ПРОДАМ Горчицу. 90 тон. Цена договорная

050-497-10-63

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ котят породы «Польская вислоухая». Детати ТУТ Продам 2-к Квартиру в центрі смт Іванівка

067-989-51-15 ; 067-637-03-23

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок у смт Іванівка по вулиці Соборній 198

тел. 097-363-83-53

ПРОЛАМ будинок із госп будівлями. смт Іванівка, вулиця Українська,9

095-674-64-89

097-147-61-74

"РОБОТА":на постійну роботу потрібен такторист

098-538-10-64

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

Директори дитячих садків Іванівської ОТГ звітуватимуть перед батьками

Директори дошкільних навчальних закладів Іванівської ОТГ будуть звітувати на  зборах педагогічних колективів, батьківських комітетів, ради, піклувальної ради та громадськості за свою діяльність у 2017/18 роках.

Таке розпорядження підписано головою Іванівської ОТГ. Зокрема у розпорядженні зазначено дату та час безпосереднього звіту директорів навчальних закладів.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 25

Додати коментар »

 
 
МАМАША
01 июня, 2018 о 19:08 IP автора: 77.111.247.75
 

Хай директор Трохимывського садочка отчитаэться про те як ъъ невыстка работаэ бо по недылы немаэ а зарплату получаэ справно хай розкаже де вона була половину мая а то других видно а за свою ъсти уборщицы носять ы прибирають тоже а як другим то за счет отпуска Надо провырить цей бардак щоб робили а не по Херсонам розъжали

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 17

 
Петро
01 июня, 2018 о 20:46 IP автора: 194.50.254.170
 

А коли голова буде звітувать?

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 1

 
спостеригач
01 июня, 2018 о 22:13 IP автора: 168.235.205.212
 

Дийсно треба пошуршыть шпырив а то невистка куды хоче туды и преться а маленьких диточок покыдають

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 16

 
Батьки
01 июня, 2018 о 22:47 IP автора: 77.111.247.50
 

нехай ще питание провірять, а то 5 дітей ходять, а звітують, що всі. а потом синок /////// пятницю машиной забирає з роботи со сторони столовой, бо з продуктами

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 17

 
Аноним
01 июня, 2018 о 23:15 IP автора: 194.50.254.171
 

оце трохимівці мочать! чим же вам заслужений вчитель (ще й БЕРЕГИНЯ УКРАЇНИ) не вгодила?

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 3

 
а
02 июня, 2018 о 07:29 IP автора: 168.235.205.212
 

Дебилы

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 7

 
МАША
02 июня, 2018 о 11:41 IP автора: 130.180.210.114
 

Ну от прийдіть на збори 12-го числа і скажіть Шпирихі коли вона звітувать буде перед батьками та громадскістю , а шо ви із-за угла гавкаєте ….. Да , це правда , шо всіх працівників заїдає , а свою невістку вперла нянькой , а вона себе там веде як директорша . Ну це так було і буде , не нами це придумане , не нам і відмінять …!!!

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 11

 
Ніна Григорівна
02 июня, 2018 о 11:54 IP автора: 194.50.254.168
 

Для мамаши і батьків: вам особисто звітую, що невістка була з 14 по 21 травня в Херсонській обласній дитячій лікарні з сином, бо проходили обстеження, оскільки дитина стоїть на обліку, і це була планова госпіталізація. І їжу в дитсадок не носили «уборщиці», а це робив помічник кухаря, що не заборонено інструкцією. І прибирали також не вони, а вихователі, що також не заборонено інстукцією. Перед поїздкою у лікарню вона, як і всі, написала заяву, як, до речі, це робиться в усьому цивілізованому світі. Стосовно того, що прийшло в садок 5 дітей, а відзвітували, що всі, то скажу, що двічі на день дирекція передає скільки дітей прийшло в заклад і скільки харчувалося, це підтверджується виписаними меню, відмітками у табелі відвідування, проходить по журналах обліку продуктів, які заповнюються щодня. Ніхто і ніколи мене не забирав зі школи з-під їдальні та ще й з продуктами. Я і моя родина заробляє достатньо коштів, щоб придбати продукти і все необхідне у торгівельній мережі. А взагалі, шановні, завітайте краще до мене на роботу і скажіть це особисто мені у вічі, а не кидати як «безграмотну кістку» для обсмоктування на Степньюзі. Невже ви так далеко живете?.

Оцінити коментар Thumb up 36 Палец вниз 18

 
Аноним
02 июня, 2018 о 13:02 IP автора: 185.26.183.9
 

а шо скажe дирeктор Шпир на тe шо з січня по 8 бeрeзня нe було дітeй у садочку а зарплату получали, чого ж нe пішли в отпуск виховатeлі і няня дітeй жe НE БУЛО, а дармову зарплатню получили. Інтєрєсно чи знаюьь про цe в районі?Дітeй нeма, а зарплата є і цe більшe 2 місяців!А няня вообщe окрeмий разговор, коли хочe, тоді й ходe, таким можна всe. Ганьба!

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 16

 
мамочка
02 июня, 2018 о 18:00 IP автора: 168.235.205.212
 

А шо скажете н.г.на те як вы того року витправылы невистку на заробиткы а сами неуволылы и взялы дивчыну незробывшы для дивчыны картку для выплаты з.п а сказалы шо С невисткыной буде получать а колы непропустылы за граныцю бо 2 нелегала вашых там булы и вы незаконным але перестрахованым планом вернулы невистку на роботу а дивчыни даже за моральный ущерб медосмотер незаплатылы

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 17

 
а
02 июня, 2018 о 18:01 IP автора: 168.235.205.212
 

????

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 1

 
Аноним
02 июня, 2018 о 18:21 IP автора: 46.133.190.84
 

Ну и страсти….так пусть обманутая девочка бежит в прокуратуру….шороха будет…..

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 2

 
Alena
02 июня, 2018 о 18:52 IP автора: 46.211.3.124
 

Люди вы чего такие злые?Где вам, Елена Николаевна, то дорогу перешла?Это что у вас зависть говорит?Да каждый, кто знает этого человека, может сказать, что она добросовестно выполняет свою роботу, помогает с организацией праздников, берет активное участвие в жизни садика. Если вы не знаете человека, нечего розспускать эти сплетни. Фу аж противно этот бред читать, не воспитанные, одним словом быдло, а не люди!

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 13

 
Аноним
05 июня, 2018 о 05:45 IP автора: 46.133.190.84
 

Граждане,но если в детских садах такое неправильное руководство—-не водите туда своих детей,воспитывайте их сами…

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 0

 
Аноним
06 июня, 2018 о 21:12 IP автора: 46.211.152.139
 

тут також потрібно убрать анонімів!

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 0

 
Юлія
10 июня, 2018 о 11:55 IP автора: 188.163.65.72
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 13

 
Люди
10 июня, 2018 о 13:09 IP автора: 130.180.220.105
 

Юля-Ира ! У тебя диагноз-шизофрения , тебе голову лечить надо, а не на сайтах сидеть .

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 2

 
Не юля
10 июня, 2018 о 14:04 IP автора: 46.211.26.157
 

Не тобі Юля рішать, кого гнать в шию — не доросла ще мозгами, та і врядлі доростеш

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 1

 
007
10 июня, 2018 о 15:06 IP автора: 46.211.0.123
 

Юля, мабуть, тяжке у вас життя, що стільки злоби і ненависті у ваших словах. Знаю Н.Г. не один рік і впевнено кажу-не кажіть неправду . Перш, ніж осудити когось, подумайте, а чи маєте ви особисто на це право. Правило бумеранга діє…

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 2

 
Проти Юлі
10 июня, 2018 о 15:13 IP автора: 78.111.190.237
 

Не судіть та не судимі будете Як можна бути такою злою несправедливою і завистливою Юля а бумеранг він без вазеліну так шо начувайтесь Ніна Григорівна на хворих людей не реагуйте

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 2

 
))))
12 июня, 2018 о 07:44 IP автора: 188.163.65.72
 

Трохимовка мочить.)))) Люди не тільки не мають мізків в голові, судячи по висловлюванням , але й примітивні. Краще б йшли та у вічі все людям говорили, а не ховались на сайтах та тишком писали один проти одного. У однієї вазелін в одному місці, в іншої шизофренія. Людоньки, звідки стільки ненависті??? Ви всі під номером 6 і будете терпіти таке завжди, такий Ви народ і будете ховатись по сайтах)))) Одним словом, недалекі люди.

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 0

 
Юлія
12 июня, 2018 о 13:10 IP автора: 188.163.65.72
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 11

 
Аноним
12 июня, 2018 о 22:16 IP автора: 107.167.107.147
 

Юля , не все есть в твоей жизни! В твоей жизни нет совести !!! Не совестно так говорить про учителя ? Ещё небойсь который и выучил тебя !!?

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 0

 
Аноним
12 июня, 2018 о 22:19 IP автора: 107.167.107.147
 

Смотри , а то сглазят !!! Все у нее есть )

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
Трофимовка
13 июня, 2018 о 17:50 IP автора: 194.50.254.169