ПРОДАМ Горчицу. 90 тон. Цена договорная

050-497-10-63

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ котят породы «Польская вислоухая». Детати ТУТ Продам 2-к Квартиру в центрі смт Іванівка

067-989-51-15 ; 067-637-03-23

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок у смт Іванівка по вулиці Соборній 198

тел. 097-363-83-53

ПРОЛАМ будинок із госп будівлями. смт Іванівка, вулиця Українська,9

095-674-64-89

097-147-61-74

"РОБОТА":на постійну роботу потрібен такторист

098-538-10-64

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

Фото дня: бренд чемпіонату Іванівського району із футболу

Наразі в Іванівському районі проходить районний чемпіонат із футболу. Читачі СН мають можливість оперативно дізнаватися про його результати на сторінках видання.

Проте сьогодні наші читачі надіслали емблеми футбольних команд, які беруть участь у чемпіонаті.

Пропонуємо ознайомитись із цими графічними логотипами.

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 22

Додати коментар »

 
 
WWW
31 мая, 2018 о 00:07 IP автора: 130.180.212.106
 

Автори цих логотипів забули в якій країні живуть? Що це бл…дь за «нововасильевка» чи «ивановка». Я в нашому районі знаю тільки Нововасилівку та Іванівку.

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 12

 
Человек
31 мая, 2018 о 00:45 IP автора: 77.111.245.14
 

WWW,опять вы со своими языками какая разница чи яка різниця на якій мові пишуть головне що не забувають. Є такі люди яким не байдужий футбол в районні.

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 11

 
Аноним
31 мая, 2018 о 05:50 IP автора: 78.111.187.164
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 15

 
Человек
31 мая, 2018 о 08:57 IP автора: 77.111.244.27
 

По моему «Чкаловова» и «Фортуна-Д» очень даже не плохо играют.
У «Чкалова» в активе 7 очков после 3 игор и первое место, а у «Фортуны-Д»в активе 6 очков после 2 игор и второе место. 1 игра в запасе.

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 0

 
Ю
31 мая, 2018 о 10:48 IP автора: 77.111.244.7
 

Человек
Велика різниця.А якщо ти цього не розумієш — то за «порЄбрик».

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 13

 
Человек
31 мая, 2018 о 11:50 IP автора: 77.111.244.49
 

Да вас всех,националисты !!

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 8

 
Человек
31 мая, 2018 о 11:51 IP автора: 77.111.244.49
 

Да ну вас всех,националисты !!

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 8

 
BIZmark
31 мая, 2018 о 14:00 IP автора: 194.50.254.168
 

А в «Сарматата» Трохимівка не така емблема.
Що, Рома, що викинув інтернет те й намалював ?

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 3

 
Человек
31 мая, 2018 о 14:05 IP автора: 77.111.244.49
 

BIZmark,що вас не влаштовує? Ємблема «Сармата»?

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 1

 
Человек
31 мая, 2018 о 14:09 IP автора: 77.111.245.13
 

Чим вона вам не до вподоби? Чому ви на Романа налетіли. Там написано,що «Проте сьогодні наші читачі надіслали емблеми футбольних команд, які беруть участь у чемпіонаті.»
Головними словами є: ЧИТАЧІ,НАДІСЛАЛИ

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 1

 
BIZmark
31 мая, 2018 о 14:23 IP автора: 194.50.254.168
 

Ви, шановні підіть на футбол і подивіться на емблему трохимівського «Сармата», на формі гравців. ЇЇ створили ще в ті роки, коли «Сармат» рубався на обласних змаганнях. А навколо були футбольні команди які здебільшого носили назви почилих в Бозі колгоспів та радгоспів.
Я — за правду та традиції: вони не легко установлюються і важко пробиваються по життю.
І, насамкінець, Ви забули про захист інтелектуальної власності (клубної емблеми). Більшість клубів «тупо» здерли емблеми відомих спорттовариств і добавили просто назву села знизу, не будучи навіть членами цих спорттовариств.

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 2

 
XIII
31 мая, 2018 о 14:35 IP автора: 178.93.22.160
 

BiZmark, ви краще поїдьте та подивіться на стан футбольного поля у Трофимівці. Вам ніякі емблеми та традиції не цікаві будуть. Я вважаю, якщо у команди та селища є футбольні традиції — то вони потрібні їх дотримуватись весь час. Там корови зовсім скоро ворота зїдять, а коли біжиш то дивишся щоб не вступити в гімно, чи не впасти в яму.

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 1

 
BIZmark
31 мая, 2018 о 14:58 IP автора: 194.50.254.168
 

Зараз — не знаю, яке поле. А колись — було добре.
До речі, стан стадіону — це оцінка роботі місцевої влади, а не тільки команді: їм спасибі тільки за те, що вони за свої гроші та на власних автівках виступають і імідж селу і цій владі створюють у спортивному житті села.
А взагалі — то, ми обговорювали емблеми ФК сіл. Може бути і агайманський «Аякс», але його емблема не повинна бути копією голландського «Аяксу».

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 2

 
Человек
31 мая, 2018 о 15:12 IP автора: 77.111.245.13
 

Так,що в Трохимівці стадіон зовсі «Неякий»? І можно розказаті подробніше по поводу емблем.

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 1

 
Человек
31 мая, 2018 о 15:19 IP автора: 77.111.245.13
 

Давайте пообщаемся с вами лично, на пример по электронной почте

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 0

 
Человек
31 мая, 2018 о 15:36 IP автора: 77.111.245.13
 

Пане BIZmark ну,що вы подумали над моєю пропозицією?

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 0

 
Человек
31 мая, 2018 о 16:35 IP автора: 77.111.245.13
 

Я чекаю на відповідь пане BIZmark

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 0

 
Аноним
31 мая, 2018 о 16:39 IP автора: 37.55.30.72
 

у фортуны раньше была совсем другая эмблема а в трофимовке на поле вообще нет разметки как можно там проводить матчи лучше бы сармат проводил матчи в шотовке там поле до сих пор нормальное и коров никто не пасет

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
Человек
31 мая, 2018 о 16:51 IP автора: 77.111.245.11
 

Аноним и какая эмблема была у фортуны расскажите пожалуйсто.

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
Аноним
31 мая, 2018 о 20:36 IP автора: 95.133.134.179
 

Календарь надо переделать, в ивановке две команды и все на выезде играют на етой неделе. Фортуна чемпион!!!Водовод чемпион !!!

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 3

 
BIZmark
01 июня, 2018 о 10:30 IP автора: 194.50.254.168
 

Скоро вони (іванівські команди) між собою і будуть змагатися: хто перший, а хто — задній. В селах вже зараз команду молоді проблемно зібрати навіть влітку.
Страсті будуть серед іванівських вболівальників кипіти…

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 1

 
XIII
02 июня, 2018 о 15:21 IP автора: 37.73.68.43
 

«Фортуна Д» Ивановка — «Чкалово» Благодатное игру перенесли в Ивановку. 17:00 стадион «Колос» . Приходите поддержать свою команду.