ПРОДАМ Горчицу. 90 тон. Цена договорная

050-497-10-63

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ котят породы «Польская вислоухая». Детати ТУТ Продам 2-к Квартиру в центрі смт Іванівка

067-989-51-15 ; 067-637-03-23

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок у смт Іванівка по вулиці Соборній 198

тел. 097-363-83-53

ПРОЛАМ будинок із госп будівлями. смт Іванівка, вулиця Українська,9

095-674-64-89

097-147-61-74

"РОБОТА":на постійну роботу потрібен такторист

098-538-10-64

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

Жителі села Трохимівка зустрілися з головою Іванівської ОТГ

Сьогодні жителі села Трохимівка провели зустріч із головою Іванівської Віктором Дебелим.

Трохимівці прийшли до голови громади з одним питанням: недопущення закриття їхньої школи.

Як розповіли люди, вчора в їхньому селі відбувся схід громадян, на якому селяни висловили категоричне заперечення ініціативи щодо закриття школи. Через відсутність доріг, розкиданість сіл, які входили до складу колишньої сільської ради (4 села), та їхньої віддаленісті до районного центру трохимівці не побачили перспективи покращення навчального процесу для своїх дітей.

Люди аргументували тим, що згодом,  коли будуть дороги та відповідна інфраструктура, вони, можливо, і погодяться на перевід їхніх дітей до Іванівської школи №2, але зараз це не інакше, як знущання над дітьми, яким доведеться прокидатися о 5 ранку й приїжджати додому не раніше п’ятої вечора, змученими від важких переїздів.

Окрім того, селян дуже зацікавили суми витрат на утримання їхньої школи. Вельми відрізналися цифри витрат, які їм давали раніше і які нині озвучують депутатам ОТГ як аргумент фінансової затратності школи.

Також трохимівці висловили непорозуміння тим фактом, що ОТГ вкладає купу грошей на модернізацію іванівської школи №2 коли їхня хоч зараз може вмістити всіх бажаючих учнів з усієї громади. Притому, що великих затрат на школу не потрібно, тому що там уже все готово. Як приклад наводили спортзал, який, з їхніх слів, навіть в рази кращій за спортзал у гімназії.

Власне, люди дивляться на речі реально й розуміють сучасні реалії нашої країни, проте просять голову громади відтермінувати закриття їхньої школи хоча б на три роки, або ж поки з’явиться відповідна інфраструктура.

З іншої сторони начальник відділу освіти громади Катерина Бондаренко озвучила цифри витратності Трохимівської школи та додала, що у світлі реформи сучасної школи потребуються додаткові кошти на модернізацію навчального обладнання, а їх може не вистачити, якщо утримувати такі великі, але  малокомплектні школи, як Трохимівська.

На цьому моменті зав’язалася жвава дискусія, під час якої кожна зі сторін наводила свої аргументи. Згодом розмова перейшла на водопостачання села та пасовища, критику сільського старости й  фермерів, які не платять податки. Селяни висловили своє обурення станом справ у селі та тим, що Віктор Дебелий, з їхніх слів, жодного разу не приїхав у село й не зустрівся з людьми, щоб їх вирішити. З іншої сторони, селищний голова заперечив слова людей та запевнив, що «не вилазить із Трохимівки», де вирішує питання водопостачання та благоустрою.

Дискусія вийшла вельми спекотною, сторони не поступалися один одному. На завершення кілька представників з делегації залишилися, щоб вивчити цифри витрат по школі, інші ж із гаслами: » Ми не не приведемо своїх дітей першого вересня у Іванівську школу та будемо перекривати траси» — покинули кабінет голови.

Подивитися весь запис зустрічі Трохимівців із Віктором Дебелим можна в нашому відеозаписі.

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 54

Додати коментар »

 
 
БЮТ
08 июня, 2018 о 19:33 IP автора: 46.211.115.200
 

А почему ето депутат от Трофимовки пан Литвин молчит, только головой виляет, от Трофимовцы выбрали бездаря и получаете закрытие школы и безбожие. Нда, сидит штаны протирает и головой машит а свою школу защетить слов нет. Ещё от БЮТ балатировался, Юльку позорит

Оцінити коментар Thumb up 39 Палец вниз 6

 
Аноним
08 июня, 2018 о 19:49 IP автора: 46.133.184.2
 

Правильно,,,,,всех в тюрьму))))))))

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 3

 
Аноним
08 июня, 2018 о 20:22 IP автора: 46.211.158.111
 

Василевцы и Трофимовцы Молодцы,так держать.
Теперь очередь за Воскресенкой и Благодатным покажите Нудьга и Чуланша как вы отстаиваите свои села

Оцінити коментар Thumb up 54 Палец вниз 2

 
(*-*)
08 июня, 2018 о 20:24 IP автора: 46.211.117.2
 

А хтось може будь ласка скинути мені силку на відео?) Дуже хочу подивитись, та тут щось не виходить(може в ютюбі?

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 0

 
Односельчан
08 июня, 2018 о 20:51 IP автора: 194.50.254.170
 

Вода в Іванівці по вихідних тече цілий день а для усіх сел погодинно чому так? І пан голова обіцяв заповнення всіх ставків. Чому перед початком виборів усі брешуть, будьте чесними і скажіть прямо якщо зможемо то зробимо. Зробіть те що обіцяли і люди запам’ятають надовго ваші досягнення цілей і завдань і надалі будуть вам дуже вдячні за вашу працю.

Оцінити коментар Thumb up 37 Палец вниз 2

 
fyfybv
08 июня, 2018 о 20:55 IP автора: 80.240.128.62
 

Треба школу відстоювати.

Оцінити коментар Thumb up 43 Палец вниз 0

 
fyfybv
08 июня, 2018 о 21:08 IP автора: 80.240.128.62
 

нужно аброщаца наверх чтобы и там узнали о маштабной проблемы.разве можно масаво закрывать школы

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 3

 
Федор
08 июня, 2018 о 21:24 IP автора: 77.111.244.49
 

Алексеевич когда бывает в Трофимовке надевает шапку невидимку и его никто не видит и он наших проблем не замечает

Оцінити коментар Thumb up 37 Палец вниз 2

 
Аноним
08 июня, 2018 о 22:04 IP автора: 46.211.6.170
 

https://youtu.be/qUeeDT-DPYo

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
...
08 июня, 2018 о 22:45 IP автора: 194.50.254.171
 

Чого школи не прораховуються, а зарплата ОТГшникам прораховується, та ще й яка! Того й Саша мовчить, як же він проти царьків піде? Своя сорочка ближче до тіла.

Оцінити коментар Thumb up 32 Палец вниз 2

 
...
08 июня, 2018 о 22:45 IP автора: 46.165.253.69
 

А литвин шо наркоман,ручки трет ,голова вертися взгляд как у Добкина не фокусируется.Стыдобище а не спициалисты в ОТГ.Почему не поинтересовались земляки какая у него зарплата и что он может сделать для родной школы.Воды нет,школы нет,села нет.

Оцінити коментар Thumb up 37 Палец вниз 6

 
Школа не моя
09 июня, 2018 о 08:07 IP автора: 46.211.156.90
 

Была бы у вас зарплата 9000 грн и вы молчали, какой там специалист, певец да, но не специалист, он вообще сидит типа разговор идёт не про его школу и этих людей он в глаза не видел.

Оцінити коментар Thumb up 34 Палец вниз 4

 
fyfybv
09 июня, 2018 о 08:12 IP автора: 146.185.157.243
 

Дебелому всё равно что дети будут ездить чорзна куда. главное ивановка будет процветать.а через детей можно и вереступить

Оцінити коментар Thumb up 31 Палец вниз 0

 
fyfybv
09 июня, 2018 о 08:19 IP автора: 146.185.157.243
 

Они там уже все решилы за нас. за детей.главное сваю школу поднять

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 1

 
Аноним
09 июня, 2018 о 08:34 IP автора: 46.200.59.52
 

Тримайтеся трохимівці, ні кроку назад.

Оцінити коментар Thumb up 36 Палец вниз 0

 
Фейя
09 июня, 2018 о 08:55 IP автора: 194.50.254.168
 

А Литвин сидить чарівний як та смерека яку він оспівує в своіх піснях.Розкажи ти нам Смереко чом від нас ти так далеко?Чарівний ти наш смереко!Хочаб слово на захист рідноі школи сказав!

Оцінити коментар Thumb up 38 Палец вниз 1

 
Саша Добкин
09 июня, 2018 о 10:07 IP автора: 46.211.109.191
 

Теперь он не Саша Литвин а Саша Добкин, ещё на старосту собирался идти в 2020 году, ой сыночек где ты лезиш, уже увидели тебя в депутатах

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 4

 
Фейя
09 июня, 2018 о 10:52 IP автора: 194.50.254.168
 

Саша Добкін-Смерека))А чого Ващенка,другого депутата не привезли?

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 1

 
Аноним
09 июня, 2018 о 11:10 IP автора: 107.167.113.58
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 21

 
💬
09 июня, 2018 о 11:27 IP автора: 176.59.209.0
 

Бачив би це все покійний Баланчук Сергій Максимович, від роботи таких керівників Трохимівських — в труні напевно перевернувся!!!

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 2

 
fyfybv
09 июня, 2018 о 12:32 IP автора: 146.185.157.243
 

люди добрі зараз розмова йде не про депутатів . а про школи які хочуть зачинити. може хочь хтось візьме та позвонить на гарячу лінію. а про депутатів розмовляти будімо потім. треба шевелитись інакше зачінять . будемо вазити до гімназіі. де наші діти нікому не потрібні.

Оцінити коментар Thumb up 28 Палец вниз 1

 
Фейя
09 июня, 2018 о 13:28 IP автора: 194.50.254.168
 

Гімназія дітям не світить.Пропонують школу 2,де в підвалах вода та срачь

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 4

 
Петя
09 июня, 2018 о 13:37 IP автора: 78.111.186.171
 

Нудьга с Чуланшой за свою шкуру переживают , на село им аж отсюда…….

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 1

 
Юлія
09 июня, 2018 о 13:48 IP автора: 78.111.190.160
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 16

 
Трохимівка
09 июня, 2018 о 14:27 IP автора: 130.180.209.201
 

Як вам не соромно лити бруд на наших вчителів, скільки вже можно!!! Ви самі для села, для школи що зробили???? І навіщо вигрібати срач з чужої школи коли у нас така прекрасна школа!!!!

Оцінити коментар Thumb up 28 Палец вниз 3

 
паштет
09 июня, 2018 о 14:39 IP автора: 130.180.208.58
 

ва

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 1

 
Фейя
09 июня, 2018 о 15:08 IP автора: 194.50.254.168
 

Юлія гімназіі до Трохимівськоі школи гімном плить!А у берегині порядок і в школі і дома і в друій би порядок навела.

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 8

 
BIZmark
09 июня, 2018 о 15:34 IP автора: 194.50.254.168
 

А що можуть зробити два депутута проти десятка іванівських ?? Коли останні лише думають про Іванівку ?? Тут потрібно координація депутатів з переферії навколо якоїсь справи.
А Сашко Литвин ? Ну, йому не позаздриш: працює там, а підтриувати потрібно як депутату-посланцю тих, що тут..
А якби Ви поступили, дермоносці ???

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 11

 
ТРОХИМІВЦІ
09 июня, 2018 о 17:59 IP автора: 178.62.153.200
 

ви своі школи возгловляйте а нашу школу залишіть в спокою

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 1

 
Добкин2
09 июня, 2018 о 21:38 IP автора: 46.211.115.16
 

Так пускай ваш Сашко Добкин определится он за родину и за земляков или за » команду» Вити. Даже слова не сказал в поддержку учитилей которые его же и учили и своей школы. Ещё поддержать его хотите??? До закрытие школы осталось не много

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 2

 
аноним
09 июня, 2018 о 22:06 IP автора: 95.85.33.177
 

иванивськи хай закриють и побачуть що буде дебелому.

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 2

 
Трохимівці
09 июня, 2018 о 22:26 IP автора: 77.111.245.10
 

Шановні депутати, жителі ОТГ! Звертаються до вас батьки дітей, що навчаються в Трохимівській школі. ДОПОМОЖІТЬ НАМ ЗБЕРЕГТИ ШКОЛУ! НЕ ГОЛОСУЙТЕ ЗА ПОНИЖЕННЯ СТУПЕНЯ! Поставте себе на наше місце, чи було б жалко вам у своїх дітей відбирати дитинство, будити спозаранку, їсти не хочуть, напівсонних відправляти за 25 км. А як замете дороги? А як дитина в школі захворіє, то треба нанімати машину за 250-300 грн., щоб забрати додому. ПОЖАЛІЙТЕ НАШИХ ДІТОК!

Оцінити коментар Thumb up 55 Палец вниз 2

 
не охотник
09 июня, 2018 о 23:06 IP автора: 194.50.254.168
 

Шановні Трохиминці мізки треба було вмикати коли голосували за отг а тепер хочь плач хоч скач вороття немае а буде все гірше і гірше до повного зникненя селаи дякуйте самі собі

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 5

 
Трохимівці
09 июня, 2018 о 23:17 IP автора: 77.111.245.14
 

В ОТеГамно ми попали, дякуючи Чукаєвій В.В. На сходках люди були проти об’єднання, вона послала депутатів с/р з листками, щоб люди написали, куди приєднатись. Більшість не хотіли до Ів. приєднуватись. Які списки вона потім взяла до уваги-не відомо. Сказала, що більшість хоче до Ів.ОТГ. Сесія з цього питання проведена не була. Без мене мене женили!

Оцінити коментар Thumb up 37 Палец вниз 7

 
АНОНИМ
09 июня, 2018 о 23:23 IP автора: 194.50.254.169
 

они за детей не думают они думают как себе кармани набить.УРОДИ.

Оцінити коментар Thumb up 28 Палец вниз 6

 
Фейя
10 июня, 2018 о 07:09 IP автора: 194.50.254.168
 

Вступ у ваше ОТГ була ідея глупа!Вибирали голову,оказалась д&па!

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 5

 
ТРОХИМІВЦІ
10 июня, 2018 о 07:29 IP автора: 80.240.128.221
 

хтось званыв на гарячу линию?

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 4

 
Петя
10 июня, 2018 о 08:06 IP автора: 130.180.210.206
 

звонили на холодну !

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 10

 
мама
10 июня, 2018 о 13:09 IP автора: 46.211.130.210
 

так звичайно й неодноразово

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 3

 
Евгений
10 июня, 2018 о 16:52 IP автора: 95.133.223.111
 

Школи , мабуть , закрили , коли Ви ще навчалися. Це ж треба так безграмотно писати! Жах!

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 2

 
Алла
10 июня, 2018 о 16:57 IP автора: 130.180.210.223
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 17

 
Аноним
11 июня, 2018 о 07:47 IP автора: 107.167.109.82
 

Алла, какая может быть экономия если речь идёт о детях !!!! И где вы ее здесь видите вообще ???

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 3

 
Трофимовка
11 июня, 2018 о 07:57 IP автора: 194.50.254.169
 

Какое развитие села? У нас осталась одна школа!!!! Не будет школы, не будет в селе людей, кого вы собираетесь потом тут развивать, пенсионеров????

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 2

 
ТРОХИМІВЦІ
11 июня, 2018 о 08:55 IP автора: 146.185.158.24
 

они этого и ////////

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 1

 
Лол
11 июня, 2018 о 15:45 IP автора: 46.211.130.201
 

Хах, знаєте, за підрахунками, які озвучила Катя, виходить, що якщо розділити суму грошей на кількість дітей, то Трохимівці там лопстерів і омарів їдять, а Іванівці хліб з водою. Тільки б якісь цифри написати))

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 3

 
Аноним
11 июня, 2018 о 16:58 IP автора: 46.133.112.99
 

Село потихоньку вымирает,и это процесс необратимый…..рано или поздно ,но конец будет один—-распаханые земли……. только на вашем горе,уважаемые жители трохимовки,сейчас пиарятся старперы из Ивановки…никто вашему горю не поможет;ни политический труп попурий,ни остальные элементы,которые кричат и тупают ножками,,,,все только в ваших руках…у вас трасса недалеко,,перекрыли и выдвинули требования,,,,,,но только сами,без всяких политических партий…

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 4

 
ТРОХИМІВЦІ
11 июня, 2018 о 18:48 IP автора: 146.185.157.240
 

Односельці, села Трохимівки завтра у школі о 10 годині. будуть збори.приїде Іванівка….Треба щьоб усі прийшли відстоювати школу. це означає залишити село жити. початок о 10.00год. 12.06.2018р.

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 4

 
💬
12 июня, 2018 о 12:37 IP автора: 176.59.212.97
 

На майдані коло церкви
революція іде.
— Хай чабан! — усі гукнули,—
за отамана буде.

Прощавайте, ждіте волі,—
гей, на коні, всі у путь!
Закипіло, зашуміло —
тільки прапори цвітуть…

На майдані коло церкви
постмутились матері:
та світи ж ти їм дорогу,
ясен місяць угорі!

На майдані пил спадає.
Замовкає річ…
Вечір.
Ніч.

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 2

 
Аноним
12 июня, 2018 о 14:53 IP автора: 46.133.112.99
 

Сказав слiпий—-побачим……….люди,не теряйте надежды!!!!!

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 4

 
Аноним
12 июня, 2018 о 15:47 IP автора: 46.133.112.99
 

Так Шо на собрании?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 2

 
Аноним
12 июня, 2018 о 18:42 IP автора: 46.211.118.39
 

Вперлось як баран…

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 2

 
Аноним
13 июня, 2018 о 22:34 IP автора: 37.54.154.114
 

Трофимовка а как такой вариант — возить детей в агайманскую школу. все ж ближе

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 5

 
Аноним
14 июня, 2018 о 06:34 IP автора: 107.167.102.186
 

Никто никуда и никого возить не будет ! В Трофимовке есть своя школа !

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 2

 
Анна
14 июня, 2018 о 07:40 IP автора: 130.180.212.89
 

Та ще сама краща !!!