В Іванівському ясла-садку «Світлячок» відзначили День вишиванки

Вишиванка – національна святиня, що символізує духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Вишиванку передають із роду в рід, зберігають як безцінну реліквію.

Щорічно третього четверга травня українці відзначають День вишиванки.

Сьогодні всі працівники та дошкільнята Іванівського ясла-садка «Світлячок» також долучилися до цього свята. Прикрасивши подвір’я садочка, діти розглядали вишиті рушники, їхні орнаменти, розповідали вірші, грали в народні забави, відвідали світлицю, у якій ознайомилися із зібраними вишитими роботами та традиціями різних поколінь. Також лунали веселі пісні.

День вишиванки – Всеукраїнське свято, яке сприяє збереженню народних традицій щодо створення та носіння етнічного вишитого одягу. Як свідчить досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже в народному одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів. Свято — самобутнє і самодостатнє, не прив’язане до жодного державного чи релігійного. Його мета — зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу та вкрай важливе саме сьогодні, адже показує, що українці єдині, а отже, незборимі.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 21

 
 
 

Красота !!!!!!Молодцы!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 1

 
 

Дуже гарний колектив!!!!! Молодці!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 1

 
 

Света молодец! Так держать! Действительно коллектив счастливый с таким новым руководителем! Большая ошибка в том только, что Вы входите во влияние Быковой. Вы достаточно умная девушка , можете справиться и без нее.

0

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 4

 
Анжела Порубльова
 

Светочка прекрасная как воспитатель так и заведующая. Дети её очень любят, а это о многом говорит, ведь детей не обмануть они всё чувствуют.

0

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 5

 
Світлана Гриб
 

Дуже приємно читати такі гарні коментарі. Колектив у нас дійсно хороший,творчий і не під нічий вплив не впадає, а весь секрет в тому,що як говорив давньокитайський філософ Конфуцій:»Виберіть собі роботу до душі, і вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті»

0

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 9

 
 

А я то думаю що ця Свєта вічно в облаках літа

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 12

 
 

Світлана, безумовно, гарний керівник і відразу помітно, що любить свою роботу, але як говориться, Вам ще працювати і працювати не лише над своєю роботою але й і над зовнішнім виглядом. Вибате, проте як для завідувача закладу Ви подаєте для підлеглих та батьків та їх дітей не дуже хороший приклад. /////

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 11

 
Евгения....
 

Таку гидоту може написати тільки дуже заздрісна людина,яка зовсім не має поняття про ввічливість,добре відношення до людей.Це людина,яка в житті нічого хорошого не зробила і не знає що це таке. Лікуйтеся від надмірної неповаги до людей,які в цьому житті чогось досягли!!!(З нетерпінням чекаю чергової порції отрути).

0

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 7

 
 

Евгения, поняття про критику не слід розцінювати як неповагу , а віддавати собі звіт про зовнішній вигляд і подавати іншим гарний приклад не лише своєю роботою, але й зовнішнім виглядом, саморозвиватись. За короткий період ця людина досягла значного успіху на рівні смт і їй лише шана. Хто говорить про заздрість? В мене вона викликає лише повагу як доброзичлива трудівна людина, яка виконує гарно свою роботу і далеко не кожен може в такому віці цього досягнути. На жаль, не у всіх життя гарно складається, тут це лише в руках кожного і ми не маємо права її життя критикувати, так на жаль склалося. Як говориться, ще жити та радіти. Стосовно коментарів на рахунок заздрості))) критика на рахунок зовнішнього вигляду дає можливість бути кращим, адже для чого люди пишуть коментарі?)) Людина яка пише про заздрість в першу чергу, викликає відразу, адже це перше що приходить Вам

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 6

 
 

Читаю тут про заздрість і не розумію чи то від заздрості» плакати» чи «сміятись»??? Як можна писати такі дурниці незнайомій людині???

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 6

 
Евгения....
 

Дуже добре,що професіоналізм ви цінуєте,але все інше не маєте права виносити на розгляд читачів.В першу чергу ви говорите про жінку.

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 4

 
 

Жінка повинна адекватно сприймати свій зовнішній вигляд , адже є обличчям свого закладу. Якщо в цьому немає розуміння і на жаль немає кому підказати як за собою слідкувати , то краще написати в коментарях чим позаочі чути Оте шушукання і насмішки за спиною . Хороший колектив це добре, але тут йде осуд , не гарно. З погляду етичних міркувань, ці коментарі є не досить приємними, але їх слід прийняти до уваги. Все буде добре!!! Подальших успіхів в роботі.

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 7

 
 

Хочу стать на защиту Светланы Гриб! Вызываете в меня восхищение как образованного человека и хорошей любящей мамы. Критика она всегда была и будет. К сожалению, есть люди, которые на пути к своей цели «идут по трупам», а Вы простой человек из народа. Это даёт Вам возможность быть сильнее. Меня удивляет только один вопрос: Светлана, почему Вы занимая такую должность живя в Украине, являетесь пользователем запрещённой социальной сети ВКонтакте??? Не хорошо, плохой пример

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 5

 
 

Зхоже на те, що стосовно відповіді Світлани ми так і не дочекаємося стосовно користування забороненого сайту вк. Прошу звернути увагу на це питання вищих органів керівництва!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 8

 
 

Вона мабуть не розуміє, що це не гарно, а зубки підлеглим вже показує.

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 7

 
 

ну прям зробили з Светки звезду » ютуба»

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 7

 
 

просто завидуєте……………

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 5

 
 

«Свєткі тут мабуть вся Іванівка пише і завидує»)))))))

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 0

 
 

А що цікаво , заздрість викликає мати-одиначка в якої невисока зарплатня як на директора. Свєта є Свєта , » наша Іванівська звєзда»)))) Судячи по коментарям, таки звєзда

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 6

 
 

Читаю комментарии выше и не усомневаюсь в компетенции этой девочки, на фотографиях видно как она свои силы, любовь и труд укладывает у свою работу. Что бы там ни говорили, Вы внушает доверие родителям и даёте своим трудом заведению перспективу на будущее

0

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 0

 
 

Таке важення, що тут пише якийсь персональний троль.
Закриваю коментарі у цій темі.

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 0

 
 

(коментування закрите)

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com