ПРОДАМ Добротний жиловий будинок в смт Іванівка по вулиці Горького, та а/м "FORD" Т-макс 2007 р.в. у доброму стані.

097-556-54-37

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ моторолер "Муравей" у доброму стані

097-305-55-46

Продам 2-к Квартиру в центрі смт Іванівка

067-989-51-15 ; 067-637-03-23

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок в смт Іванівка по вулиці Франка, 2

096-431-47-37

ПРОДАМ будинок із госп будівлями. смт Іванівка, вулиця Українська,9

095-674-64-89

097-147-61-74

"ПРОДАМ":просяну солому у тюках. 30 грн/тюк

098-538-10-64

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

ПРОДАМ 3-х кімнатну квартиру в смт Іванівка по вулиці Українській,18. Квартира у доброму стані. Зовнішні стіни утеплено. Є гараж

098-115-86-99

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ пианино в отичном состоянии

(098) 115-86-99,

ПРОДАМ Суперфосфат виробництва Польщі. Фосфор 37, Кальцій 8, сірка 26. 9900 грн/т

067-601-04-94

У Нововасилівці пройшла зустріч жителів села з журналістами

Сьогодні жителі села зустрілися з журналістами херсонського обласного видання «Новий День».

До селян завітав головний редактор газети Анатолій Жупина разом із виконавчим директором регіонального відділення Асоціації міст України Ларисою Оленковською.

Нововасилівці поскаржилися гостям на ініціативу Іванівької ОТГ щодо закриття їхньої школи. Зі слів присутніх батьків, ще на етапі створення ОТГ, тоді ще кандидат на посаду голови громади Віктор Дебелий обіцяв школу не закривати, а навіть зробити її опорною для південної частини сіл громади та району Воскресенка, Нововсеменівка, Українське тощо.

Окрім того, присутні нарікали на нераціональне використання бюджетних коштів керівництвом громади: купівля салютів, організація свят, зайвого благоустрою, виплата гігантських зарплат керівництву селищної ради тощо. На думку людей, ці кошти можна було б використати на більш актуальні проблеми громади.

Як зазначили селяни, якби вони відразу знали про те, що станеться після об’єднання ОТГ, то нізащо не дали би дозволу на входження їхнього села до громади.

До цього виконуючий обов’язки старости села Леонід Хотієнко додатково озвучив бажання нововасилівців вийти зі складу громади.

З іншої сторони із жителями села спілкувалася Лариса Оленьковська, бо представників ОТГ на зустрічі не було. Як виявилося, їх ніхто туди не запросив.

Пані Лариса відразу почала гнути, що, мовляв, школу ніхто не закриє, і всі побоювання селян безпідставні.

На це люди відреагували тим, що під словом «закриють»вони мають на увазі «оптимізацію» та «пониження навчального рівня»тощо. Одним словом те, що трапилося з іншими школами, які наче і не закриті, проте не працюють.

Розмова суто на бюрократичній мові відверто роздражнювала селян, проте цей бар’єр було подолано, і діалог вийшов у конструктивне русло.

Лариса Оленковська спробувала пояснити людям принципи фінансування середньої освіти в громадах, утворення опорних шкіл тощо. У підсумку зазначено, що якщо школа хоче показати свою «життєздатність», то потрібні заяви від батьків учнів з інших сіл про бажання навчатися саме в Нововасилівській школі, тоді вже перед громадою можна порушувати питання її фінансування та інше.

У продовження теми люди порушили питання виходу їхнього села зі складу ОТГ. На це пані Лариса повідомила, що вихід неможливий, а ось перехід до іншої громади так. Проте окрім Іванівської, інших громад поблизу немає, відтак і перехід є неможливим.

Потім перед присутніми виступила голова Іванівської районної ради Людмила Павленко, яка зазначила, що після останньої зустрічі з жителями села керівництво ОТГ повинно було б вибачитися перед нововасилівцями,  бо, як на її думку, під час тієї зустрічі людей дуже образили.

Також Людмила Михайлівна розкритикувала роботу Іванівської ОТГ, зазначивши, що всі її здобутки закінчуються за шлагбаумом у центрі Іванівки, а далі всі жителі громади живуть в однакових умовах: без води та доріг, натомість тисячі бюджетних гривень уходять на салюти та організацію пляжних зон на ставку, що є, зі слів Людмили Павленко, недопустимим у країні, що воює.

По цьому гості покинули залу, а присутні жителі села зачитали публічне звернення до влади, де розкритикували роботу іванівської громади і наполягали на виході Нововасилівки з її складу (у додатку). На цьому розпочався збір підписів жителів села за таку ініціативу.

Подивитися повний запис зустрічі можна в наших відеозаписах.

 


 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 46

Додати коментар »

 
 
Человек
 

«Як зазначили селяни, якби вони відразу знали про те, що станеться після об’єднання ОТГ, то нізащо не дали би дозволу на входження їх села до громади.»
По этому и не вошла Любимовка в громаду, потому что знала что такое будет. И не войдет!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 55 Палец вниз 2

 
 

Василевцы мы Вами гордимся.Так держать, вот наш староста и депутатский и депутаты Воскресенки даже говорить не хотят о закрытии просто убегают от людей, когда подымается вопрос.
Сколько ОТГ по области но такого позора как в Ивановском мы ещё не слышали и не видели.Деньги на ветер. А как же Ваша хваленая Жажыха, против Вити не прёт.
А как же пиаршик отгтобласной журналюга Тарас Бузак сново на фейсбуке накатает что во всем виновны жители села. А всемиселам Василевцы привели пример дружногг села

0

Оцінити коментар Thumb up 58 Палец вниз 1

 
 

Роман Анатольевич!!!
Вы слышали о драке в Апельсине, где главным участником был сын главы отг и его друзья с Шотовки, ждём новую тему если есть у вас инфа

0

Оцінити коментар Thumb up 46 Палец вниз 7

 
 

Подивився першу частину і не розумію. Василівці, нащо вам ця тітка «народний працівник освіти» з стрижкою клоуна і журналіст, який говорить не вміє. Який від них толк. Де представники отг. Ви молодці, але ці зальотні без толку.

0

Оцінити коментар Thumb up 38 Палец вниз 1

 
 

Додивився. Я думав що вона з цирку а вона з луни. Які їй питання задавать як вона й хреститься не може. Вихід є треба Любимівкі обєднаться з Воскресенкою Василівкою

0

Оцінити коментар Thumb up 35 Палец вниз 0

 
 

Запросили бо з них усе починалося з ними й завершити треба.

0

Оцінити коментар Thumb up 31 Палец вниз 0

 
 

Павленко правельно сказала.

0

Оцінити коментар Thumb up 34 Палец вниз 1

 
 

Васильевны конечно молодцы!!!!! только вот одно омрачает ситуацию—толкут воду в ступе….павлен…..ха приехала,что б в очередной раз засветиться и сделать вид работы,но дальше ее ЛЯ-ЛЯ ничего и никуда не пойдет,журналисты тоже—дальшее их писанины ничего ни куда не двинется….действовать нужно радикально и решительно….а так—-ваша шумиха ничего не даст..правда горькая и не хорошая—имели их в виду…вы думаете,что деб….й испугался?!!!))))))) .даже не надейтесь….собака лает,а корован идёт…..вас в очередной раз используют,очередные недоруководители….а через недельку все забудется….где же ваша опора и надежда Гасан….ко?почему она не приехала?не нашла время для своей школы и своего села? Вот вам и ответ на все вопрсы……..вы остались сами на единения со своей бедой…… только никто не пошел в правоохранительные органы с официальнымм заявлением….все,что озвучили журналистам нанесите на бумагу и вперед…..так нет же, никто ручки марать не хочет,каждый хочет результат,но при этом чистеньким остаться……желаю вам удачи в вашей борьбе!!!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 31 Палец вниз 2

 
 

Василевцы получили по шапке правильно, поддержали главу отг на выборах а не гасаненко вот и получайте ещё одни клоуны одни в трофимовки всё им вера не угодила а сами за её голосуют каждые 5 лет вот вам и сдесь такая ситуация. В Балашовке на государственной земле сено косят и фурами вывозят с села,бюджет отг не дополучает деньги а староста и глава отг с закрытыми глазами не чего не видет. Вот так живем

0

Оцінити коментар Thumb up 31 Палец вниз 3

 
 

Гарно Василівці почали. Якщо продовжать то свого добьються . Ось як повина діяти громада, а не мовчки спостерігати за свавіллям.

0

Оцінити коментар Thumb up 34 Палец вниз 1

 
 

Молодці Василівці! Беріть приклад усі, боріться за правду. Усіх вумних»керівників» треба гнать у три шиї.

0

Оцінити коментар Thumb up 28 Палец вниз 1

 
 

Чомусь з ОТГ і рда нікого не бачу, нічого сказати? Чи запили і загуляли?

0

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 0

 
Неуважний
 

Нічого дивного. На мій погляд, це якраз і є закономірний результат поспішного і необдуманого створення Іванівської ОТГ. Створена , на брехні , обману людей ,з грубим порушенням норм Закону України » Про добровільне об;єднання територіальних громад «, без належного громадського обговорення, така ОТГ приречена на конфлікти і внутрішні чвари. І дурню було ясно , що вона з самого початку була фінансово неспроможною, але в пориві ейфорії від процесу створення ніхто на це не звернув уваги. Хтось людям показав фінансово — економічні розрахунки її існування ? Ні. Так само і з паспортом ОТГ , який ніде і ніким не обговорювався .От тепер і пожинаємо гіркі плоди такої поспішності. Це лишній раз доказує ,ЩО НІКОЛИ НЕ ТРЕБА БІГТИ ПОПЕРЕДУ ПОТЯГА. Але ж на засіданні президії Іванівської районної ради в березні минулого року більшість депутатів районної ради чітко спрогнозували нерадісне майбутнє такої ОТГ, звертали увагу на грубе порушенн законності в процесі її створення і рекомендували не поспішати з її створенням, а все робити згідно вимог чинного законодавства України. І що ? До їх думки » ,батьки і матері — засновники ОТГ » не побажали прислухатися, навпаки , на них навісили ярлики ворогів децентралізації та району. Але ж час показує , що вони були абсолютно праві. А тепер , згідно недоброї української традиції, маємо те , що маємо. Керівництву ОТГ і їх оточенню — солодкий бублик у вигляді захмарних і небачених до цього в районі зарплат по 25-27 тисяч гривень в місяць, а іншим членам громади, в тому числі і гордості нашої нації- сільським вчителям , дирку від бублика. Оце Вам і є ДЕМОКРАТИЧНА ОТГ — РЕСПУБЛІКА !

0

Оцінити коментар Thumb up 42 Палец вниз 1

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 26

 
 

Васильевка-держитесь.нездавайтесь.Шотовци опустили руки.и депутаты держутся за свои мандаты ,им пофиг на наших детей.ДЕРЖИТЕСЬ,

0

Оцінити коментар Thumb up 29 Палец вниз 0

 
 

Аноніме! Не важливо хто і як голосує: головне хто і як рахує. І це не моя сентеція, а дууууже розумної та хитрої людини.

0

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 0

 
 

А що до матеріалів зустрічі — сумно.
Я все більше переконуюсь, що ми живемо в олігархічно-бюрократичній недодержаві, в якій влада завжди приймає необхідні закони для життя народу після його смерті.
Та ще й Бог угораздив (і деякі односельці — дол…би підсобили) увійти в Іванівське недоОТГв якому «гасять світло по переферії» аби Іванівка «сіяла»…
Блін, так і виникають майдани то тут, то там, то взагалі по всій країні.

0

Оцінити коментар Thumb up 28 Палец вниз 0

 
 

Майданы ивановке не грозят. Взять ту же Шотовку. Там так крепко все село раком поставили, воду по часу в сутки дают и ту нужно высасывать из крана. Ну ничего, терпят, и даже пискнуть боятся. И такое по всему району. Приятное исключение васильевка. И то, посмотрим насколько людей хватит.
В цивилизованных странах, за то что делают с шотовкой, над горе керманычами уже б провели суд линча. Но не у нас.

0

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 3

 
Неуважний
 

Ну что тебе сказать , дорогой Аноним! Райсовет не сидел и не ждал, а оказался единственным органом в районе,который выступил против поспешного создания ОТГ и вынес этот вопрос на рассмотрение своего президиума. ( Если Вас интересуют материалы заседания президиума, то они были опубликованы в районной газете » Нове життя » в марте 2017 года ). Там яснее ясного указано, с чем же не согласны в вопросе создания Ивановского ОТГ депутаты райсовета. Не доверять компетентности этого органа нет смысла , так как членами Президиума райсовета являются руководители постоянных комиссий районного совета и руководители районных организаций политических партий, представленных в райсовете. К сожалению , согласно действующего законодательства Украины решения Президиума не имеют юридической силы, а носят сугубо рекомендательный характер. Президиум и рекомендовал председателю районного Совета Л. Павленко направить протестные материалы на незаконность создания ОТГ в Херсонскую областную государственную администрацию и областной совет. К сожалению , руководители ОГА, стремясь поскорее отрапортовать перед Киевом о выполнении областью плана по созданию ОТГ, отказались принимать какие — то меры. И очень жаль, что в эту западню первыми попала наиболее грамотная и образованная категория тружеников района — сельские учителя. Их то как раз первыми и решили погнать поганой метлой руководители ОТГ. ВЕДЬ В РЕЗУЛЬТАТЕ ТАКЖЕ ПОСПЕШНОЙ И НЕПРОДУМАННОЙ РЕОРГАНИЗАЦИИ СЕЛЬСКИХ ШКОЛ ИЗ ОБЩЕОБРАЗОВАТЕЛЬНЫХ В НАЧАЛЬНЫЕ БЕЗ РАБОТЫ ОСТАНУТСЯ НЕ МЕНЕЕ 80 педагогов. А эти люди , без сомнения , золотой фонд и гордость нашего района. Это ли ни есть яркий пример антинародной политики, проводимой руководством Ивановской ОТГ под флагом пресловутой оптимизации и экономии финансовых средств. Но почему то на себе экономить они не спешат и туго затягивать пояса уж никак не собираются. А ведь дальновидные и порядочные люди начинают экономить именно из себя. Смею предположить , что после педагогов дойдут у них руки и до «простых селян «. Что касается » гнать метлой депутатов райсовета «. то и здесь спешить не надо. В 2020 году заканчивается срок их депутатских полномочий и они сами добровольно их с себя сложат. А относительно » он же И. И. то более ярого и бескомпромиссного противника создания ОТГ среди депутатов райсовета я вообще не вижу.Именно он опубликовал еще год назад более 10 критических публикаций о ее вредности и ненужности, об ее угрозе целостности и самому факту существования района. Жаль, что к его доводам не прислушались.

0

Оцінити коментар Thumb up 28 Палец вниз 1

 
 

П.Неуважний! Відповідь юридично зрозуміла, але для більшості мешканців ОТГ — бюрократична відписка: за 25 років приняли такі закони, які вигідні лише тим, хто їх приймає. От вони ними нас і «мажуть».
А педагоги ? Об них завжди витирали ноги при всіх владах.
Вибачаюсь, певний час, при комуністах, трохи з ними рахувалися, бо без них не діяло б товариство «Знання» та сільська худ самодіяльність би шкутильгала. Ну і організація всіх радянських свят теж на школах «висіла». А головне — діти по селу не вешталися і сиділи в школі до 16-18 години: уроки, гуртки, репетиції тощо. Та ще й по неділям «досуг» дітям в клубах організовували…

0

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 1

 
Неуважний
 

Ціню, Канцлере , Вашу оду педагогам , бо і сам є з цього цеху, тому і душа за них болить., особливо за те, що окремо взяті ветеринари взяли за правило витирати об них ноги. Прекрасно знаю тих педагогів , які вчили і його , і мене в Іванівській середній школі. Більшість із них відійшли у вічність , але і там їм мабуть соромно за такого вихованця. Точно знаю — не цьому вони його вчили.Але нехай все таки буде соромно йому.Щодо , як Ви мовите відписки! Зрозумійте мене правильно — ні я мешканцям ОТГ , ні вони мені нічого не винні. Я просто висловлюю свою думку. Щодо наших законів. Один зарубіжний політик дуже влучно підмітив: » Строгость украинских законов компенсируется их поголовным невыполнением ! » Тому знаючи це , вожді Іванівської ОТГ банально витирають об них ноги.

0

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 3

 
 

Уважаемые неуважный и Bizmsаrk,так почему ВЫ не воспользуетесь своими знаниями и( я уверен—имеющимся авторитетом) и не поднимет людей,так,как вы это делаете перед выборами..поезжайте по селам,если являетесь депутатами и просто ПОДНИМИТЕ народ..почему бы в Ивановке не совершиться Майдану?!!!!! Может просто нет целеустремлённо лидера? Писать красивые и умные комментарии ( я вполне с уважением к ним отношусь) под псевдонимами вас,видимо, что-то заставляет…может даже боязнь репрессий…и это не осуждается—время сейчас такое….но что-то нужно делать…старики инертные,а молодежь можно направить в нужное русло…просто нужен лидер,или главарь,или как угодно можно назвать…а у нас только перед выборами мы видели депутатов,неважно—райсовета,или облсовета…. только тогда к нам начинают обращаться….а в остальное время — все превращаются в невидимок….

0

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 4

 
Неуважний
 

Ну какие , дорогой ко мне претензии ( не знаю как к Бисмарку )! На роль ГЛАВАРЯ я абсолютно не претендую. ГЛАВАРЬ у нас есть, Ві же его избрали почти единогласно, уважаемого Виктора Алексеевича. Я же не Пугачев и не Лжедмитрий , чтоб надевать на себя тогу самозванца. Да и не сторонник я Майданов, как то привык действовать в правовом поле. » К топору зовите Русь ! » — это не для меня. Да и откуда Вы взяли , что я кого то подымаю перед выборами ? А своими знаниями я действительно пользуюсь , чтобы немножко заработать себе на жизнь. Я не сибарит , запросы у меня скромные , так что на жизнь вполне хватает.

0

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 2

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 14

 
 

Давайте без херів! Неуважний правильно сказав. А ви чекаєте, Аноніме хто заробінгудить і що з цього вийде. А потім будете нас і об…ть. Добре, якщо буде іванівський майдан, погано — коли почнеться гайдамаччина…

0

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 0

 
Односельчан
 

Василівка молодці!!! Аби гості до закриття школи чимся допомогли!!! А голову ТРЕБА було запросить без засранки!!!!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 2

 
 

А люди самі винуваті у цій біді під назвою отг, а майдан це утопія, єдиний вихід це програш Віті і його підлабузників на виборах. Але ж бл…ь ці бабусі знов за нього проголосують потім повмирають, а нам жити в цьому гівні, ой — отг

0

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 1

 
 

Так ходите на выборы—и голосуйте правильно,а для бабушек ведите пояснительную работу…..эта наша натура хохляцкая—ждать и терпеть….а потом махать руками после драки…пора думать головами,а то действительно—повыбираем то ворюг,то алкашек……пять лет руками разводим,а на выборах,как обкуренные галочки ставим…… наверное правильно, всё-таки говорится—-каждый народ имеет того руководителя,которого заслуживает….и который потом его имеет..,да и подняться у нас людишки могут, только после оплаты гривен 300,может Васильевны переламают нам менталитет и покажут пример всему району….не останавливайтесь и дерзайте…..вперёд и только вперёд!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 0

 
 

Дякую всім АРИСТОКРАТАМ ІВАНІВЩИНИ! Так, саме ті, кому не байдуже майбуття громади, тобто дітей, тобто функціонування шкіл та садків і є її головний «аристократичний» фонд.
Для мене «аристократ» — це не стільки факт народження та слави предків, скільки високий освітній рівень особи та … її страх перед майбуніми проблемами, які їй потрібно буде виконувати. Оцей страх перед лавиною проблем та увага до самих дрібниць громадського життя з подальшим намаганням їх вирішення і не дає цій аристократії влади.Вірніше, вони самі її бояться.
На відміну від наворишів: головне — отримати владу а потім ми розберемося. Головне — щоб і собі з цього мати якийсь визиск.

0

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 0

 
 

ТТТТТТТТТТ

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Не проблема получить власть—проблема правильно этой властью воспользоваться…….в районе есть активные люди,…..соберитесь в гражданскую организацию,и пусть действуют активистами от имени народа….желание нужно..и это малость,что требуется от жителей,что бы хоть чуточку изменить свою жизнь……а наших властителей бумеранг догонит…. кого-то уже догнал, кого-то чуть позже…но он обязательно собьёт корону….

0

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 0

 
 

Так давайте зорганізуємося: визначіть день, місце і час зустрічі всіх не байдужих. Тільки одне прохання: ПЕРЕД ЦИМ ЧІТКО ДЛЯ СЕБЕ СФОРМУЙТЕ ДВІ РЕЧІ: ЩО НАЙБІЛЬШ КРИКУЩЕ В ЖИТТІ ГРОМАДИ І ЩО ВИ ЗАПРОПОНУЄТЕ ЩОБ ЦЕ ПОКРАЩИТИ.
Одну проблему візьміть, ту — де ви профі і зможете аргументувати її перед іншими. Якщо ми об»єднаємося навколо 3 важливих проблем — можна створювати і громадську організацію і виходити з пропозиціями до мешканців, пояснювати її, її важливість на перспективу, та головне — як ми плануємо її вирішувати (хто і за які кошти) і в які строки.
Варіанти — писати листи до ВРУ, до КМУ, прохання до вищестоячих органів влади тощо — відпадають. Справа врятування потопаючих — це їхня справа. Тому все потрібно робити за власний кошт і думати, як викручуатися із коштів громади і де, і як їх можливо збільшити.
Зробимо ці справи — і народ, і благодійники в наступних допоможуть. Якщо від цього виграє дійсно ВСЯ ІВАНІВСЬКА ГРОМАДА. Ні — тоді іванівській ОТГ залишилось вже не довго.

0

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 0

 
 

Цікаво! А кому ж керівництво ОТГ тоді буде датсилати лавину розпоряджень, наказів, заходів, коли не буде шкіл ? Хто все те буде виконувати, розробляти, організовувати, зустрічатися, вітати, допомагати, агітувати, доводити до відома, звітувати, збирати ?
Староста !?!?!? Та вони через годину забіжать туди, куди і Макар телят не ганяє: двох слів на сільських заходах зв»язати логічно до купи не вміють і читають, те, що їм написали або в районі або в школі. Довідки без секретарів вже написати не можуть.
Не всі звісно: там де існують місцеві сільради і щось робиться, і голова на місті — є про що і сказати…

0

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 1

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 13

 
 

Навіщо комусь і десь збиратися? Ми маємо керівників які зобов’язані турбуватися про нас. Ми обрали депутатів. Вибралися то робіть. Не можете? Чого лізти як як мухи на гі..о? Скажіть ми долб…би переберіть нас. Сміттєві баки їм потрібно приміряти , можливо замтсляться і запрацюють на громаду. А ще потрібно у кандидатів перевірять табличку множення хочаб.

0

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 0

 
 

Що я вам скажу. Це все дрібниці. Ось як у наступному році будуть розганяти райлікарню, ото буде весело.

0

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 0

 
 

Шановні дописувачі, чомусь дуже часто в коментарях говорять про Шотівку. А це як в приказці : » чув дзвін … » Молодці василівці , тільки як подібне спіткало Шотівку , то Ваша пані Гасаненко перша відкритим текстом сказала , що як би ми не воювали за школу , її всерівно закриють , бо в районі не вистачає коштів. Шукайте , мовляв 100 тисяч , то може якось протримаєтесь. Так , позвольте , тоді ще ОТГ небуло. Пані Павленко також не підтримала батьків , а тепер говорить , що винне у всьому ОТГ ? Прикро , що в коментарях, зневажливо відносяться до простих людей : » Мовляв , бабки голосували » А де ж тоді ви , молодь ? Адже оті бабки — ваші мами. А скажіть , шановні , скільки молодих людей буває присутніми на сходах громадян , якщо вони проводяться. А там дійсно сидять одні бабки, а там саме й вирішувалися питання ОТГ і т.д. Доречі , люди , які мають більші статки , взагалі на такі заходи не ходять. А хоча б і в ШОтівці , так вони , ще до закриття школи , давно забрали своїх дітей до гімназії. Так , мабуть , не тільки ОТГ винне у всіх наших болях , а всі ми . А закликати людей до «майдану » анонімно , мені здається — не порядно. А райрада , маючи бюджет , нехай скаже , що вони в змосі утримувати інфраструктуру без створення ОТГ — тоді не потрібно буде і майданів.

0

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 9

 
 

Уважаемая о.в. ,,непорядно,, поворачиваться к сельским людям тем местом,на котором вы сидите…..майдан уже в Васильевке произошел….Вы не заметили?раздуют такое,что не будете знать,куда глаза прятать…

0

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 1

 
 

Шановний аноніме , ніколи нівідкого очі не ховала і другим місцем від людей не відверталась . Категорично проти закриття шкіл , уважно читайте. А написала , хто саме закрив школу в Шотівці. Так , що очі Ви ховайте . А оратори — високопосадовці краще очі нехай відкриють і виведуть із тіні гроші , на які можна утримувать школи.

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 1

 
Чесный депутат
 

Уважаемые жытели села Нововасильевка:из приближенных мне источников завтра 4 июня в 9:00 на заседании исполкома и в 12:00 на заседании сесии депутатов ОТГ будет решатся вопрос о закрытии школы в вашем селе и об отставке вашего старосты,так как он неугоден Вите и Вике!Если мой источник неверный зарание приношу извинение.!

0

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 1

 
 

Проектів рішень по школі ще не було оприлюднено на сайті ОТГ. Хоча така формальність ще не ставала на заваді.

0

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 0

 
 

Василівці зметуть і Вітю і Віту. Якщо інші бояться чи неорганізовані то Василівка покаже приклад. Усім потрібно працювать над Іванівською громадою і жаживемо полюдські, без ворюг і туток.

0

Оцінити коментар Thumb up 30 Палец вниз 3

 
Работа в Польше
 

Ето тот Хотиенко что поддерживал на выборах в отг нынешнего главу отг??? Вот и получай сра.олиз. Следующий староста Новониколаевки, Олечка готовит на етот пост своего братика Сашу

0

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 1

 
 

Це той . Та зараз все змінилося. З сьгодні Дебелий тримайся. Усрався у порядок денний включати питання про школу?

0

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 1

 
 

Значить правда бояться. Ну тримайтеся

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 1

 
 

Придбали ОТГ істи собі проблему. На свої жирні зади.

0

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com