Тиждень безпеки дитини в Любимівській загальноосвітній школі

Людина постійно перебуває у приховано небезпечному середовищі. Як зробити своє життя безпечним? Невже потрібно відмовитися від занять спортом, розваг, ніколи не користуватися електричними чи газовими приладами, препаратами побутової хімії? Як правильно діяти у випадку виникнення надзвичайних ситуацій? Як запобігти травматизму?

На ці та інші не менш важливі питання знаходили відповіді учні Любимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів під час тижня безпеки дитини, який було проведено з 07 по 11 травня 2018 року.
Відповідно до плану заходів, така необхідна і змістовна робота здійснювалась у творчій співдружності класних керівників, керівника гуртка «Школа безпеки» Загорського Олега Антоновича та всіх учнів школи.

Цікаву та змістовну виставку малюнків на тему «Безпека життя» підготували учні 1-4 класів. Учні 5-9 класів поповнили виставку тематичними газетами.
Класний керівник Подзолкова Галина Петрівна в доступній для першокласників формі провела гру-подорож «Безпека дорожнього руху». З учнями 2-4 класів класні керівники провели тематичні уроки: урок-роздум «Цінність і неповторність людського життя» (2 клас, Кобець Ірина Володимирівна), ділова гра «Безпека руху велосипедиста» (3 клас, Гринцевич Олена Вікторівна), «Передбачай наслідки своїх вчинків» (4 клас, Мартиненко Альона Сергіївна).

Класний керівник 5 класу Железняк Валентина Миколаївна організувала урок у формі прес-конференції «Стихійні лиха». З учнями 6 класу проведено годину спілкування «Безпека надворі. Місця підвищеної небезпеки» (класний керівник Бардадим Н.М.), з учнями 7 класу – урок-гра «Безпека на дорозі» (класний керівник Николина Олена Петрівна). Для учнів 8-9 класів класний керівник Рюмін Володимир Вікторович проводив практичні заняття. З випускниками школи Загорська Анжеліка Олександрівна провела годину спілкування «Обережно! Знахідки, які можуть вибухнути».
В рамках Тижня безпеки дитини 10 травня було проведено День цивільного захисту та об’єктового тренування. Учні, беручи активну участь у всіх заходах, поглиблювали теоретичні знання з питань цивільного захисту, вдосконалювали практичні навички реагувати на сигнал оповіщення, користування засобами колективного та індивідуального захисту. Дізналися про основні правила безпечного щодення, ознайомились, як себе поводити під час грози, під час пожежі, з вибухонебезпечними предметами, як правильно підготуватися до евакуації.

Навчалися надавати долікарську допомогу потерпілому при втраті свідомості, виконувати штучне дихання, накладати джгут та правильно діяти в небезпечних ситуаціях.
Під час проведення Дня цивільної оборони був присутній провідний фахівець Іванівського районного сектору Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій капітан Дробний Іван Володимирович, який високо оцінив результати підготовки учнів. І головне, діти засвоїли, що дотримання правил техніки безпеки має стати невід’ємною частиною нашого життя. Це допоможе захистити здоров’я і життя собі, здоров’я і життя інших людей, зробить безпечним помешкання, робоче місце та довкілля.

Схожі матеріали

 

Коментарі

Наразі ще немає коментарів.

Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com