В Іванівському районі готуються до сезону польових пожеж

Сьогодні в Іванівській РДА пройшла селекторна нарада, на якій посадовці обговорили стан справ з підготовки до традиційного сезону пожеж на полях району.

Як відомо читачам СН, відразу після косовиці у всій Херсонській області, включно з Іванівським районом, дружно починають горіти поля із залишками сухої рослинності. Здебільшого пожежі виникають через умисний підпал фермерами, які в такий спосіб переслідують цілі боротьби з насінням бур’яну та, власне, знищують залишки сухої рослинності, що становить собою  вельми сумне видовище.

Від таких справ страждає екосистема, включно з грунтами і небагатим тваринним світом. Окрім того, дуже часто разом із полями займається рослинність на кладовищах району.

Саме для підготовки до цього, без перебільшення,спекотного періоду посадовці Іванівської райдержадміністрації та облдержадміністрації провели селекторну нараду.

Зокрема вирішували питання виділення коштів із місцевих бюджетів та паливно-мастильних матеріалів із матеріального резерву району.

Також обговорено хід підготовки до комплексної перевірки Херсонської області щодо виконання вимог законів та інших нормативн -правових актів із питань цивільного захисту, планування заходів з евакуації.

За матеріалами Іванівської РДА.

Схожі матеріали

 

Коментарі

Наразі ще немає коментарів.

Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com