У Херсоні обговорили питання роботи пологового відділення Іванівської ЦРЛ

Журналісти видання «Український південь»  взяли інтерв’ю в заступника головного лікаря Херсонської обласної клінічної лікарні Юрія Германа, під час якого обговорили питання діяльності пологових відділень області.

В інтерв’ю журналісти спробували розкрити тему демографічної кризи в Херсонській області й оптимізації пологових будинків.

В одному з моментів бесіди Юрій Герман висловив щире здивування тим фактом, що депутати Іванівської районної ради відмовилися голосувати за закриття пологового відділення Іванівської ЦРЛ.

На думку лікаря, утримувати пологове відділення в Іванівці занадто дорого. З його слів, за ті кошти, у які обходяться одні пологи в Іванівці, легше «Мерседесом», із повним комфортом, доставити породіллю до Херсона й назад.

Подивитися повне інтерв’ю можна у відео нижче:

Схожі матеріали

 

Коментарі: 8

Додати коментар »

 
 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 21

 
 

Сидит он рассуждает:»В комфортабельных условиях,на мерседесе».А если по гинекологии что-то срочное,то куда какой мерседес?Нет оперирующего врача.Серогозам мы не нужны,у них своих хватает.Взял бы откомандировался и приехал бы в Ивановку на месяцок поработал,а там бы и следующий доктор. И сразу бы показатели по родам выросли.А так сидеть и говорить,что зачем держать роддом?.Куча врачей в Херсоне,сюда надо их направлять.Но никому ничего не надо,лучше закрыть и не морочить голову.Где же ваши квартиры докторам,которые ещё осенью обещали.БРЕХУНЫ?

0

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 0

 
 

А хто ж той Мерседес простій сільській жіночці подасть? А на облік стати, спостерігатись у лікаря теж Мерседесом возитимуть? А як передчасні пологи або , не дай Боже , викидень, то теж Мерседеса з Херсона чекати? Я знаю не одну породіллю, що народжувала в Іванівському роддомі і лишилася задоволеною і роботою медперсоналу і побутовими умовами. Знищуйте школи, лікарні і взагалі села та й увесь Іванівський район! А потім історія напише про геноцид сільського населення. Колись… Можливо…

0

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 0

 
 

Скажу так. Операції в ХОКЛ в 2-3 рази дорожчі, ніж в інших міських лікарнях Херсона. Бо розрахована вона на нас, лохів із забитих сіл, в яких (вони думають), ми всі — підпільні мільйонери.
ПОРАДА ЗЕМЛЯКАМ. Звертаючись на необхідну операцію — пройдітьтся по всім потрібним Вам відділенням всіх лікарень Херсона, витратіть неділю на це. Але зекономите і на своєму здоров»ї, і на своєму гаманці. Повірте — професійних лікарів скрізь повно, і не всі вони в Херсонській обласній зібрані. В ній вже давно сімейно-родинні клани склалися, для яких це просто бізнес…

0

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 0

 
Катерина
 

Я сама народжувала в Іванівському роддомі і залишилася більш ніж задоволеною і відношенням персоналу, і навіть лікарем! а оті лікарі дуже розумні на своїх місцях і про те, шо не в кожного є можливість кудись поїхати народжувати, навіть на жигулях, ніхто не задумався!

0

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 1

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 15

 
 

Аноним а какую тебе надо было перевязку делать на голове что ли.В роддоме не оперирует

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 0

 
 

Я рожала в Ивановском роддоме буквально пару дней назад все отлично и по сравнению с Херсоном намного дешевле . Скажу только одно чем наводить красоту в нашем ОТГ лучше бы создавали условия для здоровья и жизни людей , а потом бы думали о красоте . От красоты здоровье и умнее не будут .

0

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com