ПРОДАМ швейлер металевий 3,20 на18

096-081-58-08

ПРОДАМ Весы автомобильные, механические. Платформа 12 метров. Грузоподемность 30 т. 50 тис грн. Находятся в Н.Серогозком р-н

067-601-04-94

ПРОДАМ семена подсолнечника. Гибрид 2017 года

066-151-39-07

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ молодых дойных коров. Ивановка.

097-559-58-65,

ПРОДАМ ячмінь 2т та пшениця 10 т. 4 тис грн/т.

тел. 068-397-48-64

Відпочинок на Арабатській стрілці. Деталі ТУТ Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

Результати обласної спартакіади державних службовців

Із 25 по  27 травня 2018 року на спортивних майданчиках ДОТ «Прибрежний» (смт Лазурне Скадовського району) відбулась ХVII обласна серед збірних команд державних службовців Херсонської області.


Протягом трьох днів понад 400 учасників із 24 команд Херсонської області змагалися в п’яти видах спорту: футзалі, волейболі, шахах, шашках та настільному тенісі.

Змагання між командами були досить напруженими і цікавими, кожна з них прагнула перемогти. Та перемогли найсильніші. За підсумками змагань із п’яти видів спорту, у яких змагалися команди, перше загальнокомандне місце виборола команда Херсонської міської ради (335,5 очок). На другу сходинку п’єдесталу піднявся Скадовський район (329,5 очок). Бронзовими призерами стала збірна команда міста Нова Каховка (326,5 очок).
Збірна команда державних службовців Іванівського району посіла 15 місце, набравши 198,5 очок, зокрема: міні-футбол – 12 місце (54 очок); волейбол – 7-12 місце (63,5 очок). У шахах серед жінок район здобув 10 місце, у шашках серед чоловіків – 6 місце.

Вельми невдалим був дебют збірної команди Іванівської ОТГ на змаганнях.  У загальнокомандному заліку громадівці зайняли останнє, 24 місце.

За матеріалами Іванівської РДА.

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 16

Додати коментар »

 
 
БАРВИНОК
29 мая, 2018 о 15:48 IP автора: 194.50.254.169
 

я ж писав, не переводьте гроши .отг-позор

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 1

 
BIZmark
29 мая, 2018 о 15:55 IP автора: 194.50.254.168
 

Слава Богу ! Закінчилася епоха фейєричних свят — починаються сірі будні. І, повірте, легше не буде…

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 1

 
Первое с конца
29 мая, 2018 о 16:18 IP автора: 46.211.125.5
 

Я просто в шоке с отг, школы закрывают зато на спартакиады посещают и последнее место пнивозят, позорники. Сегодня в школе дети расказывали как с родителями ездили на море, так что первая их цель повести своих дитей на моря за наши деньги

Оцінити коментар Thumb up 41 Палец вниз 1

 
Аноним
29 мая, 2018 о 16:20 IP автора: 46.211.97.70
 

Яка ОТГ, такий і результат! Пропіарились?!

Оцінити коментар Thumb up 37 Палец вниз 2

 
Аноним
29 мая, 2018 о 18:02 IP автора: 46.211.112.169
 

Кароладские жуки так охрестили форму ивановской отг

Оцінити коментар Thumb up 29 Палец вниз 4

 
Аноним
29 мая, 2018 о 18:32 IP автора: 194.50.254.170
 

Вредители одним словом.

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 2

 
...
29 мая, 2018 о 19:00 IP автора: 178.62.153.200
 

А жіночка на другому фото показує А ОСЬ ВАМ.То чи фотогрфу ,чи конкурентам з ОТГ,чи всім жителям району-ми приїхали відпочивати,а не змагатися.А ви платіть справно податки.В Фейсбуці секретарка на фото з дочкою-за чий кошт там дитина,чи вона спала на одному ліжку з мамою,чи може їла з нею теж з однієї миски впродовж 3 днів-знову за рахунок нас з вами.А коли в отг та районі почнеться покращення-відкриють нові робочі місьця,пустять по селам автобуси,наведуть лад з водою.Чи це я забагато хочу,скажіть будь ласка наші можновладці.Це все з ВАШИХ же передвиборчих обіцянок

Оцінити коментар Thumb up 45 Палец вниз 1

 
...
29 мая, 2018 о 19:07 IP автора: 178.62.153.200
 

А судячи з підсумкової таблиці команда з ОТГ взагалі то розуміла куди і головне, на що вони туди приїхали.З таким успіхом можна було всією гоп кампанією виїхати і на канал та там і відпочити від трудів праведних.Але так розумію, так би бюджетні кошти булоб важче списати.

Оцінити коментар Thumb up 39 Палец вниз 1

 
!!!
29 мая, 2018 о 19:10 IP автора: 146.185.158.24
 

И так во всем- ФЕСТИВАЛИМ

Оцінити коментар Thumb up 37 Палец вниз 1

 
Аноним
29 мая, 2018 о 20:37 IP автора: 46.211.116.182
 

А где это мастер спорта международного класса, мистер Нуд.га??? Что цепь готовит с амбарным замком на закрытие школы, как так такоймвумный а школу зашетить нет вума. Только на спартакиады ездил шашлык кушать и языком поболтать.

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 4

 
Аноним
29 мая, 2018 о 20:38 IP автора: 95.135.214.47
 

ОТГвські позорники і невдахи! Стидоба! Називається » відстояли честь » Іванівського району.Хоч що там було відстоювати , коли в тих людців ні честі ні совісті немає і ніколи не було. Всіх нахрен в мусорний бак і на звалище історії.

Оцінити коментар Thumb up 36 Палец вниз 3

 
ЗАДОЛБАЛО
29 мая, 2018 о 22:03 IP автора: 77.111.245.11
 

Когда закончатся все эти развлечения???!!! Может пора делом заняться? В ТРОФИМОВКЕ БАРДАК!!! Воды нет, староста в очередной раз в отпуске (он у нее круглый год), отв. за воду (предс. кооператива ФЕНИКС) сама себя уволила без какой-либо ревизии. Село оставили без воды в такую жару! Мы члены ОТГ или только деньги наши нужны? Время фестивалить есть, а в село приехать слабо?! Ситуация напряженная, люди на пределе. Пахнет жаренным…

Оцінити коментар Thumb up 41 Палец вниз 2

 
Аноним
30 мая, 2018 о 07:42 IP автора: 46.211.158.23
 

В вашей трофимовке всегда был бардак, был и будет сами в этом виноватые. Сами избрали чукайшу,ивот и держите, а депутат Литвин то концерты даёт то на спартакиады ездит, ему по..ймна ваше село

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 3

 
Аноним
30 мая, 2018 о 10:33 IP автора: 37.54.153.182
 

Просто поїхали попили що ОТГ що РДА. Прокатали наші кошти чого їхать і позориться.

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 2

 
Аноним2
30 мая, 2018 о 13:10 IP автора: 46.211.131.137
 

Кончилы спорт ОПГ /обеднана преступна груперовка/ а вони//////

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 2

 
Аноним
31 мая, 2018 о 17:27 IP автора: 78.111.189.42
 

какие участники, недогосслужащие такие и результаты.