В Іванівці збирається акція протесту

 До Іванівського відділення поліції надійшло повідомлення від громадян Іванівського району про проведення акції в формі мітингу поблизу адміністративної будівлі ОТГ з приводу захисту громадян та недопустимості реорганізації закладів освіти в районі, а також можливого перекриття автотраси Одеса – Мелітополь – Новоазовськ у разі невиконання їхніх вимог.        

 Іванівське відділення поліції попереджує учасників акції про недопустимість порушень чинного законодавства та нагадує про адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення публічного порядку під час проведення акції.

Стаття 185(1) КУпАП «Порушення порядку організації і проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій»

Порушення встановленого порядку організації або проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій  тягне за собою попередження або накладення штрафу від десяти до двадцяти п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.                                                                                                            Ті самі дії, вчинені повторно протягом року після застосування заходів адміністративного стягнення або організатором зборів, мітингу, вуличного походу, демонстрації, тягнуть за собою накладення штрафу від двадцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

Стаття 279 ККУ «Блокування транспортних комунікацій, а також захоплення транспортного підприємства».

 

Блокування транспортних комунікацій шляхом влаштування перешкод, відключення енергопостачання чи іншим способом, яке порушило нормальну роботу транспорту або створювало небезпеку для життя людей, або настання інших тяжких наслідків, карається штрафом від п’ятдесяти до ста п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на термін до двох років або арештом на термін до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Захоплення вокзалу, аеродрому, порту, станції або іншого транспортного підприємства, установи або організації  карається позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.

Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, якщо вони спри­чинили загибель людей або інші тяжкі наслідки, караються позбавленням волі на строк від п’яти до дванадцяти років.

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 14

Додати коментар »

 
 
 

Ну,ну…..

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 10

 
Светлана
 

Руководство ОТГ сегодня отправляли в Трофимовку полицейских, приходили кстати лично к Николаэнко Т.В! Это что, запугивание????

0

Оцінити коментар Thumb up 29 Палец вниз 7

 
 

Твари!Они только запугивать и сплетни пускать могут!

0

Оцінити коментар Thumb up 34 Палец вниз 5

 
 

А когда планируется митинг!?

0

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 3

 
 

Та ніхто про цей мітинг не чув.Комусь страшний сон наснився.

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 10

 
 

Сила есть-ума не надо(на счет прихода к Николаенко). Если у них все» так чисто и прозоро» зачем запугивать людей милицией(на счет власти отг)

0

Оцінити коментар Thumb up 34 Палец вниз 3

 
 

Так вот почему у нас сегодня в Трофимовке полиция ездила…

0

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 3

 
 

Ха-ха, не только ездила, а и культурно запугивала, завуалировав все это законами

0

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 4

 
 

Янукович даже пулями запугивал и то не получилось.

0

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 7

 
 

а зачем трасу перекрывать перекрыть работу рынка по пятницах и нормально будет.

0

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 2

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 23

 
 

перекрытие трассы уголовное преступление это насколько надо быть больными на голову прийти в милицию и заявить об этом самим. Неудивительно что после такого менты зашевилились

0

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 8

 
 

Перекрыть трассу по пешеходному переходу. Надо всем выходить требовать, а не ждать с моря погоды. Майдан показал что истинная власть и сила в единстве нашего народа. А там глядишь и дороги сделают и на геническ, ведь петиции совсем до одного места. Зашевелятся чиновники в тот же день если показать всю решительность людей.

0

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 1

 
 

Ну наивные.

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 8

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com