Прощання з рідним садочком

Завершено навчальний рік, на порозі літо… Діти старших груп дитячих садків із нетерпінням та водночас зі смутком чекають цієї пори, адже на порозі їхній перший випускний бал…

Випускний у дитячому садку … Ще 20 років тому це свято несправедливо обходили стороною. А адже за плечима нашого улюбленого чада залишився цілий етап його маленького життя. Закінчилася дошкільна пора час веселих ігор, безтурботних розваг. Попереду — шкільні роки. Випускний бал- це символ переходу маленької людини в більш доросле і відповідальне життя. Тому він повинен надовго запам’ятатися барвистими враженнями і чарівними емоціями.

Так і в нашому ясла-садку «Світлячок» 19 травня настав той день, якого чекали ми всі: і дорослі, і діти — випускний бал, перший крок дитини в доросле життя. Урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка в бальних сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях дітей — посмішки. Вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події у їхньому житті. Під урочисту музику діти входять до святкової зали. І ось перші звуки прощального вальсу:

І ось уже дорослі ми

Погляньте, мами й тата.

І хочем вальсом розпочати

Хвилююче це свято.

На дітей чекала зустріч із казковими героями: Петриком П’яточкіним, Ябедами – подружками,  Королевою казок, двійкою та дванадцяткою. Упродовж свята діти багато співали, розказували віршів, танцювали. Випускники дякували своїм вихователям, помічнику вихователя, усьому персоналу дошкільного закладу, які так дбайливо про них піклувалися.

Для дітей, крім вітального слова, від батьків був ще сюрприз. Це  відеофільм « Як ми були  маленькими». Діти із захопленням переглядали його. Кожен очима шукав своїх батьків на екрані.  Емоціям не було меж.

Наприкінці урочистої частини на дітей чекав приємний момент – дипломи і медалі випускників дитячого садка, фотоальбоми та солодкий подарунок з іменем кожного випускника на згадку про щасливі роки,  які діти провели в закладі. Кожен із батьків із гордістю дивилися на свою дитину, яка так швидко встигла вирости.

Із привітальним словом виступила завідувач Гриб Світлана Сергіївна та секретар Іванівської селищної ради Щаслива Вікторія Сергіївна.

У кінці свята під зворушливу пісню «Простели мені мамо рушник», мами простелили перед дітьми рушники, через який пройшли  з гордо піднятими головами наші випускники. Свято минуло швидко, а попереду у випускників та їхніх батьків відповідальний період – підготовка до школи. Успіхів вам, дітки, а батькам терпіння й мудрост!

Колектив нашого садочка  вірить, що добрі спогади про дитяче дошкільне життя діти з любов’ю пронесуть із собою через усе життя.

 

 

Вихователь я/с «Світлячок»  Ю.М. Москаленко

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 1

Додати коментар »

 
 
 

Ау !Люди у вас в садиках тоже заведующая требует деньги,взнос что первый раз привели ребенка,и сумму сама решает сколько давать родителям.и эти деньгами сама разпоряжается,хоть должен родительский комитет,но она им деньги неоддаёт.И ещё купила в садик веса на 180кг.тортила старая получает пенсию и зарплату,она недумает,что родители выживают,кто из коров,кто как может.Грубая под ногами земли нечувствует.пусть ОТГ приедит и соберет собрание и проверку ей.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 2

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com