Подорож до країни Дитинства

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали всі умови для всебічного розвитку. І наш святий обов’язок дорослих – зробити своїх дітей щасливими не тільки сьогодні, улаштувавши їм якесь свято, а завтра й завжди. Адже наші діти – то майбутнє нашої країни, яке має бути щасливим. І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців.

1 червня 2018 року  для ДНЗ «Лелеченя» стало не просто першим днем літа, а справжнім видовищним святом. Наш садочок як дім – теремок радісно зустрічав дорогу малечу з самого ранку у святковому настрої.

Вихователі роздавали дітям повітряні кульки, а око радували святково прикрашені майданчики. Після сніданку було проведено розважальну програму «Літні розваги», участь у якій брали всі працівники нашого закладу.

Діти під веселу музику зустріли Літо, завітали на гостину до Вовчика та Лисички, відгадували загадки від Червоної Шапочки, грали у веселі ігри, танцювали та співали. Атмосфера свята була просто чудовою, тож з упевненістю можна сказати, що ми подбали, щоб казка дитинства жила у свідомості малечі як щось світле, повне поезії, сонця й любові.

Закликаємо всіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

Схожі матеріали

 

Коментарі

Наразі ще немає коментарів.

Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com