Директори дитячих садків Іванівської ОТГ звітуватимуть перед батьками

Директори дошкільних навчальних закладів Іванівської ОТГ будуть звітувати на  зборах педагогічних колективів, батьківських комітетів, ради, піклувальної ради та громадськості за свою діяльність у 2017/18 роках.

Таке розпорядження підписано головою Іванівської ОТГ. Зокрема у розпорядженні зазначено дату та час безпосереднього звіту директорів навчальних закладів.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 25

Додати коментар »

 
 
 

Хай директор Трохимывського садочка отчитаэться про те як ъъ невыстка работаэ бо по недылы немаэ а зарплату получаэ справно хай розкаже де вона була половину мая а то других видно а за свою ъсти уборщицы носять ы прибирають тоже а як другим то за счет отпуска Надо провырить цей бардак щоб робили а не по Херсонам розъжали

0

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 17

 
 

А коли голова буде звітувать?

0

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 1

 
спостеригач
 

Дийсно треба пошуршыть шпырив а то невистка куды хоче туды и преться а маленьких диточок покыдають

0

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 16

 
 

нехай ще питание провірять, а то 5 дітей ходять, а звітують, що всі. а потом синок /////// пятницю машиной забирає з роботи со сторони столовой, бо з продуктами

0

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 17

 
 

оце трохимівці мочать! чим же вам заслужений вчитель (ще й БЕРЕГИНЯ УКРАЇНИ) не вгодила?

0

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 3

 
 

Дебилы

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 7

 
 

Ну от прийдіть на збори 12-го числа і скажіть Шпирихі коли вона звітувать буде перед батьками та громадскістю , а шо ви із-за угла гавкаєте ….. Да , це правда , шо всіх працівників заїдає , а свою невістку вперла нянькой , а вона себе там веде як директорша . Ну це так було і буде , не нами це придумане , не нам і відмінять …!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 11

 
Ніна Григорівна
 

Для мамаши і батьків: вам особисто звітую, що невістка була з 14 по 21 травня в Херсонській обласній дитячій лікарні з сином, бо проходили обстеження, оскільки дитина стоїть на обліку, і це була планова госпіталізація. І їжу в дитсадок не носили «уборщиці», а це робив помічник кухаря, що не заборонено інструкцією. І прибирали також не вони, а вихователі, що також не заборонено інстукцією. Перед поїздкою у лікарню вона, як і всі, написала заяву, як, до речі, це робиться в усьому цивілізованому світі. Стосовно того, що прийшло в садок 5 дітей, а відзвітували, що всі, то скажу, що двічі на день дирекція передає скільки дітей прийшло в заклад і скільки харчувалося, це підтверджується виписаними меню, відмітками у табелі відвідування, проходить по журналах обліку продуктів, які заповнюються щодня. Ніхто і ніколи мене не забирав зі школи з-під їдальні та ще й з продуктами. Я і моя родина заробляє достатньо коштів, щоб придбати продукти і все необхідне у торгівельній мережі. А взагалі, шановні, завітайте краще до мене на роботу і скажіть це особисто мені у вічі, а не кидати як «безграмотну кістку» для обсмоктування на Степньюзі. Невже ви так далеко живете?.

0

Оцінити коментар Thumb up 36 Палец вниз 18

 
 

а шо скажe дирeктор Шпир на тe шо з січня по 8 бeрeзня нe було дітeй у садочку а зарплату получали, чого ж нe пішли в отпуск виховатeлі і няня дітeй жe НE БУЛО, а дармову зарплатню получили. Інтєрєсно чи знаюьь про цe в районі?Дітeй нeма, а зарплата є і цe більшe 2 місяців!А няня вообщe окрeмий разговор, коли хочe, тоді й ходe, таким можна всe. Ганьба!

0

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 16

 
 

А шо скажете н.г.на те як вы того року витправылы невистку на заробиткы а сами неуволылы и взялы дивчыну незробывшы для дивчыны картку для выплаты з.п а сказалы шо С невисткыной буде получать а колы непропустылы за граныцю бо 2 нелегала вашых там булы и вы незаконным але перестрахованым планом вернулы невистку на роботу а дивчыни даже за моральный ущерб медосмотер незаплатылы

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 17

 
 

????

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 1

 
 

Ну и страсти….так пусть обманутая девочка бежит в прокуратуру….шороха будет…..

0

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 2

 
 

Люди вы чего такие злые?Где вам, Елена Николаевна, то дорогу перешла?Это что у вас зависть говорит?Да каждый, кто знает этого человека, может сказать, что она добросовестно выполняет свою роботу, помогает с организацией праздников, берет активное участвие в жизни садика. Если вы не знаете человека, нечего розспускать эти сплетни. Фу аж противно этот бред читать, не воспитанные, одним словом быдло, а не люди!

0

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 13

 
 

Граждане,но если в детских садах такое неправильное руководство—-не водите туда своих детей,воспитывайте их сами…

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 0

 
 

тут також потрібно убрать анонімів!

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 0

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 13

 
 

Юля-Ира ! У тебя диагноз-шизофрения , тебе голову лечить надо, а не на сайтах сидеть .

0

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 2

 
 

Не тобі Юля рішать, кого гнать в шию — не доросла ще мозгами, та і врядлі доростеш

0

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 1

 
 

Юля, мабуть, тяжке у вас життя, що стільки злоби і ненависті у ваших словах. Знаю Н.Г. не один рік і впевнено кажу-не кажіть неправду . Перш, ніж осудити когось, подумайте, а чи маєте ви особисто на це право. Правило бумеранга діє…

0

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 2

 
Проти Юлі
 

Не судіть та не судимі будете Як можна бути такою злою несправедливою і завистливою Юля а бумеранг він без вазеліну так шо начувайтесь Ніна Григорівна на хворих людей не реагуйте

0

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 2

 
 

Трохимовка мочить.)))) Люди не тільки не мають мізків в голові, судячи по висловлюванням , але й примітивні. Краще б йшли та у вічі все людям говорили, а не ховались на сайтах та тишком писали один проти одного. У однієї вазелін в одному місці, в іншої шизофренія. Людоньки, звідки стільки ненависті??? Ви всі під номером 6 і будете терпіти таке завжди, такий Ви народ і будете ховатись по сайтах)))) Одним словом, недалекі люди.

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 0

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 11

 
 

Юля , не все есть в твоей жизни! В твоей жизни нет совести !!! Не совестно так говорить про учителя ? Ещё небойсь который и выучил тебя !!?

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 0

 
 

Смотри , а то сглазят !!! Все у нее есть )

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
Трофимовка
 

Юля, а я вижу по твоим комментариям, ты в городе уже была и по всей видимости тебя машина на переходе зацепила, поэтому сейчас такие последствия!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com