Яка жінка не мріє стати мамою?

Найвеличніше й найшляхетніше бажання —  подарувати життя своїй дитині, оповити її  з  перших хвилин любов’ю та ласкою. Тому й готуються породілля, їх близькі до майбутньої  події як до свята.

           Та хіба не знайомі ці почуття – очікування та тривоги – кожному, кому Бог подарував щастя стати батьками?

Але ж не завжди, на жаль, все  буває «гладко». Так сталося і в цьому випадку, про який ми розповімо.

Майбутня матуся народилася в Іванівському районі, росла тут, вийшла заміж, потім  переїхала з чоловіком жити у місто Донецьк.

Але неочікувано прийшла на Донбас зі сходу війна і опинилися тамтешні люди у пеклі, яке ми називаємо «зоною АТО».

Немало людських доль ламає лихоліття, тож прийшлося і нашій героїні покинути свій дім, залишити все нажите  та, вже в якості біженки, повернутися на свою малу батьківщину.

Але життя не стоїть на місці і нашій «переселенці» лікарі повідомили радісну новину – вона невдовзі стане матір’ю. На жаль, в результаті оглядів вагітність було визнано важкою і народжувати дитину призначено було їхати до пологового будинку в Херсон.

На сімейній нараді рідня вирішила не везти жіночку народжувати до Херсону, а, краще, як їм здавалося, до найближчого від Івановки міста – Генічеська.

З медичними закладами цього міста у іванівців давно вже існують тісні зв’язки і відгуки, як правило, від лікування там теж позитивні. Та ще й відстань до Генічеська в два рази менша ніж до Херсона, що не маловажно  в умовах коли у жінки відходять води і потрібно терміново їхати в будинок.

Порадились, на тому й вирішили.

І ось, 18-го вересня, у нашої героїні з’явилися ознаки початку пологів. Рідні жіночки всадовили  її в автомобіль та повезли народжувати у .

На цьому і закінчується  перша частина розповіді, яку можна було б вважати  «сповненою добрих сподівань».

І починається друга – «недобра».

По приїзду до Генічеська  їх  чекала несподіванка.  Як розповідає жінка, у місцевому пологовому будинку на них  з неприхованим хамством напали медичні працівники. «Лікарі» (візьму в лапки  назву цієї професії по відношенню до генічеських особин), повідомили, що «іногородніх» не приймають, що таким, як вони треба  їхати зі своїми проблемами як надалі звідси, краще  у  Херсон.  Аргументи, що у жінки на цю мить вже відійшли води і подорож у часі  не менше як 4 години,  вона стовідсотково не витримає, «лікарів» нітрохи  не зчулили.  Довідка про те, що жінка є  біженка із окупованого Донецька теж не допомогла.

Іванівців, без малого не силоміць, виставили за двері пологового будинка.

На зворотній дорозі родичі жінки зателефонували на урядову гарячу лінію з приводу такого дикунства генічеських лікарів.  Результат не змусив себе довго чекати. Буквально відразу ж їм  передзвонюють з  Генічеської лікарні  та пропонують – лишатися на місці.  І що по породилля зараз виїде «швидка». На той час рідня на шаленій швидкості мчала народжуючу жінку через селище Партизани назад до Іванівки.

Чекати поки ті, хто тільки що їх виштовхував, дотримають обіцянки чи їхати далі?

Швидко порадившись, рідня відмовляється від  «послуг»  генічан.  Цілком логічно, з оглядкою на неабияку агресивність останніх, вирішивши, що безпечніше буде не давати матір та дитину в руки до роздратованих та знервованих генічеських  «ескулапів», щоб це не призвело до  непоправних вчинків з боку останніх. Одним словом, такий хамський сервіс не додав іванівцям ні спокою, ні віри в «неочікуване прозріння».

По дорозі до Іванівки родичі жінки зателефонували до пологового будинку та пояснили ситуацію.

Іванівські акушери  швидко приготували до прийому породілля. Екстрено викликали лікаря до пологового будинку, так, що до приїзду жінки все вже було готово.

Як і прогнозували лікарі, пологи були важкими. Кровотечі, розриви та інші неприємності не оминули нашу героїню. .. Проте, все вирішилося на краще. Хоч і важко, але пологи  пройшли успішно. Молода матуся  разом із дитиною почуваються добре і  на цей час відпочивають в Іванівському пологовому будинку.

Як підсумували герої даної  історії, тепер до Генічеської лікарні — ні ногою. Такого відвертого хамства, байдужості,  нелюдяності, непрофесіоналізму з боку лікарів вони ще не бачили.

Їм досі не зрозуміло, як лікарі могли холоднокровно виставити геть  за двері вагітну жінку у якої на їх очах відійшли води? А якщо б не було під рукою особистого автомобіля, то де б довелося з’явитися на світ дитині? Та чи довелося б взагалі?

Добре, що ця історія завершилася «хепі ендом». Герої публікації сподіваються, що генічеські  так звані «лікарі»неодмінно  понесуть покарання за вчинок,  який мало  не коштув життя жінці та новонародженій дитині.

В той же час сама молода матуся,  а також її родина ще раз, через наше видання,  висловлюють щиру подяку всім  Медикам з великої літери пологового будинку рідного Іванівського району, всім, хто з честю виконав свій обов’язок, не побоявся відповідальності, хто вкладує в свій труд не тільки знання та досвід, а ще й велику душу!

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 8

Додати коментар »

 
 
 

Я тоже поехала туда на 36 неделе хотела заранее договорится так как первого там рожала меня не приняли…

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Не знаю, что нашли ивановцы в генической ЦРЛ, бывать там приходилось не раз, впечатление осталось самое мрачное , как не от заведения где исцеляют людей, а что-то среднее между конюшней, сараем и министерством поборов Саши Клименко. Главврач там , видимо, давно — пустое место.
На что в Серогозах поругивают своих докторов … сами знаете, всегда есть за что, но Нижнесерогозская больница по сравнению с геничанской — на недосягаемой высоте.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

щоб прийняли треба взятку дати. 3 тисячі грн. це тільки лікарю.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Звісно матері та малюкові усіляких гараздів та здоров*я…. Але логіка родичів вбивча: мають направлення у обласний пологовий (чи принаймі на консультацію до головного акушера області, який би поклав у патологію достроково) — «Ні, поїдемо до Генічеська». Домовлятися заздалегідь з лікарем у Генічеську — о, ні. Телефонувати на гарячу лінію теж варто було безпосередньо біля дверей пологового… Але дорослі люди вірять в те, що реальність зміниться чогось заради них. Така наївність небезпечна для життя.

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

Лучшего гениколога как Литвиненко П. Н. не знаю, моя жена дважды рожала у него и я ему благодарен.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Самый цимус в генической больнице есть палата в реанимации, не дай Бог кому туда попасть.
Мужчины и жещины , доходяги «выздоравливают» вплотную друг к другу в этой конуре, условно разделенные занавеской.
Но они ж неходячие, они ж «ходят» под себя в утку. А если ты еще не совсем отъехал и в сознании? Каково это делать в утку в коллективе из больных, их посещающих знакомых и родичей, ну и медперсонала, к конце концов.
После проведывания там товарища-инфарктника впечатлений на неделю гарантировано. Со слабыми нервами лучше не заходить вообще. И не из-за состояния больных, а из-за организации «лечебного процесса».

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Ця історія зацікавила журналістів телеканалу СТБ.
На жаль, герої публікації відмовилися йти далі та дати інтерв’ю каналу.
Дуже шкода, адже не кожен раз життя дає шанс відновити справедливість коли нами потурають.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com