ПРОДАМ Горчицу. 90 тон. Цена договорная

050-497-10-63

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ котят породы «Польская вислоухая». Детати ТУТ Продам 2-к Квартиру в центрі смт Іванівка

067-989-51-15 ; 067-637-03-23

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок у смт Іванівка по вулиці Соборній 198

тел. 097-363-83-53

ПРОЛАМ будинок із госп будівлями. смт Іванівка, вулиця Українська,9

095-674-64-89

097-147-61-74

"РОБОТА":на постійну роботу потрібен такторист

098-538-10-64

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

Депутати Іванівської селищної ради розглянули встановлення місцевих податків

Сьогодні в Іванівській селищній раді відбулося спільне засідання депутатських комісій.

Серед іншого депутати розглянули питання встановлення ставок місцевих податків та зборів.

Як повідомлялося раніше, основні зміни ставок податків на 2019 рік торкнулися саме земельного. На цьому моменті депутат селищної ради, директор шовкрадгоспу «Шотівський» Дмитро Хураскін поцікавився, чому в документі прописані окремі ставки податку до державних земель села Веселівка, де очолюване ним підприємство займає великий об’єм земель, і не встановлено відповідні ставки податку для інших державних земель на території ОТГ? Зі слів Дмитра Хураскіна, такий підхід є дискримінаційний і суперечить вимогам Податкового Кодексу України.

З іншої сторони, секретар Іванівської селищної ради Вікторія Щастлива повідомила, що особисто вона переймається безпосередньо за бюджет ОТГ, а державний бюджет, куди перераховує свої доходи шовкрадгосп її не цікавить. Відтак таким от податком від діяльності вказаного підприємства до бюджету ОТГ потраплять додаткові кошти.

Після жвавої дискусії й з’ясування того факту, що шовкрадгосп «Шотівський» є не єдиним підприємством, яке має в користуванні землі державної власності, цей проект рішення було відправлено на доопрацювання.

Разом із тим депутати вирішили переглянути й ставки Єдиного податку. Їх занепокоїла та ситуація, що іванівські підприємці, які працюють у відносно однакових умовах, платять із різницею маже у чотири рази. Відтак депутатська комісія перегляне ставки таким чином, щоб урівняти підприємців першої та другої груп оподаткування.

Більш детально у відео.

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 22

Додати коментар »

 
 
Roman Voronov
12 июня, 2018 о 19:11 IP автора: 37.73.76.98
 

Забув додати на сесії, що окрім Шовкрадгоспу Шотівський, у постійному користуванні землі Державної власності має РУГА-1 (76га).

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 1

 
Надежда
12 июня, 2018 о 20:04 IP автора: 77.111.247.72
 

Дебелый будет наполнять бюджет ОТГ 0,6%,а Хураскин должен на 5% ????Люди опомнитесь!Как же это ОТГ уже задолбало,Хураскин собирай людей перекрывайте трассу,делайте что-то! Людей сокращают,работать не дают!Зато красоту наводят в Ивановке!Кому ваша красота надо?Рабочие места сохраните лучше!

Оцінити коментар Thumb up 37 Палец вниз 0

 
Петро
12 июня, 2018 о 20:40 IP автора: 46.211.1.86
 

Сидить замість мебелі. Подивіться відео, щоб розуміти хто керує. Хто голова ! Депутати чого ви терпите! Чого дозволяєте цій вискочкі бути замісь голови!

Оцінити коментар Thumb up 41 Палец вниз 2

 
BIZmark
12 июня, 2018 о 21:00 IP автора: 194.50.254.168
 

Так ми ж і вибирали тих депутатів. Їх же Вам не з Марсу насильно нав»язали.
Думайте, хоть трішки мозгами на виборах. Я теж голосував за депутата, за якого мені зараз соромно. Каюся за це перед Богом. Думав, знаю його як облупленого. Ан ні: людина думає спочатку про власну сорочку, а потім, якщо накажуть, і про сорочку «ближнього».
Одне тужить: » Чи простять люди», бо Бог завжди простить, якщо чистосердечно Його перепросиш ???

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 0

 
Анжела
12 июня, 2018 о 21:04 IP автора: 37.73.171.61
 

Так на комісії повинні голосувати. Не зрозуміло, чому не голосують. Зібралися пліткувати чи приймають рішення. Керівництво отг поясніть в коментарях

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 1

 
Дима
12 июня, 2018 о 21:59 IP автора: 46.133.172.223
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 27

 
Надежда
12 июня, 2018 о 22:26 IP автора: 77.111.247.72
 

Дима,я так поняла это псевдоним Леши Дебелого,лучше пускай кривые заборы будут в Ивановке,а не полная безработица,сокращения.Вон Серогозы без ОТГ и спорт площадка и ремонт Дома Культуры,а у нас хваленное Отг и Что? Вы с папиком уже не знаете где еще земле отхапать.Понравилось выступление женщины с Трофимовки,а наш голова даже и знал что у вас 500 га держаной земли! Ну ничего скоро он и ту землю в комунальну власть оформит, распахает и не будет где вам своих коров пасть.Хураскин молодец!Выдвигай свою кандидатуру на следущие выборы,буду голосовать за тебя,ты не молчишь,а отстаеваеш интересы села!

Оцінити коментар Thumb up 29 Палец вниз 2

 
підприємець
12 июня, 2018 о 22:26 IP автора: 46.133.215.182
 

Народ,просто смішно дивитися!сидять депутати-підприємці у яких неоформлені люди працюють і вони ще говорять про якісь закони,а там між іншим чітко написано-за кожного неоформленого штраф 30мінімалок,ось вам,шановна Вікторія і поповнення бюджету.Так що дійсно почніть з себе!!!

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 7

 
Село.
12 июня, 2018 о 22:29 IP автора: 37.55.198.147
 

Фураскин молодец ..

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 2

 
Село.
12 июня, 2018 о 22:32 IP автора: 37.55.198.147
 

Надежда не гони..

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 11

 
підприємець
12 июня, 2018 о 22:37 IP автора: 46.133.215.182
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 13

 
просто я
12 июня, 2018 о 22:45 IP автора: 46.133.215.182
 

Всім підприємцям роздала селищна рада витяг з закону.Там чітко написано штраф 30мінімалок за неоформленого.Досить вже жаліти почінайте виконувати свою роботу.

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 8

 
Надежда
12 июня, 2018 о 22:51 IP автора: 77.111.247.72
 

А то что миллионы проводят через строительный магазин Дебелого жена(все организации,садики,села)только через её магазин и ФОП Параскан (он же подставное лицо Дебелого).Давайте тогда не молчать и говорить правду и о той стороне.Это семейка за годы ОТГ обеспечит себе и своим внукам богатую и беззаботную жизнь до конца своих дней!За наши с вами налоги!

Оцінити коментар Thumb up 37 Палец вниз 2

 
житель отг
12 июня, 2018 о 22:54 IP автора: 130.180.219.162
 

Боже хто нами керує??? Люди добрі! Де були наші МІЗКИ коли ми йшли на вибори????????? Якщо в Іванівці відучили харкать це добре а не погано б було навчити декого ще хороших манер У «синочка» культура спілкування відсутня зовсім, що таке толерантність, повага до колеги і т.д. по всьому видно речі йому не знайомі. Хураскіну респект. Молодець! Вміє тримати себе в руках, вести діалог ПО СУТІ ПИТАННЯ. Приємно слухати цю людину. А хто знає чи є вихід з тої .опи в яку ми самі прийшли? УЖАС!!!!!!
Діма! А що особисто ти зробив для громади, чи платиш справно налоги і в якому розмірі, чи оформлені офіційно люди які на тебе працюють?

Оцінити коментар Thumb up 28 Палец вниз 2

 
Аноним
12 июня, 2018 о 23:44 IP автора: 46.211.153.107
 

Вы поймите, голова и секретарь на выборной должности, так что до конца срока можно творить что угодно, бабок заработают и по домам. Секретатка уедет в город, а голова новые земли обрабатывать. Дебелые показали всем кто они на самом деле и для чего пришли к власти.

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 1

 
І. ПОПУРІЙ
13 июня, 2018 о 09:33 IP автора: 46.201.40.17
 

Житель ОТГ ( з ай-пі 219. 162) А хіба я рік тому незрозумілою мовою говорив , писав і волав,що рано ще нам створювати ОТГ, питання треба ретельно вивчити до кінця, не треба поспішати, що ми створюємо фінансово неспроможне ОТГ, що будуть великі проблеми в майбутньому з фінансуванням закладів соціальної сфери, що наша ОТГ створюється на брехні , фальсифікаціях і з грубим порушенням норм Закону України » Про добровільне об;єднання територіальних громад «. Так мені не повірили , звинуватили в тому , що це мої партійно- опозиційні примхи, намагання пропіаритись , зробили майже ворогом району і децентралізації. Хай не повірили мені , фізичній особі , хоч про все це я писав і говорив на зрозумілій українській мові, але ж точно такою була і позиція колективного органу — президії Іванівської районної ради., членами якої є не самі гірші люди району , а навпаки , управлінці з великим досвідом роботи. Ех, люди , люди ! Як можна було дати так себе обдурити , а тепер рвати на собі чуби.

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 0

 
.
13 июня, 2018 о 10:02 IP автора: 130.180.208.119
 

люди досить писати ті хапуги тільки сміються із нас. давайте вже виходити із кущів та виганяти Дебелого,Щасливу бо діла не буде. їх наша писанина не лякає. от коли ми всі згуртуємося і востанемо тільки тоді буде результат.

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 0

 
Аноним
13 июня, 2018 о 11:05 IP автора: 89.33.7.180
 

Судячи із відео Віточка зовсім не розбирається в жодних питаннях ОТГ. Таке враження прийшла собою полюбуватись а проблеми завищених податків, закриття шкіл, жахливий стан доріг ні кого із керівництва отг не цікавить. Страшно подумати що вони утнуть далі… Одне ясно головна мета як можно більше грошей відмити, люди робіть висновки.

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 0

 
Шотівка
13 июня, 2018 о 14:24 IP автора: 194.50.254.171
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 14

 
Roman Voronov
13 июня, 2018 о 14:45 IP автора: 37.73.64.53
 

Ну не знаю. У Є декларації голови цього фермерського господарства зазначено саме 76 га у постійному користуванні

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 0

 
Шотівка
13 июня, 2018 о 15:07 IP автора: 194.50.254.171
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 14

 
Roman Voronov
13 июня, 2018 о 21:07 IP автора: 37.73.125.143
 

Я не розумію, ти п’яний чи накурений пишеш? У декларації голови ФГ Руга — 1 зазначено 76 га.

https://public.nazk.gov.ua/declaration/21872d9c-1851-481d-be9a-20de8eaf0157