В Іванівській селищній раді знову говорили про закриття шкіл

Сьогодні депутати Іванівської селищної ради знову обговорили питання оптимізації шкіл громади.

Нагадаємо, Іванівська селищна рада оголосила про наміри оптимізувати шляхом пониження навчального ступеня чотири школи: Нововсеменівську, Воскресенську, Нововасилівську та Трохимівську. Через рік таким же чином буде реорганізовано Благодатнеську.

Така ініціатива породила шквал обурення у жителів зазначених сіл, а особливо в нововасилівців та в трохимівців.

Сьогодні під час засідання депутатської комісії депутати знову обговорили зазначений проект рішення. Цього разу вже в присутності жителів сіл Трохимівка та Нововасилівка.

На  початку начальник відділу освіти Катерина Бондаренко озвучила інформацію відділу освіти про витрати на школи, про їх забезпеченість кадровим та матеріально- технічними засобами, іншим.

З іншої сторони, директор трохимівської школи довела, що підрахунки бухгалтерії ОТГ хибні, указавши на явні промахи при підрахунку харчування та іншого. Також директор поставила під сумнів вигоду від школи, так як транспортні послуги автобусів нівелюють цю вигоду.

Єдине, на чому тут реально зекономить ОТГ  — це на зарплаті вчителям, та й то на шкоду дітям, яким доведеться по 10 годин витрачати щодня на школи, левова частка з яких — це переїзди.

Розмова мала великий градус й інколи переходила на крик. Трохимівці стоять на своєму: зважаючи на стан доріг та відсутність автобусів, дітей вести до Іванівки не можна.

З іншої сторони, Віктор Дебелий та Вікторія Щастлива запевняли, що за два місяці дорогу буде відремонтовано, а згодом закуплено автобуси. Як гарантію ремонту, голова ОТГ заручився відповідною обіцянкою начальника Іванівського райавтодору Віктора Вершляги.

Також за цей період буде відремонтовано Іванівську школу №2.

В ОТГ просили людей одного — повірити, що дороги й автобуси будуть та погодитись на пониження ступеня їхньої школи. Як зазначила Вікторія Щастлива, якщо за ці два місяці ОТГ не впорається з дорогами, то можна призупинити вказане рішення.

Але, вочевидь, трохимівці не повірили словам керівництва ОТГ та поставили під великий сумнів узагалі можливість упоратись із дорогами за два місяці. Окрім того, люди запідозрили в цьому пастку, мовляв, зараз приймуть рішення, а потім усе замнуть і годі.

На сторону жителів Трохимівки став депутат Володимир Дмитровський, який зазначив, що Трохимівка має свою особливість, там чотири розгалужених села, і «рубати згарячу» не можна. Треба відмінити закриття цієї школи, і як мінімум, повернутися до цього питання через рік.

Володимир Михайлович висловив своє негативне ставлення до того, що ОТГ існує всього півроку, а починає свої перші кроки з повальних звільнень та закриття шкіл.

Володимир Дмитролвський: «Ви нас переконуєте, що ми марно створили ОТГ? Іванівка буде жити, а інші нехай помирають, роз’їжджаються хто куди?  Об’єднались, школи позакривали, а тепер хочемо, щоб хтось доприєднався до такої громади? Ми об’єднувалися, щоб стало краще жити, а виявляється, усе гірше й гірше…»

Також депутат ініціював виїзне засідання комісії щодо цього питання. Виїзд комісія має провести шкільним автобусом по маршруту, який трохимівські діти долатимуть щодня. Там вони вивчать стан доріг, час доїзду до Іванівки й  інше.

Друзі, комісія була дуже затягнута, і посеред спекотних дискусій  розрядився телефон, тому не все потрапило на відео .  Пропонуємо повний аудіозапис обговорення питання закриття шкіл та деякі моменти у відеозаписі.

Відео буде поступово додаватися.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 77

Додати коментар »

 
 
 

Рязан молодец.

0

Оцінити коментар Thumb up 31 Палец вниз 1

 
 

Дмитровський молодець!!!Не мовчіть і ви шановні депутати!Так і є _Ми об’єднувалися щоб стало краще жити, а виявляється все гірше і гірше…»Ні, закриттю сільских шкіл!Нехай голова шукає кошти на утримання шкіл,а не на плитку і бордюр.Села теж хочуть жити і працювати,а не тільки ваша Іванівка!

0

Оцінити коментар Thumb up 49 Палец вниз 0

 
 

Друзі, сьогодні вийшла така лажа. Прямо під час спекотних дискусій сів телефон. Не зміг до кінця відзняти відео.
Якщо у кого є буду вдячний за подарунок у вигляді недорогого павербанка. (тис на 10 Ампер). Як правило мені вистачає стандартного заряду телефону, проте бувають форсмажри, як сьогодні.

0

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 2

 
 

Вікторія Сергівна! Єслі наші діти так обирають ваших дітей то є абсолютно простий вихід: звозьте дітей з Іванівки до Трохимівки (в тому числі і свою доньку), до речі школа наша не гірша школи №2 та й ремонту такого непотребує, по путі підвезете дітей з села Щасливе і із Захарівки й Дмитрівки всіх до Трохимівки. Слабо? Ви ж 2 години воду в ступі товчете як ви думаєте про дітей. Шановні депутати! Прислухайтесь до своїх колег Дмитровського і Хураскіна, будь ласка. Кожен з вас батько чи мати і тільки вдумайтесь 33 кілометри!!!!! А вас Вікторія Сергіївна прошу пристати на мою пропозицію і через місяць я у вас запитаю чи хоче ваша донька додому. Іще аудіозапис на 1 год 34 хв 50 сек пані секретар каже у нас же нема грошей на ремонт дороги де ж нам їх брати? А голова: через 20 днів будуть дороги Кому вірить???????

0

Оцінити коментар Thumb up 58 Палец вниз 0

 
 

Якщо так наші діти обібрали дочку секретарши і внучку голови пропоную скинуться їмхто за? ущемили її дитину а наші діти це шо хєрня якась чи шо їй свою дитину жалко а наші шо собачата? гнать таких керівників нахер

0

Оцінити коментар Thumb up 53 Палец вниз 1

 
 

Подивився перший ролик, висновок склався такий, така крапка зору:
1. /////// у Каті Бондаренко, таку послухай в школі 45 хвилин — з глузду з’їдеш досить швидко, (до речі вона сама звідки родом, хто зна)?
2. Щаслива без кінця то встає то сідає, у неї що — ///////? До речі вона проста секретарка, а враженя таке складеться що вона голова ОТГ!
3. Дебелому треба навчитися руками не махать під час бесіду, то роскидує їх в різні боки як граблі, то складає на грудях як Ісус Христос! Так роблять, коли розповідають щось дуракам, дураку так легше зрозуміти, але ж там в залі дураків не було, всі люди розумні і осведчені, не треба їх таким чином ображати!

0

Оцінити коментар Thumb up 61 Палец вниз 3

 
 

Люди добрі,давайте збирати мітинг усім Іванівським районом проти цього ОТГ проти хамів-Дебелого та Щасливої! Вони до слідуючих виборів розвалять увесь Іванівський район!Я як наприклад подивлюсь їхні засідання,так у мене аж тиск піднімається!Що ви з людьми творите?Гнать Вас вилами треба з сільскої ради,раз ви людей не чуєте!Це треба до Хураскіна мабуть звертатись за допомогою,нехай збирає підписи,мітинги він один Дебелого не боїться.Судиться з ним за трактор що Дебелий розбив.Люди,села, робіть шось!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 54 Палец вниз 0

 
Анатолій
 

https://bigpicture.ru/?p=355652

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 1

 
 

Буде їм і мітинг і сміттєві баки.дебелого і вітку викинути треба. Це зрадника брехуни і взагалі аморальна люди.

0

Оцінити коментар Thumb up 33 Палец вниз 0

 
 

того й магизини забиті китайським шо учать по одной дитині а бачили десь телефон украинського виробництва? і не побачимо бо в нас по 40 дітей у класі!

0

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 1

 
 

Мене найбільше дивує те , як легко «вожді » Іванівської ОТГ дають нереальні обіцянки. Змахує на якийся дитячий садок. Дебелий вже клятвенно запевняв у своїй передвиборчій програмі та агітації в вересні — жовтні 2017 року що всі заклади освіти на території ОТГ будуть збережені , жоден не буде реорганізований, але здобувши перемогу завдяки довірливим виборцям швидко забув про свої обіцянки. Так що ці заяви , типу ,відремонтуємо дороги , закупимо нові автобуси не коштують і ломаного гроша. Чергова казочка для лохів і вішання їм лапші на вуха від керівництва ОТГ. Люди вже один раз повірили , про що тепер гірко жалкують. Висновок один — ніколи не треба людям брехати , а завжди говорити правду , навіть якою б вона гіркою не була. Лише тоді вони будуть вірить обіцянкам.

0

Оцінити коментар Thumb up 42 Палец вниз 2

 
Трохимівка
 

О, як ви закрутили!!!! Вчителі поїхали аби захистити свою зарплату?! Як вам не соромно!!!! Вони получають скільки, стількі заробили і заслужили!!! І нема в цьому нічого такого що наші директор і вчитель молодших класів захищають свою рідну школу і дітей які в ній вчаться, МОЛОДЦІ, ми ними пишаємось!!!! Таке відчуття що ви хочете людей натравити на вчителів, за їх зарплати! І досить своїх дітей і внуків приплітати до наших, таке відчуття що наші діти це собачки яких можно вигнати куди схочете, зато ваші КАТЮНІ і такі інші будуть в шоколаді!!!! Сором вам!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 46 Палец вниз 1

 
 

Дмитровський захищає Трохимівську школу тому що він сам родом з Трохимівки, і він не така гнида як отой депутат — сопляк Литвин!

0

Оцінити коментар Thumb up 44 Палец вниз 4

 
 

А я учора довго не могла заснути.Все згадувала виступ Галі,спогади Маріі Борисівни.Саша Литвин,Як тобі взагалі спиться?Совість не мучає?

0

Оцінити коментар Thumb up 31 Палец вниз 1

 
За краще життя!!!
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 44

 
Ой смерека
 

Виж його самі обрали, так тепер отримуйте, жодного слова сказати не міг і напевне не знав що сказати. Самі голосували самі й отримуйте ДЕПУТАТА з великої букви-)))).

0

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 0

 
 

Як вам не соромно. який може бути розвиток у дітей.? коли вони будуть просто спать на уроках? вам на дітей взагалі начхати.тільки і думаєте про свою Іванівку.

0

Оцінити коментар Thumb up 37 Палец вниз 0

 
 

НЕДАМО наших ДІТЕЙ .

0

Оцінити коментар Thumb up 29 Палец вниз 0

 
Трофимовка
 

Вы посмотрите как они все за 5 месяцев существования отг розжирели, за наши с вами деньги!!!! За свои зарплаты молчат, а за учительские взялись! Пустите и нас к своему корытцу!!! А те депутаты молчаливые, вы тоже от туда кормитесь???

0

Оцінити коментар Thumb up 36 Палец вниз 1

 
 

Дебелый ////? Он не понимает? Давайте гимназию с его внуками закроем! Пускай //// их возит!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 33 Палец вниз 0

 
 

За краще життя!!!Прибиріть причоску з вух і почуйте людей!Доки Вам люди іі виламии не поправили!

0

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 0

 
За краще життя!!!
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 30

 
 

Що ти можеш знать про освіту? Які твої і у дітей яких ти вчила досягнення?( питання до бондаренко). Отож сиди мовчки, взялася виховувати ВЧИТЕЛІВ. Дорости до них треба.

0

Оцінити коментар Thumb up 39 Палец вниз 2

 
 

Мы правда голосувалы за цих депутатов, а що выбор був- дуракы мы Трофимовцы , теперь на других выборов треба думаты мозгамы раз головой невыходыть!!!!!?

0

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 0

 
 

Ой смерека!Розказав він нам смерека!Всі чули?»Наша школа не погана»Тьфу!Федю бачили?Кричав аж кепка підскакувала.Оце крик душі у хлопця!Оце молодець!

0

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 6

 
 

За краще життя!!! роби ти його всебе вдома…А НАШУ ШКОЛУ НЕЧІПАЙ. В ТІЙ ШКОЛІ Я ВЧИЛАСЯ . ВЧИЛИСЬ МОЇ СЕСТРИ ТА БРАТИ.А ЗАРАЗ МОЇ ДІТИ ТА ПЛЕМЯНИКИ. ТОЖ НАШИМ ВЧИТЕЛЯМ ПАМ»ЯТНИК ТРЕБА ПОСТАВИТИ,А ТИ СКІЛЬКИ РОКІВ ПРОВЧИЛА?????? ТОЖ ЦИТЬ.

0

Оцінити коментар Thumb up 32 Палец вниз 3

 
 

А недовіру виказати? Чи депутати з усим згодні? Тоді і їх відкликати. Нашо транжири потрібні? За наші гроші нас у руїни ведуть.

0

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 0

 
 

Віта! Як би по одній дитині вчили, ти уже на Марсі жила. Учать кучу дітей і гордяться двома хорошими, а поганих — списують на «поганих» батьків. Сама де вчилася ? В Київському ліцеї для благородних дівиць ? Чи в звичайній іванівській десятирічці ?

0

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 0

 
 

Катя Бондаренко,може досить ображати вчителів,підвищювати на них голос,на тебе просто гидко дивитись та тебе слухати,якщо ти такий класний спеціаліст може звільнишся від кормушки ОТГ при зарплатні 17000 тисяч,а підеш у школу попрацюєш?Тиж педагог покажеш як надо.Чи ти в нас тільки спеціаліст по розлученню сімей!!!???Вийшла заміж за Шатова,зрадила з Корнієнком (пенсіонером) увела його у дружини(доречі гарна жіночка була),потім Бондаренко теж одруженний,двое малесеньких діточок залишилося без батька через тебе!!! І ця Катя тепер спеціаліст з освіти ОТГ!!!Дуже гарний приклад Катя ти подаеш учням, своєю аморальною поведінкою!

0

Оцінити коментар Thumb up 50 Палец вниз 7

 
 

Катерина Бондаренко встигла навіть на Рому накричати,щоб він її не знімав,таку пані з себе корчить,а виховання нуль.Нехай люди бачуть які спеціалісти працюють в ОТГ!Рома,дякую за можливість послухати їхні засідання.

0

Оцінити коментар Thumb up 38 Палец вниз 4

 
 

Публічні люди завжди повинні бути публічними: не бажаєш зніматися на публічному заході — не йди у владу. Крапка.

0

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 1

 
 

Ооооо.,так наша Катя балувана………

0

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 2

 
 

Не розумію, чому знищення називають реформою, чому начальник чи хто вона там дозволяє хамство, чому дирижером є секретар, а не голова. Соромно кого ми обрали

0

Оцінити коментар Thumb up 37 Палец вниз 2

 
 

Зберігаючи школи у селах — зберігаємо самі села та залишаємо молодь у селах. Шановні керівники ОТГ та депутати — схаменіться, шукайте інші шляхи поповнення та економії бюджету.

0

Оцінити коментар Thumb up 34 Палец вниз 2

 
 

А де освітянська профспілка, чому її не чути? На чиєму боці?

0

Оцінити коментар Thumb up 29 Палец вниз 3

 
 

Толя — молодець! Бондаренко (она же) — /////

0

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 0

 
 

Катерина Володимирівна! Ви ж сама працюєте в освіті як ВИ можете так ГРУБО «пенсіонери хай сидять дома»?????? У вас немає ні малейшої поваги до своїх колег, які вас же і вивчили адже люди віддали все своє життя на виховання таких, як оказалось невдячних «поганок». Адже це можна було зробити у коректній формі, а ви не те що плюнули, а «харьконули» у душі цих людей (у вас в Іванівці це прийнято я бачу). Так не забувайте, що колись отака соплячка плюне і вам в обличчя. У нас в державі половина парламенту пенсіонери та і сам голова отг без пяти хвилин пенсіонер, але ж всі працюють, а вчителі-пенсіонери стали вам поперек горла. Мені здається вчитель аж ніяк не можна асоціювати зі словом «пенсіонер», адже це розумні люди, які з роками набрали скільки досвіду, мудрості, розуму, тактовності (якої вам бракує) і т.д., що ви зі своєю креативністю відпочиваєте. Їх розбуди о 12-й ночі і вони без конспекта та підготовки проведуть урок. Таким людям як ви не місце в освіті. Як ви така «розумна, молода, креативна» команда то ви повинні були зібрати всіх пенсіонерів в одному залі, вибачитись, що змушені попросити їх піти з роботи і відправити з почестями на заслужений відпочинок за їх багаторічну працю, а натомість ви розтоптали їх гідність!!! Ганьба!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 47 Палец вниз 2

 
 

Працюючі пенсіонери — це «золотий фонд» шкіл: хто прийде із сучасної молоді їм на зміну? З міст — до забитих райцентрів та сіл? І скільки молодому прийдеться зїсти солі, щоб стати професіоналом ? Та більшість з них, закінчивши добре вузи, намагаються будь за що закріпитися в місті, дудь де, навіть не йдучи працювати до школи.
Біда нашого степового краю не втім, що в нас працюють пенсіонери, а в тім, що їхньою зміною і не пахне. Скоро в клоах взагалі не буде кому прцювати. І влада буде знову йти на поклон до пенсіонерів. Рівень життя в нашій місцевості не сприятиме напливу до нашого краю молодих лікарів, вчителів, агрономів тощо.

0

Оцінити коментар Thumb up 30 Палец вниз 1

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 20

 
 

яка черепаха ???))))))))))))0

0

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 6

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 16

 
Не байдужі люди
 

А чого ж ваш ГОЛОВА на питання тієї ж плимінниці не міг нічого відповісти, інші діти теж задавали питання і про школи, і про дороги які рік назад зробилися, і тепер вони розсипалися, сидів лупав очима і мовчав, бо йому не має чого відповісти дітям, а що вже говорити про питання які лунали від дорослих!!! А ви шановна анонім, якщо хочете підлизати …. своім головуїчим, то лижіть так щоб ніхто не здогадався хто ви і звідки, бо про ваше прошле теж багато хто знає!!!! І не треба тут нікого ображати, відразу видно хто з якого гімна зліпленний!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 30 Палец вниз 1

 
 

Яка ж вона черепаха,коли крутиться як білка в колесі.Ми,батьки,іі поважаемо і дуже вдячні за іі працю.

0

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 2

 
 

Анонім незадарма пише. Зарплату получає тисяч 15 в місяць. І ви б писали небайдужі люди. Так вас знищують а прихвосней тримають

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 3

 
 

Видно Аноним, что Татьяна Викторовна Вас не учила, так писать без грамотно, Вам бы к ней на месяц поучиться, может и Вам бы все аплодировали как ей!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 2

 
 

Яка племянниця?

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
 

Понятно,а написав походу Ю….ко Т.

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 0

 
 

Понятно,а написав походу Ю….ко Т.

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
 

Давно пора того диб-ла юрче-ка т вигнать с роботи. не работає, а тыльки сплєтны воде та всых обс-рає

0

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 0

 
 

Лена и не угадала хааааха и не угадала!!!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 9

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 18

 
все задовбало
 

Багнюн- Козакевич, сколько можно обливать грязью людей!!! На себя посмотри, займись своей внешностью, своим воспитанием и стань добрее к тебе люди может и потянутся!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 7

 
Дедушка Ух
 

I на цьому любi хлопчики й дiвчатка обговоренню кiнець!

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 3

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 25

 
 

Ха, ха ,ха. А органи себе поводили не зухвало? Закрить 5 шкіл це не зухвало? Якто кажуть за хвіст себе вкусіть. Народ проти вас.

0

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 6

 
 

Пан голова будет мстить детям?Позорище!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 1

 
 

Йому скажуть мстить , значить так і буде . Звідки він знає яка команда поступе…..

0

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 3

 
 

Нічого батьки не порушили. ОТГ Як завжди повели себе безграмотно. Чомусь їх поведінка вже нікого не дивує. Бездарі вони і в африці бездарі.

0

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 3

 
 

Вже час розглянути доцільність перебування на посадах керівників ОТГ.

0

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 3

 
 

Трохимівкі опустили нижче плінтусп ОТГістів- розкрив їхні брехливі цифри, щодо витрат на заклади освіти. ОТГ навмисно завищили витрати, щоб виправдати намір реорганізації. Дозвіл нас реорганізацію обласне управління освіти не давало і не має наміру давати. А про недовіру голові та секретарю час подумати.

0

Оцінити коментар Thumb up 29 Палец вниз 4

 
 

Это просто в Бондаренко злость играет) дети же снимали всё на видео, а она злая такая была. Вы бы её видели, вела себя так, как она прям вообще тут королева. А все эти дети даже не ходят в лагерь. В лагере младшие классы, а там были старшие. Бондаренко просто выбесила фраза «Обещать не значит сделать».

0

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 5

 
 

Аноним, а какое прошлое у Николаенко?)) то что она черепаха знают дети и родители. Ой, а не прошлый ли вы ученик. А племянница отстаивает школу по сравнению с одним человеком, который седел в первых рядах и не знал куда руки деть. Я думаю все догадались кто это))

0

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 2

 
 

Ще трошки школи позакриває і буде королевою психлікарні. Там є і наполеони. І їй там місце королеві

0

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 1

 
 

///// вже однієн ногою у психушкі, а як залишаться школи то прямо туди повезуть. На одну менше стане.

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 1

 
 

А що перше вересня вже перенесли? Другу школу вже неділю драють та ховають цвіль і вчителя і діти і…

0

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 4

 
 

А у гимназии под линолеумом деревянный пол ходором ходит и с туалетов воняет,и никто ничего не делает!Родители просят переделать туалет,убрать унитаз.Старшеклассники с ногами на него залазят,а малыши жопы вымазывают.За то в Трофимовской школе обещают нові харчоблоки.Так все и поверили

0

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 2

 
Трохимівка
 

Ходять слухи, що 2 школу драють тому що якийсь телеканал приїде все це діло знімати!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 2

 
 

Какая грязь и бред народ сколько злости пора прекращать психушка скучает по многим анонимам реально

0

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 2

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 24

 
 

Идет охота на волков, идет охота… Трофимовцы, здавайтесь. Даже если школа останется, вас же съедят, задавят проверками. травля уже началась. Никого не интересуют дети, интересуют кошельки учителей. Ивановцы-учителя, проснитесь, посмотрите, это же на ваши головы будут устраивать больше двух десятков сельских учителей!

0

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 1

 
 

Взагалі то цікава риторика. З одного боку ми кричимо — давайте об’єднаємося в ОТГ. Мовляв з’єднаємо бюджети і тим будемо жити по справедливості -поділимо порівну між усіма. Не буде не багатих не бідних. Віктор Олексійович не раз підкреслював, що саме смт Іванівка більше втратить, адже їй доведеться за рахунок власного бюджету дотувати ту ж збиткову Шотівку чі Нововасилівку.
А зі школами взагалі розворот на 180 градусів. Мовляв це кошти гімназії, і чому вона буде ділитися із малокомплектними школами?
У мене питання, а чому тоді та ж Трохимівка повинна ділитися своїм немаленьким бюджетом із Іванівкою? Чому Благодетне, із їх зрошувальними землями повинні ділитися із Іванівкою? Навіщо Агайманам входити в ОТГ, коли у них заберуть бюджет, а натомість будуть кричати, що за рахунок коштів гімназії утримується їхня школа?
Якщо слідувати риториці так званих батьків гімназистів, чому жителі сіл громади мають віддавати свій бюджет у ОТГ? Якщо вже на те пішло і ми ділимо таким чином ці кошти, то може тоді грош ціна такій ОТГ?

0

Оцінити коментар Thumb up 32 Палец вниз 1

 
 

А давайте порахуємо, за скільки років із районного бюджету виділялося коштів на гімназію і на інші школи? Де купувалися мультемедійні дошки? Де проводилися оптоволоконні інтернети? Де купувалися спортивні інвентарі та інші ніштяки, Де ставилися єврозабори та ковані ворота, де купувалися комп’ютерні класи? Де завжди топилося досхочу? І цей список можна продовжувати довго.
В той час коли район витрачався на гімназію, коштами, на які мали право всі діти району, у сільських школах не було інтернету, діти мерзли в нетоплених класах… Та що там казати, у ту ж другу школу до цього часу не спромоглися провести інтернет. Там зараз стоїть спонсорський.
Діти у селах могли тільки мріяти про те, що купували у гімназію за кошти на які вони мали ЗАКОННЕ право.
І зараз, коли у цьому році почалася фінансова політика «Гроші ходять за дитиной» почалися воплі, що мовляв сільські діти обкрадають гімназистів.
Та як не соромно таке казати!

0

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 0

 
 

Коли у Гімназію проводили опто-волоконний інтернет за 100 тис грн районного бюджету, чому батки гімназистів не обурилися тим, що у Нововасилівській школі вчителі з дому тягають мобільні модеми, сплачені власними коштами? Чи ви хочете сказати, що нововасилівські діти не мали права на ці 100 тис грн районного бюджету?

Стидоба таке молоти, що діти із холодних сільських шкіл обікрали гімназію!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 0

 
 

Я тут не хочу виступити адвокатом малокомплектних шкіл і розумію, що від економіки нікуди не подітися. Школи потрібно оптимізовувати — це факт.
Але ж вибачте не так коли на голови і так загнаних безвісти сільських дітей виливають ушат брехні.

Зараз оці нісенітниці про те що сільські діти обкрадають гімназистів почитають останні і почнуть травити їх як сільських злиднів, обірванців, які прийшли з простягнутою рукою у гімназію.

0

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 0

 
 

А я думаю что тут вопрос тупо в политической плоскости. Сергеевич с Алексеевной отстаивают вторую школу что бы не потерять голоса в Ивановке. Кроме того щасливая на выборах обещала во что бы то ни стало отстоять вторую школу, которую она оканчивала.
Вот и отстаивают через трупы сельских школ.

0

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 1

 
І. ПОПУРІЙ
 

Згоден з Романом. Може і треба оптимізувати деякі школи , але ж не чотири !!!.на протязі одного літа. Це повинен бути поступовий еволюційний процес, в ході якого ні в якому разі не повинні постраждати діти , їхні батьки і вчителі… І саме основне — для цього належним чином повинна бути підготовлена необхідна інфраструктура — дороги , транспорт , самі ж школи , вирішене питання працевлаштування вчителів. І цей процес повинен йти не з під батога голови ОТГ , методом адміністративно — силового наскоку , а шляхом консенсусу і врахування інтересів всіх сторін. В цьому процесі не повинно бути брехні і цинізму . А саме з цього він і розпочався. Чому ж голова ОТГ у своїй передвиборчій програмі не набрався сміливості прямо заявити , що він має намір після виборів реорганізувати сільські школи ? Саме із цієї його брехні і обману людей і з;явилися їх протестні настрої. Людям не треба брехати , а тим паче лицемірно обманювати їх. Щоб зняти цю соціальну напругу керівництву ОТГ , на мою думку , необхідно до кінця їхньої каденції , тобто до 2020 року , встановити МОРАТОРІЙ НА РЕОРГАНІЗАЦІЮ І ЗАКРИТТЯ СІЛЬСЬКИХ ШКІЛ.

0

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 0

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 11

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com