ПРОДАМ Горчицу. 90 тон. Цена договорная

050-497-10-63

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ котят породы «Польская вислоухая». Детати ТУТ Продам 2-к Квартиру в центрі смт Іванівка

067-989-51-15 ; 067-637-03-23

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок у смт Іванівка по вулиці Соборній 198

тел. 097-363-83-53

ПРОЛАМ будинок із госп будівлями. смт Іванівка, вулиця Українська,9

095-674-64-89

097-147-61-74

"РОБОТА":на постійну роботу потрібен такторист

098-538-10-64

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

Вісім в армію, один у тюрму

Із такими результатами закінчилася весняна призовна кампанія юнаків до лав ЗСУ, про що сьогодні  на своєму сайті повідомила Іванівська РДА.

Зокрема,  головний спеціаліст відділу юридичної, оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату районної державної адміністрації Людмила Куракова зазначила,  що за даними обліку Нижньосірогозько-Іванівського об’єднаного районного військового комісаріату на призовну комісію з’явилось лише 47 % призовників, які підлягають призову в квітні-травні 2018 року.

Плановий показник весняного призову громадян на строкову військову службу становить 13 осіб. Фактично відправлено до лав Збройний Сил України 8 осіб, що складає 61,5 %.

Також проводиться робота з особами, які ухиляються від служби в армії. Одним із заходів була публікація на шпальтах районної газети переліку прізвищ таких призовників.

Окрім того, за результатами призовної кампанії порушено карну справу на одного із юнаків,  стаття 335 Кримінального кодексу України (Ухилення від призову на строкову військову службу). У рамках кримінального провадження по справі проведено слідчі дії, призовнику вручено повідомлення про підозру.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі терміном до трьох років.

За інформацією сайту Іванівської РДА

Схожі матеріали

 

Коментарі: 16

Додати коментар »

 
 
Аноним
05 июня, 2018 о 20:05 IP автора: 46.211.115.135
 

За який /// судить
За який ////!?
За тих ////?
Луче за ті 1,5 года грошей заробить
Шоб жить було защо
А не гнить в отой ////
Ті закони в //// свої роздовбані запхніть!!!!

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 18

 
Аноним
05 июня, 2018 о 23:09 IP автора: 46.133.124.138
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 24

 
Anonim
06 июня, 2018 о 01:28 IP автора: 130.180.209.118
 

Треба всім вручити повістки разом з батьками нехай нюхають порх разом якщо син енурезник по нашому ссикун

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 12

 
Аноним
06 июня, 2018 о 01:30 IP автора: 46.133.204.79
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 23

 
Татьяна
06 июня, 2018 о 07:33 IP автора: 46.133.7.139
 

А почему Курнакова своего сына в армию не отправляла?

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 0

 
BIZmark
06 июня, 2018 о 08:32 IP автора: 194.50.254.168
 

Я людина старої ще радянської закваски. Чоловік повинен виконати свій конституційний обов»язок перед країною і народом, в якій він живе. Як подяка тим, хто нам зберіг і передав цю країну. Їм — нашим батькам і іншим предкам — теж у свій час було не легко. Бо якщо поставити на перше місто чистоган, то не буде ні країни, ні нас, ні можливостей «заробити гроші»…

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 7

 
Разве нет
06 июня, 2018 о 09:23 IP автора: 83.6.165.234
 

Если бы жили при СССР, я бы ещё понял понятие» отдать долг родине», так как государство было обеспокоено своими гражданами, и работой бы обеспечило, и учеба бесплатная была. А сейчас за что я должен отдавать долг?! Вокруг безработица, выучили родители, и ещё много-много факторов. От инакомыслящих хотел бы услышать доводы в пользу государства, чем я ему задолжал? (АТО не в счёт, была бы полная мобилизация, пошел бы без вопросов)

Оцінити коментар Thumb up 28 Палец вниз 6

 
Аноним
06 июня, 2018 о 10:00 IP автора: 95.133.134.179
 

Особенно когда война в Авгане была сильно оно беспокоилось за своих солдат да в прочем как и в других войнах.

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 5

 
Аноним
06 июня, 2018 о 11:19 IP автора: 46.211.3.228
 

За кого віддавать? //////ти /////

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 5

 
Аноним
06 июня, 2018 о 13:26 IP автора: 5.2.65.224
 

а чо на одного на всех тогда

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 0

 
BIZmark
06 июня, 2018 о 13:30 IP автора: 194.50.254.168
 

Афганістан — не родіна. Родіну не вибирають. І часи СРСР Україна була, і до того, і після нас буде.

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 1

 
Аноним
06 июня, 2018 о 19:04 IP автора: 178.93.55.169
 

Внук Королевы Виктории служил не понарошку и порох нюхал. Аристократ в 20-м поколении.
Сынок Петеньки , никуясебе , аж Народный Депутат, причем никто за него не голосовал, папаня пристроил и обеспечил все это на халяву. Чем барыга отличается от зека?
Слава Україні!

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 2

 
BIZmark
07 июня, 2018 о 08:40 IP автора: 194.50.254.168
 

Аноним
06 июня, 2018 о 19:04 IP автора: 178.93.55.169
Цілком з Вами згоден. І на весіллі принц Гаррі дав фори багатьом нашим синкам «наворишів» при його статках. Ан ні: вів себе не як синок королів-олігархів, а як чемна і проста людина. А яке його ставлення до військової форми!!!
Одне слово — ПОРОДА і ВИХОВАННЯ. А в нас — ГРОШІ і ВЛАДА…

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 0

 
Син Куракової
09 июня, 2018 о 20:30 IP автора: 178.151.20.104
 

Вельмишановна пані, «Тетяно»!

В мене бронхіальна астма з 2002 року. Протоколом №1 від 26 січня 2009 року визнаний непридатним до військової служби в мирний час і обмежено придатним в військовий час. На той час мої батьки не мали ніякого відношення до мобілізаційної роботи.
Оця штука, яка знаходиться у Вас на плечах, можливо не тільки для того, щоб жувати, точити ляси і бачити себе у дзеркалі. Там є такий орган всередині, який називається «мозок».
Так от цей орган здатний до унікальної функції мислення. А якщо мислити ще й логічно, то можна знайти не тільки одну причину тієї чи іншої події, а й кілька.
Про всяк випадок і для загального розвитку органу можете прочитати статті вікіпедії «Астма бронхіальна», «Мозок», «Мислення». І взагалі можна спочатку перевірити інформацію, а потім відкривати хайло.

Дякую за увагу і бажаю здоров»я!

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 4

 
Аноним
09 июня, 2018 о 22:28 IP автора: 46.133.80.7
 

Не астма — хитрожопість у нього , або просто сцикотно йому Батьківщину захищать

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 9

 
Анонимка
10 июня, 2018 о 00:57 IP автора: 77.111.245.13
 

Та толку что публиковали в газете)) Приехали до Мамотченка домой с воинкамата, а мама сказала что он якобы в Ялте))) А на самом деле он дома)