В Іванівській гімназії мають намір удвічі збільшити кількість учнів

Потужність Іванівської гімназії планується збільшити вдвічі .

Це випливає з інвестиційної програми проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за кошти державного бюджету.

Зокрема в документі зазначено, що в Іванівській гімназії планується проведення реконструкції закладу, після чого він зможе обслуговувати 640 учнів на противагу 360, які навчаються зараз, відповідно до статуту закладу.

Зважаючи на те, що кількість учнів шкіл Іванівської ОТГ складає всього трохи більше 800 чоловік, то скоріш за все, після реконструкції практично всі учні Іванівської ОТГ будуть навчатися саме в гімназії.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 14

Додати коментар »

 
 
 

В гімназії навчається 420учнів

0

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 2

 
 

теперь точно закроют все школы в районне.

0

Оцінити коментар Thumb up 29 Палец вниз 0

 
 

А не трісне гімназія, вже один на одному сидять, принаймні в початковій ланці.

0

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 1

 
 

Виходить, що раніще всіх вчили не якісно? А тепер усі будуть вундеркіндами? Хто так дума той дійсно не якісно вчився, або взагалі сидів телепнем.

0

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 0

 
 

Так ось чому в нас так багато тупеньких !

0

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 0

 
Катерина
 

Можна і 800 напхати , яка різниця? Будуть вчитися у 2 зміни. Знання дають тільки в початковій ланці, а далі як буде. Ніхто не думає за наших дітей. Зараз знання на «0», а що буде тоді?

0

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 1

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 15

 
 

Шановні! А як статус — «гімназія», як конкурсна основа вступу до гімназії? Гімназія- це поглиблене вивчення предметів, це профільне навчання. Тоді треба вертатись до початку: Іванівська сш №1.

0

Оцінити коментар Thumb up 28 Палец вниз 0

 
 

Гимназия нагребёт детей,а потом будут отсевать .В гимназии будут учится дети «ПАПИКОВ»а плохишей в 2-ю школуотправлять будут.Хураскина репне от щастя.

0

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 2

 
 

Пропоную селищній раді ноу-хау: всі села ОТГ ліквідувати і всіх переселити до Іванівки, де збудувати здоровенну общагу, як завжди, не проZZоро. І на дорога витрачатися не потрібно буде, і на воду, і населення в віддалених селах пищати не буде. Повернімося в середину 19 століття, коли були лише Агаймани, Калга та Іванівка. З часом можна буде і меринів металевих поміняти на біологічних: останні бездоріжжя не бояться.
Ну, а потім вже можна міняти і «ОТГівських меринів» на одного справника з Мелотополя.
Отже, покращення життя в Іванівській ОТГ вже починається сьогодні ????
Сьогодні в Іванівці бачив гори щебня в центрі; готуються класти асфальт. А в нас в селі (і до села) ще й грейдер не проїхався….

0

Оцінити коментар Thumb up 37 Палец вниз 0

 
Неуважний
 

Как справедливо отмечал Коба: » Жить стало лучше — жить стало веселей ! «

0

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 0

 
 

а чем хуже другие школы? сделайте так в какай то другой школе, нет гимназия. где знания, в процентном соотношении равно позору, где учителя надели на себя корону «дармовую» и вообще о чем мы говорим. родители тех детей которые учатся в гимназии не довольны их работою, знаний ноль, и это уже факт. деградация гимназии продолжается, не говоря о второй школы где дирекция на уровне того, что бы нас не трогали а мы подлишим, это позор. в принцыпи это и так все знают. воды полный подвал. плесень по каридорам, инний на стенах зимой вот куда де….й хочит возит детей знаний набератся.

0

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 12

 
 

Аноним, ты из нацменшин? или три класса церковно-приходской? шо ж ты так коряво то….явно, Ивановская сш№1 не твой вариант был в свое время……..Народ, ваше негодование понятно. Но здесь вопрос стоит не о закрытии ваших местных школ, а про возможную наполняемость гимназии. В старые добрые времена параллелей в школе было три, а то и четыре…Оплевывание квалификации учителей и результативность учащихся- это сплошное голословие. Информация неправдивая и пустая. За клевету можно и по статье схлопотать.

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 7

 
 

Люди, схаменіться,не лийте бруд на школи та вчителів! Доки в селі є школа село житиме. Нехай можновладці і Отг і райдержадміністрації, вибачте на слові піднімають свої задниці, а не поливають брудом один одного, а шукають шляхи збереження шкіл в кожному селі. Невже нашій державі не треба освічені діти?

0

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com