для нашої ОТГ ? Навколо чого вже є єдине компомісне погодження сторін ? Чи будемо обговорювати проблему оптимізації соцсфери в Україні взагалі ? І наводити аргументи штибу: » А он там…» Там — інша ситуація і нам не відома. Ми ж повинні виходити зі свого майбуття років на 25 вперед…
Діалогу при такому розкладі не вийде: влада скаже як завжди — нас було 50 мільйонів, і шкіл було на цю кількість. Зараз нас менше (мільйонів із 30 чи й набереться, враховуючи і тих, хто по заробіткам) тому й школи потрібно оптимізувати до цієї цифри. Правда, мовчать, що землі як було в Україні так і залишилося; не скажуть і про причини, ЧОМУ НАС СТАЛО В РАЙОНІ МЕНШЕ. На «попєрєдников» кивнуть, активно і детально пройдуться по особистостям, повязаним з ними. Але ж податків стали дерти більше. Але і РОЗПОДІЛЯЮТЬ СУСПІЛЬНІ КОШТИ вже по-новому: ОЛІГАРХАТУ — ЧЛЕНАМ ЇХ РОДИН — ВИСОКОПОСАДОВЦЯМ — ЧЛЕНАМ ЇХ РОДИН (вони всі — бізнесмени по совместительсту) — МІСЦЕВИМ НОВОРИШАМ І ЧЛЕНАМ ЇХ РОДИН — НАШИМ ХАЗЯЯМ ТА ЇХНІЙ «ЗОЛОТІЙ МОЛОДІ». Тому школам, клубам, лікарням залишається дирка від бублика: його розпиляли для інших. Ну в кращому випадку — перепадуть крохи на заплатню бюджетникам (не прокурорам,суддям та силовикам: вони — це ВИСОКОПСАДОВЦІ). Отак і штовхають бюджетників в лікарнях, вузах, коледжах, школах, ліцеях на хабарі. І самі їх беруть. Суть тільки в масштабах цих хабарів…

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 3

 
GALA
27 июня, 2018 о 14:53 IP автора: 77.111.244.58
 

,,, а дураки остались в дураках,,,

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 0

 
Аноним
27 июня, 2018 о 15:27 IP автора: 77.111.247.54
 

Всім зрозуміло, що круглий стіл потрібен для того, щоб дотриматись процедури: перед пониженням ступеня повинно бути громадське обговорення. І ось вам-круглий стіл. На слід. день-голосування. Чи не занадто швидко?! Можливо, на обговоренні виявляться проблеми, які потребують детального вивчення? Чи вже все й так вирішено? А громади сіл вже не розпорядники своїх грошей?

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 0

 
Аноним
27 июня, 2018 о 22:42 IP автора: 77.111.245.13
 

И опять в Ивановке! Почему этот «круглый стол» не проведете в Васильевке или Трофимовке? Боитесь, что много людей придет? Слабо перед селом выступить? А в Ивановку смогут приехать немногие, что очень выгодно власти. Вот и «стол» пройдет тихо-мирно, для отчета. И все быстро порешают

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 4

 
😠
27 июня, 2018 о 23:12 IP автора: 107.167.108.202
 

Вот как с такими людьми диалог вести?! Вам ведь никак не угодно! «И опять в Ивановке»! Если кто забыл,на секундочку, Ивановка- наш районный центр.Может на базар по пятницам тоже надо ездить в Васильевку или Трофимовку?? Та что там, давайте Васильевку сделаем столицей Украины, а Трофимовку областнымцентром! Может хоть тогда успокоитесь??

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 15

 
😠
27 июня, 2018 о 23:12 IP автора: 107.167.108.202
 

Вот как с такими людьми диалог вести?! Вам ведь никак не угодно! «И опять в Ивановке»! Если кто забыл,на секундочку, Ивановка- наш районный центр.Может на базар по пятницам тоже надо ездить в Васильевку или Трофимовку?? Та что там, давайте Васильевку сделаем столицей Украины, а Трофимовку областным центром! Может хоть тогда успокоитесь??

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 19

 
Аноним
27 июня, 2018 о 23:28 IP автора: 77.111.245.12
 

Ну да как же из селом диалог вести, это же низшая каста. Куда там нам до Ивановки. Поэтому и не хотим туда своих детей отправлять. Не ивановские школы «опускают», а сельские, поэтому едьте в село и выслушайте людей!

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 11

 
Анонимка
30 июня, 2018 о 01:01 IP автора: 77.111.245.11
 

Сначало пусть дороги поремонтируют и автобусы купят чтобы детей куда-то возить) А потом уже школы закрывают))

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 0

 
За справедливость
01 июля, 2018 о 00:27 IP автора: 46.211.122.220
 

Посмотри сначала как пишешь ты, «ГРАМАТЕЙКА»

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
07 июля, 2018 о 16:22 IP автора: 194.50.254.169
 

Дуже сумно, що люди обрали таких депутатів, які не розуміють значення школи в селі. Школа — це серце села. Ганьба таким «людишкам»

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
Аноним
07 июля, 2018 о 19:18 IP автора: 94.179.130.230
 

Цим депутатішкам ще відгукнеться.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Лена
08 июля, 2018 о 02:44 IP автора: 46.133.136.129
 

Некоторые не понимают зачем они там сидят