У Нижніх Сірогозах активно будують об’єкти благоустрою

У Нижніх Сірогозах активно будують об’єкти благоустрою, про що на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє Нижньосірогозька РДА:

Селищною радою продовжуються роботи з благоустрою селища
Робітники селищної ради продовжують роботи з впорядкування центрального скверу. Уже встановлені 4 нові елементи дитячого вуличного ігрового обладнання (32,2 тис. грн.), 9 вуличні спортивні тренажерів (75,5 тис. грн.) у тому числі 3 з них на стадіоні «Скіф», 1 на облаштованому дитячому майданчику «Шалена бджілка» на вулиці Чкалова.
7 червня розпочато встановлення нових лавок та урн. Селищною радою придбано додатково 9 урн загальною вартістю 5,2 тис. грн., 8 лавок паркових без спинки на загальну суму 20,8 тис. грн., 4 лавки зі спинкою загальною вартістю 12,8 тис. грн. По завершенні цих робіт планується встановити 19 нових ліхтарів, загальна вартість яких становить 91,2 тис. грн. Вартість раніше встановленої лавки для закоханих становить 18,0 тис. грн.
Нещодавно біля центрального дитсадка здійснено заміну дорожніх знаків «Пішохідний перехід» у зв’язку з пошкодженням, але, на жаль, на сьогодні знову 2 знаки пошкодженні, а 1 знищений. Вартість одного дорожнього знаку зі стойкою становить 1,6 тис. грн.

Усі вищезазначені елементи благоустрою встановленні в місцях масового перебування людей для зручності та комфорту мешканців та гостей селища.
Виконком селищної ради звертається до всіх з проханням подбати про збереження та недопущення розкрадання й руйнування комунального майна.

 

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 6

Додати коментар »

 
 
 

А нам казали шо хто в опг не вступить — тім капець! Одже вміє брехать дебелий

0

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 1

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 16

 
 

Проблема в тому шо в сусідів все будується, ремонтується, школи садочки не закриваються, вчителі людей на вулицю не вигоняють без роботи, собі по 20 — 30 тисяч зарплати не платять!!!! Зато ми в опг, питання нафіга нам брехали і лапшу вішали про рай на землі?

0

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 1

 
серогозец
 

зато в других селах района и без воды и без зарплат а работники сельсоветов жируют так что завидовать мало чему

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 0

 
 

Сірогозці трохи від Іванівської ОТГ відстають, але все ж роблять! І школи не оптимізують, і селам кошти для власних потреб виділяють.
Воістину сказав мудрець: ПОСПІШАЙ ПОВІЛЬНО…

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
 

Что за бред? По ул. Чкалова на детской площадке родители за свой счёт все сделали, информация достоверная ( приходилось сбрасываться деньгами). Это так власти деньги отмывают? Достаточно пройтись по всем площадкам и расспросить у родителей кто и чем им помог.

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com