Будівництво іванівського «чогось» отримало своє продовження

Сьогодні депутати Іванівської селищної ради розглянули питання надання земельної ділянки для будівництва житлового будинку та ведення особистого селянського господарства в смт Іванівка, по вулиці Українській, 113.

Ця земельна ділянка відома тим, що там «щось» будується (ваговий комплекс для вантажівок).  Що саме, ніхто не знає, адже жодного документа у забудовника немає. Через цю причину на попередньому засіданні комісії власнику будівництва відмовили у виділенні земельної ділянки.

Цього разу власник прибув на засідання особисто та запевнив присутніх, що за адресою Українська, 113 збудовано житловий будинок  і він хоче отримати під ним землю у власність  на що має законне право.

Згодом власник пообіцяв змінити цільове призначення земельної ділянки й розгорнути на ній бізнес із робочими місцями та податками в бюджет.

Депутати Іванівської ОТГ повірили власнику, і ЖОДЕН з них не запитав про наявність дозвільних документів на будівництво. Основні аргументи, якими керувалися депутати стало те, що скарг на будівництво не надходило, і за фактом воно там уже є.

Відтак проект рішення рекомендовано до розгляду на сесії.

Детальніше у відео.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 21

Додати коментар »

 
 
Советская
 

Два дня назад, в понедельник, глава отг и Гарик встречались в не робочие время в кафешке, главным разговор был таковой-:Гарик с депутатами я решу, всё будет отлично ведь все знают что стройку спонсирует пан деркач, спонсор нашего главы, ведь более 7 лет он отстегует Вите денюшки за шотовский под. А участок как говорилось ранее уже давно выделили и на его сделан кадастровый номер. Посмотрим что будет с дорогой как они запустят весовую

0

Оцінити коментар Thumb up 43 Палец вниз 2

 
 

А цей Гарік д’Артаньян, (чи як там його), напевно думає що він самий розумний в Іванівці?

0

Оцінити коментар Thumb up 30 Палец вниз 4

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 28

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 16

 
КостянтинН
 

Я офігіваю з людей, які реагують на негативні коментарі цього сайту. Це фабрика тролів, доброго тут ні про кого не дочекаєтесь. Диванним філософам нецікаво поспілкуватись конструктивно. Коментар «дебіли» збирає найбільше лайків, а обгрунтовані доводи йдуть лісом. Не коментував тут нічого вже дуже давно і більше не збираюсь. Помийна яма.

0

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 14

 
 

Ватсон! Елементарний самозахват землі. А як хитро придуманий…

0

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 4

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 18

 
 

.костя молодець………….

0

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 5

 
 

Шановні депутати, що ж Ви робите надаючи згоду стосовно цього питання. Ви ж усі знаєте що там буде ваговий комплекс, плюс зберігання зернової продукції, її очистка і т.п. Якщо хтось у цьому сумнівається, пригадайте чим займалися ці підприємці на території колишнього автобусного парку. Це все за собою потягне нескінченний потік великовагових автомобілів, що призведе до розбиття доріг, жилі приміщення почнуть давати тріщини і плюс всі «радощі» від неодноразової очистки зернової продукції, а це пил тощо. Ну і наостанок, при «доброму, старому радянському союзі» пригадайте де знаходились «зернотока» в кожному населеному пункті? А з «бабками» то вже напевно даний громадянин «порешает вопросы».

0

Оцінити коментар Thumb up 31 Палец вниз 1

 
 

Константин, Ви себе позіціонуєте, як би в стороні від «бруду».
Це зрозуміло, це, навіть, достойно.
А хіба є десь в районі альтернатива цьому сайту де можна обговорити болючі питання без остараху для звичайних людей? Де почують?
Що селянину (молодому й сттарому) чекати, подарунків? від мстивого керівництва або від напівзлочинних «діячів», які з усіма «рішають» про що завгодно. Хіба вина людей, що вони озлоблені і не бачать попереду нічого для себе і для дітей? Були б у нас проблеми , як у дупутатів, то й писали б про Мальдіви та про статки, а ми виживаємо.
До речі, завжди від селянина йшов запах — або вітру, або трави, або мастила з солярою, або, вибачте, навозу. Але — це свіжі запахи. Одне без іншого неможливе.
На жаль, запах грошей сьогодні все це перебив.

0

Оцінити коментар Thumb up 29 Палец вниз 0

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 26

 
 

Послушайте Добкина та он даже разговаривать не умеет по земельным вопросам а вы ещё хотите что бы он за школу слово замолвил

0

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 0

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 16

 
 

В кожного своя точка зору, ті що тримають корів заради того щоб вижити , свою , а хлібороби мають свою. А виграють тільки перекупники.Простому люду залишаться лише проблеми увигляді розбитих доріг, а також порепаних будинків. А якщо порахувати в яку копійку вилізе ремонт дороги, то ті 5 робочих місць дасть дохід до бюджету мінус 0.Просто було враховано чиїсь інтереси , і діло порішли правилнього. А простий люд погомонить тай замовчить.

0

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 0

 
 

Він вас розвів як лохів!!! Де Ви Іванівці ? Вам «розказують «люди» де будувати, що відкривати. Щановні депутати ОТГ а ви що не знали що там буде «побудовано»? Глядючи на реакцію О.Д. все зрозуміло.

0

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 0

 
 

Деловой, угомонись, не самый умный ты здесь, в ивановских степях затерялся, есть и поумнее.
Хорошо, что высказался, пытался всех унизить и сам показал, какой ты злой и какое в тебе неуважение к окружающим. Ясно , что наплевать на всех, кроме себя.
Ивановцы, серьезнее к выбору депутатов, хватит дурачков, на всю жизнь ими наелись.

0

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 0

 
Іванівка
 

УВАГА! ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ДО НЕ БАЙДУЖИХ ТА КЕРІВНИЦТВА ОТГ, КЕРІВНИЦТВА РАЙОНУ, ПОЛІЦІЇ, ІВАНІВСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ ГЕНІЧЕСЬКОЇ ОДПІ.
Так повелося,що всі гострі проблеми в Україні і Іванівці не вирішуються, а тільки обговорюються. Ось і питання про рух великовагового траспорту по вулиці Таврійській знову нагадали ххх та голос народу, і жителі вулиці вдячні за це. Жителі вулиці Таврійської памятають жахливі умови життя в 2017 році в сезон збору врожаю зернових. Ми зверталися в районну газету, на сайт Степ Ньюз — до сільгоспвиробників,в адміністрацію району, до селищного голови і добилися всього лиш — встановлення знаків про заборону руху вантажного транспорту по нашій вулиці. А, проблеми загрози життю при русі ваговиків з прицепами, руйнація будівель, та пориви водогону залишилися з нами! Ось і настав сезон збору врожаїв у 2018 році і ми з острахом чекаємо на цю подію. Чи, залишимиося ми сам на сам, з бізнесом який, можливо сплачує податки і надає робочі місця !? Дорогі наші Іванівці сільгоспвиробники та керівники району, поліція, керівники ОТГ, невже ті податки перевершують — ціну нашого життя!? Будьте порядними — не ведіть бізнес по збергіганню і очистці зерна на території колишнього автопарку і направте великоваговий транспорт в обїзд вулиці Таврійської. ДЯКУЄМО !

0

Оцінити коментар Thumb up 40 Палец вниз 3

 
 

Всім депутатам шлем застібнув)))Ех ви…позорники)

0

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 0

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 15

 
 

Мда, эти депутаты пустышки, если с дебелым договорился, то можно лапшу депутатам вешать смело. Ни кто потом оформлять уже не будет, Голова и сам знает как это все делается. Пресует только тех кто не угоден ему лично и семейке! Не оформленых объектов по району уйма, для того что б не платить налог!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 0

 
 

Эггггееееееейййй,депутатики!!!!!!!!! Как там жилой домик поживает?
Статьей Вам еще не пахнет?Или бесмертные все,откат же не все поимели.

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com