ПРОДАМ 2-к квартиру у центрі смт Іванівка

067-989-51-15

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ семена подсолнечника. Гибрид 2017 года

066-151-39-07

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ ячмінь 2т та пшениця 10 т. 4 тис грн/т.

тел. 068-397-48-64

Відпочинок на Арабатській стрілці. Деталі ТУТ Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

Депутат Верховної Ради України скаржиться на стан дороги Мелітополь-Одеса (М14)

Депутат Верховної Ради України від партії «Укроп» Віталій Купрій висловив своє обурення станом дороги Мелітополь-Одеса () на її протяжності у Мелітопольському районі.

Відповідне відео депутат поширив у соцмережах. На відеозаписі показано жахливий стан дороги та передається «вітання» прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману:

Віталій Купрій:

Спасибо Гройсману! — водій мікроавтобуса іронічно подякував за дорогу Мелітополь-Херсон.

Тут тільки на танках можна!

Схожі матеріали

 

Коментарі: 8

Додати коментар »

 
 
BIZmark
25 июня, 2018 о 10:51 IP автора: 194.50.254.168
 

Ага, народні вже й сюди- накінець кінців- доїхали.
Значить незабаром і до нас в район доберуться. и сподобаються їм наші дороги ? Ну хоть частинка дороги (чи напрямку?) по Шотівці ?

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 1

 
GALA
25 июня, 2018 о 14:34 IP автора: 77.111.244.24
 

а с Ивановки на Геническ , слабо ?!?!

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 0

 
Я
25 июня, 2018 о 14:50 IP автора: 46.200.59.107
 

насрать ему на эту дорогу и на нас , самое главное что бы до дачи дорожка была хорошая что бы их сук не рострухало !!!!

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 0

 
Аноним
25 июня, 2018 о 15:53 IP автора: 46.211.117.230
 

Всем насрать. И будет, пока в рот заглядуем.
Надо было майдан до конца доводить. Жестко решать прямо на Вече: рыгов, комуняк — вне закона. Раду с 450 сократить на полторы сотни голов, где то столько их разбежалось на чартерах. И полная люстрация без вариантов.
Проскакали…

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 4

 
Эрнест Неизвестный
25 июня, 2018 о 17:46 IP автора: 77.111.244.48
 

Аноним
25 июня, 2018 о 15:53 IP автора: 46.211.117.23
Ну, брате, серед Ваших пропозицій є такі, що пахнуть… скажем так: дууже радикальним якобінством (всіхпідозрілихх — на гільйотину).
Я думаю, що не всі, вище Вами перечислені люди, є ворогами свого народу: просто вони мають інші, не схожі з нашими, «рецепти щастя».
А люстрації ми з Вами не дочеаємося за життя навіть в окремовзятому селі. Чесної та по закону. Бо інакше — самосуд…

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 1

 
Эрнест Неизвестный
25 июня, 2018 о 17:46 IP автора: 77.111.244.48
 

Аноним
25 июня, 2018 о 15:53 IP автора: 46.211.117.23
Ну, брате, серед Ваших пропозицій є такі, що пахнуть… скажем так: дууже радикальним якобінством (всіх підозрілихх — на гільйотину).
Я думаю, що не всі, вище Вами перечислені люди, є ворогами свого народу: просто вони мають інші, не схожі з нашими, «рецепти щастя».
А люстрації ми з Вами не дочеаємося за життя навіть в окремовзятому селі. Чесної та по закону. Бо інакше — самосуд…

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
Аноним
25 июня, 2018 о 18:23 IP автора: 178.94.46.166
 

Все правильно сказано, называйте как хотите, но без решительных мер и решительных людей происходит откат от завоеванных с большим трудом и кровью позиций. Еще Ленин учил, что саботаж чиновников губит революции. А уж он дураком не был, знал как власть удерживать. Известная истина — и у врага дозволено учиться. Но есть и свежее примеры — Пиночет, Ли Куан Ю, Саакашвили. Всем страны достались с сильнейшими коррупционными традициями и за считанные годы стали ведущими экономиками.

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 0

 
аноним
25 июня, 2018 о 21:05 IP автора: 92.112.180.248
 

Гройсман уже на рекламу пиара деньги запустил а не на ремонт дорог.Когда к власти суки пришли все такие бедные были,а сейчас показывают какая жизнь у нас хорошая стала.