ПРОДАМ швейлер металевий 3,20 на18

096-081-58-08

ПРОДАМ Весы автомобильные, механические. Платформа 12 метров. Грузоподемность 30 т. 50 тис грн. Находятся в Н.Серогозком р-н

067-601-04-94

ПРОДАМ семена подсолнечника. Гибрид 2017 года

066-151-39-07

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ молодых дойных коров. Ивановка.

097-559-58-65,

ПРОДАМ ячмінь 2т та пшениця 10 т. 4 тис грн/т.

тел. 068-397-48-64

Відпочинок на Арабатській стрілці. Деталі ТУТ Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

Нововасилівські батьки не здаються

Жителі села не згодні з вердиктом Іванівської ОТГ щодо необхідності закриття школи в їхньому селі та продовжують боротися за її життя.

Як стало відомо нашому виданню, на прохання жителів Нововасилівки, незабаром у село мають приїхати журналісти однієї з популярних газет Херсонської області, щоб розібратися з освітніми проблемами іванівської громади.

Нагадаємо, нещодавно в селі Нововасилівка відбувся схід громадян, де керівництво Іванівської ОТГ повідомила,що місцева школа не прораховується і громаді утримувати її важко. Є необхідність пониження освітнього рівня місцевої школи, залишивши в Нововасилівці лише навчання для учнів початкових класів.

Детальніше у цій публікації. 

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 39

Додати коментар »

 
 
Голос народу
25 мая, 2018 о 21:51 IP автора: 46.211.1.111
 

Тримайтеся

Оцінити коментар Thumb up 36 Палец вниз 2

 
Аноним
25 мая, 2018 о 22:55 IP автора: 194.50.254.171
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 27

 
Аноним
25 мая, 2018 о 23:11 IP автора: 77.111.245.13
 

МОЛОДЦІ ВАСИЛІВЦІ, ТРИМАЙТЕСЬ! БУЛИ Б УСІ ТАКИМИ НЕБАЙДУЖИМИ! То й не вмерла б Україна!

Оцінити коментар Thumb up 43 Палец вниз 4

 
болельшик
25 мая, 2018 о 23:54 IP автора: 77.111.245.10
 

За то в Любимівці не закривають, хай що хочуть на Тиндюка А.К. кажуть все одно він за те, щоб школа в селі була !!!

Оцінити коментар Thumb up 37 Палец вниз 2

 
BIZmark
26 мая, 2018 о 06:54 IP автора: 194.50.254.168
 

Спочатку забрали робочі місця, потім — молодь на заробітки. Тепер забирають із села дітей.Чи привчають до шатання на заробітки по закордонам ? Діти і в сім»ї важко прораховуються. Особливо з нинішнім життям. Тому і вимирає Україна. Але ж ми їх пускаємо на світ (хоча й небагато) і живемо заради них. Якщо школи стають фінансово не вигідні для ОТГ — то заради чого ми живемо і працюємо ???? Чи потрібна така ОТГ ???
А як красиво говорили рік тому назад. А які свята і фейєрверки влаштовують. На хліб у декого є — хочеться видовищ ???

Оцінити коментар Thumb up 59 Палец вниз 3

 
Аноним
26 мая, 2018 о 09:58 IP автора: 46.211.156.34
 

Наша Гасаненко ще у 2012 році відстояла школу. Такі недолугі як і ОТГ шники хотіли її закрити. З її розумом та ооганізаторскими здібностями незрівнятися ні віті ні вікі не каті. Люди теж на все підуть заради школи.

Оцінити коментар Thumb up 34 Палец вниз 16

 
Аноним
26 мая, 2018 о 10:47 IP автора: 37.54.154.9
 

А чому не чути василівських депутатів, членів виконкому? Чи Марусячкі школа потрібна для власного піару, чужі заслуги собі приписувати?

Оцінити коментар Thumb up 36 Палец вниз 0

 
Голос народу
26 мая, 2018 о 13:07 IP автора: 46.211.117.188
 

Депутатів там ніхто не питав, а сказано то буде зроблено. А депутати хай далі мовчать в ганчірку.

Оцінити коментар Thumb up 32 Палец вниз 0

 
АНАРХИЯ 4
26 мая, 2018 о 13:38 IP автора: 194.50.254.168
 

Ваша Гасаненчиха очень стервозная женщина!И пожинаете вы плоды ее трудов..Карьеристка, которой плевать на людские обращения, в угоду своих корыстных амбиций!

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 15

 
Аноним
26 мая, 2018 о 14:30 IP автора: 46.211.26.39
 

Не будет детей, не будет людей. Земельки больше можно будет подмять под себя. А в итоге таких не обдуманных действий правительства, отдельные регионы и переходят к власти России. Людям хочется стабильности и порядка, даже и без свободы слова.

Оцінити коментар Thumb up 37 Палец вниз 1

 
💬
26 мая, 2018 о 16:45 IP автора: 176.59.208.230
 

— Хто всрався? — Невістка. — А де вона? — Корів пасе, так звідтіля і несе.

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 1

 
Аноним
27 мая, 2018 о 11:07 IP автора: 78.111.187.198
 

Гасаненко завжди робить те, що їй вигідно особисто, а за людей та дітей вона ніколи не переживала. В районі, будучи при владі, не одну школу закрила, і не одній людині плюнула в душу. Це її кредо життя. З усього району за школу тільки у Василівці вона може відстоювати.

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 19

 
Аноним
27 мая, 2018 о 11:47 IP автора: 46.211.0.200
 

Гасаненко молодець! допомогає усім, хто звертається у неї завжди порядок. Зверніться і вам буде допомога. А вам, недоучки вчитися і вчитися у неї. Успіхів!

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 17

 
Аноним
27 мая, 2018 о 11:50 IP автора: 194.50.254.170
 

Дуже поважна особистість! Такі жінки рідкість у наш час та й не тільки у наш…

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 14

 
Аноним
27 мая, 2018 о 14:19 IP автора: 46.211.134.192
 

Василівка поставе на місто Дебелого та команду.

Оцінити коментар Thumb up 28 Палец вниз 3

 
Аноним
27 мая, 2018 о 17:56 IP автора: 46.133.124.155
 

Гасаненко сама про себя хвалебные комментарии пишет….смехота))))))

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 17

 
...
27 мая, 2018 о 18:09 IP автора: 77.111.244.11
 

Гасаненко ещё той вампир слава богу что район избавился от такой чумы , как человек.

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 16

 
цвj
27 мая, 2018 о 20:24 IP автора: 194.50.254.170
 

kj

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 3

 
Аноним
27 мая, 2018 о 21:14 IP автора: 46.211.123.218
 

Що б не писали простигосподи та Тетяна Василівна справжній керівник.

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 15

 
...
27 мая, 2018 о 21:36 IP автора: 77.111.244.11
 

Пускай она вами и руководит ,человек который не уважает своих родителей других людей никогда не поймёт ,так что пускай Гасаненчиха находится от нашего района подальше , за время своего руководства для района сделала один вред после себя оставила только руины.

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 13

 
Аноним
27 мая, 2018 о 22:42 IP автора: 46.211.96.213
 

Хто пише проти Гасаненко, глянь на лайки і заглохни. Більшість її підтримують.

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 15

 
АНАРХИЯ 4
27 мая, 2018 о 23:03 IP автора: 194.50.254.170
 

Пусть выйдет на выборы, любые..там и увидете какая у нее поддержка.. НИКАКОЙ!

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 10

 
...
28 мая, 2018 о 06:41 IP автора: 77.111.244.11
 

Сильно много чести уделяем маркизе, она политический отход .

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 15

 
Петро
28 мая, 2018 о 07:10 IP автора: 194.50.254.170
 

Та сам дебелий і пише, щоб увагу від себе відволікать. Кому вона цікава. Тут її вже скільки немає а пишуть.

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 1

 
Петровна
28 мая, 2018 о 10:39 IP автора: 130.180.210.13
 

Вона йому » розова» писать про неї. він забув вообще хто вона така …..

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 13

 
Аноним
28 мая, 2018 о 12:16 IP автора: 46.211.130.58
 

Щоб її знати треба мізками дорости, а це йому не дано. Та й оточеню теж.

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 4

 
Аноним
28 мая, 2018 о 13:27 IP автора: 46.133.124.155
 

Та да,гасаненко всех мозгами переросла…..слиняла из района….а теперь корчит из себя патриотку…..все знают,как она руками размахивала по кабинетам….слабо было на голову идти,муженька своего для хохмы выперла……побоялась идти , потому что знала,что за нее не проголосуют……а теперь вылезла, наверное,креслецо под ней зашаталось….

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 13

 
Аноним
28 мая, 2018 о 14:38 IP автора: 46.211.122.135
 

Ну це пишуть грамотєї ОТГ. З купленою або бурсітетськой освітой. Дивно що писати вміють. Отг нам обіцяло багато та все брехня. А жителі її поважають і звернулися за допомогою. Обіцяла допомогти.

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 5

 
Аноним
28 мая, 2018 о 15:13 IP автора: 46.133.124.155
 

Обещать и помочь—разные вещи…….ждите с моря погоды….

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 11

 
Аноним
28 мая, 2018 о 15:16 IP автора: 46.133.124.155
 

Вот и посмотрим—кто сильнее…..Дебелый или гасаненко…..

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 6

 
Аноним
28 мая, 2018 о 15:51 IP автора: 46.211.105.228
 

Добре що є на кого звертати цим невдахам самоучкам.

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 0

 
Аноним
28 мая, 2018 о 16:20 IP автора: 77.111.244.35
 

Да .Гасаненчиха и Шотовке много чего обещала,а в итоге школу закрыли.И крайнего ненашли.

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 4

 
АНАРХИЯ 4
28 мая, 2018 о 18:12 IP автора: 194.50.254.170
 

Ваша Гасаненчиха пусть в Новодмитровку приедет..люди ее на вилах вынесут!Рома, и почему не на всех постах работают лайки и дизлайки?Думаю картина по поддержке этой ведьмы была бы видна..

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 6

 
Аноним
28 мая, 2018 о 18:19 IP автора: 46.133.124.155
 

Это точно…в Новодмитровка ее до инсульта доведут…

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 5

 
Аноним
28 мая, 2018 о 18:23 IP автора: 46.133.124.155
 

Что тут не понятно….скоро выборы, гасаненко надо пропиариться,создать видимость работы,а тут и повод нашла……

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 7

 
Аноним
28 мая, 2018 о 18:45 IP автора: 46.211.132.166
 

Гав-гав-гав. Це можете. Ну і гавкайте, а от школи отї….ся. бо на вилах самих винесуть. Я своїх дітей не пустю хто Зна чого і хто зна куди. Мені всерівно хто з вас гавно хто ні. Вилам усьоравно.

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 6

 
Roman Voronov
28 мая, 2018 о 21:37 IP автора: 37.73.28.83
 

Лайки і дизлайки прив’язані до ваших IP адрес. Якщо хтось із вашої підмережі поставив лайк, то вам це буде недоступно.
Така проблема спостерігається у абонентів Діджикома. У них цікавий розподіл IP адрес серед абонентів

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 1

 
ИВАНОВКА
29 мая, 2018 о 01:15 IP автора: 188.163.89.73
 

Уважаемый автор. Первое-Вас никто не просит называть фамилии. Второе- Вы несете ответственность только за то, что пишите в своих статьях, а за коментарии Вы не отвечаете. У Вас на сайте оскорбляют людей прямо называя их фамилии, почему Вы еще не в суде? Будьте честным до конца, и перестаньте удалять невыгодные коментарии- либо Вам либо вашим товарищам. не нужно представлять интересы, дабы не вызывать к себе пристального внимания!!!! Спасибо заранее.

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 8

 
Аноним
29 мая, 2018 о 23:15 IP автора: 46.133.92.118
 

Рома,тебя опять пугают судом….?!!! Даже можно догадаться откуда ветер дует….пусть эта особа сидит в своем районе и там порядки наводит,или до ручки его доведет,это уже как кому повезет….