ПРОДАМ Горчицу. 90 тон. Цена договорная

050-497-10-63

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ котят породы «Польская вислоухая». Детати ТУТ Продам 2-к Квартиру в центрі смт Іванівка

067-989-51-15 ; 067-637-03-23

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок у смт Іванівка по вулиці Соборній 198

тел. 097-363-83-53

ПРОЛАМ будинок із госп будівлями. смт Іванівка, вулиця Українська,9

095-674-64-89

097-147-61-74

"РОБОТА":на постійну роботу потрібен такторист

098-538-10-64

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

Оптимізації шкіл Іванівської ОТГ бути!

Сьогодні депутати Іванівської селищної на засіданні постійної комісії розглянули питання щодо оптимізації закладів середньої освіти Іванівської ОТГ.

Зокрема начальник відділу освіти селищної ради Катерина Бондаренко повідомила, що у зв’язку з дефіцитом бюджету спрямованого на утримання галузі середньої освіти в ОТГ постало питання оптимізації шкільних навчальних закладів.

В Іванівській ОТГ навчається 830 учнів. У середньому держава виділяє на одного учня 19,5 тис грн фінансування.

В цілому, утримання шкіл громади обходиться у:

  •  Іванівська Гімназія — 8, 2 млн грн,
  • Іванівська школа №2 — 3,2 млн,
  • Благодатненський НВК — 3, 1 млн,
  • Воскресенська — 2,4 млн,
  • Нововасилівський НВК — 3,4 млн,
  • Новосеменіський НВК — 3,3 млн,
  • Трохимівська школа —  4, 3 млн.

Усього 28,2 млн грн. Освітня субвенція від держави на 830 учнів ОТГ складає 16,3 млн грн . Плюс додаткова дотація на заробітну плату техперсоналу, оплату енергоносіїв. Загальна сума коштів від держави на отримання галузі освіти в громаді складає 20, 7 млн грн.

Різницю у 8 млн грн покриває бюджет Іванівської селищної ради. І це без урахування витрат дошкільної освіти.

Усього витрати на середню, дошкільну та позашкільну освіту громади становлять 35 млн грн. Із них лише 20 державні, інші 15 млн грн виключно видатки бюджету громади. Щоб розуміти, що це за цифра, то на комісії підкреслили, що загальний бюджет ОТГ складає 73 млн грн.

У зв’язку з вищенаведеним, у громаді планується реорганізувати шляхом пониження навчального ступеня Новосеменівську, Нововасилівську, Воскресенську та Трохимівську школи. Із наступного року планується таким же чином реорганізувати Благодатненську.

Відповідний проект рішення селищної ради сьогодні має бути оприлюднений на її офіційному сайті.

Щодо педагогічних працівників названих шкіл, то зі слів фахівців, наразі ведуться перемовини, щодо їхнього працевлаштування в інші школи громади, переважно до школи №2. Таким чином буде істотно посилено педагогічний склад цієї школи. Також у громаді планують зміни у керівництві шкіл смт Іванівка.

Щодо підвозу дітей, то наразі вирішується питання щодо купівлі додаткового шкільного автобуса у власність громади та оренди двох автобусів від приватного перевізника.

Подивитися повно обговорення цього питання модна у нашому відео..

Схожі матеріали

 

Коментарі: 63

Додати коментар »

 
 
Roman Voronov
04 июня, 2018 о 21:11 IP автора: 37.73.105.126
 

Друзі, сьогодні буду жорстко зайнятий, тому усі новини опублікую або ж пізно вночі, або завтра.
Дякую зарозуміння!

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 0

 
Аноним
04 июня, 2018 о 22:12 IP автора: 46.133.228.184
 

На відео або абсолютно тупі неучі нездатні до керівництва або ж це безсоромні ворюги які наживаються на людях — а вихід тільки один, всіх у мусорний бак

Оцінити коментар Thumb up 44 Палец вниз 8

 
Петро
04 июня, 2018 о 22:23 IP автора: 46.211.24.6
 

Хтось порахував скільки разів самий умний начальник сказала слово -відповідно . Красномовна картина на стіні. Зібралися вовки і знищують як хижаки все. Але злякалися. Хотіли сьогодні приймать рішення. Хтось попередив і наклали в штаники. Звикайте до поразок «хазяйни життя»

Оцінити коментар Thumb up 41 Палец вниз 7

 
місцевий
04 июня, 2018 о 22:29 IP автора: 46.133.109.206
 

О це молодці, закрийте всі школи, нащо вони нам треба???вот Вам і ОТГ…ура ….ура.

Оцінити коментар Thumb up 41 Палец вниз 2

 
Петро
04 июня, 2018 о 22:42 IP автора: 46.211.24.6
 

А що це було? Депутатів менше половини. Правда, що це?

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 0

 
МЕШКАНЦІ СЕЛА
04 июня, 2018 о 23:31 IP автора: 77.111.244.47
 

РОБОТА КЕРІВНИЦТВА Ів. ОТГ ДИСКРЕДИТУЄ ПОЛІТИКУ ПРЕЗИДЕНТА ТА УРЯДУ ЩОДО ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ, НАГНІТАЄ НАПРУГУ СЕРЕД НАСЕЛЕННЯ, ДОВОДИТЬ, ЩО ТАКІ ОТГ НІКОМУ НЕ ПОТРІБНІ!!!! Три місяці до початку нового навчального року, а все вилами по воді писано! Чому не озвучено витрати на перевізника, реконструкцію опалення, ремонти доріг тощо? Чи таких розрахунків немає? Яка ж буде економія при такій оптимізації?!
Економте на своїх зарплатах, а не на здоров’ї НАШИХ дітей!!!

Оцінити коментар Thumb up 81 Палец вниз 1

 
Трохимівці
04 июня, 2018 о 23:41 IP автора: 77.111.247.53
 

Жодного разу, навіть під час виборчої компанії голови ОТГ, ані Дебелий ані Щаслива не були у Трохимівці на зустрічі з жителями села. ЖОДНОГО РАЗУ НЕ БУЛИ!!!!. А не так як сказано у відео, що неодноразово виїжджали

Оцінити коментар Thumb up 57 Палец вниз 1

 
Трохимівці
04 июня, 2018 о 23:55 IP автора: 77.111.247.53
 

Люди добрі, /////////////!!!!

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 1

 
ЛЮДИ
05 июня, 2018 о 00:06 IP автора: 77.111.245.11
 

Не перекладайте свої БРЕДОВІ ідеї на старост та депутатів, їдьте в села і розказуйте самі ці БАЙКИ людям, дивлячись їм прямо у вічі своїми ЧЕСНИМИ очима

Оцінити коментар Thumb up 48 Палец вниз 1

 
ХХХ
05 июня, 2018 о 00:32 IP автора: 77.111.244.25
 

Мда, сёлам не позавидуешь раньше по тихоньку в упадок приходили, а теперь быстро и целенаправленно:(

Оцінити коментар Thumb up 39 Палец вниз 0

 
Аноним
05 июня, 2018 о 05:38 IP автора: 46.133.190.84
 

Так этого и следовало ожидать….обратного процесса уже не будет……и как , сильно Дебелый и ко. испугались Васильевев?! Ответка последовала не замедлительно.

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 1

 
Петро
05 июня, 2018 о 05:43 IP автора: 46.211.155.75
 

Чекаємо своїх депутатів, які будуть казать людям про закриття шкіл. Хоч би їх просто побить, щоб не вбить

Оцінити коментар Thumb up 36 Палец вниз 2

 
...
05 июня, 2018 о 06:01 IP автора: 77.111.247.51
 

Коли Вітя і Віта їздили агітували по селам ,говорили ,що жодної школи не закриють(при цьому Віть гнув пальці-я не бідна людина і хочу щоб люди в ОТГ жили багато.Закривати тільки коли будуть дорги і куди будуть возити дітей)то виходить дороги вже є возити теж є куди.Значить ти Вітя-Віта брехав людям в очі.Цікаво про перейменуваня в інших школах району- теж будуть ліцеї та гімназії,щось про це ніде не чути.Оперуючи цифрами про мільйони скажіть, а скількм мільйонів іде на утриманя самої лиш ОТГ-ні пари з вуст,чи це секретна інформація.Іде,зі сторони керівництва ОТГ геноцид сільського населеня-виїзжайте хто куди хочете, але бюджети сіл нам до рук.Люди ЖОДНОГО голосу на виборах цій банді в законі.Треба визивати телебаченя хай їх прославлять на всю країну, дзвонити на гарячі лінії,щось з цим треба робити.Всьго 8 місяців отг, а 4 з них ОПГ вже прораховувало ,що треба оптимізувати школи_почніть з себе,для початку, оптимізуйте свої зарплати.І ще питання то товариства ,а чи є процедура(ЗАКОНА)про відставку цих горе керівників.Люди траба боротися за свої права разом.

Оцінити коментар Thumb up 50 Палец вниз 1

 
!!!
05 июня, 2018 о 06:21 IP автора: 77.111.247.69
 

Де озвучена інформація про економію після закриття попередніх шкіл, скільки грошей іде на підвіз дітей і всим що з ними повязано(купівля нового буса,аренда в Делуків скільки це все тяне),чи я щось пропустив.Жалко Хура-ну вона так старалася ,закрила школу в рідному селі переманила до себе учнів з Балашово, а тут на тобі показують на двері.Всім керівникам опг і вам в майбутньому теж це світить.

Оцінити коментар Thumb up 40 Палец вниз 0

 
Аноним
05 июня, 2018 о 06:26 IP автора: 95.133.134.179
 

В 2019 году новые выборы , давайте не наступим на те же грабли.

Оцінити коментар Thumb up 35 Палец вниз 2

 
Аноним
05 июня, 2018 о 06:42 IP автора: 185.26.183.19
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 25

 
Аноним
05 июня, 2018 о 06:59 IP автора: 185.26.183.29
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 33

 
BIZmark
05 июня, 2018 о 08:23 IP автора: 194.50.254.168
 

Ми швидко і впевнено повертамося в до столипінські часи, коли в районі існували Іванівка, Агаймани та Калга. На разі і два останні під питанням. В Північній Таврії — без підтримки держави — повноцінне життя не можливе. ЇЇ і залюднювати почали лише на початку 20 ст.
А щодо «тенденції на збільшення дітей, яка не спостерігається», то незабаром виявиться «тенденція до обезлюднення ОТГ».
А от тенденція на скорочення відділів виконкому ОТГ вже чітко вималювалася…

Оцінити коментар Thumb up 30 Палец вниз 0

 
BIZmark
05 июня, 2018 о 08:42 IP автора: 194.50.254.168
 

А ви б, Аноніме, не «спливали жовчу з приводу вчителів», а самі б прийшли до школи і показали приклад як потрібно працювати. Чи в потрібний час знань забракло поступити та вивчитись? Трієчник ? Не бійсь, маєш земельки гектарів із 50 і тошниш: малдо платять орнедодавці іт.д. ?
Ну нічого, скоро біля цієї своєї земельки сам залишишся і завиєш вовком…

Оцінити коментар Thumb up 30 Палец вниз 1

 
Аноним
05 июня, 2018 о 08:50 IP автора: 46.211.109.193
 

Та яка //// разниця
Хай хоть з бітонами ходе
Аби вчіла норм
////…

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 5

 
Аноним
05 июня, 2018 о 08:52 IP автора: 46.211.109.193
 

Батьки, дітьми своїми тупорилими краще б зайнялися.
Ходе шпенденя матюччя гоне на все село , йобана в рот. А ще дочка вчительки… та інші

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 9

 
BIZmark
05 июня, 2018 о 09:37 IP автора: 194.50.254.168
 

Люди !!!! Вас розпинати на Голгофу ведуть, а ви сперечаєтеся в кого хрест хреновіший, а в кого — палач «коровами воняє»…
О, Боже! Дійсно: хочеш покарати — відбереш спочатку мозги і розум….

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 0

 
Mama
05 июня, 2018 о 09:42 IP автора: 46.211.110.241
 

Звiдки така iнформацiя?По перше: дитячий садок перевiрок не лякаэться, тож Ласкаво просимо! По друге: пятеро дiтей бува тiльки взимку, тому що часто хворiють, в дитсадку дуже холодно, несприятливi погоднi умови. По 3-: кожен виконуэ свою роботу. Шось не подобаэться, що взимку мало дiтей? Так хто ж вам мiшаэ стати спонсором для зроблення парового опалення садочка, я думаю, там будуть тiльки радi!

Оцінити коментар Thumb up 29 Палец вниз 3

 
BIZmark
05 июня, 2018 о 09:43 IP автора: 194.50.254.168
 

Романе ! Будь ласка ! Прибери матюччя ! Рівень вихованості та толерантності в деяких «писак» зашкалює за мінус…

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 0

 
Неуважний
05 июня, 2018 о 10:56 IP автора: 37.52.159.101
 

Ну шо ж ! Закономірний результат! За що боролись , НА ТЕ і напоролись . Отака ціна підтримки сільськими педагогічними колективами самої ідеї створення ОТГ в цілому і конкретно кандидатури пана Дебелого В. О. на голову ОТГ. Гірке похмілля наступило . Людей безсоромно і нагло обдурили. Це і є вища ступінь цинізму в нашій місцевій політиці. В зв;язку з цим виникає закономірне запитання: а рік тому , коли ударними темпами йшов процес створення ОТГ, невже наш Свєтлєйший не знав, що коштів на утримання закладів освіти не буде вистачати, що ІВАНІВСЬКА ОТГ ФІНАНСОВО НЕСПРОМОЖНА, що вся ця децентралізаційна затія шита гнилими нитками і є така собі «фата моргана, примарне марево в хворій уяві людини з наполеонівським комплексом, яка невідомо по якій причині порахувала себе спасителем , таким собі новоявленим месією Іванівського району. Я наприклад , не будучи навіть сильним економістом , знав ще 2 роки тому, що наша ОТГ — це така собі неспроможна мильна бульбашка, ще тоді , коли робилися перші теоретичні кроки по її створенню. Знав і не соромився про це писати і говорити вслух. Звичайно , знали про це Свєтлєйший і його оточення. Але ж навіщо було робити з виборців дурнів, обіцяти їм стабільність, молочні ріки та кисельні берега.. , такий собі Іванівсько- ОТГвський рай в окремо взятій державі. Будемо дивитися правді в очі. Фінансовий рай, в рекордно короткі терміни, Віктор Олексійович побудував , але виключно для себе, сільських старост і купки своїх прибічників. Для всіх інших ,і особливо для педагогів, уготовлений такий собі неприглядно — сумний іванівський ад. Це ж верх цинізму і віроломства, написати в своїй передвиборчій програмі, що жодна школа не буде закрита або реорганізована, бити себе в груди на всіх передвиборних збориськах і мітингах , стверджуючи це. І люди в цю маячню дійсно повірили. САМЕ ОБІЦЯНКИ НЕБАЧЕНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ , ПОБУДОВИ РАЙСЬКОГО ОТГ І ЗАБЕЗПЕЧИЛИ ДЕБЕЛОМУ ВПЕВНЕНУ ПЕРЕМОГУ НА ВИБОРАХ ГОЛОВИ ОТГ. Але ця солодка лапша на вухах обдуреного електорату висіла недовго. Електорат же свою справу зробив, повірив безглуздим обіцянкам , прийшов , проголосував, забезпечив перемогу і як завжди став непотрібним. Тепер об нього можна і ноги витерти. Примарні обіцянки ( щоб підсолодити гірку пігулку ) десь когось влаштувати на роботу до Іванівської ЗОШ № 2 є черговим брехливим блефом і ще однією вершиною самодурного цинізму. Куди влаштувати ??? На голови нині працюючим педагогам цієї школи ? Та і де можна влаштувати 8о педагогів, які залишаться без роботи.? Ні , звичайно еліту — директорів шкіл і депутатів — педагогів ОТГ, які зайняли мовчазно — угодницьку колабораціоністську політику Свєтлєйший намагатиметься десь пристроїти, але не думаю , що іншим безробітним вчителям стане від цього легше. Політичні пігмеї , які на плечах обдуреного електорату дорвалися до влади в ОТГ, забувають основне , що вони знищують та плюндрують ОСТАННІ ФОРПОСТИ ЦИВІЛІЗАЦІЇ НА СЕЛІ, ЯКИМИ ЯВЛЯЮТЬСЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНІ ШКОЛИ. ЗАКРИТТЯ ШКІЛ — ЦЕ ПОЧАТОК КІНЦЯ САМОМУ ІСНУВАННЮ СІЛ. Вони просто зникнуть із географічної карти нашої держави. Про яке збереження району взагалі може йти мова ? А саме під цим лжепатріотичним лозунгом горе — засновники Іванівської ОТГ витягували на світ божий фальшивий жупел примарної децентралізації.

Оцінити коментар Thumb up 39 Палец вниз 0

 
111
05 июня, 2018 о 10:56 IP автора: 92.113.75.73
 

Перевозчик ваши школы не закрывает, а закрывают другие люди.

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 1

 
Человек
05 июня, 2018 о 10:57 IP автора: 77.111.244.7
 

Пане BIZmark, ви можете дати мені свою електронну пошту. Є привід с вами говорити.

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 4

 
BIZmark
05 июня, 2018 о 11:26 IP автора: 194.50.254.168
 

Які ліцеї №1 та №2 ?? По статусу — ліцей — це супергімназія.
20 млн дає держава. Від вас вимагається знайти 9 млн. От і шукайте. Ділить державне легко. А от знайти власні доходи ???
Через відсутність та скорочення робочих місць податок з ФО зменшуватиметься. Залишається земельний податок і податок із підприємців. Прогнозую збільшення податків із землі і з підприємців. І в зв»язку зі наближеним скороченням населення в ОТГ (а молодь уримували лише дешеві місцеві школи) доходи підприємців теж будуть падати. І що далі ????

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 0

 
Аноним
05 июня, 2018 о 11:48 IP автора: 46.211.24.144
 

Тільки це вас хвилює? А про дітей подумайте. О котрій їм треба вставати зранку щоб добратися до тієї школи…Ви перестаньте гадити вчителям. У Трохимівці все ж є спеціалісти кращі ніж там, у гімназії. Тож може годі? Ви не кращі за інших

Оцінити коментар Thumb up 28 Палец вниз 1

 
Анонім
05 июня, 2018 о 11:54 IP автора: 46.211.24.144
 

А вас усіх діти не хвилюють? Це закриття ці капець освіті. Куди дітей пхати в ту Іванівку? Годі про власть, подумайте про дітей. О котрій це їм вставати?

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 1

 
Реальність
05 июня, 2018 о 12:20 IP автора: 46.211.125.201
 

А ось я не розумію. Це так прикольно говорити про Шпир? Та в інших школах таких як вона безліч, і кожну хвилює її дитина. Тож давайте ви не будете робити себе бідними ображеними. У Трохимівці хоч на дітей увагу звертають, учитель працює з кожною дитиною, а не з купою. В гімназії на дітей не звертають уваги. Розповів матеріал, а там якщо дитина не зрозуміла, то це її проблеми. Тож може почнемо думати про дітей? Ті хто принижує трохимівців, подумайте, а ви хороші? Та ваші діти також будуть в Іванівка їздити. Їм також страждати, рано вставати, а раптом їх там жити будуть? Це вас не хвилює??

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 2

 
Аня
05 июня, 2018 о 12:40 IP автора: 77.52.192.166
 

Реальність, ти просто відволікаєш людей на іншу особу, при цьому наче захищаєш її. говоримо про вітю, віку, катю і те що вони роблять з нашими дітьми. хто їм це дозволив. корони треба лопатами збивать

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 1

 
Реальність
05 июня, 2018 о 13:02 IP автора: 46.211.125.201
 

Аня, я не проти, давно пора. Але все ж, Шпир школу зливає, я не проти. Та ви лише обговорююте цих трьох. А діти? Вони вас не хвилюють? Ви не говоріть, ви робіть

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 7

 
Аноним
05 июня, 2018 о 13:19 IP автора: 46.211.159.235
 

Клоуни👏

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 0

 
Неуважний
05 июня, 2018 о 13:41 IP автора: 37.52.159.101
 

Уважаемый Роман! Родители учащихся, которых руководители Ивановской ОТГ цинично и насильственно лишили ВОЗМОЖНОСТИ УЧИТЬСЯ В РОДНОМ СЕЛЕ И В РОДНОЙ ШКОЛЕ, а также потенциально безработные педагоги убедительно просят Вас ПОФАМИЛЬНО НАЗВАТЬ тех депутатов ОТГ, которые на заседании постоянных комиссий ОТГ 4 июня с.г. ( кстати , юридически неправомочном ,так как не было необходимого кворума , из 25 депутатов присутствовало всего 11 ) , приняли позорное решение об необходимости реорганизации с понижением статуса 4 общеобразовательных школ района — Нововасильевской ,Воскресеновской , Трофимовской и Новосеменовской. Избиратели района желают знать пофамильно имена этих «хероев «, имена тех , кого они справедливо будут проклинать всю свою жизнь.

Оцінити коментар Thumb up 39 Палец вниз 0

 
Roman Voronov
05 июня, 2018 о 13:54 IP автора: 194.50.254.168
 

Це лише комісія. Депутати заслухали питання і все. Саме голосування ще попереду.

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 9

 
Аня
05 июня, 2018 о 14:10 IP автора: 77.52.192.166
 

Реальність Зливають всі директори, не тільки Шпир а і Малашок, і Чертков. За посади Родину продадуть

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 5

 
Неуважний
05 июня, 2018 о 14:14 IP автора: 37.52.159.101
 

На заседаниях постоянных комиссий депутаты обязаны решить , выносить ли тот или иной вопрос на рассмотрение сессии. Для принятия решения они должны за это проголосовать. Если же они не голосовали, а только почесали языки, тогда закономерно возникает вопрос: зачем и для чего они вчера собирались на на заседание постоянных комиссий ?

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 1

 
Аноним
05 июня, 2018 о 14:34 IP автора: 194.50.254.170
 

Кожного директора злившого своє село і школу треба гнати в шию

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 3

 
Аня
05 июня, 2018 о 14:41 IP автора: 77.52.192.166
 

А це що комісія? Чи просто почесали язики?

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 0

 
Ки Яшко
05 июня, 2018 о 15:11 IP автора: 194.50.254.169
 

Хорошо,хоть Агайманы не в отг.

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 0

 
Галя
05 июня, 2018 о 15:43 IP автора: 195.5.52.200
 

а з якого дива змінювати керівництво іванівських шкіл? на це також впливає процес оптимізації?

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 0

 
Аноним
05 июня, 2018 о 16:19 IP автора: 46.211.116.75
 

Яка це сука написала,ковтни падло свій сзик.недоведи господи возить кудись дітей.Трохимівка вставай .нашо нам те отг.йдем у вільне плавання!!!

Оцінити коментар Thumb up 28 Палец вниз 0

 
BIZmark
05 июня, 2018 о 16:21 IP автора: 194.50.254.168
 

Человек ! На жаль, своєї ел.пошти на маю.
Рельність і Аня ! Як я зрозумів, то головна причина всіх бід у Трохимівці — це сімейка Шпирів ? І як би вони, гади, не з»явилися в селі далекого 1967 року, то Трохимівка була б другим Нью — Йорком ? Так виселіть їх із села і проблемам та горю вашим кінець…
Аноніме ! ЖОДЕН директор, жоден, не зливає своєї школи: їх і на нараді не було. Ви що , не дивилися відео ? Чи своїх директорів шкіл вже не взнаєте ???

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 1

 
Я
05 июня, 2018 о 16:28 IP автора: 46.211.116.75
 

Почитаеш.так один бред,мро дітей вопше ніхто не думае в голові лише гроші ,влада,і своя шкурятина і все.Господи Боже куди ми !!

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 4

 
BIZmark
05 июня, 2018 о 16:34 IP автора: 194.50.254.168
 

В ківнці-кінців — все буде добре. А якщо зараз не добре — то це ще не кінець…

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 2

 
аноним
05 июня, 2018 о 20:19 IP автора: 178.62.137.173
 

на борщ и суп им хватает обоим а на детей нет

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 1

 
Аноним
05 июня, 2018 о 21:19 IP автора: 91.237.7.0
 

Аня ты тупая овца!!!что такое зливае!!!!! Кто они такие- директора,которых постоянно угнетают ., и на е…. А ремонты 0.00000000000001 грн выделяют. Дебелый и команда просто берут и уничижают .

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 0

 
Аноним
05 июня, 2018 о 21:22 IP автора: 91.237.7.0
 

Чертков В И — человек с большой буквы .

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 9

 
Аноним
05 июня, 2018 о 21:52 IP автора: 91.237.7.0
 

Люди!!!! Какие вы все недалёкие.рыба гниет с головы .А голова отг кто?

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 0

 
Голос народу
05 июня, 2018 о 22:40 IP автора: 46.211.96.157
 

Одним словом, страшна реальність сьогодення. Мабуть добре мати малограмотне населення, що дивлячись на безчинність влади просто мовчить.Ось до чого веде така оптимізація. А винні ж самі бо пасивні , а поговорити тільки позакутками.І виходить як у Т.Шевченка село неначе почорніло, люди наче подуріли, німі на паншину ідуть,і діточок з собой ведуть. А як по другому можна оцінити дану ситуацію. ?

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 1

 
Анонимка
05 июня, 2018 о 23:32 IP автора: 209.126.90.16
 

Про детей явно не думают.. Украинское в Семеновке в школе у 7.30…бедные дети сидят до 8.30 ждут уроки и уезжают домой в 16.00) Так это весной…а как бедные дети будут учиться если в Сееновке закроют школу…ладно весна и осень, а зима? То заметает, то гололёд..А как болеть будут??? Это уже знаний никаких не будет)

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 0

 
Аноним
06 июня, 2018 о 01:49 IP автора: 46.133.204.79
 

Все одні балачки — вулиця зібралась , село зібралось і своєму депутату офіційного листа з підписами та вимогою голосувати проти, а ще опублікувати це все. І нехай ці с…и проголосуть за закриття шкіл — ви знаєте де вони живуть і де найближчий сміттєвий бак, а і дітей депутатів до тогож баку закинуть

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 0

 
Аноним
06 июня, 2018 о 07:10 IP автора: 194.50.254.170
 

Ця отг шука деб зкосити бабло, а заробить ці вумники пробували? Депутати жують соплі і мовчки погоджуються з цим. Холопська звичка- кланялися залишилась. Усіх розігнати. Ні, повиктдать краще на смітник. Такі псують націю .

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 0

 
Аноним
06 июня, 2018 о 07:22 IP автора: 194.50.254.170
 

Регіонами повернулися до влади. Люструвати їх усіх треба.

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 0

 
BIZmark
06 июня, 2018 о 09:11 IP автора: 194.50.254.168
 

Весь мир насилья мы разрушым. До основанья. А затем… ????
Хоть хтось бачить той майбутній «новий світ» в нашому краї ? В двох словах опишіть, щоб знати, за що ми зараз чубимося і лаємося, йдучи по дорозі: КУДИ, ВІД ЧОГО і ДО ЧОГО ?

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 1

 
Аноним
06 июня, 2018 о 10:09 IP автора: 46.211.121.138
 

Согодні відвідали школу#2. Скрізь грибок у підвалі вода. Куди відправляти дітей? На хворобу? Люди, схаменіться. Хто пусте туди своїх дітей? Це потрібно бути нелюдом. Батьки усіх шкіл поїдьте подивіться. Їй взагалі неможна працювати.

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 6

 
Аноним
06 июня, 2018 о 12:19 IP автора: 107.167.99.175
 

Тут и смотреть не нужно , никакой нормальный родитель не отдаст своего ребенка !!!

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 1

 
Аноним
06 июня, 2018 о 13:13 IP автора: 107.167.99.175
 

Анонимка, а кто тут думает про дитей ? Они думают как сэкономить наши деньги !!! Зачем им дети ! Если сами не позаботимся о своих детях никому они нужны не будут !

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 0

 
аноним
06 июня, 2018 о 13:27 IP автора: 188.226.220.27
 

почемуби у ивановке незакрить школу.

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 8

 
Аноним
06 июня, 2018 о 17:12 IP автора: 46.211.153.58
 

В Іваніаці з’явився новий лікувальний заклад. На першому поверсі закладу повітря насичене пеніциліном та іншими грибками. А у підвалі можна приймати грязьові ванни. Там усіх дуже гостинно приймають прям з міліцією. Хто не віре відвідайте школу#2.

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 8

 
Вова
07 июня, 2018 о 08:16 IP автора: 46.175.70.80
 

Вопросов нет.