ПРОДАМ Горчицу. 90 тон. Цена договорная

050-497-10-63

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ котят породы «Польская вислоухая». Детати ТУТ Продам 2-к Квартиру в центрі смт Іванівка

067-989-51-15 ; 067-637-03-23

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок у смт Іванівка по вулиці Соборній 198

тел. 097-363-83-53

ПРОЛАМ будинок із госп будівлями. смт Іванівка, вулиця Українська,9

095-674-64-89

097-147-61-74

"РОБОТА":на постійну роботу потрібен такторист

098-538-10-64

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

В Іванівському відділені БЮТ заявляють про тиск на їхніх партійців зі сторони Іванівської ОТГ

Голова Іванівського осередку Блоку Юлії Тимошенко Олександр Бабуцький виголосив заяву від імені партії про останні події в Іванівському районі.

Зокрема, депутат висловив занепокоєння масовим закриттям шкіл в Іванівській ОТГ. З його слів, у партії розуміють складність утримання навчальних закладів району, та те, що мережу потрібно оптимізувати, але ж не в такий спосіб та не в такій кількості, як це робиться в громаді. Також у висловили здивування, що питання закриття шкіл в ОТГ намагалися провести втиху, навіть не обговоривши це з батьками школярів та педагогами.

Окремо депутат заявив про утиски членів його партії керівництвом ОТГ. Зокрема, Олександр Бабуцький повідомив про утиски директора Іванівської гімназії Алли Хураскіної, старости села Нововасилівка Леоніда Хотієнка та власне його, як директора КП «Райсількомунгосп».

У політичній партії закликали депутатський корпус Іванівської ОТГ до виваженості в діях та до пошуків компромісів замість радикальних вчинків.

Більш детально у відео.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 18

Додати коментар »

 
 
.
13 июня, 2018 о 04:58 IP автора: 46.211.121.224
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 20

 
Надежда
13 июня, 2018 о 07:17 IP автора: 77.111.244.5
 

От Дебелому, Хураскіни попереду горла стоять, вже і до мами добрався! Заспокойтеся, Олексійович займіться більш важливими справами, а не винищуванням сім’ї Хураскіних! Алла Анатоліївна шанована людина, завжди вітається,гарно виглядає,звернешься за допомогою-допоможе завжди,не гордовита як ваша Вікторія Сергіївна!Вашій Сергіївній би повчитись у неї манер,вміння слухати і не перебивати хочаб.

Оцінити коментар Thumb up 52 Палец вниз 5

 
...
13 июня, 2018 о 07:24 IP автора: 77.111.247.53
 

Собралось кодло которое три года назад само закрывало школы, зарплата по 20000 штук а ума нету, гнать в шею.

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 18

 
Добкин2
13 июня, 2018 о 07:48 IP автора: 46.211.125.248
 

Если Тимошенко станет президентом Саша Бабуцкий первый поскакает к главе отг и предложит уйти с БПП и перейти в БЮТ, зная Сашу так и будет. Что Дебелый что Хураскинатдруг друга стоют

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 10

 
Аноним
13 июня, 2018 о 08:16 IP автора: 31.162.166.205
 

На мій погляд, Бабуцький розмовляє, а також поводить себе, на багато грамотніше а ніж Дебелий, (видно що він старий бюрократ)!

Оцінити коментар Thumb up 28 Палец вниз 2

 
Аноним
13 июня, 2018 о 08:58 IP автора: 46.133.112.99
 

Очередные предвыборные гонки…..как задолбали эти цыркачи….на арене одни и те же лица….бедный ивановский район…..но чем он так Бога разгневил??????

Оцінити коментар Thumb up 30 Палец вниз 8

 
.
13 июня, 2018 о 13:46 IP автора: 178.93.46.200
 

О.В., та кому Ви потрібні разом з вашими однопартійцями? Про Вас і вашу партію ніхто б і не згадав, якби не ця стаття. А те, що Хотієнко теж БЮТ, взагалі ніхто не знав, хоч і не здивувалися. У вас явно завищена самооцінка і манія переслідування.

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 6

 
Голос народу
13 июня, 2018 о 14:18 IP автора: 46.211.109.222
 

Партійна приналежність, тут є ділом десятим, а от конкретного випадку виступу в розріз із думкою голови отг ось, що є головною причиною травлі даних осіб . Поступово перетворюючи район на свою дойну корову, винищують неугодних. А ті хто мовчать то гарні люди , а там можете бути хоть зелені , хоч червоні

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 2

 
Ляшко
13 июня, 2018 о 17:56 IP автора: 95.132.135.111
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 14

 
ххх
13 июня, 2018 о 18:05 IP автора: 95.108.141.43
 

Ляшку. Якби знав твій більш відомий однофамілець, чим ти займався в м.Мелітополь у торговому центрі, він би поголився і пішов в монахи.

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 1

 
т
13 июня, 2018 о 21:49 IP автора: 95.132.133.107
 

Бабуцкий уже был при власти и ничего из обещанного так и не выполнил. А как бегал агитировал за себя перед выборами! Я вообще удивляюсь кто слушает бред этого выскочки

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 2

 
"""
13 июня, 2018 о 23:41 IP автора: 95.132.132.192
 

ну и що з того, що Бабуцький прочитав написаний самою Хураскіною твір змінить?

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 1

 
Аноним
14 июня, 2018 о 06:07 IP автора: 107.167.107.164
 

Люди вам пишут что в ОТГ творится , а вы цепляетесь совсем не к тем людям .

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 2

 
BIZmark
14 июня, 2018 о 10:41 IP автора: 194.50.254.168
 

Вибарати потрібно у нас не всеукраїнські політичні партії-бренди, а тих людей які РЕАЛЬНО МАЮТЬ ПРОГРАМУ ДІЙ НА ПЕРІОД КАДЕНЦІЇ: ЩО РОБИТИ ? ЗА ЯКІ КОШТИ ? В ЯКІ СТРОКИ ? І-ГОЛОВНЕ- В ІНТЕРЕСАХ ВСІЄЇ ГРОМАДИ.
І найголовніший показник — РОБОЧІ МІСЦЯ та по можливості МАКСИМАЛЬНЕ ЗБЕРЕЖЕННЯ СОЦІОТВРОРНИХ ОБ»ЄКТІВ НА СЕЛІ.
А прізвища лідерів партій від яких вони будуть висуватися для мене — не головне: не лідери ж цих партій будуть керувати Іванівщиною!!!

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 1

 
телеграф
14 июня, 2018 о 15:16 IP автора: 95.132.134.190
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 12

 
Кукла
14 июня, 2018 о 15:42 IP автора: 77.111.247.70
 

Телеграф,не показывай свою тупость,помолчи лучше.

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 2

 
BIZmark
17 июня, 2018 о 09:23 IP автора: 77.111.247.53
 

Попередники може й не робили масштабно, але й не ламали велично…