Іванівці вибороли третє місце на обласних змаганнях «Джура — 2018»

Рій «Іванівські гайдамаки» (тренери: Лежнюк В.В., Батаєв І.М.) вибороли почесне третє місце в другому обласному етапі Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри «Джура -2018: Південний Фoрпocт».


Команди з 23 районів, міст та селищних рад змагалися за перемогу в грі, яка включала 11 видів змагань та конкурсів. За підсумками переможцем обласного етапу гри «Джура» став рій «Прикордонник» Каховського району. На другому місці — рій «Сміливий вітер» Скадовського району. Третє місце посів рій «Іванівські гайдамаки» Іванівської селищної ради.

Завершенням обласного етапу гри стала показова хода всіх учасників вулицями Скадовська до місця проведення закриття. Усім переможцям та призерам вручили медалі, грамоти та кубки, а команда-переможець отримала від громадської організації «Ветерани-воїни АТО на сході України» перехідну шаблю та булаву.

Відділ освіти Іванівської ОТГ

Схожі матеріали

 

Коментарі: 2

Додати коментар »

 
 
 

Молодці!

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 0

 
 

Занять третье место среди 23-х команд области — это огромное достижение для «перефирийного района».
Инструкторам низкий поклон. Они обучают наших детей и внуков, прививают им дисциплину и чувство командной работы. А это очень пригодится в будущем.

Огромное спасибо тренерам за достойное воспитание наших деток!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com