ПРОДАМ Добротний жиловий будинок в смт Іванівка по вулиці Горького, та а/м "FORD" Т-макс 2007 р.в. у доброму стані.

097-556-54-37

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ моторолер "Муравей" у доброму стані

097-305-55-46

Продам 2-к Квартиру в центрі смт Іванівка

067-989-51-15 ; 067-637-03-23

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок в смт Іванівка по вулиці Франка, 2

096-431-47-37

ПРОДАМ будинок із госп будівлями. смт Іванівка, вулиця Українська,9

095-674-64-89

097-147-61-74

"ПРОДАМ":просяну солому у тюках. 30 грн/тюк

098-538-10-64

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

ПРОДАМ 3-х кімнатну квартиру в смт Іванівка по вулиці Українській,18. Квартира у доброму стані. Зовнішні стіни утеплено. Є гараж

098-115-86-99

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ пианино в отичном состоянии

(098) 115-86-99,

ПРОДАМ Суперфосфат виробництва Польщі. Фосфор 37, Кальцій 8, сірка 26. 9900 грн/т

067-601-04-94

Депутат Іванівської районної ради висловив свій негативний відгук щодо ОТГ у соцмережах

Депутат Іванівської районної ради від Опозиційного блоку Іван опублікував на своїй сторінці у Фейсбук критичний допис щодо останніх подій в Іванівській ОТГ у сфері реформи освіти.

Зокрема, депутат критикує селищну раду за фінансову неспроможність і введення в оману громадян перед виборами до ОТГ.

Далі, повний текст допису:


Ядучі хмари децентралізації нависли над Іванівським районом, ламаючи долі людей, або Хроніка Іванівської децентралізаційної афери

Взятися за написання даної публікації мене змусила та непроста критична ситуація, яка склалася у галузі освіти Іванівської територіальної об`єднаної громади. Наївно порахувавши, що за півроку існування ОТГ він успішно вирішив всі нагальні соціально-економічні проблеми громади: збудував нові дороги, реконструював систему водопостачання, створив сотні нових робочих місць, підняв рівень життя мешканців громади та і взагалі, виконав свою основну передвиборчу обіцянку – побудувати справжній рай в окремо взятій ОТГ з молочними ріками та кісельними берегами на взірець князівства Монако, очільник громади Віктор Дебелий «со товарищи» накінець приступив до реформи освіти в ОТГ. Але помпезна презентація цієї реформи стала справжнім шоком для педагогів, батьків і жителів району. Керівництво ОТГ заявило про намір реформувати 4 загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів, а саме Нововасилівську, Трохимівську, Новосеменівську та Воскресенську у школи першого ступеню, тобто початкові. Благодатненську ЗОШ ця гірка доля повинна спіткати трохи пізніше. В результаті такої «горе-реформи», якій все ж більше підходила назва «злочинний експеримент», без роботи залишаться близько 80 сільських педагогів, які є гордістю і цвітом нашої нації, її золотим фондом.
Все було б нічого, якби В.Дебелий заявив про цей намір рік тому, під час створення ОТГ і виборчої кампанії восени 2017 року. Але тоді, і в своїй передвиборчій програмі, і на зустрічах та мітингах з виборцями, він громоголосо, б`ючи cебе в груди, на кожному перехресті клятвено заявляв, що жодного навчального закладу не буде ні закрито, ні реорганізовано. Виборці, і педагоги в тому числі, повірили, що і забезпечило йому впевнену перемогу. І ось такий карколомний чиновницький кульбіт. Люди справедливо порахували себе цинічно обдуреними і це переповнило чашу їх терпіння. Внаслідок такої наглої брехні та обману суспільно-політична ситуація в районі різко загострилася, градус соціальної напруги та протестних настроїв підвищився і доходить до критичної межі. І це напередодні президентських і парламентських виборів, які відбудуться наступного року.
Закономірно виникає запитання: ця ситуація виникла спонтанно чи вона все-таки була передбачуваною? Висновок однозначний – ця ситуація була заздалегідь прогнозованою і стала результатом поспішного і необдуманого створення Іванівської ОТГ. Створена на брехні, фальсифікаціях та обману людей, з грубим порушенням норм Закону України «Про добровільне об`єднання територіальних громад», фінансово неспроможна, вона з самого початку була таким собі мертвонародженим дитятком, нездатним самостійно ходити, а тим паче утримувати в повному обсязі заклади соціальної сфери.
Політрада районної організації Політичної партії «Опозиційний блок» з самого початку різко виступила проти методів Іванівської селищної ради по створенню ОТГ. Ще ми виходили з того, що створення за прямими вказівками Міжнародного Валютного Фонду об`єднаних громад – це передвісник, перший етап адміністративно-територіальної реформи, яка неминуче призведе до ліквідації більшості сільських районів, повністю перекроїть адміністративну мапу України. І першими жертвами цієї реформи стануть саме райони з ОТГ, які самим фактом їх створення будуть розірвані на шматки. Крім того, це неминуче призведе до певного послаблення управління районами, паралічу існуючої влади, розмиву на місцях владних повноважень, замінить існуючу систему двовладдя(райдержадміністрації + районні ради) на тривладдя (плюс ради ОТГ). Саме з цих міркувань ми ініціювали розгляд цього питання на засіданні президії районної ради 24 лютого минулого року. Слід відмітити і той факт, що саме Іванівська районна рада стала єдиним владним органом, яка критично віднеслась до необхідності створення ОТГ в умовах її фінансової неспроможності, різко і принципово виступила проти грубих порушень законності в процесі її формування. На своєму засіданні Президія районної ради констатувала, що Іванівський селищний голова В.Дебелий як ініціатор об`єднання територіальних громад, депутати селищної ради проігнорували вимоги статей 5,7,8,19,68,140 Конституції України, порушили вимоги ст.7 Закону України «Про добровільне об`єднання територіальних громад», так як у селищі міського типу Іванівка не були належним чином забезпечені усі форми участі населення у громадських обговореннях, а саме: громадські слухання, загальні збори громадян, інші форми консультацій з громадськістю. Ініціаторами об`єднання були грубо порушені принципи добровільного об`єднання територіальних громад. Мали місце факти фальсифікації протоколів зборів.
На своєму засіданні президія районної ради прийняла рішення довести до відома Херсонської обласної державної адміністрації, Херсонської обласної ради, Іванівської районної державної адміністрації інформацію «Про порушення процедури об’єднання територіальних громад в Іванівському районі». На жаль, перебуваючи в глибокому стані ейфорії від того, що в області в цілому непогано йде процес створення об`єднаних громад і не бажаючи із-за якоїсь провінційної Іванівки псувати перед Києвом статистику, облдержадміністрація не відреагувала на ці порушення фактично давши «зелене світло» створенню Іванівської ОТГ.
Сфальшований висновок про начебто повну фінансову спроможність громади область прийняла за чисту монету, в свою чергу відправивши такий же позитивний висновок в Київ, що дало можливість Центральній виборчій комісії призначити вибори в Іванівську ОТГ. Шляхом отаких маніпуляцій та штучних пологів і з`явилася на світ божий Іванівська об`єднана територіальна громада.
Процес затягування сільських рад в об`єднану громаду йшов по давно апробованому сценарію «Бей посуду, я плачу!». Головну колабораціоністську роль тут зіграли діючі голови сільських рад, яким було твердо пообіцяні високі і хлібні посади сільських старост, премії, надбавки та інші привілеї. Зважаючи на те, що ніхто ж не відмінив принцип «Риба шукає де глибше, а людина – де краще», проти таких звабливих матеріальних принад ніхто із них встояти не зміг, і вони фактично зрадили свої громади, погодившись на ліквідацію своєї автономії та самостійності, сільського депутатського корпусу, передачу сільських бюджетів і всіх прав до районного центру. Те, що вони підписали вирок своєму подальшому політичному існуванню та майбутньому ніхто толком так і не зрозумів. А що стосується Дебелого В.О. та інших мамок і батьків-засновників ОТГ, то вони не вигадували нічого нового, а побудували все це полювання на сільські ради за безсмертним висловом тов. Сталіна : «Жить станет лучше, жить станет веселей». Але для цього треба вступити в ОТГ!
Успішно вигравши вибори, Дебелий і його команда моментально забули за свої передвиборні обіцянки «покращання життя жителів громади вже сьогодні». Електорат свою справу зробив – прийшов дисципліновано на вибори, проголосував, привів на своїх плечах до влади і як завжди став непотрібним. «Мавр зробив свою справу, Мавр повинен піти!». Тепер об нього можна і витерти ноги та не перейматися якимись там моральними принципами.
Але ж від факту перемоги на виборах Іванівська ОТГ фінансово спроможною аж ніяк не стала. Як бути тут? Звичайно засобів подолання фінансових труднощів багато і найголовніший із них – суворий режим економії фінансових ресурсів, зменшення витрат до мінімуму, як найтугіше затягування поясів. Але ж хіба задля цього амбіційні вожді Іванівської ОТГ витратили скільки часу, сил і нервів, щоб економити на собі, коханих? Швиденько забувши про лозунг побудувати рай в ОТГ, Віктор Дебелий рекордними темпами став будувати цей омріяний рай для себе та свого оточення і вже майже побудував. Оприлюднені в деклараціях за 2017 рік космічні заробітні плати працівників селищної ради шокували іванівців. Сам очільник ОТГ, який в обласному рейтингу статків серед мерів міст і районних центрів за 2017 рік зайняв почесне 2 місце (майже 1 млн грн.), «ничтоже сумяшеся» нарахував собі за минулий рік майже 300 тисяч грн. зарплати. Трішки менше отримала секретар селищної ради. А от на утримання нещасних шкіл коштів, як завжди не вистачає. Тому педагоги та інші жителі району закономірно задаються питанням – а чи є совість у цих людей? Замість того, щоб тугіше затягнути пояси у себе, керівники ОТГ обрали інший шлях – затягнути зашморг на горлі іванівської інтелігенції, залишивши її без роботи та засобів існування. Чисельність виконавчого апарату ОТГ була встановлена в кількості 75 чоловік – набагато більше, ніж вся Іванівська райдержадміністрація, районна рада і 6 сільських рад, які не ввійшли до складу ОТГ, разом взятих.
Щоб не сильно втомлювати читачів, наведу лише декілька цифр, які яскраво демонструють так звану фінансову спроможність Іванівської ОТГ.
Так, відповідно до рішення «Про селищний бюджет на 2018 рік» податкові надходження селищної ради (тобто власні, без субвенцій з держави) у поточному році становитимуть 39 мільйонів 585тис. грн. Видатки на утримання освіти (шкільної, позашкільної, дошкільної) у 2018 році повинні скласти 36мільйонів 775тис. грн. Як бачимо, надходження власних податків, якби не субвенції з держави, ледве покривали б видатки на утримання тільки освітньої галузі. Оце і вся фінансова спроможність. Так, а за рахунок чого ж довірливому іванівському електорату рік тому обіцяли захмарний соціально-економічний розвиток ОТГ? В реальності все це виявилося такою собі «фата морганою», примарним маревом.
У селищному бюджеті на 2018 рік взагалі не спрямовується жодної копійки власних коштів на медичні установи району. А чому житель «необ`єднаної громади» з Новодмитрівки Другої чи з Агайман повинен віддавати свої кошти у вигляді податків на закупівлю тих же медичних препаратів для районної лікарні, яка обслуговує в тому числі і жителів ОТГ? Трудовий архів Іванівського району також не отримав жодної копійки від Іванівської селищної ради, хоча і обслуговує її мешканців.
А тепер звернемо увагу на ще одну цифру, яка просто виходить за межі розумного – 9 млн. 499 грн. Саме стільки заплановано на 2018 рік із наших податків на утримання працівників апарату селищної ради. Вона становить приблизно четверту частину запланованих власних доходів селищної ради. Отака ціна їх «скромних» чиновницьких апетитів.
В процесі створення ОТГ і під час виборчої кампанії її засновники, крім загально-оптимістичних популістських лозунгів не надали виборцям жодних цифр щодо її фінансової спроможності, перспектив подальшого існування. Ніхто не побачив і економічно обґрунтованого паспорту майбутньої ОТГ. Гіркі плоди цього «не бачення» люди починають пожинати вже зараз. І ця негативна тенденція приховування від жителів громади реального стану справ продовжується і зараз. За ці півроку існування ОТГ динаміки її розвитку ми не побачили. Не побачили залучення коштів на розвиток інфраструктури ні за рахунок власних коштів, ні за рахунок зовнішніх надходжень, національних та міжнародних проектів. Виконання селищного бюджету за І квартал 2018 року також не радує, надходження власних податків виконано лише на 73 відсотки ( план становив 8 мільйонів 415 тисяч грн, надійшло 6 мільйонів 171 тисяч грн.). Шановні, не обрахували власну спроможність до об`єднання, впливайте на неї зараз. І не через оптимізацію закладів освіти і зменшення витрат на неї (діти не повинні страждати через вашу недалекоглядність і самодурство), а насамперед, через оптимізацію витрат на утримання власного апарату.
Далі буде.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 46

Додати коментар »

 
 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 34

 
 

а что в нас делается только бардюры ровняют и стоянки делают а что ямы по ивановке уже поколена некто невидит обьехать просто невозможно делают только евроремонт мусором засыпают чтобы была робота бабам с вениками тогда ево вымитать.

0

Оцінити коментар Thumb up 61 Палец вниз 3

 
 

Так я ж говорю—по стопарику яда,и с почестями отдыхать…… После такого,я сильно удивлюсь,если наши управленцы и их опозиция останутся живы и здоровы….хотя….наш народ терпелив…..просто надоело уже; беспредел одного и пустое грюканье другого….

0

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 11

 
 

Робиться і буде робитися тільки те, з чого маємо грошики. Навіщо робити дороги, з яких в карман шановному В.А. нічого не впаде, набагато краще застелити всю Іванівку плиткою та отримати 20% відкатів. На 2 млн. плитки застрелили — BMW X5, ще на 1 млн. — MAZDA, а далі по накатаній. Ніхто ніяку каналізацію та водопровідну мережу робити не буде, це економічно не вигідно для В.А. та компанії, на поточному ремонті можно списати купу грошей без будь-якої перевірки. Раніше думалося, що ці люди просто популісти та й годі, але все набагато страшніше, кожен їхній крок обдуманий та спрямований на поповнення власного карману.

0

Оцінити коментар Thumb up 58 Палец вниз 1

 
 

Суть не втім яка миша: опозиційна, бепепівська чи батьківщинна. Головне — вона наточена ловити «мишей», що зїдають ОТГівський бюджет. З іншог боку — факти наведені в статті примушують задумуватися…

0

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 0

 
Неуважний
 

Шановний Рома! І. І. вельми незадоволений твоїми діями, а особливо тим , як ти безпардонно піратствуєш в інформаційному просторі. Яке ти мав право без його відома і дозволу передруковувати ЙОГО СТАТТЮ ІЗ ЙОГО СТОРІНКИ У ФЕЙСБУЦІ В СВОЄМУ ВИДАННІ, Хіба не знайшов часу елементарно спитати дозволу на це? Не думаю , що він би тобі відмовив. Стаття , написана ним , на яку він витратив певну кількість свого часу, являється його інтелектуальною власністю і захищена законодавством про авторські права. Це все рівно ,що ти заліз до нього в дім, щось поцупив і виставив на вітрині. Веди себе більш серйозно. Твій вік і твій статус зобов;язують тебе до цього.

0

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 27

 
 

А Попурій у всьому правий — бюджет просто безсоромно крадуть навіть не ховаючись

0

Оцінити коментар Thumb up 49 Палец вниз 2

 
 

Так пусть воровством бюджета занимается прокуратура

0

Оцінити коментар Thumb up 31 Палец вниз 3

 
 

А НЕУВАЖНИЙ працює секретарем у Попурія , чи що ?

0

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 12

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 21

 
Неуважний
 

Вгадали Галина! Помічником — консультантом у депутата районної ради. Все на законній основі.

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 12

 
 

Тут декілька моментів:
Я подав посилання на першоджерело і не подаю його матеріал як власний.
Друге: він опублікував свій допиис у публічному доступі. Йому нічого не мішало натиснути кнопку «приватний запис» і окрім нього цей допис ніхто б не бачив.
І останнє. Мені здається тут потрібно не йому перейматися за авторські права, а мені, за те, що безкоштовно опублікував його спіч. Наскільки мені відомо, у інших виданнях з нього б збили кругленьку сумму за таку послугу.
Проте я ваше зауваження візьму до уваги.

0

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 5

 
 

Якщо І.І. Заявить авторські права я відразу видалю його публікацію.

0

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 6

 
Анонімний анонім
 

Пане Попурій. Не будьте таким Неуважним! В даному випадку пан Воронов не порушив жодного вашого права.
Згідно п. 3 статті 21 Закону України «Про авторське право та суміжні права» «Без згоди автора (чи іншої особи, яка має авторське право), але з обов’язковим зазначенням імені автора і джерела запозичення, допускається: відтворення у пресі, публічне виконання чи публічне сповіщення попередньо опублікованих у газетах або журналах статей з поточних економічних, політичних, релігійних та соціальних питань чи публічно сповіщених творів такого ж самого характеру у випадках, коли право на таке відтворення, публічне сповіщення або інше публічне повідомлення спеціально не заборонено автором»
Думаю ви знаєте, що електронні ЗМІ прирівняні в правах з друкованими і на вашій сторінці у фейсбуку я не помітив слів про заборону публікацій. А джерело і ім’я автора в статті п. Романа зазначено.

0

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 5

 
 

Далі, у своєму дописі, пан попурій зазначає, що Благодатненську школу теж скоро закриють. Цю інформацію він міг отримати виключно із СН і більше ніде. У його дописі я не бачу посилання на джерело.

0

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 4

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 16

 
Неуважний
 

Ніхто заявляти про свої авторські права не буде..гласність є гласність — це основна цінність демократичного суспільства. Але якщо вже пішла така дискусія , то доведи , Рома , справу до кінця і надрукуй продовження статті, щоб вона існувала в твоєму виданні в повному обсязі.І щодо Благодатненської школи . П.І. ніде не писав про її закриття , а лише про її можливу реорганізацію в недалекому майбутньому. А це — різні речі. І щодо «виключного отримання інформації із «СН » «. У нього досить першоджерел і в Іванівській селищній раді і він не вважає основним своїм джерелом інформації тільки » СН «

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 6

 
 

Какой информированный о «не своих» планах и о возможностях «не себя», а другого Ивана Ивановича этот неизвестный никому, но постоянный писатель СН — Неуважный. Как то самое одно целое состоящее из двух половинок.

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 9

 
 

А чому ж шановний Іван Іванович мовчав і не кричав за освіту коли закривала школи до ОТГ райдержадміністрація. А зараз прям як йому наболіло.Коли створювали громаду чому мовчав про порушення, а то тепер білий і пушистий.

0

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 10

 
Неуважний
 

Запізнився ти з критикою. Зайди на сторінку І, І. у Фейсбуці, він якраз і відповів на твоє запитання. І. І. завжди був послідовним у своїх діях щодо недоцільності та поспішності створення у районі ОТГ.

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 6

 
 

Що ви говорите, так боліло за освіту що звільненим-скороченим вчителям пропонували роботи , до яких добиратися не вистачало місячної зарплатні.

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 7

 
 

І закривали школи в яких було не 17-20дітей, а 45-55учнів.

0

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 9

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 22

 
 

46.211.117.14 А чого ж ти читаєш цей сайт? Значить, ти відносишся до » тупих, обмежених людей, які завжди усім невдоволені, сирунів-боягузів, що ховаються під ніками, припутькуватих крикунів».

0

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 2

 
 

Попурiяку на гiлляку!!!!!! Разом з дебелим у смiттевий бак!!!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 12

 
 

Можна порізному відноситись до сайту, одні просто читають, а другі пишуть коментсрі , але кому не подобається може даже не заходити на сайт. А якщо конкретніше то людям потрібно знати, що робиться в районі. Мабуть комусь не подобається те, що пишуть, тому і поливають сайт брудом. Робіть все по закону, а тоді писати ніхто не буде.

0

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 1

 
Педагоги
 

Щиро дякуємо Івану Івановичу за те , що логічно, аргументовано, зі знанням та глибоким баченням проблеми відкриває людям очі на бардак в оТГ. Якщо в районі є такі розумні люди то ще не все втрачено. Завжди будемо вас підтримувати , в тому числі і на виборах. Правда переможе !

0

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 9

 
 

Попурий и правда—вещи не совместимые

0

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 16

 
 

Романе ! Не називайся Феєю. Тобі краще іменуватися Тором…

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 4

 
 

І.І.Попурію можна «пришити» та закинути багато-чого, окрім одного: він завжди логічно, з циферью в руках, відстоював свою позицію. Особливо, коли справа касалася району. Навіть тоді, коли погоджувався на закриття двох шкіл, при вимозі закрити п»ять…
Розумний опонент завжди заслуговує уваги і пошани, не зважаючи на те, що він таки Ваш опонент.
Тим більше, якщо він ПАТРІОТ СВОГО КРАЮ…

0

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 7

 
І. Попурій
 

Щиро дякую , шановний Канцлере , за таку величну оцінку моєї партійно — депутатської діяльності., але сприймаю це виключно за аванс. По великому рахунку всі ми , що не втекли від безнадії за «бугор » в пошуках кращої долі є патріотами своєї країни. Особисто я хотів би відмітити справжніх патріотів своїх громад і всього Іванівського району, голів тих сільських рад, які не зрадили своїх людей, що голосували за них, не піддалися на жорстокий адміністративний тиск і шантаж, не продалися за 30 серебряників, не дали затягнути себе і свої громади в пастку під назвою ОТГ. Хочу назвати їх поіменно, вони цього заслуговують. Це Сушко Володимир — сільський голова с. Фрунзе, Кузьмінський Сергій — сільський голова с. Першотравневе, Сібільова Світлана і Дереза Галина — нинішній та колишній сільські голови с. Новодмитрівка — Друга., Ніколін Зіновій — сільський голова с. Любимівка та Нестеров Сергій — сільський голова с. Дружбівка. Честь їм і хвала ! Вони не проміняли на обіцяні матеріальні блага незалежність і самостійність своїх сел, не стали віддавати бюджети своїх сільських рад, які складаються з податків жителів , які там проживають, в Іванівку , щоб потім як ті жебраки з протягнутою рукою виклянчувати у голови ОТГ якісь кошти на благоустрій своїх сіл. І саме основне , на мій погляд, вони своїми руками не знищили депутатський корпус своїх сільських рад , народних обранців, яких обрали люди. І ці депутати разом з сільським головою , зараз мають можливість, виконуючи волю людей ,, самі самостійно вирішувати , на які першочергові потреби направляти кошти своїх бюджетів. До названих сільських голів можна по — різному відноситися , адже це живі люди , а не святі. Святими були лише апостоли у Ісуса Христа. Комусь вони подобаються , комусь ні, і в цьому немає нічого дивного. Адже всім і вся загальновідомо , що 100 % людині може подобатися лише новий доллар. Але пройде незначний час і люди в повній мірі зрозуміють , яке правильне рішення вони прийняли і яку користь зробили цим кроком своїм населеним пунктам. Найголовніше , що ці керівники крім , хай навіть і містечково — хуторського патріотизму, проявили далекоглядність. Вони вчасно зрозуміли , що децентралізація по — українські, це не децентралізація по — європейські. Адже основна суть децентралізації полягає в перерозподілі владних повноважень від центру до регіонів. Але який же це перерозподіл , коли в сільських рад , , які згодилися піти в найми до ОТГ, забрали останнє — самостійність , бюджети , знищили депутатський корпус. Все це пішло в » столицю » ОТГ. Враховуючи той факт , що більшість депутатів ОТГ буде саме з районного центру, то відомо , що всю «фінансову ковдру » вони будуть тягнути виключно на себе, заставивши інші села жебракувати і мерзнути. Отака вона , децентралізація по — українські від пана Зубка і його компашки. Ці пани помпезно і громогласно оголосили , що суть «їхньої » децентралізації полягає в тому , щоб людям стало краще жити , щоб наблизити соціальні та інші види послуг до людей. Я не знаю , як там де по Україні ,але в іванівському варіанті все це обернулося ЗНАЧНИМ ВІДДАЛЕННЯМ ПОСЛУГ ВІД ЛЮДЕЙ. Якщо , наприклад , раніше діти отримували педагогічні послуги (навчання ) в своїй рідній Трохимівській школі, то з реорганізацією всіх загальноосвітніх шкіл на території ОТГ в початкові ( першого ступеня ) вони будуть змушені рано вставати і теліпатися на автобусі по іванівському бездоріжжі , щоб отримати ці самі послуги в кращому випадку в Іванівській гімназії , а в гіршому випадку в Іванівській ЗОШ № 2. Особисто я ніколи не вважав , що в Трохимівській, Нововасилівській, Воскресенівській чи Новосеменівській школах працюють гірші за кваліфікацією фахівці, ніж в Іванівській школі №2. Раніше , до вступу в ОТГ, в усіх сільських радах крім голови функціонували апарати сільської ради — секретар , землевпорядник та інші спеціалісти . Вони оперативно могли видати любу справку чи довідку жителю села. Вже тоді послуги були поряд з людьми. Після вступу до ОТГ всі ці спеціалісти були звільнені , втратили роботу , і тепер щоб отримати необхідну довідку мешканцю тієї самої Нововасилівки треба або їхати в Іванівку , в селищну раду , або чекати , коли раз на тиждень якась тітонька — діловод з ОТГ приїде в їх село , щоб виписати таку довідку. Так , питання- за що ж боролися , шановні голови сільських рад , які погодилися вступити в ОТГ. Залишилися голі , босі , без штанів і бюджету , без депутатського корпусу , сподіваючись лише на ласку голови ОТГ. Отак , Канцлере , вожді української децентралізації, сліпо виконуючи волю свого господаря , Міжнародного Валютного Фонду , в черговий раз обдурили бідний український народ. Заздалегідь вибачаюсь , що забрав у Вас певний час на читання свого , як завжди , антидецентралізаційного спічу.

0

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 2

 
 

Нестерова уберите он был за обьединение, а вот о Холодном забыли

0

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 0

 
І. Попурій
 

Да .Це моя велика неуважність. Звичайно і Віктор Вікторович Холодний — теж істинний патріот своєї громади і району. Ще раз щиро вибачаюсь ! Не думаю , що Нестеров був за об;єднання. Жителі села і особливо вчителі школи його б за це закопали.

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 1

 
 

Чукаеву ещё не закопали, вы поняли о чём я говорю. А связи с тем что Первомайское было против объединения то Нестеров просто пролител как фанера над Парижом, и вы ето прекрасно знаете, так что нашего однопартийца защищать безсмысленно

0

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 0

 
І. Попурій
 

А чей он однопартиец ? В Оп Б он не состоит. А вот вы, судя по Вашей харьковско — региональной фамилии вполне можете быть членом Оп Б. Если нет , то добро пожаловать !

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 1

 
 

Ваня я естественно о ПАРТИИ РЕГИОНОВ, А помнишь кккитмы его короновали на пост главы сельсовета, а помнишь как он флаги наши развешивал по селу,а повниш как газеты бегал раздавал по селу и т.д

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 2

 
 

Ворона хвалит петуха,за то,что хвалит он ворону……клоуны местного разлива….

0

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 2

 
 

Небольшая поправочка—-не сельские головы не пошли в ОТГ,а. Жители села не пошли…..некоторые сельские головы ооооочень даже хотели, только от людей пендаря получили….так,что если и есть заслуга—то только людей…

0

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 2

 
 

Шановний Іван Іванович, як тільки яро захищаєте ті села, в яких ОТГ закриває школи. А чого ж будучи при владі, Ви закрили Балашовську, Українську, Новомиколаївську, Першотравневу,Шотівську? Ви ж теж говорили тільки про цифри, а не про людей. Коли Вам задали питання в Балашовській ЗОШ :»А як же люди, які залишуться без роботи? — на що Ви відповіли;»Люди — це технічне питання!» За останні роки будь-яка влада забула, що ще єлюди. Вона про них згадує тільки напередодні виборів.

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 4

 
 

Да как вы не поймёте!попурий танцует на костях…..какой он патриот?;артист из погорелого театра,политический труп,популист и брехло…. Хватит верить его рассказам!!!!сидит старик на пенсии,делать нечего ,вот и строчит текстики…..все надеется возродиться из пепла!такой же как и в.а. ничем не лучше…..банду геть!!!!!!! Очистить Ивановку от подстрекателей и брехунов!!!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 3

 
 

Шановні аноніми з ОТГ! Хто Вас навчив так полум;яно брехати. ? Шотівську , Новомиколаївську та Першотравневу школи закривали вже без мене , я вже був на пенсії. Так що шукайте винуватців в іншому місці. Та і не треба приписувати мені те , що я ніколи не говорив. Ніколи не вважав людей за біомасу і завжди відносився до них з відповідною повагою. Що ж стосується закриття Іванівської неповної , Балашовської та Української шкіл , до якого я дійсно причетний , то необхідність їх закриття була обгрунтована раніше в одному з постів. ( читайте вище ) Я Вам даю відповідь , але це виключення із правил. Анонімно я не спілкуюсь.

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 2

 
 

Вибачаюсь. Забув поставити своє прізвище. Попередній пост з ай-пі 46.201.40.17 — це мій.

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 1

 
 

Так і тепер обгрунтовують-нестача коштів, як і колишня влада. Не думають ні про дітей, ні про жителів села не говорячи вже про вчителів.

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 0

 
 

Питання до І.І. А хіба не депутати на пенсії приймають доленосні рішення для району?

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 1

 
 

Как всегда—-все спихнут на попередников

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 0

 
 

А що , хіба пенсіонери не можуть бути депутатами ? Чи це суперечить чинному законодавству України ? До речі , так вже склалося, що на сьогоднішній день 75 % вищого керівництва району ( голови райдержадміністрації і районної ради та їх заступники ) являються пенсіонерами . А через рік і голова ОТГ теж в ранзі пенсіонера буде приймати ще доленосніші рішення для району. Звичайно , я за кадрове оновлення і омолодження керівної когорти району, в тому числі і депутатського корпусу всіх рівнів., хоча я і не являюсь самим старим по віку депутатом районної ради. Але однозначно , після закінчення терміну каденції нинішнього складу районної ради ( в 2020 році ) балотуватися в депутати більше не буду. Будемо шукати молодих і перспективних кадрів для керівництва районом ( якщо він звичайно буде , в чому я сильно сумніваюсь. ) І такі люди в нас є.

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com