Жителі села Трохимівка зустрілися з головою Іванівської ОТГ

Сьогодні жителі села Трохимівка провели зустріч із головою Іванівської Віктором Дебелим.

Трохимівці прийшли до голови громади з одним питанням: недопущення закриття їхньої школи.

Як розповіли люди, вчора в їхньому селі відбувся схід громадян, на якому селяни висловили категоричне заперечення ініціативи щодо закриття школи. Через відсутність доріг, розкиданість сіл, які входили до складу колишньої сільської ради (4 села), та їхньої віддаленісті до районного центру трохимівці не побачили перспективи покращення навчального процесу для своїх дітей.

Люди аргументували тим, що згодом,  коли будуть дороги та відповідна інфраструктура, вони, можливо, і погодяться на перевід їхніх дітей до Іванівської школи №2, але зараз це не інакше, як знущання над дітьми, яким доведеться прокидатися о 5 ранку й приїжджати додому не раніше п’ятої вечора, змученими від важких переїздів.

Окрім того, селян дуже зацікавили суми витрат на утримання їхньої школи. Вельми відрізналися цифри витрат, які їм давали раніше і які нині озвучують депутатам ОТГ як аргумент фінансової затратності школи.

Також трохимівці висловили непорозуміння тим фактом, що ОТГ вкладає купу грошей на модернізацію іванівської школи №2 коли їхня хоч зараз може вмістити всіх бажаючих учнів з усієї громади. Притому, що великих затрат на школу не потрібно, тому що там уже все готово. Як приклад наводили спортзал, який, з їхніх слів, навіть в рази кращій за спортзал у гімназії.

Власне, люди дивляться на речі реально й розуміють сучасні реалії нашої країни, проте просять голову громади відтермінувати закриття їхньої школи хоча б на три роки, або ж поки з’явиться відповідна інфраструктура.

З іншої сторони начальник відділу освіти громади Катерина Бондаренко озвучила цифри витратності Трохимівської школи та додала, що у світлі реформи сучасної школи потребуються додаткові кошти на модернізацію навчального обладнання, а їх може не вистачити, якщо утримувати такі великі, але  малокомплектні школи, як Трохимівська.

На цьому моменті зав’язалася жвава дискусія, під час якої кожна зі сторін наводила свої аргументи. Згодом розмова перейшла на водопостачання села та пасовища, критику сільського старости й  фермерів, які не платять податки. Селяни висловили своє обурення станом справ у селі та тим, що Віктор Дебелий, з їхніх слів, жодного разу не приїхав у село й не зустрівся з людьми, щоб їх вирішити. З іншої сторони, селищний голова заперечив слова людей та запевнив, що «не вилазить із Трохимівки», де вирішує питання водопостачання та благоустрою.

Дискусія вийшла вельми спекотною, сторони не поступалися один одному. На завершення кілька представників з делегації залишилися, щоб вивчити цифри витрат по школі, інші ж із гаслами: » Ми не не приведемо своїх дітей першого вересня у Іванівську школу та будемо перекривати траси» — покинули кабінет голови.

Подивитися весь запис зустрічі Трохимівців із Віктором Дебелим можна в нашому відеозаписі.

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 54

Додати коментар »

 
 
 

А почему ето депутат от Трофимовки пан Литвин молчит, только головой виляет, от Трофимовцы выбрали бездаря и получаете закрытие школы и безбожие. Нда, сидит штаны протирает и головой машит а свою школу защетить слов нет. Ещё от БЮТ балатировался, Юльку позорит

0

Оцінити коментар Thumb up 39 Палец вниз 6

 
 

Правильно,,,,,всех в тюрьму))))))))

0

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 3

 
 

Василевцы и Трофимовцы Молодцы,так держать.
Теперь очередь за Воскресенкой и Благодатным покажите Нудьга и Чуланша как вы отстаиваите свои села

0

Оцінити коментар Thumb up 54 Палец вниз 2

 
 

А хтось може будь ласка скинути мені силку на відео?) Дуже хочу подивитись, та тут щось не виходить(може в ютюбі?

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 0

 
Односельчан
 

Вода в Іванівці по вихідних тече цілий день а для усіх сел погодинно чому так? І пан голова обіцяв заповнення всіх ставків. Чому перед початком виборів усі брешуть, будьте чесними і скажіть прямо якщо зможемо то зробимо. Зробіть те що обіцяли і люди запам’ятають надовго ваші досягнення цілей і завдань і надалі будуть вам дуже вдячні за вашу працю.

0

Оцінити коментар Thumb up 37 Палец вниз 2

 
 

Треба школу відстоювати.

0

Оцінити коментар Thumb up 43 Палец вниз 0

 
 

нужно аброщаца наверх чтобы и там узнали о маштабной проблемы.разве можно масаво закрывать школы

0

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 3

 
 

Алексеевич когда бывает в Трофимовке надевает шапку невидимку и его никто не видит и он наших проблем не замечает

0

Оцінити коментар Thumb up 37 Палец вниз 2

 
 

https://youtu.be/qUeeDT-DPYo

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

Чого школи не прораховуються, а зарплата ОТГшникам прораховується, та ще й яка! Того й Саша мовчить, як же він проти царьків піде? Своя сорочка ближче до тіла.

0

Оцінити коментар Thumb up 32 Палец вниз 2

 
 

А литвин шо наркоман,ручки трет ,голова вертися взгляд как у Добкина не фокусируется.Стыдобище а не спициалисты в ОТГ.Почему не поинтересовались земляки какая у него зарплата и что он может сделать для родной школы.Воды нет,школы нет,села нет.

0

Оцінити коментар Thumb up 37 Палец вниз 6

 
Школа не моя
 

Была бы у вас зарплата 9000 грн и вы молчали, какой там специалист, певец да, но не специалист, он вообще сидит типа разговор идёт не про его школу и этих людей он в глаза не видел.

0

Оцінити коментар Thumb up 34 Палец вниз 4

 
 

Дебелому всё равно что дети будут ездить чорзна куда. главное ивановка будет процветать.а через детей можно и вереступить

0

Оцінити коментар Thumb up 31 Палец вниз 0

 
 

Они там уже все решилы за нас. за детей.главное сваю школу поднять

0

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 1

 
 

Тримайтеся трохимівці, ні кроку назад.

0

Оцінити коментар Thumb up 36 Палец вниз 0

 
 

А Литвин сидить чарівний як та смерека яку він оспівує в своіх піснях.Розкажи ти нам Смереко чом від нас ти так далеко?Чарівний ти наш смереко!Хочаб слово на захист рідноі школи сказав!

0

Оцінити коментар Thumb up 38 Палец вниз 1

 
Саша Добкин
 

Теперь он не Саша Литвин а Саша Добкин, ещё на старосту собирался идти в 2020 году, ой сыночек где ты лезиш, уже увидели тебя в депутатах

0

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 4

 
 

Саша Добкін-Смерека))А чого Ващенка,другого депутата не привезли?

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 1

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 21

 
 

Бачив би це все покійний Баланчук Сергій Максимович, від роботи таких керівників Трохимівських — в труні напевно перевернувся!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 2

 
 

люди добрі зараз розмова йде не про депутатів . а про школи які хочуть зачинити. може хочь хтось візьме та позвонить на гарячу лінію. а про депутатів розмовляти будімо потім. треба шевелитись інакше зачінять . будемо вазити до гімназіі. де наші діти нікому не потрібні.

0

Оцінити коментар Thumb up 28 Палец вниз 1

 
 

Гімназія дітям не світить.Пропонують школу 2,де в підвалах вода та срачь

0

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 4

 
 

Нудьга с Чуланшой за свою шкуру переживают , на село им аж отсюда…….

0

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 1

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 16

 
Трохимівка
 

Як вам не соромно лити бруд на наших вчителів, скільки вже можно!!! Ви самі для села, для школи що зробили???? І навіщо вигрібати срач з чужої школи коли у нас така прекрасна школа!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 28 Палец вниз 3

 
 

ва

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 1

 
 

Юлія гімназіі до Трохимівськоі школи гімном плить!А у берегині порядок і в школі і дома і в друій би порядок навела.

0

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 8

 
 

А що можуть зробити два депутута проти десятка іванівських ?? Коли останні лише думають про Іванівку ?? Тут потрібно координація депутатів з переферії навколо якоїсь справи.
А Сашко Литвин ? Ну, йому не позаздриш: працює там, а підтриувати потрібно як депутату-посланцю тих, що тут..
А якби Ви поступили, дермоносці ???

0

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 11

 
 

ви своі школи возгловляйте а нашу школу залишіть в спокою

0

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 1

 
 

Так пускай ваш Сашко Добкин определится он за родину и за земляков или за » команду» Вити. Даже слова не сказал в поддержку учитилей которые его же и учили и своей школы. Ещё поддержать его хотите??? До закрытие школы осталось не много

0

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 2

 
 

иванивськи хай закриють и побачуть що буде дебелому.

0

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 2

 
Трохимівці
 

Шановні депутати, жителі ОТГ! Звертаються до вас батьки дітей, що навчаються в Трохимівській школі. ДОПОМОЖІТЬ НАМ ЗБЕРЕГТИ ШКОЛУ! НЕ ГОЛОСУЙТЕ ЗА ПОНИЖЕННЯ СТУПЕНЯ! Поставте себе на наше місце, чи було б жалко вам у своїх дітей відбирати дитинство, будити спозаранку, їсти не хочуть, напівсонних відправляти за 25 км. А як замете дороги? А як дитина в школі захворіє, то треба нанімати машину за 250-300 грн., щоб забрати додому. ПОЖАЛІЙТЕ НАШИХ ДІТОК!

0

Оцінити коментар Thumb up 56 Палец вниз 2

 
не охотник
 

Шановні Трохиминці мізки треба було вмикати коли голосували за отг а тепер хочь плач хоч скач вороття немае а буде все гірше і гірше до повного зникненя селаи дякуйте самі собі

0

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 5

 
Трохимівці
 

В ОТеГамно ми попали, дякуючи Чукаєвій В.В. На сходках люди були проти об’єднання, вона послала депутатів с/р з листками, щоб люди написали, куди приєднатись. Більшість не хотіли до Ів. приєднуватись. Які списки вона потім взяла до уваги-не відомо. Сказала, що більшість хоче до Ів.ОТГ. Сесія з цього питання проведена не була. Без мене мене женили!

0

Оцінити коментар Thumb up 37 Палец вниз 7

 
 

они за детей не думают они думают как себе кармани набить.УРОДИ.

0

Оцінити коментар Thumb up 28 Палец вниз 6

 
 

Вступ у ваше ОТГ була ідея глупа!Вибирали голову,оказалась д&па!

0

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 5

 
 

хтось званыв на гарячу линию?

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 4

 
 

звонили на холодну !

0

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 10

 
 

так звичайно й неодноразово

0

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 3

 
 

Школи , мабуть , закрили , коли Ви ще навчалися. Це ж треба так безграмотно писати! Жах!

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 2

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 17

 
 

Алла, какая может быть экономия если речь идёт о детях !!!! И где вы ее здесь видите вообще ???

0

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 3

 
Трофимовка
 

Какое развитие села? У нас осталась одна школа!!!! Не будет школы, не будет в селе людей, кого вы собираетесь потом тут развивать, пенсионеров????

0

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 2

 
 

они этого и ////////

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 1

 
 

Хах, знаєте, за підрахунками, які озвучила Катя, виходить, що якщо розділити суму грошей на кількість дітей, то Трохимівці там лопстерів і омарів їдять, а Іванівці хліб з водою. Тільки б якісь цифри написати))

0

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 3

 
 

Село потихоньку вымирает,и это процесс необратимый…..рано или поздно ,но конец будет один—-распаханые земли……. только на вашем горе,уважаемые жители трохимовки,сейчас пиарятся старперы из Ивановки…никто вашему горю не поможет;ни политический труп попурий,ни остальные элементы,которые кричат и тупают ножками,,,,все только в ваших руках…у вас трасса недалеко,,перекрыли и выдвинули требования,,,,,,но только сами,без всяких политических партий…

0

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 4

 
 

Односельці, села Трохимівки завтра у школі о 10 годині. будуть збори.приїде Іванівка….Треба щьоб усі прийшли відстоювати школу. це означає залишити село жити. початок о 10.00год. 12.06.2018р.

0

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 4

 
 

На майдані коло церкви
революція іде.
— Хай чабан! — усі гукнули,—
за отамана буде.

Прощавайте, ждіте волі,—
гей, на коні, всі у путь!
Закипіло, зашуміло —
тільки прапори цвітуть…

На майдані коло церкви
постмутились матері:
та світи ж ти їм дорогу,
ясен місяць угорі!

На майдані пил спадає.
Замовкає річ…
Вечір.
Ніч.

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 2

 
 

Сказав слiпий—-побачим……….люди,не теряйте надежды!!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 4

 
 

Так Шо на собрании?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 2

 
 

Вперлось як баран…

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 2

 
 

Трофимовка а как такой вариант — возить детей в агайманскую школу. все ж ближе

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 5

 
 

Никто никуда и никого возить не будет ! В Трофимовке есть своя школа !

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 2

 
 

Та ще сама краща !!!

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 2

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com