ПРОДАМ швейлер металевий 3,20 на18

096-081-58-08

ПРОДАМ Весы автомобильные, механические. Платформа 12 метров. Грузоподемность 30 т. 50 тис грн. Находятся в Н.Серогозком р-н

067-601-04-94

ПРОДАМ семена подсолнечника. Гибрид 2017 года

066-151-39-07

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ молодых дойных коров. Ивановка.

097-559-58-65,

ПРОДАМ ячмінь 2т та пшениця 10 т. 4 тис грн/т.

тел. 068-397-48-64

Відпочинок на Арабатській стрілці. Деталі ТУТ Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

У закладах культури громади плануються скорочення

Найближчим часом у закладах культури Іванівської ОТГ планується ряд звільнень працівників.

Так, Іванівський РБК покинуть два художніх працівника та три охоронника. Також два скорочення відбудеться в бібліотечній системі ОТГ. Планується звільнення бібліотекаря в селі Благодатне та у смт Іванівка.

Більш детально в нашому відео.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 14

Додати коментар »

 
 
Аноним
06 июня, 2018 о 01:20 IP автора: 46.133.204.79
 

Памятаться рік тому Вітя і Віка казали щось про створення робочих місць!!! Просто капець , ще є хтось хто віре обіцянкам Дебелого? Ну, жополизи отг розкажіть про здобутки! А яких депутатів обрали? Одніх і тіх самих старперів без будь якої освіти, що проти і слова бояться сказати, лише Хураскін гавкає на них. І оце я вимушений терпіти цю владу ізза бабусь і придурків що голосували за них. Я був за Брагінця і на сто відсотків впевнений , що порядок був би не гірший і дороги булиб зроблені — бо людина має совість і цінує своє імя

Оцінити коментар Thumb up 45 Палец вниз 2

 
Петро
06 июня, 2018 о 06:28 IP автора: 46.211.158.51
 

Вікторія Сергіївна ви чуєте що кажете — реформи в культурі робимо. Які реформи? Знищуєте культуру і називаєте це реформою. Нахалка яка на своїй прсаді дозволяє собі забагато. Депутати і старости — лохи, бо дозволяють їй це

Оцінити коментар Thumb up 50 Палец вниз 1

 
.
06 июня, 2018 о 07:18 IP автора: 46.211.115.254
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 41

 
Петро
06 июня, 2018 о 07:22 IP автора: 46.211.156.13
 

Придбання апаратури величезне досягнення! Апаратура була в усіх будинках культури вже сто років. Реформатори тримайтеся

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 0

 
Петро
06 июня, 2018 о 07:24 IP автора: 46.211.156.13
 

90 місць по благоустрою треба щоб гроші відмивать. Благодєтєлі чортові

Оцінити коментар Thumb up 31 Палец вниз 1

 
BIZmark
06 июня, 2018 о 08:19 IP автора: 194.50.254.168
 

.
06 июня, 2018 о 07:18 IP автора: 46.211.115.254
Ви людина в курсі справ і очевидно з освітою. Виражайтеся літературною діловою мовою. А Роман просто подав факт як відповідальний публіцист. І звинувачувати його в тому що він пише не те і не так це просто невігластво: він пише про те, що йому болить. А Ви можете писати про свої здобутки на теренах створення робочих місць.
Так, погоджуюся, в Іванівці їх можливо і багато створили. Але ж Іванівка це не все ОТГ. А по іншим селам як справи ????

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 0

 
Аноним
06 июня, 2018 о 11:00 IP автора: 37.54.159.133
 

Ганьба!!!!! Розвалюється все те чим можна пишатись! Розвалили нашу гордість — гурт «Таврія»! Тепер мені цікаво хто відстоюватиме нашу Іванівку? Хто співатиме? Шоууууу їм подавай! Для Вас шановні керівники влада і є шоу! Граєте Іванівкою як хочете! Скоро в Іванівській ОТГ нічого не залишиться і і все через забаганки нашої В……. С……..!!!!Ганьба!

Оцінити коментар Thumb up 35 Палец вниз 0

 
Аноним
06 июня, 2018 о 11:32 IP автора: 46.133.234.190
 

За ,,Таврию,, узнал и обалдел.ЧЕмже ансамбль этот помешал?

Оцінити коментар Thumb up 31 Палец вниз 0

 
Аня
06 июня, 2018 о 12:42 IP автора: 77.52.192.166
 

Тут «обалдеть» можна від всього. Не треба бути наркоманом. Узнай що роблять і голова закрутиться

Оцінити коментар Thumb up 29 Палец вниз 0

 
Аноним
06 июня, 2018 о 15:49 IP автора: 77.111.247.74
 

Почему в Шотовке незакроют библиотеку.она только для»галочки»там заполняет библиотекарь сам.когохоче ,того и пишет,хотя люди и незнают,что они заядлые читатели….Или там за мёд все купили.

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 0

 
Аноним
06 июня, 2018 о 16:17 IP автора: 37.55.24.255
 

На школах економлять а бібліотеки кому вони потрібні взагалі. щей і преміїї їм за що вони так не працюють а їм ставку

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 2

 
BIZmark
08 июня, 2018 о 09:35 IP автора: 194.50.254.168
 

Анониме
06 июня, 2018 о 16:17 IP автора: 37.55.24.25
Вас послухати — потрібно закрити все, чим Ви не користуєтеся. Так чим же Ви краще «ОТГівської хунти», яка цим лише й займається ?
І якщо Ви не чиаєте книжок, це не означає що їх не читають інші. До гінеколога піврайону чоловічого не ходить, але ж ніхто з чоловіків не вимагає скоротити посаду гінеколога…..

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 0

 
FIX
08 июня, 2018 о 20:58 IP автора: 130.180.211.9
 

Нажаль Олексійович зовсім обнаглів зі своєю правою рукою:( Влада таке мабуть з усіма робить.

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 0

 
Петя
09 июня, 2018 о 13:32 IP автора: 78.111.186.171
 

в Шотовке школы нет , так библиотекарша сыночка своего фотографирует , а сыночек ее -и вся работа . Главное хорошо пазировать . Пусть ОТГ покупляет библиотекарям устройство сэлфи делать себя с книгами…