ПРОДАМ Добротний жиловий будинок в смт Іванівка по вулиці Горького, та а/м "FORD" Т-макс 2007 р.в. у доброму стані.

097-556-54-37

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ моторолер "Муравей" у доброму стані

097-305-55-46

Продам 2-к Квартиру в центрі смт Іванівка

067-989-51-15 ; 067-637-03-23

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок в смт Іванівка по вулиці Франка, 2

096-431-47-37

ПРОДАМ будинок із госп будівлями. смт Іванівка, вулиця Українська,9

095-674-64-89

097-147-61-74

"ПРОДАМ":просяну солому у тюках. 30 грн/тюк

098-538-10-64

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

ПРОДАМ 3-х кімнатну квартиру в смт Іванівка по вулиці Українській,18. Квартира у доброму стані. Зовнішні стіни утеплено. Є гараж

098-115-86-99

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ пианино в отичном состоянии

(098) 115-86-99,

ПРОДАМ Суперфосфат виробництва Польщі. Фосфор 37, Кальцій 8, сірка 26. 9900 грн/т

067-601-04-94

Асоціація міст України опублікувала свою позицію щодо конфлікту жителів села Нововасилівка з Іванівською ОТГ

Асоціація міст України опублікувала свою позицію по питанню конфлікту жителів села з Іванівською ОТГ  в питанні реорганізації школи у Нововасилівці.

Так, у асоціації впевнені, що нововасилівським учням пропонують навчання у Іванівській гімназії, оснащеній по останньому слову техніки, а не у Іванівській школі №2. Сам же конфлікт виник через «інформаційний вакуум», та як наслідок незнання людей про переваги навчання їх дітей в гімназії.

Згадати зустріч жителів села Нововасилівка з журналістами та членами Асоціації міст України можна за цим посиланням.

Далі оригінал допису асоціації:


Регіональні консультанти Асоціації міст України в Херсонській області провели виїзну консультацію представників Нововасилівського старостинського округу Іванівської селищної об’єднаної територіальної громади, стривожених нібито закриттям місцевої загальноосвітньої школи. Про своє занепокоєння втратити навчальний заклад вони днями написали колективного листа-звернення за підписом 416 осіб до обласної газети «Новий день», тож регіональні консультанти АМУ одночасно виступили на зібранні ще й у якості незалежних експертів на прохання редакції обласного видання, аби з’ясувати ситуацію та фахово прокоментувати її. Тому головна мета зустрічі з селянами, представниками місцевої влади, депутатського корпусу, котрі зібралися в шкільній актовій залі, – докладніше розібратися в причинах конфлікту навколо Нововасилівського НВК, роз’яснити можливі варіанти розв’язання проблеми у правовому полі, віднайти компромісні шляхи залагодження інциденту, який переріс із звинувачень на адресу керівництва селищної ОТГ від жителів старостинського округу в запекле протистояння, котре щораз підігрівається новими, вочевидь надуманими контраргументами.
#Іванівська_селищна_ОТГ утворилася восени минулого року шляхом об’єднання навколо колишнього районного центру 8 сільських рад, серед яких і Нововасилівська. Щоправда повноцінно громада запрацювала в новому статусі лише з 1 січня поточного року. Звісно, що цього часу бракувало, аби залагодити численні проблеми з «бородою», котрі роками і десятиліттями накопичували в нині об’єднаних населених пунктах. Однак відсутність доступної інформації для селян про те, які плани має новообрана влада, депутатський корпус ОТГ на поліпшення їх інфраструктури, бюджетних закладів, комунального майна, призводить до того, що, приміром, Нововасилівка обросла міфами та плітками. Спілкуючись з селянами, відчувається відверта образа через певний інформаційний вакуум, що спричиняє домисли щодо обділеності увагою, меншовартісності. Насправді ж на зустрічі з’ясувалося, що про закриття навчального закладу не йдеться. Школі планують обґрунтовано понизити ступінь, оскільки в 8 та 9 класі тут навчається на індивідуальному графіку лише по 4 учні, а 11 класу взагалі немає. Цим керівництво ОТГ й мотивує своє рішення залишити в сільському НВК тільки початкову школу та дитячий садок, а старших учнів підвозити до опорного навчального закладу – Іванівської гімназії. Витрати на підвезення за 10 км набагато менші, аніж на утримання малокомплектної школи, — аргументує селищний голова Віктор Дебелий. Транспорт на це є. Крім того абсолютно всі школярі в ОТГ забезпечені безкоштовним дворазовим харчуванням. Обіцяють працевлаштувати і педагогічний колектив, який вивільниться внаслідок пониження ступеня школи.
Чимало селян розуміють проблему і згодні на переведення дітей до опорного закладу, оснащеного за останнім словом техніки. Розуміючи, що їхні діти від того тільки виграють. Окрім сучасного оснащення кабінетів та класів, там учні будуть у комфорті та теплі. Їхня ж сільська школа хоч і наймолодша в районі – їй лише 25 років, а от опалюється електропристроями, що не надто ефективні в пік холодів, особливо в коридорах та холах. У класах хоч і наведена чистота та лад, а от з сучасною технікою та наочністю — не вельми. Тож під час зустрічі можна було почути думки як освітян, так і батьків учнів, сільського активу, в.о. старости і присутньої голови районної ради. Більшість селян серйозно занепокоєні й тим, щоб школа після вивільнення класів не занепала, а разом із такою оптимізацією і все село.
Виконавчий директор регіонального відділення АМУ Лариса Оленковська розвіяла страхи та міфи, котрі заважають людям подивитися на проблему прагматично – на користь своїм дітям та на благо громаді. Вона надала роз’яснення у відповідності до Закону України «Про освіту», зокрема, про права батьків щодо вибору навчальних закладів, порядку фінансування закладів освіти та права селян щодо управління наданням освітніх послуг у громаді.
— Саме від громади залежить, які заклади будуть фінансуватися і куди підуть кошти за учнем, — аргументувала вона. — І головні критерії — це якість освітніх послуг та бажання батьків навчати дітей у конкретному закладі. Неабияку роль тут відіграє і вартість надання послуг. Адже в Іванівській ОТГ вона суттєво відрізняється.
У Нововасилівській школі навчання коштує до 33000 грн. з розрахунку на учня в рік, а, наприклад, у Іванівській гімназії — близько 13000, — прокоментували ситуацію у Іванівській селищній раді. Однак важливо зберегти баланс між економічною та соціальною складовою освітнього процесу з дотриманням чинного Закону України «Про освіту».
Учасники зібрання обіцяли ще раз зважити ситуацію з огляду на отримані в ході дискусії поради та рекомендації фахівців та вже найближчим часом прийняти виважене колегіальне рішення. Вони подякували регіональним консультантам АМУ за сприяння і фахову експертну думку та увагу до життя та проблем сільських громад.
#АМУ #Херсонське_РВ_АМУ #Децентралізація_Херсонщина#Іванівська_ОТГ #PULSE #USAID

Схожі матеріали

 

Коментарі: 6

Додати коментар »

 
 
 

От и все…….сидiли балакали,розiйшлись—заплакали…..

0

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 0

 
Односельчан
 

А всі уважно слухали. Надіями жили. Шкода безтолку, беремо лодки і в 2гу школу пливем. Разом з іншими школами. Або краще зберемося і підемо в Василівка там тоже все есть для навчання.

0

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 1

 
 

я просто удивляюсь после того как та ////// людей алкашами и бомжами обозвала некто ее неуволел та ее палкой в шию гнать нужно.

0

Оцінити коментар Thumb up 49 Палец вниз 1

 
 

Невыгоните,Витя её за шею держит крепко.

0

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 0

 
 

Бюрократична державна структура, що жирує за бюджетні кошти податкоплатників, і опублікувала для податкоплатників бюрократичну відповідь: і тим, і сим. Як і все при цій владі…

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 0

 
 

Предлагают детя фуфло Василевское НВК лучшое в районе)

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com