Депутати Іванівської селищної ради не віддали землю під будівництво «чогось»

На останній сесії Іванівської селищної ради депутати розглянули питання виділення земельних ділянок під будівництво «чогось». Мова йде про славнозвісне будівництво вагового комплексу в смт по вулиці Українській, 113. Згадати цей епізод можна тут .

Чому «чогось»? Та тому що ніхто достеменно не знає, що ж там будується насправді. У будь-якому разі двоє громадян звернулися до селищної ради для надання дозволу щодо відведення земельних ділянок за вказаними адресами під будівництво індивідуального житлового будинку та для ведення особистого сільського господарства.

Депутатів трішки спантеличило таке формулювання питання, адже неозброєним оком видно, що там будується ваговий комплекс для великовагових автомобілів та ангари для таких же автомобілів.

Жодної схожості з будівництвом житлового будинку та ОСГ не вбачається.

Хоча попередньо депутатська комісія із земельних питань погодила розгляд цього проекту рішення на сесії, а зі слів секретаря селищної ради Вікторії Щастливої, жодної скарги від жителів селища на будівництво не надходило.

Окрім того, ще один факт на користь позитивного вирішення цього питання: власне будівництво вже майже завершено, так що, як мовиться, депутатів поставили перед фактом.

Проте під час дискусії думка всіх присутніх зійшлася на тому, що вказане питання необхідно зняти з порядку денного для більш глибшого вивчення з наступним розглядом під ґрунтовною юридичною основою.

Окрім того, депутати виявили бажання дізнатися думку архітекторів стосовно зазначеного будівництва.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 4

Додати коментар »

 
 
 

Хаха- а грунтовну юридичну основу буде робити фірма за 70 тисяч гривень!!!!? І оці неуки нами правлять! Як валять і грабить депутати дозволів не беруть, а як люди щось збудували — так такі правильні. А в конжного на городі по ангару, а в мера ціла свиноферма нарисувалася

0

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 3

 
 

Взагалі то, на буд майданчику завжди повинна міститися визначена законодавством інформація про те, що будується, ким та на основі якого рішення (дозволу) і заплановані строки будівництва. Тобто, так повинно бути. І не було б «гадань на кавовій гущі», домислів та жовчі….

0

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 1

 
6522955100:01:001:0197
 

Що за фуфел, запохло жареним, так Віка зняла питання, вони ж самі погодили документацію на дане будівництво.
Кадастровий номер 6522955100:01:001:0197. Знову жителям вул. Радянськой що депутат пан Щер.на що секретарша з головою вішають ЛАПШУ.

0

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 1

 
 

Зависть и злоба это природа людей… по соседству где я живу прям на огороде огромный ангар куда ездят фуры вывозят и завозят зерновые культуры,и ведь тогда никто не пошел с жалобой на хозяина и никто не напечатал эту новость в интернете,а тут строится что-то и люди от неведенья,злости и жадности каркают на чужое имущество. Хватит народ,живите своей жизнь и не лезьте в чужую,если выводить вас на чистую воду столько гамна выйдет что вся Ивановна захлебнется

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com