ПРОДАМ Горчицу. 90 тон. Цена договорная

050-497-10-63

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ котят породы «Польская вислоухая». Детати ТУТ Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок у смт Іванівка по вулиці Соборній 198

тел. 097-363-83-53

Відпочинок на Арабатській стрілці. Деталі ТУТ "РОБОТА":на постійну роботу потрібен такторист

098-538-10-64

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

Високопосадовець ледь не став корупціонером через забудькуватість

Справжній детективний трилер із присмаком корупції розігрався в Іванівці, де один із високопосадовців придбав собі автівку і не вніс відомості про це до електронних декларацій про майно та доходи посадових осіб.

По суті справи посадовець придбав легковий автомобіль марки MITSUBISHI» моделі UTLANDER, 2007 року випуску за 324 432 грн.  За фактом покупки автомобіля, яка більша п’ятдесяти прожиткових мінімумів, посадовець мав подати електронну декларацію про суттєві зміни в майновому стані, чого не зробив.

Такий випадок не пройшов повз очі правоохоронних органів, і останні склали на посадовця адміністративний протокол за порушення антикорупційного законодавства.

Власне протоколів про корупцію було два, так як, посадовець не задекларував і суму коштів, за які придбано автомобіль. Зі слів посадовця, кошти йому подаровано членом родини.

Отже, у підсумку посадовець отримав два протоколи за аналогічними статтями ч. 2 ст. 172-6 КУпАП ( Порушення вимог фінансового контролю), за несвоєчасне декларування подарунку у вигляді грошових коштів на суму 324 432 грн та автомобіля, який було придбано на ці кошти.

Одне тільки диво врятувало посадовця від адміністративного покарання та отримання статусу «корупціонера».

Як виявилося, на момент складання протоколу у справі купівлі автомобіля минув термін давності розгляду, який складає три місяці з моменту виявлення правопорушення. За  іншим епізодом — даруванню коштів, то тут теж обійшлося. Як виявляється, подарунки грошових коштів більше 50 прожиткових мінімумів мають бути складені письмово та засвідчені нотаріусом, чого не було зроблено в цьому випадку. Відтак, юридичний факт дарування коштів не знайшов свого підтвердження, а значить, і складу злочину в недекларуванні цих коштів немає.

У підсумку справи суд закрив провадження за обома протоколами.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 17

Додати коментар »

 
 
телеграф
26 мая, 2018 о 21:33 IP автора: 95.132.134.190
 

треба садити і надовго.

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 9

 
Гусь жареный
26 мая, 2018 о 21:42 IP автора: 46.175.160.52
 

Телеграф, ты идиот! Столб тебе в зад. Читай законы. А не маши шашкой.

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 5

 
Ю
26 мая, 2018 о 21:46 IP автора: 37.73.214.13
 

Оху…………..еть.То есть он говорит что ему подарили,по закону дар нужно потверждать.В суде выходит,что нет документов потверждающих дарение — гуляй ПЕТЯ!!!!!!!!!!!!
А где же он их взял тогда????
Трижды ох…………еть!!!!!!!!!

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 7

 
Аноним
26 мая, 2018 о 23:38 IP автора: 46.211.132.8
 

Действительно не вяжется по дарению. А вот по сроку давности очевидно был подмазан «орган» правоохранительный, это национальный вид зароботка уследаков с про…баным сроком давности.

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 2

 
Аноним
27 мая, 2018 о 05:52 IP автора: 107.167.108.76
 

чиновники,полиция ,прокуроры ,судьи ,как не странно тоже люди и живут можно сказать по соседски зачем ссорится ? а перед народом надо отчитатся что все работают и чтото там пишут ,разбираются.ТАКОВА ЖИЗНЬ ОБЩЕСТВА!!!!

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 5

 
Контроль
27 мая, 2018 о 06:42 IP автора: 46.211.155.136
 

А ти пробував жити рядом з пракурорами і т.д..Вони живуть, а іншим життя нема. А відповідальність повина бути для всіх одна. А то виходить закон тільки для простих людей. Якщо тут не можуть посадити явного ворюгу, а що тоді говорити про вищі чини. Ось чому Україна котиться в прірву, а люди просто виживають.А ті хто так ряно захищає прояви корупціонера, то теж рильце в пушку. Як мінімум звільнити з посади, а то і дати трьошку просвіжими память.

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 2

 
Гога
28 мая, 2018 о 10:55 IP автора: 188.163.89.73
 

///////////
Главный коррупционер

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 2

 
За справедливость
28 мая, 2018 о 18:41 IP автора: 188.163.89.73
 

Автор тоже проплачений

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 4

 
За справедливость
28 мая, 2018 о 18:42 IP автора: 188.163.89.73
 

/////// приплатилась
_____________________________
Ніхто нічого не приплачував. Здається це цілком очевидно.

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 2

 
За справедливость
28 мая, 2018 о 21:41 IP автора: 188.163.89.73
 

Почему тогда остальные фамилии не удаляете? Вы должны быть независимым. Пускай район знает своих «героев» а то только могут в глаза пыль пускать и других представлять!!!!!

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 1

 
Roman Voronov
28 мая, 2018 о 22:02 IP автора: 37.73.91.75
 

У даному випадку видаляю прізвище, так як не було обвинувального вироку суду. Вживання прізвища даної людини у контексті цієї новини можна розцінити як наклеп, або ж нанесення шкоди ділові репутації людини.
Був би вирок суду — без жодних питань опублікував би.

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 1

 
ИВАНОВКА
29 мая, 2018 о 00:50 IP автора: 188.163.89.73
 

так правельно

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 1

 
ИВАНОВКА
29 мая, 2018 о 01:13 IP автора: 188.163.89.73
 

Уважаемый автор. Первое-Вас никто не просит называть фамилии. Второе- Вы несете ответственность только за то, что пишите в своих статьях, а за коментарии Вы не отвечаете. У Вас на сайте оскорбляют людей прямо называя их фамилии, почему Вы еще не в суде? Будьте честным до конца, и перестаньте удалять невыгодные коментарии- либо Вам либо вашим товарищам. не нужно представлять интересы, дабы не вызывать к себе пристального внимания!!!! Спасибо заранее.

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 2

 
ИВАНОВКА
29 мая, 2018 о 01:24 IP автора: 188.163.89.73
 

Ваша статья звучит даже в оправдание, что значит забыла, хватит издеваться над народом 320тыс Вы в своем уме?????!!!!!

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 1

 
Роман
29 мая, 2018 о 02:27 IP автора: 37.73.91.75
 

В решті решт, що вам мішає залогінитись не анонімно і написати — та людина коррупціонер.
Обіцяю, що я не видалю цього коментаря.
В чому проблема?

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 2

 
За справедливость
29 мая, 2018 о 10:32 IP автора: 188.163.89.73
 

Вы сами себе противоречите, причем здесь мое имя, оно никому кроме //////