ПРОДАМ 2-к квартиру у центрі смт Іванівка

067-989-51-15

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ семена подсолнечника. Гибрид 2017 года

066-151-39-07

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок у смт Іванівка по вулиці Соборній 198

тел. 097-363-83-53

Відпочинок на Арабатській стрілці. Деталі ТУТ Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

У Трохимівці найняли юриста для вирішення питання виходу села зі складу Іванівської ОТГ

Жителі села Іванівської ОТГ найняли юриста, якому поставлено завдання знайти юридичний механізм виходу села зі складу Іванівської ОТГ.

Про це нашому виданню повідомили жителі села. Якщо ж такий механізм не буде знайдений, то селяни збираються ініціювати входження їхнього села до Агайманської ОТГ.

Окрім того, люди шукають контакти журналістів телеканалу 1+1, щоб зняти репортаж про їхнє село.

Нагадаємо, жителі села Трохимівка перебувають у конфлікті з керівництвом Іванівської ОТГ через плани щодо оптимізації їхньої школи.

Люди налаштовані категорично проти такої оптимізації. Принаймні до того часу, коли між селами ОТГ з’являться нормальні дороги.

Згадати суть конфлікту можна за цим посиланням. 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 54

 
 
BIZmark
21 июня, 2018 о 09:49 IP автора: 77.111.244.59
 

Закон не передбачає процедури виходу з ОТГ. А як відомо, угоди між сільською громадою та ОТГ про умови входження та перебування, про взаємозобов»язання не підписувалося. Та й Агайманської ОТГ юридично ще не існує і приєднатися трохимівцям поки нікуди. Хіба що, зорганізується Сірогозька ОТГ, з якою межує Трохимівська сільська громада.
Реформатори закон прописали хитрувато…

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 0

 
Аноним
21 июня, 2018 о 11:35 IP автора: 46.133.8.36
 

А даже,если они и пойдут в анайманскую отг,то ничего не выиграют……сушко ничем не лучше за дебелого,хотят рискнуть…..пусть ещё раз влипнут.

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 7

 
Правдоруб
21 июня, 2018 о 12:01 IP автора: 94.178.207.106
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 32

 
мама
21 июня, 2018 о 12:06 IP автора: 94.178.207.106
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 33

 
Аноним
21 июня, 2018 о 12:15 IP автора: 194.50.254.168
 

Ти така мама як я тато)Брихуни іванівські

Оцінити коментар Thumb up 28 Палец вниз 6

 
Аноним
21 июня, 2018 о 13:37 IP автора: 46.133.125.189
 

Так ясно откуда ветер дует,и разговор ОПЯТЬ идёт про агайманскую отг—таня гасан….ко место себе готовит….ну,ну…..ждите…она вам достанет звёзды с неба…

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 18

 
Аня
21 июня, 2018 о 13:41 IP автора: 77.52.192.166
 

Мама, якщо ти іванівська, то й так у іванівській школі , якщо трохимівська то що, Ніколаєнко перший раз на відео її побачила. Тролі на сайті. Пишуть неадекватно

Оцінити коментар Thumb up 31 Палец вниз 0

 
Аноним
21 июня, 2018 о 14:00 IP автора: 194.50.254.170
 

Тані вже рік тут немає а тремтять досі. А ніколаєнко ображають Іванівський с..ки.

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 8

 
Аноним
21 июня, 2018 о 14:15 IP автора: 46.133.125.189
 

Телевидение как раз будет кстати,будет что рассказать и про вашу голову…….

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 3

 
Анжела
21 июня, 2018 о 15:10 IP автора: 37.73.25.46
 

Та про кожну голову є що розказати. Але такого як у Іванівкі добре шукають треба

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 0

 
📅
21 июня, 2018 о 15:50 IP автора: 176.59.211.161
 

Згадайте люди добрі — якою квітучою була Трохимівка в Радянські часи, коли Микола Ребристий (покійний)Дик, та Сашко Диитровський (Сішка) грали в клубі живу музику зі всього Іванівського району молодь приїжджала туди на танці, біля клубу в суботу та неділю ніде було мотоцикла поставити, аншлаг, кожного дня кіно крутили, А зараз що, дірки на дорозі, бур’яри, та перекошені паркани! А була перспектива села, біля школи правда трохи не встигли новий двухповерховий клуб побудувати, союз розвалився. А була і сільська столова, інтернат для діток з відділень (влітку табор праці та відпочинку), ставок і навіть човен на тому ставку, у вечорі електричні лампи на всіх вулицях горіли, бурт влітку до опівночі гудів, ферми, свинарник, теплиця, стройотдел, гараж, тракторна бригада, а сад який був на двадцятому (там до речі наконечник списа знайшли з дрімучих часів), можна довго це все перераховувати, а тепер юриста наймають щоб з одного гімна а друге вступити, прикро!!!

Оцінити коментар Thumb up 54 Палец вниз 2

 
('_')
21 июня, 2018 о 16:01 IP автора: 46.211.125.3
 

По крайней мере Трофимовцы хоть что-то делают. Пускай выходят, это их решение. А вот оскорблять не надо. Я вам так скажу, не нравится, идите свою Ивановку. Вас никто не держит

Оцінити коментар Thumb up 42 Палец вниз 10

 
BIZmark
21 июня, 2018 о 19:32 IP автора: 77.111.244.60
 

Не собачтеся. Негаразди нормальних людей об»єднують, а у Вас — навпаки: один одному готові горло перегризти. Не Ви ж причина всіх цих труднощів. Причини потрібно шукати вище, а не серед односельців.
Ворогів серед односельців шукають лише завистливі люди та невдахи. Ви що, вважаєт е що наприклад, всі іванівські вчителі кращі за трохимівських чи агайманських?
Небораки: це омана, що десь краще. Краще там, де нас не має та наших дописв; де люди вирішують проблеми разлом, а не «собачаться» на їх фоні одне з одним…

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 5

 
.
21 июня, 2018 о 20:32 IP автора: 46.211.121.203
 

37 дітей підвозитимуть з Трохимівки і всього лише 3 вчителя. Останні вчителі всі пенсіонери і вчителі початкових класів. Автобус на 45 місць, теплий, м’який. У період снігових заметів і незгоди уроки відміняються. Все буде добре, Люди! Не скубіться, потім самі побачите І зрозумієте все. Он скажи зараз Новомиколаївцям, що їхню школу назад відкривають і їх переведуть туди… Та ви шо! Вони навіть думки такої не допускають. А Ніколаєнко справді хвора. Таку до дітей допускати вже не можна. Вона придатна вже тільки для того щоб її використовували такі як Таня Гасаненко, за невеликі гроші до того ж…. А Шпир вже аж роздуло від дитячих продуктів, що із їдальні краде, щоки в двері селищного відділу освіти вже не пролазять. Та й із вугіллям лафа скінчиться. А то ніхто з Трохимівців за скільки років не бачив щоб Шпирі вугілля додому купували! Люди добрі! Вас за дураків тримають, а Ви чуби один одному рвете…

Оцінити коментар Thumb up 30 Палец вниз 35

 
.
21 июня, 2018 о 20:40 IP автора: 46.211.121.203
 

А ще перехід до Агайманської ОТГ школи Трохимівської не врятує, вона приречена. Знову будуть обіцянки, що школу залишать та потім чітко скажуть голові громади, що малокомплектні школи держава не утримуватиме. І що потім? Добігаються, що втратять Все, навіть початкові класи закриють, зважаючи на рівень вихованості, професіоналізму та страшні брехливі продажні підлі обличчя Трохимівських вчителів, які нам несподівано відкрилися, на прикладі Ніколаєнко і Шпир. Іванівка не триватиме, хай ідуть із ОТГ в Агайманський під широкий…. кращої долі шукати. Тільки хто міняє той гімном воняє!!!!😣

Оцінити коментар Thumb up 30 Палец вниз 34

 
Густав
21 июня, 2018 о 20:59 IP автора: 194.50.254.168
 

.
21 июня, 2018 о 20:32 IP автора: 46.211.121.203
Ви що ДЕБІЛ ? Чи на вугільному складі працюєте і знаєте: хто і коли купує вугілля ? Шпирі кожен рік купують вугілля. Сама корів ганяю і бачу як вона з чоловіком його возять у двір.
Хай Бог Вас за Ваші слова і справелдиво винагородить…

Оцінити коментар Thumb up 30 Палец вниз 21

 
Сраколиз
21 июня, 2018 о 21:02 IP автора: 5.152.196.34
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 34

 
громадянин
21 июня, 2018 о 21:08 IP автора: 194.50.254.171
 

я БАЧИВ!

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 11

 
громадянин
21 июня, 2018 о 21:10 IP автора: 194.50.254.171
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 17

 
Саша Барменталь
21 июня, 2018 о 21:14 IP автора: 162.251.164.179
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 33

 
Ось
21 июня, 2018 о 21:28 IP автора: 109.169.46.80
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 37

 
.
21 июня, 2018 о 22:06 IP автора: 46.211.130.189
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 34

 
Аноним
21 июня, 2018 о 22:21 IP автора: 46.133.125.189
 

Детальнише—вы молодец,грубо,но ПРАВДА!!!!!!и нечего добавить!!!)))))))))))))))))))))))))

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 14

 
Федор
21 июня, 2018 о 22:22 IP автора: 77.111.247.63
 

Харош гадить учителей Брагинець Шпирьова Николаенко имеют успехи вот вы и завидуете Брагинець не глуп я ему доверяю Быкова кому насолила?если перешли на личные оскорбления значит против них у вас ничего нет Родители думающие и мыслящие на вашей стороне а если что не так мы с вас спросим но школы отстаивать будем

Оцінити коментар Thumb up 30 Палец вниз 14

 
Трохимівські пенсіонери
21 июня, 2018 о 22:42 IP автора: 77.111.244.34
 

Шановні читачі та дописувачі сайту! Дуже прикро читати ту купу бруду, яка виливається на всіх. Майте повагу один до одного.Так, у нашій школі працюють 4 вчителя -пенсіонера. Якби прийшли молоді спеціалісти, ми б без ніякого вагання їм поступилися б роботою, і хай працюють. Але… До Іванівського району не їхали спеціалісти і в добрі часи, а зараз тим більше… Навіть виплекані власні кадри не хочуть повертатись… Ми розуміємо, що поступово Іванівський район зникає. Треба не «собачитись» (вибачте за таке слово), а думати над тим, як підняти район, залучити грамотних людей до розробки проектів. Можливо, треба створювати якісь переробні підприємства, щоб сільгосппродукція не вивозилась за безцінь? Ось над цим треба думати. Хотілось би почути ваші ідеї.

Оцінити коментар Thumb up 45 Палец вниз 2

 
Анжела
21 июня, 2018 о 22:47 IP автора: 37.73.201.29
 

Ооооо загавкали собаки бо злякалися. Значить не все складається як вам хочеться, собаки гавкають а караван суне. Обійтися, зміни скоро, ви навіть не здогадуєтесь що буде на тій сесії

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 18

 
Детальніше
21 июня, 2018 о 23:04 IP автора: 154.127.57.228
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 30

 
Санта Барбара
21 июня, 2018 о 23:17 IP автора: 194.187.249.141
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 26

 
Ивановка
21 июня, 2018 о 23:30 IP автора: 111.221.44.13
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 27

 
Аноним
21 июня, 2018 о 23:38 IP автора: 107.167.116.110
 

У Вас ум есть ???

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 1

 
Аноним
21 июня, 2018 о 23:40 IP автора: 194.50.254.170
 

У ОТГ почалася істерика . Знать відчувають що школи не дадуть знищити. Розігнать ОТГ і все буде добре.

Оцінити коментар Thumb up 29 Палец вниз 7

 
Аноним
21 июня, 2018 о 23:41 IP автора: 46.133.243.143
 

Людоньки!!! Ви що? зовсiм збожеволiли вiд грошей?!!!! З давнiх давен учитель був прикладом, у повазi!!!! А зараз? Що ви пишите «страшнi брехливi продажнi пiдлi обличчя … вчителiв»…???? Судячи з коментарiв анонiма пiд нiком «.», можна зрозумiти, шо це працiвник ОТГ….. Де ж ваш професiоналiзм, культура, етика, повага до людей, вчителiв??????? Як взагалi можна там тримати такого невiгласа?! Як це «достать утримувати вчителiв»?!!! А вони що не люди? у них немае сiмей? дiтей? онукiв? вони що не хочет жити та iсти?!!!!!

Оцінити коментар Thumb up 35 Палец вниз 3

 
.
21 июня, 2018 о 23:50 IP автора: 46.211.118.142
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 23

 
Roman Voronov
22 июня, 2018 о 00:00 IP автора: 37.73.55.176
 

Розгонете ОТГ і нічого не зміниться. Проблема не в ОТГ чи Дебелому, як ви цього не розумієте? Дебелому у вину можна ставити тільки форму проведення шкільної реформи, але не її хід чи виконання. Якщо завтра на місце Дебелого прийде інший керівник, він продовжить робити цю справу. У нього не буде іншого виходу.
Я вам більше кажу, усі ті хто зараз кричать про ущемлення народу, отримавши владу завтра же почнуть розповідати зовсім протилежне і почнуть якщо не так, бо навіть жорсткіше проводити оптимізацію.
Я зараз готую велику публікацію, щоб повністю розкрити тему реформи шкільної освіти у Іванівському районі у контексті загальнодержавних процесів..
Після неї ви зрозумієте що до чого, хто чим займається і звідкіль дує вітер.

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 19

 
Аноним
22 июня, 2018 о 00:04 IP автора: 46.133.243.143
 

Отож i погано, що ви думаете лише про селищну раду, а на села вам начхати!!!! А там також люди живуть!!!!! якщо ви цього не знали…..

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 6

 
Правда
22 июня, 2018 о 00:37 IP автора: 77.111.244.4
 

Разгонять не надо, а вот сделать как в Харькове, когда нарушаются интересы народа, олигарха нашого в мусорный бак, глядишь и другие боятся будут.

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 4

 
Roman Voronov
22 июня, 2018 о 00:55 IP автора: 37.73.55.176
 

Як сказати порушуються інтереси народу. З якої сторони поглянути. З однієї, закривається школа. З іншої, у опорній школі створюються більш якісні умови для навчання дітей.

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 19

 
Я
22 июня, 2018 о 06:42 IP автора: 46.133.154.220
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 25

 
Аноним
22 июня, 2018 о 07:43 IP автора: 46.133.125.189
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 21

 
Аноним
22 июня, 2018 о 07:58 IP автора: 194.50.254.168
 

Своіх дітей везіть до кучки!Наші 33 км по бездоріжжю іхати не будуть!

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 4

 
Аноним
22 июня, 2018 о 08:04 IP автора: 194.50.254.168
 

Наші діти так об’ідають іванівських,що в них скоро голодний обморок буде.Були б голодні-інтернет за херову тучу грошей не проводили б!А по поводу зарплати вчителів скажу що вони іі ЗАРОБИЛИ!!!!!!!!

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 4

 
Аноним
22 июня, 2018 о 08:26 IP автора: 194.50.254.168
 

В мусорний бак!Заварить сваркой і в круіз по каналу!

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 3

 
Аноним
22 июня, 2018 о 08:43 IP автора: 194.50.254.168
 

Чому всі опорні школи ОТГ мають бути розміщені в райцентрі?

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 7

 
ОГО
22 июня, 2018 о 08:47 IP автора: 77.111.247.48
 

Скільки вже було сказано,що на зарплату вчителям приходить освітня субвенція а зарплата техпрацівників та енергоносії це платить отг.Так ні не дають спокою зарплати вчителів-вони її заслужили-вивчилися та працюють з вашими дітками.Іванівці,що б ви робили коли ваших дітей повезли хоча б в Василівку-ото був би гвалт.Стосовно молодших класів,коли Попурій,Хураскіна,Шикуленко,Чумаченко закрили Балашовську школу(призупинили її роботу,до речі вона і на сьогодні має такий статус)скільки протрималася ця початкова школа рівно РІК.Батьки зробили ремонт а їм говорять не прораховується-так було Іване Івановичу?- будуть діти їздити в Благодатне.Так буде і з іншими початковими класами реорганізованих шкіл — тільки почнуть возити старших.Напрошується питання чому ж НАШІ податкові кошти мають обслуговувати тільки ВАШУ Іванівкую з вашими салютами?

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 3

 
...
22 июня, 2018 о 09:01 IP автора: 146.185.157.225
 

Депутаты сел просто ЗРАДНИКИ,боятся защитить свои села от произвола ОТГ.

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 4

 
!
22 июня, 2018 о 09:11 IP автора: 46.211.158.97
 

Скільки ж лайна виперло нагору! Виявляється у всіх бідах винні сільські вчителі! Вони обікрали іванівських дітей і сектретаркину теж (поїздка за наш рахунок в Лазурне не щитається –відшкодовувала ущерб, нанесений вчителями)! «об’єднаємося – і заживемо краще! Що іще можна унічтожить – вже нічого не осталось! – казав селищний голова. Знайшли – школи. Дізнавшись у депутатів, хто як буде голосувати за закриття, отгівці вкотре використовуючи цей сайт (на чиїх плечах вони і вперлись до влади, а потім просто вишвирнули Романа) розпочала свою кампанію – вмочати в лайно тих депутатів, які мали необережність натякнути, що будуть голосувати не «за», які лишнє питання поставили. А на х..я ж ми тоді їх вибирали!!??? Щоб ота неотесана відьма керувала і ними. До речі, секретаря обирали самі ж ці депутати (може, пора обрати іншого, який не буде позорити ОТГ на кожному кроці?)! у голови шукати справедливості нічого – про це знають люди які хоч колись заходили у селищну раду і чули як секретар оре на нього. Який вже тут імідж – звичайна секретарка строє, хоч би вже не при людях.Олексійович, та візьміть уже ви заступників – хай вони работають! Не кажу про доцільність чи недоцільність закриття шкіл – хай дійсно вирішують декпутати самі. Тут питання в іншому: чи дійсно ОТГ буде 6-ю влади – сказали закрить – і бігом яж пиль в сиру погоду стоїть – закривають. А що буде завтра? А завтра щось скажуть закрить чи зрівнять із землею в нашій Іванівці . і буде те ж саме! Не глядя – проголосують. Та почніть уже щось робити – не хватає коштів – шукайте (нах…ра ви там треба?), заробляйте, а не тупіть (питають – а як ви щитали? – мовчать, глаза на викоті, «родіна сказала надо – комсомол ответил «есть» — пару мільйоів намалювали туди, пару — сюди). І ви думаєте це тільки про ті нещасті школи? Та про все. Треба свою голову мати. Скажіть, а що зробили, щоб не закрить? Нічого. Тільки стравили між собою вчителів, іванівців, дітей – яка разниця, аби своєї мети добитися. Позорище. На оцьому прикладі буде відбуватись таке є саме і в іванівці. Депутати, майте силу волі! Один раз дасте слабину – скоро будете нищити і Іванівку. Вас обрали люди, тож вашу думку яка б вона не була поважають. Керуєте ви – ви приймаєте рішення сесії, без вас жодне рішення не вступить у дію. Ви, а не ….. Гірко дивитись що черед вас як через лайно на дорозі переступають і заставляють всіми правдами і неправдами робити як каже НЕЗАМІННА (та чи дійсно незамінна?)

Оцінити коментар Thumb up 35 Палец вниз 3

 
Аноним
22 июня, 2018 о 09:31 IP автора: 194.50.254.170
 

Переобрати дебелого, катю і вітку і зразу все прорахується і на все вистачить. То давайте викинемо цих марнотратів та збережемо школи.

Оцінити коментар Thumb up 32 Палец вниз 4

 
І. ПОПУРІЙ
22 июня, 2018 о 09:42 IP автора: 46.201.40.17
 

Зашевелились змії ! А ти кажеш , Романе ,що програють інформаційну війну. Бачиш , який контрнаступ організували , прям як під Сталінградом 19 листопада 1942 року. Одного не зрозумів…чи своїх вже почали мочить, кращих із кращих депутатів селищної ради . Прям як павуки в банці.

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 8

 
BIZmark
22 июня, 2018 о 10:01 IP автора: 77.111.244.47
 

.
21 июня, 2018 о 20:32 IP автора: 46.211.121.203
Людина,що котится згори до низу шуму робить навколо себе багато: пилом і брудом покриває все і вся навколо себе, кричить караул, тікайте, все пропало: навколо бандюки, вори і зрада ( по соб івсіх міряєте ?).
А я поважаю тих, хто повльно йде на гору: оступаеться, падає, але підіймаєтся і йде. І шуму від цього руху мало, і пил і бруд не всталяє їх щлях; і на інших дивиться часу не має . Бо один робить справу та сіє добро довколишнім, а інший — робить гвалт та пллодить плітки… Другі без прерших вже давно б вимарил, отруївшись власним ядом та злобою.
Правильно в Біблії сказано: За справами іхніми і судитимуть їх. Від себе скажу: Слова Ващі — діти душі Вашої. Хто батько вашої душі ? Кому служете ? Чекаєте Справедливості, сіючи Брехню ?

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 5

 
Аноним
22 июня, 2018 о 10:15 IP автора: 178.94.37.210
 

Кто кому свой , ИИ, и прокурор не разберется. Разве что бандиты — ментам.
Рыги уж точно никому не свои, целуйте своего Путлера в зад.

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 1

 
Аноним
22 июня, 2018 о 10:23 IP автора: 46.133.125.189
 

Попурий строит из себя великого умника,а на самом деле—наивный,как дитя……никакой обратки по децентрализации не будет…..не слушайте его, процесс дойдет до конца….

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 10

 
Аноним
22 июня, 2018 о 10:55 IP автора: 46.133.200.223
 

Ви називаете це рiвнi умови?!!! Одна дитина в Iванiвцi прокинеться у 7.30 i пройдеться 5-15 хвилин до школи, а iнша в Новодмитрiвцi Першiй прокинеться в 5.00, проскаче 30 км по темрявi взимку i будет собi досипати на уроцi в тепленькому класi гiмназii….це рiвнi умови?!!!!

Оцінити коментар Thumb up 33 Палец вниз 2

 
Аноним
22 июня, 2018 о 11:22 IP автора: 46.133.125.189
 

Сколько подстрекателей вылезло…..