В Україні можуть ввести абонплату на воду й тепло

Абонентська плата на воду й тепло буде розраховуватися за формулою, що не залежить ні від метражу, ні від кількості прописаних у квартирі,  і в середньому становитиме близько 30 грн за опалення і 15-20 грн за воду.

Про це заявив аналітик Асоціації міст України Олег Гарник.

“Абонплата на тепло і воду передбачена новою редакцією Закону “Про житлово-комунальні послуги”. Закон має набрати чинності з 10 червня 2018 року, але не факт, що це станеться, бо на даний момент розглядається можливість відстрочки набрання чинності цього закону. Річ у тім, що є проблеми з підзаконними нормативними актами і тому набрання чинності даного документа зараз викликає сумніви”, – зазначив експерт, підкресливши при цьому, що абонплата буде стосуватися кожної послуги окремо.

Експерт заявив, що абонплата буде стосуватися кожної послуги окремо, тобто поставки гарячої води, постачання холодної води та постачання теплової енергії. При тому що на кожен вид послуги буде нараховуватися окрема абонплата.

“Абонплата буде сплачуватися тільки в тому випадку, коли укладається індивідуальний договір з постачальниками послуг або коли таке рішення приймає ОСББ”. – сказав Гарник.

Також він зазначив, що орієнтовна вартість абонплати за тепло на сьогоднішній день складає близько 30 грн для кожної квартири. Абонплата на воду – близько 15-20 грн.

Примітно, що розмір абонплати не залежатиме ні від кількості прописаних у квартирі, ні від метражу, тому що сама по собі абонплата – це всього лише плата за підключення до системи і не більше того. Тобто мешканці однокімнатної і трикімнатної квартир будуть платити однакову абонплату.

finance.ua

Схожі матеріали

 

Коментарі: 5

Додати коментар »

 
 
пересичный
 

а на воздух?

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
 

Странно закон один ,в серогозах берут за воду еще с мая м-ца по 25гр

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 1

 
 

По суті- за воздух. Все більше людей виїжають за кордон, а їх житла стоятть пусті. Послугами ніхто не користується і олігархи несуть збитки.
З абонплатою можна змусити платити лише за те, що ти називаєшся абонентом.

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

а почему прокуратура, полиция, суд нас не защитят?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Абонплата знімається з житла не залежно чи користуєтеся ви послугою чи ні, а за лічильником — лише, якщо ви користуєтеся послугою. Ви в Польщі і водвою не ористуєт еся. А приїхали — а Вам бац! — а у Вас абон борг та ще + пеня (її теж скоро збільшать в двічі)….

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com